|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 20:10:49   
mika
Mi lahk verjameš, da povprečnega "ne - vernika" tvoja vera zanima toliko, kot kaj si 15.02.1998 jedla za južno ....


verjamemuser posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 20:13:13   
Colt
U madona...sej mi bo še nerodno. user posted image user posted image user posted image user posted image Zdej mam pa pomembno nalogo...napisat kaj modrega in hkrati tako, da se ne bomo poklali med sabo user posted image
Všeč mi je, da se ob tako ''žgoči'' debati vseeno ohranja nek kulturni nivo. Pravzaprav sem celo prijetno presenečen nad tem user posted image

Lahko bi napisal roman ob tejle temi...samo ne bi melo smisla. Lahk pa zagotovo trdim da smo vsi verni. Samo da eni verujejo npr v Jezusa, za druge je ta ''Jezus'' npr nov SL600 V12. Če ne bi verovali, smo manj kot kamen. V karkoli. Tudi vase in v svoje bližnje.

Dandanes ''biti veren'' pomeni velikokrat biti ''secont class državljan''. Ne bom se spuščalk v detajle, preveč tega.


Problem je, ko se ljudem ob omembi samostalnika ''Cerkev'' pač prižgejo alarmi. In potem gre racionalno razmišljanje papa in začne se čustvovanje. Ne vem, mene so že zmerjali z pedofilom, klerofašistom, ubogo zmanipulirano ovčko z opranimi možgani...pa vseeno dosegam v družbeno/socialnem okolju priznanja kot v redu človek, priznanja ki mi podarjajo čisto vest in miren spanec. Je kaj pomembnejšega kot to?

Ko ljudje zganjamo nestrpnost tako al drugače, smo lahko hudo krivični. Velja za vse nas. Tako ali drugače.

Sicer pa...moj otrok bo imel vso možnost spoznati vero svojih prednikov. Zakaj? Zato ker je ob tem ponorelem svetu materializma in borbe za ''biti najboljši'' to ena alternativa ki ga bo držala na trdnih tleh in ga hkrati učila da obstaja še kaj boljšega od npr večjega avta od soseda. Lahko upam da mu bom prenesel najboljše in najlepše kar sem sposoben v svoji majhnosti...final word pa bo njegov.



No, a sem si kak aplavz zaslužil?

Grega

ps. Daleč najpomembnejše je, da zaspiš s čisto vestjo in zavestjo da si ok človek. Vest ima vedno prav (če govorimo o  ljudeh brez psiho/socio/pato težav)


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 20:16:19   
mika
No, a sem si kak aplavz zaslužil?


ja sevedauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 20:31:10   
tjaga
Moj otrok hodi k verouku. Pa ne zato, ker ga silimo k temu, pač pa zato, ker si to želi. Tudi k maši hodi (z menoj, z mojo sestro, z babico). Ne vsiljujemo mu nobene volje. Tam se imajo fino, se igrajo, se učijo o veri in ni še prišel domov, da mu nekaj ne štima. Hodi z veseljem in ne vem, zakaj bi mu to veselje jemala. Ni nobenega nasilja.
Hodil je recimo tudi na karate, ki pa ga je opustil. Ker mu enostavno ni bilo všeč. In zakaj bi ga silila k nečemu, kar mu ne ustreza. Če se bo čez nekaj časa odločil, da mu verouk ne paše, ja kaj naj, za ušesa ga tja vlekla ne bom.
Sama imam vse zakramente, prav tako tudi mož. Cerkev kot institucija mi ni všeč, ker je vse skupaj tako zelo spolitizirano, vera kot taka pa, lahko rečem, da vedno, ko se mi zgodi nekaj dobrega, rečem: hvala bogu. Pa ne vem, če je bog za to zaslužen, občutek je pa fajn.
Še nikoli nisem rekla, hvala Janez, ker za tega sem pa sigurna, da ni zaslužen.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 20:33:12   
štorkljica
Zaenkrat je še nismo krstili, jaz je niti ne nameravam, sama nisem krščena, nisem hodila k verouku, nimam niti pojma kaj to sploh je za ene stvari (razen kaj sem od drugih slišala). Če bo po moje torej ne bo hodila.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 20:33:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

U madona...sej mi bo še nerodno. user posted image user posted image user posted image user posted image Zdej mam pa pomembno nalogo...napisat kaj modrega in hkrati tako, da se ne bomo poklali med sabo user posted image
Všeč mi je, da se ob tako ''žgoči'' debati vseeno ohranja nek kulturni nivo. Pravzaprav sem celo prijetno presenečen nad tem user posted image

Lahko bi napisal roman ob tejle temi...samo ne bi melo smisla. Lahk pa zagotovo trdim da smo vsi verni. Samo da eni verujejo npr v Jezusa, za druge je ta ''Jezus'' npr nov SL600 V12. Če ne bi verovali, smo manj kot kamen. V karkoli. Tudi vase in v svoje bližnje.

Dandanes ''biti veren'' pomeni velikokrat biti ''secont class državljan''. Ne bom se spuščalk v detajle, preveč tega.


Problem je, ko se ljudem ob omembi samostalnika ''Cerkev'' pač prižgejo alarmi. In potem gre racionalno razmišljanje papa in začne se čustvovanje. Ne vem, mene so že zmerjali z pedofilom, klerofašistom, ubogo zmanipulirano ovčko z opranimi možgani...pa vseeno dosegam v družbeno/socialnem okolju priznanja kot v redu človek, priznanja ki mi podarjajo čisto vest in miren spanec. Je kaj pomembnejšega kot to?

Ko ljudje zganjamo nestrpnost tako al drugače, smo lahko hudo krivični. Velja za vse nas. Tako ali drugače.

Sicer pa...moj otrok bo imel vso možnost spoznati vero svojih prednikov. Zakaj? Zato ker je ob tem ponorelem svetu materializma in borbe za ''biti najboljši'' to ena alternativa ki ga bo držala na trdnih tleh in ga hkrati učila da obstaja še kaj boljšega od npr večjega avta od soseda. Lahko upam da mu bom prenesel najboljše in najlepše kar sem sposoben v svoji majhnosti...final word pa bo njegov.



No, a sem si kak aplavz zaslužil?

Grega

ps. Daleč najpomembnejše je, da zaspiš s čisto vestjo in zavestjo da si ok človek. Vest ima vedno prav (če govorimo o  ljudeh brez psiho/socio/pato težav)




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  v celoti.

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 20:35:00   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 20:45:18   
Anonimen
Ne bodo hodili, ker ne jaz ne fant ne verujeva. Niti nisva krscena. Moj oci je iz komunisticne familije, mami je bila prisiljena hodit na verouk.

Pa se nauk, ki ga podaja cerkev, se pac ne sklada z mojimi naceli. Branje zgodb svetega pisma mi je bilo hudo odvec.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 20:52:22   
lukec
Moj otrok hodi k verouku. Pa ne zato, ker ga silimo k temu, pač pa zato, ker si to želi. Tudi k maši hodi (z menoj, z mojo sestro, z babico).

In tak način je po moje edini pravilni.

Najbolj me moti, ko starši silijo otroke ob nedeljah zjutraj k maši, čeprav bi ti raje gledali risanke, sami pa cerkve od znotraj niso videli že o-ho-ho ...
In moti me, ko neporočeni starši pizdijo nad duhovniki, ki jim nočejo krstiti otrok. Le zakaj bi jih, kako jih bodo starši učili živeti po krščanskih merilih, če še sami tega ne zmorejo?
Sicer pa v boga ne verjamem zaradi lastnih življenskih izkušenj, bolj natančno, izkušenj moje babice ...

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 21:19:19   
karmy
Ne.

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 21:43:33   
jade1
Krstila sva jih, če bodo hoteli hodit k verouko pa bo njihova odločitev. Če bodo prav, če ne bodo tudi prav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 22:13:40   
kjava
Colt, seveda user posted image user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 22:20:14   
Njuškalo
Ja, Colt..itakuser posted image user posted image user posted image
No, moj tamav ne bo hodil k verouku v klasičnem pomenu, ker nismo krščanske vere.V naši veri imajo poučevanje otrok, vendar sin noče hodit, pa prav...saj ga lahko doma naučimo vse, kar je treba.Ni panike.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 22:38:28   
solatja
Colt, user posted image user posted image user posted image ker si ga želiš user posted image in zaslužiš user posted image    user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 22:42:51   
sneška_
 Vse sem prebrala in zdaj mi nič ni jasno.Starejšo hčerkico  smo krstili v katoliški cerkvi v Skopju kje je boter tudi pravoslavne vere ampak imamo in botrico  ki je naznačena kot nadzorni boter pri pravilni vzgoji in poučavanja otroka v smeri katoliške vere.Tudi tamalo bomo tam ampak če ne bojo hodili k verouku a ne morejo hodit k birmi oziroma ali je verouk pogoj za birmo .  Ne me narobe razumet ampak jaz res nimam pojma kako to gre.Jaz sem v pravoslavni veri in pri nas je samo krst  pol poroka. A zraven je moj ateist ki nima pojma kako to gre čeprav ima vse zakramente.  Pa itak božje zapovedi so isto kot tukaj tudi v moji veri.

Sicer to me zanima čeprav grem v cerkev enkrat na leto in to ko sem pri mojih doma. Pa ne se smejat zaradi tega ker nimam pojma kako so tukaj zadeve posebaj okrog crkve.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 22:50:22   
alpeli
Tudi jaz se podpišem pod tvoje razmišljanje.Tudi sama ne stojim vsak dan v cerkvi,ker zato nimam časa,vendar mislim da ni bistvo vere v tem kolikokrat si v cerkvi ampak to kaj nosiš v srcu.Moja otroka oba obiskujeta verouk in to zelo rada.Nikoli se ne pritožujeta,da se morata učit stvari,ki jih v življenju ne bosta potrebovala,kar glede šole ravno ne bi rekla,čeprav sta oba odličnjaka z samimi peticami.
Sicer pa vsak živi kakor mu paše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 22:54:01   
alpeli
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz bi samo tole dodala; vsi, ki ste otroka dali krstiti, ste pri krstu obljubili, da boste otroka versko vzgajali. kar pa se tiče glede cerkve in njenega premoženja pridobljenega na kakršne koli načine, se mi pa zdi, da mnogi ne razlikujete cerkve kot ustanove in pa vere.
Ne vem no ali hodite in verjamete (tisti ki pač) v cerkev zaradi župnika in cerkvenih oblasi ali zaradi sebe in svojega notranjega jaza. Vsak pač dela po svoje in včasih se človek res obrne na vero.
Sem pa tudi tega mnenja, da tisti, ki pravite naj se otrok odloči sam ali bo hodil k verouku ali ne, da je to čisto mimo, ker otrok bi pač enkrat šel, drugič pa spet ne. Otroci tudi v šolo in vrtec nebi hodili takrat ko jim ne paše in tako je tudi z veroukom. Če ga starši vzpodbujajo in ne govorijo negativnosti, mislim, da bo to tudi otrok sprejel kot del življenja.
Ja moja dva oba hodita k verouku in se tam nista prav nič slabega naučila. Ta večji je šel že k birmi, manjši bo šel drugo leto. Potem pa ko bosta opravila te zakramente, pa naj se vsak sam odličita kako bosta živela naprej verno ali neverno.
Ne nismo kar naprej pri maši, da ne bo kdo mislil, ampak vse v mejah normale.
Še enkrat pa povdarjam, da se mi pa najbolj trapasto zdi nesti otroka h krstu, tam vse na sveto obljubiti, potem pa pljuvati vsepovprek. Zakaj za božjo voljo krstite otroke, če že naprej veste, da jih ne boste vzgajali v tej smeri??

Pa lep pozdrav in oprostite za anonimnost - bolje tako.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 23:17:51   
Marogica
Odgovor Albini: NE, ne bosta hodila, ker smo ateisti. tudi če bi želela, ju ne bi pustila, ker ne živimo takšnega življenja, ki ga oblikuje in nagovarja vera. Torej je to za nas neka "teoretična" znanost, kakor tudi ostale vere. Le-te pa si lahko otroka kasneje, če ju bo zanimalo prebereta iz knjig, filmoc ali pogledata na internetu.

Midva najinih otrok ne sliliva nikamor, pa tudi pretirano ne vzpodbujava v smislu "moj otrok obiskuje vse..." in nima v bistvu potem nobenega prostega dneva več..Pa naj gre za šport ali pa kaj drugega.

In vera je očitno opij ljudstva....se vidi po napisanih postih...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu alpeli)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 23:20:30   
Allia
Se popolnoma strinjam z Al bino in Miško in je zanimivo, da nas kar nekaj tako razmišlja.Jaz nisem krščena, moj sicer ima vse zakramente, kar je pa tudi vse.Otrok ni krščen in ne bo hodil k verouku, ko bo dovolj star pa bo imel svobodno izbiro kot sem jo imela jaz.

Meni se zdi cerkev institucija, ki na kup zbira ljudi in jim vsiljuje svoje mišljenje. Govorijo jim koga volit, pobirajo denar (tudi revnim), okorišča se na račun ljudi katerim naj bi pomagala.
Saj kdor gre tja, ker mu to pomaga...ok...njegova izbira, če se bolje počuti, konec koncev vsi v nekaj verujemo,npr.v boljši jutriuser posted image .
Žalostno pa je, da veliko ljudi, ki vsak teden oz. vsak dan hodi moliti k maši, imajo tako nabrušen jezik,...očitno jih vera nič ne nauči.

Samo poglejte...skozi vso zgodovino je cerkev, zagovornica revnih in bogih najbogatejša.Resnično samo upam, da ne bo prišla še v šole in se že nehala enkrat povsod silit ter začela vestno opravljati svoje delo, ker je več kot očitno da ga ne.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 23:26:01   
m76
sploh nisem brala do konca, ker me je že druga stran tako razžalostila, da ne morem biti tiho. Za tiste ki vse duhovnike mečete v en koš.

Če so en ali dva ali trije duhovniki izrodek svoje  vrste- pomeni da so vsi taki?

Potemtakem drži : ena ženska k**ba- vse ženske k**be?
                         - en moški nasilnež - vsi moški nasilneži?
                         - ena mama matretira otroka - vse mame matretirajo otroke?
                         en moški ki se rad oblači lepo, homoseksualec - vsi lepo oblečeni moški homoseksualci?
user posted image user posted image
Pa ne samo za ta primer tudi povsod drugod tako radi govorimo kar povprek. Žalostno.

Ja moja hči hodi k verouku, je skavtinja in tudi pri maši sva skoraj vsako nedeljo, za praznike pa še bolj pogosto.  Ni me sram tega priznati. Jaz najdem mnogo rešitev za življenje v veri. Rada grem v cerkev, ker je vzdušje in premišljevanje tam bolj pogljobljeno, da ti prav poseben občutek. Bolj kot molitev  doma.  Kljub temu, da naš župnik ni tko na "izi" ampak je kar strog in se včasih drži svojega "prav" kot pijanec plota.

Pa nisem kakšna tercijalka ali kaj podobnega, menda po oceni hčerinih sošolk in sošolcev pašem med "cool" mame.user posted image  Čeprav  mi ni čisto jasno, zakaj sem si prislužila tako laskavi naslov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 23:30:42   
jasnika
mene pa zanima glede na to da jih kar nekaj poznam ki ne želijo dat otroka krstit in ne hodijo v cerkev, pa tukaj ne mislim vsak teden k maši ali kaj podobnega ampak sploh nikoli, ti ateisti, a božiča tud ne praznujete pa velike noči.

Marogica si napisala da ste vi ateisti vse lepo in prav, VSAK PO SVOJE-se sploh ne vtikujem v to, ampak me vseeno zanima, kaj božiča pr vas ne praznujete, k tvojim otrokom nikoli ni prišel božiček??

Mogoče sem sedaj mimo vdarla z vprašanjem saj tudi jaz nisem kaj verna pač ko je treba grem v cerkev in se glih ne spoznam nevem koliko v to, pa vseeno bi prosila za odgovor.

Pa brez zamereuser posted image

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 23:31:11   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: al bina


Institucija je gnila, zato je moj otrok ne bo obiskoval, čeprav imam sama vse zakrametne, moj je krščen, otrok tudi, ampak k verouku pa ne bo hodil, ker je to ena sama obveznost in to orto obveznost več. Raje gre tisti uro ali dve na teden na karate, bo imel več od tega. Če bo kdaj začutil potrebo po veri, jo bo že poiskal.


Kaj pa sola to pa tvojemu otroku po tvojem mnenju ni obveznost? Se strinjam s teboj v tem smislu ko pravis o tem zbiranju listkov pri masi...

Moja tamala bo hodila k masi in k verouku. Enkrat na mesec hodim tudi sama na slovensko maso (je samo enkrat na mesec) moja 2 letnica me spremlja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 23:35:27   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: jasnika


Marogica si napisala da ste vi ateisti vse lepo in prav, VSAK PO SVOJE-se sploh ne vtikujem v to, ampak me vseeno zanima, kaj božiča pr vas ne praznujete, k tvojim otrokom nikoli ni prišel božiček??




Ne, k nam prihaja Dedek Mraz, kakor je že k meni prihajal in božica ne praznujemo, torej neke družinske večerje s sorodniki, obdarovanja.... Mi se obdarujemo po božiču, okoli novega leta. In verjemi, tudi dedek MRaz je radodarenuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 23:46:20   
jasnika
no k nam pa prihaja Božoček, ampak bolj skromen, torej bomo tudi mi morda premislili in raje k sebi povabili Dedka mrazauser posted image user posted image

lp

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Ali bodo vaši otroci hodili k verouku?
3.10.2007 23:49:26   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: jasnika

no k nam pa prihaja Božoček, ampak bolj skromen, torej bomo tudi mi morda premislili in raje k sebi povabili Dedka mrazauser posted image user posted image

lp


Ja, otrokom bi bil sigurno tisti "dedek" bolj zanimiv, ki več igrač prinese....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Avantura
binyy

Ste za sex za eno noč z osebo,ki vas zelo,zelo privači,kljub temu da imate partnerja (doma)?

da, zakaj pa ne (15%)

ne (45%)

da, to si zelo želim (4%)

ne, ne podpiram avantur (36%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!