|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali so šle vaše kile že kaj gor?
28.10.2007 10:56:47   
mlavla
ja jst sem pa v začetku 25.tedna..pa sem še vedno v minusu(-4kg)..vendar imam že od prej dosti zalog, pa dolgo časa me je spremljala huda slabost in bruhanje, kar je povzročilo izgubo 7kg...od tega sem že 3kg dobila gor..mislim, da bo šlo počasi pa le kaj gor..drugače pa G prav, da je vse vredu...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali so šle vaše kile že kaj gor?
28.10.2007 13:09:02   
Anonimen
14.teden...plus 8 kg; 1. nosečnost plus 30 kg, a sem jih v enem letu izgubila cca 35

(odgovor članu mlavla)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali so šle vaše kile že kaj gor?
28.10.2007 14:31:34   
*Naja
Pri meni teče 24.teden. Pridelala +4kg...Štartala pa z 56kg na 169cm.

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali so šle vaše kile že kaj gor?
29.10.2007 7:14:04   
Lanchy
Sem v 27. tednu in sem se zredila za 10 kguser posted image ....najprej shujsala za 6, potem ni in ni slo nikamortja do 17. tedna, zdaj pa v zadnjih 10 tenih 10 kg  gor....user posted image . Upam, da se bo pocasi ustavilo....mi pa voda nenormalno zastajauser posted image , sem kot kaka hruskicauser posted image . Si bom pa zato privoscila veckrat masazouser posted image

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali so šle vaše kile že kaj gor?
29.10.2007 7:20:41   
Februarka08
Sem v 24.tednu in sem se zredila 5.5 kg. Gre zdaj kar gor, prej je šlo počasi, zdaj pa... Ne vem kam to pele. Sej mi vsi pravijo, zdele bo šlo največ gor, potem se spet ustavi, samouser posted image . Ah, hujšale bomo pol. Mar ne?

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali so šle vaše kile že kaj gor?
29.10.2007 10:02:09   
medika1
Sem v 14. tednu in sem pridobila 3. kg. Kar me zelo čudi ker pojem vse kar mi pride v roke user posted image .

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali so šle vaše kile že kaj gor?
29.10.2007 20:23:35   
sončnica14
Sem v 17. tednu in sem pridelala  3 kg.  Danes sem imela pregled in me je G. ful okregala, da če se bom tako veliko  redila ne bo dobro user posted image . Meni pa se zdi čisto normalno.  Verjetno je to posledica tega, da me je sestra očitno napačno stehtala, saj je iz materinske razvidno, kot da bi se v zadnjih  4 tednih zredila 3, 5 kg. Sem ji rekla, da nekaj ne štima, pa mi G. ni verjela.  Kaj pa vem, meni se 3 kg ne zdi tako veliko. Nekaj podobnega sem imela v 1. user posted image  (mogoče 1 kg manj), pa se se skupaj zredila 13kg.
Ampak vseeno mi ne gre iz glave, kako me je danes okregala.


(odgovor članu medika1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali so šle vaše kile že kaj gor?
3.11.2007 17:13:52   
tejca14
tudi meni se zdi kot, da sem dobila preveč kil. Sem v 18 tednu in sem pridelala že 5 kil. Ko sem bila pri ginekologu sem se malo zasekirala doma in sem opazila, da par dni po tistem sploh nisem imela apetita. Pa sem ugotovila, da se je brez veze sekirat. Saj enkrat bom že spravila dol, a ne.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali so šle vaše kile že kaj gor?
3.11.2007 17:54:33   
Stigmata
Prva dva meseca sem shujšala za 3, 4 kile... sedaj pa grem za 0,80 kg gor vsak mesec.
Jem vse kar mi pride pod roke... edino sladkega se izogibam, čeprav me ravno sedaj grabi vse kar diši po čokoladi. Pojem dosti mandarin, banan, jabolk in kivija. Malo utiša želodec, ker če ne jem vsake dve ure mi je slabo.

_____________________________

Altere sempri ignostico, tibi ipsi nomquam. -- "Drugemu vedno oproščaj, sebi nikoli."

(odgovor članu tejca14)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali so šle vaše kile že kaj gor?
3.11.2007 18:19:28   
vaney
vidiš, tak problem se imela tudi jaz. če nisem jedla na dve, tri ure, mi je bilo slabo in sem razmišljala še samo o hrani. zdaj, v 30. tednu, se mi je apetit malo umiril, imam 15 kg več, pa mi je g. rekla, da je to na mojo višino čisto ok. zgleda, da je to odvisno tudi od sestre oz ginekologinje, kako gledajo na kile.

(odgovor članu Stigmata)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali so šle vaše kile že kaj gor?
3.11.2007 18:35:06   
*Naja
vaney- koliko pa si visoka?

Res je ful odvisno od ginekologa...moja prjatelca se je do 17tega tedna zredila že za 8 kg, pa že prej ni bila med suhicami. Pa ji G nič ne teži.


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali so šle vaše kile že kaj gor?
3.11.2007 19:59:00   
glen
V prviuser posted image  sem dobila prvo kilo v 20 tednu in do konca sem se vse skupi zredila za 9 kg.
V drugiuser posted image ,zdaj sem v 11 tednu in sem pridobila 1 kg.

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali so šle vaše kile že kaj gor?
3.11.2007 20:14:27   
vaney
lara 76, visoka sem 174cm. ginekologinja mi je rekla, da imam glede na postavo 25kg rezerve.no, 15 sem že porabila. je pa res, da se mi kg poznajo samo na trebuhu in nikjer drugje (upam, da bo tako tudi ostalo). manjši in močnejše se lahko zredijo manj, visoke in suhe pa več, tako je to meni g. razložila.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali so šle vaše kile že kaj gor?
3.11.2007 20:29:35   
zirafa76
pozdrav, nisem hotla, ampak bom vseeno napisala..
Ne se prevec obremenjevat...jaz sem se, ker sem zacela z 64-65kg,  sem pridelala 26kg, pravkar rodila pred 3tedni, pa sem takoj po porodu izgubila 17kg, sedaj pa tedensko gre dol..
Ampak pravilna prehrana, ogromno vode ter dojenje....receptuser posted image user posted image zaenkrat deluje

pa srecno nosecnost vsem in zdrave user posted image user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali so šle vaše kile že kaj gor?
3.11.2007 23:03:02   
Anonimen
Verjele ali ne, v 1 tednu sem pridelala 3 kile.user posted image  Pa sem na koncu 9 tedna. Se kar bojim kaj bo, apetit je neverjeten.user posted image

(odgovor članu zirafa76)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?