|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
29.9.2007 9:52:54   
Magi*
se splača, se splača user posted image  da tisti večer zgledaš kot v pravljici in se tako počutiš, je občutek, ki ga nikoli ne pozabiš, pa če še kdaj oblečeš obleko ali ne.

BTW: a šiviljo si že našla? tudi mene zanima.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
29.9.2007 12:00:27   
Strawberrie Cherrie
Tko na oko izgleda tale oblekica zelo preprosto, ampak dvomim, da o tako padla/izpadla, če ti je ne bo šival nekdo, ki res obvlada. Pomojem se splača dat 50-100€ vrč in it k eni res dobri šivilji. 

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
29.9.2007 13:20:25   
Anonimen
Ne še, še zbiram predloge. A bi Urska Drofenik tut zasila takole oblekco? Ker ima ena krila podobna tej (pac da se tako zakljucijo).

Mah, najlazje mi je prek maila sprasevat, okrog hodit in po telefonu urejat ne maram user posted image  Ampak bo treba ..

LP

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
29.9.2007 13:25:23   
helloKitty
Kaj pa Barbara Plavec? A nima tud takih podobnih kreacij?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
29.9.2007 15:00:26   
Magi*
se strinjam z l_p, mora jo narest zares dobra šivilja, ki ima izkušnje s takimi oblekami, sicer lahko izpade po domače povedano grozno.

tudi Urška Drofenik bi znala, če bo pa hotla po tvoji predlogi delat pa ne vem. ampak kdor jezika špara, kruha strada user posted image

pa Barbara Plavec tudi.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
29.9.2007 20:50:35   
Anonimen
Za Barbaro Plavec so rekle par odg. nazaj, da je draga, no saj je UD tudi najbrz. user posted image  

Drug teden .. user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
29.9.2007 23:48:42   
Anonimen
Fiša meni je ta kikla svetska, sam ker si mala pa drobna, bi morala met tud od pasu dol bolj telirano predvsem pa daljšo kiklo. Sej nečem bit pametna, sam daljše krilo bi te vizuelno podaljšalo.
Temna obleka bi morala načolma odpast, ker te bi še zožala.

Tko da kak dvonitni šantug v kombinaciji: rdeče-rumeno, oranžno-rumeno, roza-zeleno bi bil zakon.
Za vzorčke si pejt pogledat v eno štacuno, ki je v stari LJ nasprot mestne hiše, dol proti stolnici, na isti strani kot je stolnica. Je v isti bajti kot je ena kopirnica. Zdraven pa je štacuna z oblekami, tkanina al neki podobnega. Mislim, da je tretja štacuna od križišča proti stolnici.

Tam imajo res nora blaga. Jst sem tam kupila za poročno obleko in je blo relativno poceni (sem dala manj za obleko kot za spodnje perilouser posted image ). Drgač ima moja soseda eno šiviljo v LJ, ki ji šiva noreeeeeeee obleke, pa baje niti ni draga. Bom poskusla do sobote zrihtat tel. št. Ima pa soseda pr svojih 45 letih podobno postavo kot ti. Je majhna drobna in suha k štikadent. Ampak take tafensi obleke ima zmeri tkoooo lepe. In zmeri total pašejo najo. Pa moderne so, da ne bo pomote.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
30.9.2007 8:40:42   
Magi*
men tut kontakt te šivilje piko! jaz še kar iščem eno, ki bi znala moje ideje v realnost spravit. pa sem vsakič znova razočarana user posted image  še najbolje se obnese kadar si sama zašijem, sam to se mi pa ne da in tudi vidi se, da so šivi mal tko-tko. sej pol zapeglam fejst in zgleda kar OK, sam zakaj bi se jaz matrala...

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
30.9.2007 12:39:38   
Anonimen
U ja, pikec, prosim prosim cifro. Ma ne, ne bi daljse .. kvecjemu krajso user posted image  3/4 dolzina ful pomanjsa, tako da tale dolzina je ze na meji ... Hvala za vse nasvete user posted image  Rdece-rumeno ni sans, ne maram ne ene ne druge barve, roza-zeleno pa tko tko .. Ne bi bla kot en konfet user posted image  

LP, RIba

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
30.9.2007 12:43:46   
Strawberrie Cherrie
Riba, jaz bi na tvojem mestu ostala pri črni. In definitivno si moraš najt podoben nakit. Tale kombinacija je carska. Pa da neb sanjala o kakšnih majših petkah. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
30.9.2007 17:23:57   
Anonimen
Ne, nocem crne, ker sem mela crno ze za valeto in nocem bit taka kot 3/4 ostalih (itak prevladujeta crna in rdeca na takih zadevah, rdece barve itak videt ne morem).

Ja, ce si ne polomim nog, bom mela take pete user posted image  

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
30.9.2007 19:55:09   
Strawberrie Cherrie
Heh, če grem pogledat sliko mojga maturanca, je prevladovala rdeča. In zlata je bla v tistih časih tolk popularnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
30.9.2007 20:12:00   
* Mateja *
Mislim, po mojih izkušnjah, da šivanje nebo poceni. V bistvu je zgornji del korzet, ki mora bit pravilno nerejen, da ti bo stal tako kot je treba. Spodnji del je pa krilo, ki tudi ni tako preprosto narejeno. verjetni tudi blago ni kar neo, da stoji tako na široko na krilu. Mal se pozanimaj pri kteri šivilji, ker pomoje nebo malo. Definitivno moraš imeti visoooke pete, če misliš imeti tako krilce, da boš večja, ker si mala in drobcena, res k ena ribica! Vadi hojo in ples že zdej. jaz bi si tako in tako obula vrtoglave pete, ne glede an to, kaj bi mela oblečeno.
Upam, da boš vse zrihtala. Obleka je pa itak fenomenalna, kakšna bi bila pa v drugi barvi,..pojma nimam. črna je krasna!! Kdaj je pa d dan?

Sam še neki. Meni je bilo vse skupaj na maturantskem en drek. vse brez veze, en kup enga dnarja in časa, za tisti ples in  paradiranje, ki premalo časa traja... Brez veze in sploh ni taka reč kot si jo predstavljaš, al pa ko v filmih vidiš. Bolj me je poroka fascinirala, ker je bolj svečano, pa ravno tako sem mela štale z obleko. Da sem pravo dobila namreč.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
30.9.2007 20:57:19   
Magi*
* Mateja *, tebi je bilo premalo paradiranja? jaz sem na svojem maturancu plesala s fantom, pa še na pomoč sem vskočla v sosednji razred, kjer je primanjkovalo punc. sem imela 3 maturance. se je obleka amortizirala user posted image

PS: barvo sem pa imela jaz tako zelo nekonvencionalno zame. vedno in vselej sem v črni, maturantska obleka pa je bila umazano bela z ročno poslikavo rdeče barve. pa poročno sem tudi imela malo off-topic: svetlo zeleno kot prevladujočo barvo, z roza detajli in roza in temno zelenim potiskom. od Devetke. mi je žal samo to, da še vedno ne morem zlesti vanjo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
30.9.2007 22:05:54   
Anonimen
Jaz vem, kako zgleda nast maturanc - imamo ga na gospodarskem razstaviscu, tko da vem kako in kaj zgleda. Meni je kul ..

Sicer pa itak a ne, ce bom zlata maturantka, bom tko al pa tko se enkrat obleko oblekla .. Morda me pa ktera sestra preseneti, in se poroci (sanja svinja .. ) user posted image  

Poceni vem da ne bo, to mi je jasno, samo vec kot 350-400€ pa ne bomo dali. Ze to se meni zdi orto prevec user posted image  


(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
30.9.2007 22:26:16   
Magi*
ribica, saj tako drago spet ne bi smelo biti. jaz sem za poročno obleko (naredila mi jo je Tanja Devetak) dala mal več kot 300€. pa je bil njen material, ideja in izvedba.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
30.9.2007 23:11:29   
Anonimen
Fiša pa na plesne hodi v čevljih s peto. Ful lažje se pleše, pa še na petke se boš navadla. Res bo na začetku orto wird, ampak je vredno. Vsaj pr men se je zmeri splačalo, da sem se naučila plesat v petkah, tko za poroko kot kasneje.

BTW: A ve ktera za kakga tipa k bi hodu na plesne? Tle je sušauser posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
30.9.2007 23:14:10   
Anonimen
Ja sej za vsoto € nisem ziher, se mi zdi, da je mami zadnjic to vsoto omenila, jaz sem rekla, da bi dala max 200 € user posted image  

Pikec.0, saj zato bi rada cimprej obleko, da lahko tudi cevlje kupim, da se navadim hodit v njih. Ker v valetnih mi kar gre, samo ne prevec hitro (potem pa jaz trpim, ce ne morem hitro hodit .. user posted image  me itak obcasno ljubkovalno klice antilopa user posted image ); bom naslednji cetrtek vzela s sabo valetne cevlje (3 cm pete). Zadnjic nisem mogla zarad bradavic, ze tko me je vse bolelo na podplatih.

Kar se pa plesnih tice .. ne bi vedla, jaz ze svojega ne spravim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
1.10.2007 9:09:21   
Boni3
Fiši,pejdi pogledat k Plavćevi,jest sem imela njeno obleko za na eno poroko in je bila čist preprostega krojaampak je pa zažigala. Stala je pa leta2002 okrog 20-25000 bivših sitov. Sem imela pa tudi jaz krajšo,ker sem micena sej veš. Sem jo tam probala,mi je bila ko ulita,samo predolga in so mi jo skrajšali brez problema in dodatnih stroškov. Fotko imam pa žel semo navadno,tako,da ti je ne morem poslat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
1.10.2007 13:48:53   
Anonimen
Se nekaj sem pogruntala user posted image  A bi takale oblekca smetanove barve (oz nekje med belo in bez npr.) prevec porocno zgledala?

(odgovor članu Boni3)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
1.10.2007 13:57:53   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Se nekaj sem pogruntala user posted image  A bi takale oblekca smetanove barve (oz nekje med belo in bez npr.) prevec porocno zgledala?


jap, preveč. ti odsvetujem, razen, če se ne misliš v kratkem še poročit.user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
1.10.2007 14:03:15   
Anonimen
Ah, skoda .. user posted image  Ne, nazalost se ne planiram poroke .. Porocna obleka bo pa ZIHER do tal user posted image  Pa najbrz, da bo kr lepo sposojena .. da bo lohk orng kicasta user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
4.10.2007 14:48:33   
Anonimen
Ok, v Zari nasla eno podobno. In sem bila tam cist navdusena, ker je res lepa oblekca in kar je najbolj pomembno, mi je prav! user posted image  Sam zdaj sem pa se enkrat si ta crno pogledala in je valda ta crna itak 5x lepsa user posted image  Tole umazano roza bomo kupili v vsakem primeru (50€), sam kaj pa ce bo imela katera enako? Hjoj, kolk enih tezav. A je ta ok al je "treba" dat ta crno varianto v kaki drugi barvi? 

Tkole pa zgleda (fotke so slabse, ker so slikane z gsmjem):
user posted image  

user posted image  

user posted image  

Spodaj se isto zakljuc, kot ta crna - na noter, kot baloncek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
4.10.2007 14:57:03   
pety78
Ribica, ta oblekica iz Zare je tudi zelo luštna. Model ti paše, dopade pa se mi, ker ti je tako pisana na kožo...mladostna, preprosta in luštna. Edino barva mi ni všeč. Je sicer lepa, ampak malo prebledo pride vse skupaj. Kakšno bolj živahno barvo priporočam, glede na to, da imaš zelo svetel ten kože. 

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: RES dobra šivilja (za maturantsko obleko)
4.10.2007 14:57:16   
Taula
Fiša a ti kej ješ? Sem vedela da si drobna, ma ne pa da si tako drobna.user posted image
Ta ni slaba...ma meni je prva lepša.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?