|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
24.10.2007 12:58:11   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Misek mene zanima samo ena stvar. Kaj si po poklicu? Ne mislim s tem čisto nič slabega, prej dobrega. Ker vedno znova me impresionira tvoj besedni zaklad in način pisanja. Pa če se z vsebino strinjam, delno strinjam ali pa ne strinjam.


Sprejmem kot velik kompliment in v cast mi je (rastem ko kvas) user posted image . O ostalem na ZS, saj moj poklic sam po sebi ne govori nic o navedenem.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
24.10.2007 13:01:30   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Misek


Sprejmem kot velik kompliment in v cast mi je (rastem ko kvas) user posted image .



Upravičeno. Vsaj z moje strani. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
24.10.2007 13:05:06   
Taula
Potem sem pa ponosna da sem papirnati vernik. user posted image user posted image Verujem v Boga in ne Cerkev kot institucijo. Kako naj verujem v nekaj kar je naredilo tako zlo? Ni treba biti zgodovinar da najdeš te podatke.user posted image
Cerkev veselo šteje te papirnate vernike med svoje ovčice....če bi vsi ti verniki izstopili iz Cerkve bi njihovo število ovčic drastično padlo.
Sicer pa...zakaj je moja vera kaj manj vredna kot npr. Coltova? Ker verjamem v npr. splav?
Je splav greh Cerkve ali greh Boga?user posted image  Pa ni mi potrebno iskati ctate Biblije..jih poznam.

Še vedno verjamem da bom prej v nebesih kot določeni ''drastični'' verniki, ki ne vidijo svojih grehov.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
24.10.2007 13:14:07   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Sicer pa...zakaj je moja vera kaj manj vredna kot npr. Coltova? Ker verjamem v npr. splav?


Mora biti manj vredna, saj se izmikas kontroli.  Ti nevredno, sprevrzeno v svoji biti, brezpametno zensko bitjeuser posted image user posted image   Seveda je manjvredna, ker si ti kot zenska manjvredna !user posted image user posted image user posted image  ....
Saj se zastopimo.....


Še vedno verjamem da bom prej v nebesih kot določeni ''drastični'' verniki, ki ne vidijo svojih grehov.


Ce vprasajo bozje predstavnike vere na zemlji, ne bo tako slo. Ne vem zakaj, vendar mocno dvomim, da jih vprasajo.... Zablodela filijala ?user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
24.10.2007 13:18:52   
Taula
''Ženska je napaka narave … s svojim presežkom vlage in s svojo podtemperaturo je telesno in duhovno … manjvredna … neke vrste pohabljen, zgrešen, spodletel moški … polno udejanjanje človeške vrste je samo moški."
 
Si mi to želel reči? Sej se kesam...se pač nisem rodila kot vladar moški.user posted image
 
Ampak mogoče dobim odrešenje ker sem user posted image user posted image
 
''Ves (ženski) spol je šibak in lahkomiseln. Odrešenje najdejo samo zaradi otrok''

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 380
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?