|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koroška + velenje
5.11.2007 20:25:59   
pikapolona2
frrr dejva se še mal tuakj pogovarjat k je pr oktobrkah premal debateuser posted image user posted image user posted image user posted image ...niso preveč zgovorne tele velenjčanke in korošice...nevemnevem.....jst pa tak nostalgik...ravno ta vikend sm bla v velenju in sem celo obiskala knjižnjico.....madona ste fensi....zlo lepo...pa kavarna na vrhu in pa 24 urni knjigomat......nevem zakaj nekateri jamrajo da se velenje nč ne razvija...pridite pogledat v Tržič, ki pa stagnira na celi črti.....

čauuu

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: koroška + velenje
5.11.2007 21:44:44   
frrrr
res so mau zgovorne user posted image midve sva večji čveki user posted image  user posted image

kaj bo pa v unem križišču pri skakalnici nastalo? so skopali za eno letališko stezo user posted image bo krožno križišče?

js sm se sam skoz peljala user posted image sem pa v soboto celo koroško predelala... mau po sgju... pa v črneče po dedka in na ravne, pa na pokopališče svečko prižgat... in v dravograd bratu na obisk... potem pa spet v sg. tamauček je pri tašči služil te 3 urce, kar se je mami potepala - se je privajal za današnji vrtec user posted image sva namreč z možem ugotovila, da še ni bil kdaj ločen od naju. no 1x za 2 uri, ko sva šla na en pogreb. ampak v soboto je pa očka bil v istem stanovanju in spet ni bil prav ločen ločen od naju. vedno je eden zraven. bomo videli kako bo tale vrtec šel skoz. danes je dobro kazalo. le mau preveč je posesiven pri igračah in je vse njegovo user posted image user posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: koroška + velenje
11.11.2007 23:27:22   
soncek28
user posted image jaz sem tudi iz velenja,imam punčko staro 1 leto. sem tudi za kavouser posted image

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: koroška + velenje
12.11.2007 21:17:28   
frrrr
sonček28, tolk redko se oglašajo punce, da ne vem kako bo s kavo user posted image
najbolje, da katero kar po zs napadeš user posted image

(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: koroška + velenje
13.11.2007 8:09:58   
nky 23
sonček 28 tudi jaz sem za user posted image , vendar sem trenutno brez avta sem ga kolegu oposodla tako da ko ga dobim, če si za???

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: koroška + velenje
13.11.2007 9:03:46   
nky 23
dobila

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Počitniško varstvo
Michonne RR

Ali je bil vaš otrok vključen v kakšno počitniško varstvo med poletjem?

Da (39%)

Ne (61%)


Število vseh glasov: 18

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!