|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katere plenice uporabljate
25.9.2007 8:50:53   
Bonnie_RR
Na začetku smo bili na Pamperskah, večinoma Active fit, potem smo prešaltali pa na Huggieske.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katere plenice uporabljate
25.9.2007 9:02:38   
MarijaPo
Alana od DMa - ekoloske plenice. Edine, ki so nasi Evi prav in ki ji ne prepuscajo.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katere plenice uporabljate
25.9.2007 9:45:11   
malecka_mateja
jaz sem od vsega začetka uporabljala mulerjeve potem pa sem enkrat kupila let¨s go pampers in so za k....nikoli več pampersk!so ji premočle takoj!P aše oblačit jih je ful smotano!
tako da mullerjeve rulajo!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katere plenice uporabljate
25.9.2007 15:29:35   
marty5
Mi tudi že nekaj časa uporabljamo Mullerjeve. SEm nazadnje poskusila z lidlovimi - so res tanjše in zgledajo ok, samo pri nas večkrat premočijo user posted image . Pri Mullerjevih se mi to še ni zgodilo.



_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katere plenice uporabljate
25.9.2007 15:51:37   
Jessy
Pupika, v moji omari so trenutno plenice treh vrst. Dvoje imam Pamperske iz Tuša, s tem, da so ene hlačke in ene klasične, ta tretje pa so Mullerjeve.
Izkušnje pa so take, da imamo Pamperske za čez dan (enkrat ene, drugič druge), Muellerjeve pa za čez noč, saj edino te zdržijo lulanje tekom noči. Muellerjeve oblečemo tudi takrat, ko gremo na daljšo pot, ker Pamperske po treh urah že premočijo.

Meni so Muellerjeve zelo boljše od Pampersk. Pamperske smo nosili čez dan le zato, ker so tanjšei n je posledično tudi ritka manjša, zdaj, ko pa prihajajo hladnejši meseci, pa bodo Muellerjeve postale uporabne 24 ur na dan.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katere plenice uporabljate
25.9.2007 16:01:02   
Enolla
Po mojih izkušnjah so Pamperske zanič - smrdijouser posted image  pa še rdečo ritko je imel. No sedaj ne več (vem, ker v vrtcu uporabljajo te). Trenutno uporabljam Hoferjeve ki jih lahko samo pohvalim, sem poizkusila tudi Eurospinove in niso bile slabe. In ja, pri pleničkah gledam na ceno in kako se obnesejo pri nas.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katere plenice uporabljate
25.9.2007 16:06:39   
FORZA
Za ponoč samo pampers active fit, podnevi pa uporabljam lidlove. V vrtcu pa imajo lumpijeve.

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Katere plenice uporabljate
25.9.2007 21:06:40   
Anonimen
en čas sem lumpi, zdej smo pa spet prehondlal na hoferjeve k so zakon!
lidlove so drgač ok, sam ful mi smrdijo sam da so mal polulane pa tko nagravžno želatinaste ratajo da mam filing zmeri k tamalo primem kukr da ma kilo dreka v plenic je pa sam mal polulana naprimer. user posted image

(odgovor članu pupika)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Katere plenice uporabljate
26.9.2007 8:35:03   
pupika
Sem doma pogledala na pakungo in so ActiveFit plenice iz BabyCentra iz Nemčije in iz Velike Britanije. Zgleda da enkrat dobijo iz Nemčije, drugič iz UK.Jih je pa notri 44 in stanejo 14 evrov. Mislim, da jih ima Muller malo manj notri kajne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Katere plenice uporabljate
26.9.2007 9:00:12   
k1
hoferjeve, super vpisajajo in so ugodne. 

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Katere plenice uporabljate
26.9.2007 15:49:29   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Pampers AktivFit iz Müllerja user posted image  



tudi mi izrecno samo te in izrecno samo iz mullerja...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Katere plenice uporabljate
26.9.2007 17:12:34   
Shorty_
Najbolj zadovoljna sem bila s taro serijo Babylove iz Dm-a zdej k so nove pa so mi dvakrat premočile probala sem fixies pa nisem najblj zadovoljna imm pa tudi aktiv baby iz BC-ja pa so mi nekako ok čeprav so poljske. Upam da se DM-ove kmalu popravijouser posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Katere plenice uporabljate
26.9.2007 21:04:43   
skokica01
Mullerjeve in smo zadovoljni.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Katere plenice uporabljate
27.9.2007 11:32:59   
tatam
Lidlove in mi še niso premočle,pa ker ju redno previjam(smo še doma) niti ne začnejo smrdet.Če pa pustiš en čas,npr.ponoči pa res malo zasmrdiuser posted image

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?