|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali začeti kar s frutekom?
4.10.2007 15:39:08   
Anonimen
sory, da se tako kasno javljam nazaj. kot vidim, pa si že dobila kup nasvetov in da si tudi že sama pogruntala kak in kaj. ja, jaz sem posebej skuhala korenček in posebej jabolko, ki sem malo sladkala. potem pa sem korenček dodala jabolku (ali hruški - ali obojemu skup) in zmiksala s paličnim mešalnikom. ker mi je sprejela flaško, sem dala v aventovo flaško s cucljem, kjer se lahko regulira pretok - to je tisti, ki ima na cuclju napisano I, II ali III)
ko pa sem začela s svežim sadjem, sem ga enostavno naribala na ribež. jabolko in hruška pa tak spustita ogromno soka, tako da sem malce dodala rižolinota. pa obvezno seveda še banano. to pa ji dajem na žličko.
moram rečt, da moja sprejema vse in moj ziz in flaško in žličko.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali začeti kar s frutekom?
5.10.2007 8:26:41   
katra55
felicia če bi pozorno brala, bi videla, da se nismo vse spravile nanjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali začeti kar s frutekom?
5.10.2007 9:12:29   
felicia
katra55- seveda se moj post nanaša samo na tiste, ki so se "spravile" na njo.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali začeti kar s frutekom?
5.10.2007 18:22:15   
mami_miki
Ja,,,čist so me okupiraleuser posted image

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?