|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
2.10.2007 10:53:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu r1ta)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:10:11   
Enolla
Kje ste pa prebrale, da je to "mnenje mlade frajle" 14-let, ki nosi tangice do pol hrbta oblečene in dekolte do popka? Ker, kot sem jaz razumela je to mnenje mame dve-letnika. Ali pa sem jaz kaj spregledalauser posted image

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:11:14   
Raho
Do te povedi mi je bilo še smešno:
pejt na WC, pa nej ti ga tam vleče ... se oproščam, ampak sem ratala tako nestrpna do mamic in mejhnih otrok, da joj
 
Od tukaj pa več ne.

Res ni treba imeti maratonskih šopingov, ampak kaj, ko je moj otrok jedel na 2 uriuser posted image  - in če smo šli v najbližje mesto, smo 45 minut potreboali do tja. Da pa ne bom rekla, da BTC v MS ne premore niti ene dostojne previjalnice, ampak moraš malčka previjati med moškim in ženskim sekretom na največjem prepihuuser posted image .

Meni je enkrat en gospod, ki je žvečil sendvič (pa sem bila obrnjena vstran od njega, tako, da je moral čez moje rame prav pogledati, kaj počnem - torej ga je zanimalo), tudi rekel, da se ne spodobi dojiti v javnosti. Pa sem mu rekla: Da jesti tudi ne. Če pa hoče piti, mu pa lhako drugo ponudim, ker je še fraj.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:12:48   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: Alice in WL

moje rame prav pogledati, kaj počnem - torej ga je zanimalo), tudi rekel, da se ne spodobi dojiti v javnosti. Pa sem mu rekla: Da jesti tudi ne. Če pa hoče piti, mu pa lhako drugo ponudim, ker je še fraj.user posted image


user posted image  - A jo je odkuru proč hitro?

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:13:22   
viv_
Meni se tudi zdi, da ima otroka, vsaj kakor piše... Ker, saj je isto misleča kot ene mamice tule. Samo ena razlika je - ona bi fentala tiste, ki dojijo v javnosti, tele tule, bi pa fentale njo.user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
2.10.2007 11:14:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
2.10.2007 11:16:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:20:04   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

IZVIRNO SPOROČILO: Alice in WL

moje rame prav pogledati, kaj počnem - torej ga je zanimalo), tudi rekel, da se ne spodobi dojiti v javnosti. Pa sem mu rekla: Da jesti tudi ne. Če pa hoče piti, mu pa lhako drugo ponudim, ker je še fraj.user posted image


user posted image  - A jo je odkuru proč hitro?


Kokr so ga noge nesleuser posted image

Ampak mene je razkajfalo to, da je moral prav čez mojo ramo pogledati, kaj se dogaja in šele potem komentirati, ker sem bila obrnjena vstran od vseh, pa še mož je sedl poleg, tako, da res nihče ni videl, kaj počnem. Ne, ampak eni so firbci...

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:20:09   
cmokec
Nikoli nisem dojila v nakupovalnih ventrih, ker mi ni bilo treba. Če bi tako naneslo in ni druge možnosti, bi pač dojila tudi tam. 

Še najbolj me je zbodlo, da naj bi ženska šla dojit v WC. A se v WC tudi je in pije? Mi smo se po WC-jih skrivali s cigaretami v šoli, ne pa, da bi se sedaj skrivala z dojenčkom pred drugimi ljudmi, ki so bili po možnosti tudi dojeni, ko so bili dojenčki.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:21:04   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK13

Nekaj mesecev nazaj je bil odprt post, če vas kaj moti, ko bulijo v vaš dekolte in velika večina, je odgovorila da ja, nekatere da velikokrat, občasno že manj, najmanj je bilo odgovorov, da nič. In mi ni jasno kako nekatere zdaj nič ne moti, če nekdo zija v joške, ko dojiuser posted image


------------------------------
Mislim, da buljenje v dekolte ali buljenje ob dojenju ni ena in ista stvar že zaradi tega, ker ima dojka sama po sebi 2 pomena oz. namena.



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:22:42   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec
Mi smo se po WC-jih skrivali s cigaretami v šoli, ne pa, da bi se sedaj skrivala z dojenčkom pred drugimi ljudmi, ki so bili po možnosti tudi dojeni, ko so bili dojenčki.



Ta izjava pa mi je všečuser posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:27:39   
kalbo
Meni se tudi zdi, da ima otroka, vsaj kakor piše...


Še toliko slabše za njo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:37:14   
Anonimen
pismo me je pogrela ta "bejbika".

Jaz naj grem na sekret dojit zato, da bo ona imela boljši viuve na CP? user posted image user posted image user posted image

Mislim...

PA da vlačimo male po nevemkolikournih šopingih? user posted image  Ne živimo vsi v Ljubljani. In če jaz hočem iti kam v šoping, traja ziher več kot 5 ur. Imam samo uro vožnje do MB in kaj naj potem? A kateri uspe celo garderobo menjat v 1 uri? ČE ji, naj se javi, da ji čestitam.

Dojim v dojilnici, če ne smrdi in če ni gužve in če šopingiram. Če pa smo sred kosila ali na pijači, pa dojim tam, kjer sem. Si pa dam tudi pleničko čez in pazim, da tistih par cm kože ne pokažem.  Če komu ne paše se lahko obrne vstran, moj otrok je pa lačen in si ne more vzeti sam.

Jaz ne vem, ampak izrazi kot so nipl in jošk in izjava, da nima nobenih materinskih čutav, pa tudi njen nik, mi pove dosti o njenem iq-ju. Izjavo, da obstajajo tudi flaške, ne bom komentirala, ker če bi lahko dojila in imela iq na mestu, tudi ne bi tega pisala.

evo, zdaj grem končno k frizerju...ja z malo... in ker sem tam več kot 3 ure jo bom  tudi dojila, če bo treba.

N vem zakaj stalno to razburjanje okrog dojenja v javnosti in pisanje člankov, postov...Saj ko grem v šoping, vedno naletim na nekoga, ki ali prdne ali rigne v javnosti pred mano, pa o tem še nisem zasledila nobenega članka. MAter, a njemu pa ni treba na sekret?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:40:46   
Anonimen

evo, zdaj grem končno k frizerju...ja z malo... in ker sem tam več kot 3 ure jo bom  tudi dojila, če bo treba.



Ok, to pa mi je tudi malo mimo. Pa te ni nič strah da bi kaj jaz vem recimo bebico nekaj uzburkalo in bi se kaj joikat začela, tebi pa rcimo ravno pramene dela al pa te farba..Jaz res ne bi otroka sabo k fruzerju vozla. Sploh pa za več ko 3 ure. Mogoče pa maš spremstvo?user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:47:25   
Anonimen
Copyright 2001-2007 Ringaraja.net, Danu d.o.o. | ISSN 1854-5335
IZVIRNO SPOROČILO: nivess


evo, zdaj grem končno k frizerju...ja z malo... in ker sem tam več kot 3 ure jo bom  tudi dojila, če bo treba.



Ok, to pa mi je tudi malo mimo. Pa te ni nič strah da bi kaj jaz vem recimo bebico nekaj uzburkalo in bi se kaj joikat začela, tebi pa rcimo ravno pramene dela al pa te farba..Jaz res ne bi otroka sabo k fruzerju vozla. Sploh pa za več ko 3 ure. Mogoče pa maš spremstvo?user posted image




ne nimam spremstva.

jo bom pa pač pozibala ali jo dala na kolena, v naročje...vse se da, če imaš razumevajočo frizerko...preizkušeno user posted image . Pa še en namig, če brni fen, deca še bolj spijouser posted image . Tako smo vedno prvorojenca uspavali

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:50:32   
Anonimen
.

jo bom pa pač pozibala ali jo dala na kolena, v naročje...vse se da, če imaš razumevajočo frizerko...preizkušeno user posted image . Pa še en namig, če brni fen, deca še bolj spijouser posted image . Tako smo vedno prvorojenca uspavali


Ja pa fen brni proti koncu al kak ponavadi?user posted image  Pa s tem se jaz ne bi tolažla. Da bi pa bebico mela v naročju ko mi lase štriha pa bi mi se mi moglo fajn poslabšat. Kaj pa če  bog ne daj kapne male barve na njo?
No za mene ni glih razumevajoča frizerka, bolj dnara potrebna, to pa ja. Če bi jaz bla frizerka bi te nagnala v trenutku. Verjetno bi dobla živčenga če bi mi stranke vsake tolko časa mogle zibat zraven.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:54:23   
pety78
OK, kaj pa vsi ti preparati? Da jih bo dojenček vdihaval?user posted image

To je pa čist mim. Jaz je pa k frizerju res ne bi peljala, mam raje grdo frizuro.




_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:55:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh


PA da vlačimo male po nevemkolikournih šopingih? user posted image  Ne živimo vsi v Ljubljani. In če jaz hočem iti kam v šoping, traja ziher več kot 5 ur. Imam samo uro vožnje do MB in kaj naj potem? A kateri uspe celo garderobo menjat v 1 uri? ČE ji, naj se javi, da ji čestitam.




Kaj je pa treba celo garderobo menjat, če si na porodniški user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:55:58   
Anonimen
Saj pravim nivess, kakor kdo...

Vse se da, in dokler ne sprobaš nimaš pojma kako se vse lepo da. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:56:55   
kalbo
Verjetno bi dobla živčenga če bi mi stranke vsake tolko časa mogle zibat zraven.


Zato pa najbrš nisi frizerka :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:58:02   
vesna_14
Dojim kjer koli in kadarkoli- ni ovir
tako da upam da to nisem bila jst

Jaz sem zadnjič mojega kar v McDonaldsu podojila. Če lahko vsi jejo fastfood, ga lahko pa še moj



_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:58:04   
Strawberrie Cherrie
Jah, jaz pa kljub temu, da sem v porodniški, rada hodim spodbno oblečena. user posted image In, user posted image , pri 2mesecih sem otroka peljala zraven v Celovec na šoping. Smo imeli izletek in pol...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 11:59:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Jah, jaz pa kljub temu, da sem v porodniški, rada hodim spodbno oblečena. user posted image In, user posted image , pri 2mesecih sem otroka peljala zraven v Celovec na šoping. Smo imeli izletek in pol...


Saj sem bila jaz tudi spodobno oblečena, pa sem imela od pred nosečnosti kar nekaj oblek. Saj kavbojke pa majice pa res ne gredo iz mode.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:00:43   
Anonimen

Vse se da, in dokler ne sprobaš nimaš pojma kako se vse lepo da. user posted image  




Ja verjamem da se vse lepo da, samo mali bebici ni mesto pri frizeru več ko 3 ure, pa si ti kr misli da si vse lepo poštimala. Pa da še dojiš tam? Daj no jaz bi te nagnala, sem ti že rekla. Že zaradi tega ker hočem v miru delat in s tabo sigurno ne bi mogla. Al boš pa na koncu izpadla nikakva in mi ne boš se mogla pritoževat glede frizure.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:01:10   
Strawberrie Cherrie
Jaz pa svojih zizik nisem mogla stišat niti v en modrc doma. Tiste za dojenje sem si kupila 1.prevelikega 2.premajhnegauser posted image user posted image user posted image , ostale košarice A mi pa niti bradavičk niso pokrile.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?