|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: salame in siri
13.12.2007 10:32:36   
katra55
Lahko ješ vse, vendar ribe v zmernih količinah, ker vsebujejo veliko težkih kovin (svinec).

(odgovor članu kitty)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: salame in siri
8.1.2008 11:24:45   
zvezdica stella
Pozdravljene,
jaz sem 1. user posted image in valda kompliciram 100 na uro. In že od včeraj zvečer sem čisto zasekirana zaradi sledečega: naredila sem si slasten sendvič, ga pojedla in ko sem spravljala sir in pečen pršut, sem videla na njem en mičken plesniv košček (v hladilniku imamo toliko hrane, ki pa se ne poje sproti, je pa petkov datum goruser posted image ).
In zdaj me skrbi, če lahko plodu škodi tudi tak vnos plesni v moj želodec. Vem da plesnivi in mehki siri niso OK pa ne vem, kako je s to plesnijo.

Kaj ve pravite?
Hvala za mnenje.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: salame in siri
8.1.2008 13:25:26   
Naty*
Punce ne me zdej napadat, da delam paniko, ampak sem videla, da vas veliko misli, da je surovo meso in nepasterizirano mleko (ter mlečni izdelki) nevarno samo zaradi toxoplasmose. To ni čist tko, nevarno je predvsem zaradi listerije, ki pa je pri nas res dokaj redka. Tko da tud če ste že prebolele toxo, se rajš odrečite nepreverjenim jedem. Tud js sm sicer jedla tatarca za novo leto, ampak je bil kupljen in preverjen. Pasterizirani mlečni izdelki in prekuhano ali pečeno meso je pa vredu.

Sicer je Pušenjak rekel, da je v 17-ih letih prakse imel samo tri primere smrti dojenčka zaradi listerije, pa vendar ti je bolj majhna tolažba, če si mamica enega od teh.

Pa preden me katera skritizira....moj nasvet je samo, da jeste preverjene izdelke user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu zvezdica stella)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: salame in siri
9.1.2008 11:31:12   
zabica26
IZVIRNO SPOROČILO: pikica_30

a lahko pa jem dimljen sir iz trgovine pa sire ala livada pa jošt? jaz sem jih

Kaj pa mozarelo iz trgovine? jaz sem jo...

Kaj pa salame iz trgovine: suhe (npr. ogrska), puranja prsa in poli salama? Imam namreč salame ful rada... Jaz sem jih...pa tut domače sem jedla...

Kaj pa lososa zapakiranega iz trgovine? Jaz ga nisem...misliš verjetno dimljenega oziroma surovega jesti,a ne?

Pa kako je sicer z ribami? Nekje sem brala, da naj jih ne bi jedla, drugje pa, das sploh rabim jod, ki ga je veliko v ribah. Ali lahko npr. jem zmrznjene fileje iz trgovine? Jaz sem jedla ribe, kar veliko, vedno pa sem jih kupila v ribarnici,



(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?