|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2007
18.10.2007 10:41:59   
Naty 76
Mpotocn zdravo, si mogoče doma iz Žabnice? Ko prebiram mal ta dopisovanja, pa vidim da si rodila v Kranju, sem se spomnila da sta mi babi in dedi govorila da sta na sprehodu srečala babico z dvojčicama. In še imena se ujemajo. Oprosti da sem tako radovedna ... mogoče se pa kdaj srečamo, ker smo tudi mi dostikrat na obisku na tem koncuuser posted image .

Lep pozdravček,

Naty

_____________________________

Jezik ljubezni je v očeh.

Jan - 22.12.2003
Tia & Žan - 8.8.2007

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Dvojčki 2007
18.10.2007 14:24:56   
tatam
Andreja 75:Torej je vas tudi šest??In kolko sta stara starejša?Je kaj ljubosumja? In kako ti obvladaš situacijo???
Moja starejša sta pupa 8 let,fant bo kmalu 7.Malo ljubosumja je.Čeprav ju imata ful rada sta bla navajena,da se je vse vrtelo okoli njiju,sedaj pa kar naenkrat ni več tako...Se trudima oba z možem,da bi do tega ne prihajalo,a včasih ne gre.In takrat moram priznat se počutim nekak krivo in mi je ful hudo!!!Sicerm pa je vsak dan lažje in upam,da bo kmalu minilo.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Dvojčki 2007
18.10.2007 19:21:07   
mpotocn
JA NATY76, SI ME NAŠLA.

a s ti tud iz našega konca? ja je mami rekla, da je srecala dva, ki sta tud rekla, da majo dvojcke. a kaj pri nas okol špancirate?jaz sem itak vsepovsod tukaj okol po poteh dezurnauser posted image user posted image

Ja, sej me prepoznajo tle gor gotovo, saj nas ni tko velik, ni problema.

LP

_____________________________

NAJINE PUNČKE
Manca
Vita in Vesna

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Dvojčki 2007
18.10.2007 22:19:14   
ANDREJA 75
tatam tudi nas je 6 kar velike družine user posted image Ta velika je stara 12 let ta drugiuser posted image pa bo 9 let pri nas ni bilo nobenega lubosumja imajo se noooooro radi tako da bij jih tavelika dva samo lubčkala in zjutraj preden gresta v šolo je tako poslavljanje kot da se nebi videli 100 let res fuul jihn imat a rada in tudi zelo mi pomagata jima popolnoma zaupam jih nahranita ta velikauser posted image jih previje pomagata pri kopanju skratka res sta pridna in med poletnimi počitnicami sta se user posted image user posted image kar fino scrkljala!!!Tudiuser posted image user posted image jih imata nooooro rada se jima toolk smejčkata res sem lahko ponosna na vse štiri user posted image user posted image user posted image user posted image šibam me kilčeuser posted image pozdravčekAndreja 

_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Dvojčki 2007
30.10.2007 18:54:00   
CUKRČEK
ojla

kje ste vse mamice dvojčkov?!? In kako vaši malčki?

Mojadva dremuckata na kavču....prav pridna sta. Sta pa že 3 mesece stara...pa ni dolgo ko sem rodilauser posted image kako hitro gre čas.

Malo je zoprno zdaj, ko je tako kratek dan, pa še dež je kar naprej. Mi bi pa tako radi šli malo ven. Upam,da se kaj izboljša in da vsaj dež poneha.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Dvojčki 2007
30.10.2007 19:05:30   
siskamiska
Cukrček če greš prav na forum in potem na dojenček imaš nov podforum dvojčki, trojčki....Upam da veš kaj sem ti hotela napisat user posted image

Mene osebno ful moti da ni bližnice do podforuma kar direkt na dojenčku....user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Dvojčki 2007
10.12.2007 12:42:04   
Afnica
Malo moram temo osvežit.
 
Kako ste kaj??? user posted image user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Dvojčki 2007
10.12.2007 20:19:34   
tatam
Mi smo spet bolani!user posted image Začelo se je s kašljem,potem so se vnele očke,ušeska,grlo...Skratka prava ubožčka sta!Od petka smo tako spet na antibiotikihuser posted image Jutri mamo kontrolo!
Pa še v Mb ma Anej kontrolo srčeka!Držite pesti,da bo vse o.k.!!!
Jaz sem že čist obupana saj se mi zdi,da še samo okoli zdravnikov hodimo..
Rečte mi nekaj:kolko ste zdaj v tem času z vašimi otroci zunaj???Mi gremo če je le možno 1-2 krat na sprehod.Razen če je megla ali vetrovno!!


Afnica a ti hodiš z enim ne bioresonanco??Kaj napredka??

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Dvojčki 2007
21.12.2007 18:29:51   
Afnica
Tatam...ja, mislim, da mu bioresonanca pomaga. Ne verjamem, da bi kar samo od sebe izginilo. Mu je pa res že čisto izginilo. No, pol sem mu pa dala korenček in ima spet malo. Čeprav pri teh alergijah res nikoli ne veš kaj je. Mogoče pa mu je kaj druga zasmetalo ravno tisti dan, ko je probal korenček. user posted image
 
Kar se pa tiče prehladov, pa pri nas še ni bilo problemov. Pa naj kar tako ostane.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Dvojčki 2007
6.2.2008 12:45:39   
dodi
Živjo!

Samo toliko da prestavim dvojčke na prvo stran-če bo kaj uspehauser posted image user posted image  če bomo vžgale kako debatouser posted image user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Dvojčki 2007
6.2.2008 21:13:39   
nektarina
user posted image  BravO Dodi, jaz sem že pozabila da  imamo odprto temo. Ma se prav vidi , da mamice  dvojčkov imamo  mal več dela user posted image  

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Dvojčki 2007
9.2.2008 20:44:19   
Afnica
Joj, pa skoz padamo na 2. stran! user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Dvojčki 2007
11.2.2008 16:48:40   
masna
Sploh nisem vedela da je ta tema še aktualna zdaj ko imamo svoj podforumuser posted image Vas moram it malo brat za nazaj pa drugič kaj povem user posted image

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Dvojčki 2007
14.2.2008 16:43:57   
pikceva
Ojla,

Pa da se javim še jst :). Naše bodo konec meseca imele 6 mesecev. Bo treba proslavljat :)

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Dvojčki 2007
18.2.2008 21:16:26   
Anja O.
Hojla punce
Končno sem našla nekaj lažjega za sledit Afnica tole bom lažje sledila kot pa Julijke 2007, ker sem namreč ugotovila da ste natipkale preveč da bi vam sledila. Upam da se kej pišemo in ti siskamiska kako si? Včasih res ful pogrešam tisto pisanje in čakanje na porod ko smo cele dneve skoraj visele na forumu in bile vse na tekočem kaj se z nami dogaja.

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Dvojčki 2007
21.2.2008 16:43:23   
Afnica
Joj, sem vesela, da si se javla. user posted image  Ja, upam, da bodo punce kaj bolj aktivne na tej temi in da ne bomo skoz na drugi strani.
 
In kako kaj Pia in Gašper???

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Anja O.)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Dvojčki 2007
21.2.2008 16:45:14   
Afnica
Pa masna in Pikceva tudi  fajn, da ste se oglasile. Šeeeeeeee večkrat!!!!user posted image
 
Pikceva jaz že bi morala imet vaje za torto/torti. user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Dvojčki 2007
22.2.2008 11:15:52   
Anja O.
Ja tudi jst upam da bomo bolj aktivne. Pia in Gašper lepo napredujeta čeprav Gašper, verjetno zato ker je fantek, kar šiba Pio.14.1 ko smo imeli posvetovalnico je imel Gašper 9570g in velik je bil 73cm, Pia pa je imela7630g in 66 cm. Drugače pa sta ful pridna, sicer so dnevi ko sta zelo zahtevna ampak ni panike se potrpi. Kako pa kaj Lan in Lana?

_____________________________

17.6.2007 sta se rodila moja dva sončka Gašper in Pia

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Dvojčki 2007
22.2.2008 11:30:36   
Anja O.
Sem malo pogledala tvoje albume, ful so dobre slikce. A Lan in lana že samostojno stojita če jih ob kaj nasloniš? In na vse štiri se tudi ful dobro postavita sem vidla na slikicah. Dej mi povej kako si zadovoljna z vozičkom, sem vidla slikco in je res ful dobr voziček.

_____________________________

17.6.2007 sta se rodila moja dva sončka Gašper in Pia

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Dvojčki 2007
22.2.2008 12:57:43   
Afnica
Anja, joj tvoja 2 sta pa res velika. Naša 2 sta imela 23.1. Lan 7990g in 65cm, Lana 6380g in 64cm.
Tudi pri nas fantič vodi. Naše pupe bodo manekenke. user posted image
 
Ja, pri nas je kar veselo, saj se oba sama postavita na noge. Sploh ne rabita konkretne opore, dovolj je zid, vrata, balkonska vrata, kuhinjski predal...ob pravi opori-stol, mizica, v posteljici je pa itak mala malca.
Konkretno se plazita že kar en čas. Cel dan ju samo lovim po stanovanju. Al pa ona dva mene, saj mi sledita v kuhinjo, na wc...norooooooo. user posted image
 
Z vozičkom sem pa full zadovoljna. Tak lahek je, na malo se zloži, fajn je.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Anja O.)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Dvojčki 2007
22.2.2008 13:07:31   
tajtaja
Z vozičkom sem pa full zadovoljna. Tak lahek je, na malo se zloži, fajn je.

Sem se zdaj prilepila vaši debati, vendar nimam časa vsega brati. Pa me zanima, kaj za ene znamke voziček imaš, ker je res mega.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Dvojčki 2007
22.2.2008 13:08:49   
Afnica

IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja
Sem se zdaj prilepila vaši debati, vendar nimam časa vsega brati. Pa me zanima, kaj za ene znamke voziček imaš, ker je res mega.user posted image


Cosatto


_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Dvojčki 2007
22.2.2008 14:17:58   
masna
Moram priznat da kar malo pozabim d aje tu tudi "naša" tema.

Afnica tvojadva sta pa res dobrauser posted image Kdaj sta pa začela plazit?

Pri nas pa je ravno obratno kot pri vaju. Punčka vodi in to kar precej. Sta pa kar velika. Pri 6 mesecih je Lana imela 7200 in 65,5cm, Tian pa 67 in 8050 kg. A zdaj je šlo že kak mesec in pol od takrat in je šel sigurno 1 kg goruser posted image saj sta težka kouser posted image

Trenutno smo pa bolaniuser posted image



(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Dvojčki 2007
22.2.2008 20:58:45   
Afnica

IZVIRNO SPOROČILO: masna
Kdaj sta pa začela plazit?


3,5 m ....iz trebuščka na hrbet
5 m iz hrbta na trebušček
7 m plazenje
7,5 m sedenje
8 m se sama tudi vsedeta
8,5m dviganje na nogice
 
To je prava starost, ne korigirana (-2m). Prave žverce. Malo se jima mudi...še preden sta se rodila se jima je mudilo, mudi se jima še danes. user posted image  Zdej čakam razvojno kaj bo rekla. Na začetku ju je hvalila in imamo kontrolo na 5 mesecev. Meni se zdi, da bi lahko bolj na easy. No, pa zgleda da jima tako dobro gre, ker nimta hude teže za dvigat. user posted image
 
Joj, masna tudi tvoja sta težka že. Mi smo lahka kategorija bolj.
 
Upam, da čimprej ozdravite! user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Dvojčki 2007
23.2.2008 13:41:27   
Afnica
Moderatorko sem zaprosila, da temo prestavi k dvojčkom. Upam, da bo ugodila.
Tako se ne bom skoz iskale na 2. ali celo 3. strani foruma.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?