|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "mehčanje" drekca..?
12.10.2007 8:37:49   
tinkamiška
Isti dan ko sem kupila sirup, je Iza baje že v vrtcu kakalauser posted image , tako, da ga nismo niti poskusili, ker je potem še doma zvečer kakala. Ga pa imam doma, ker nam lahko vedno pravpride, sploh zdej, ko sem prebrala kako hitro je pomagal Timijuuser posted image user posted image user posted image

Pa za na bo mogoče tudi kdaj prav prišeluser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "mehčanje" drekca..?
14.10.2007 9:49:49   
Blink1
No, izgleda, da ta sirup deluje že samo, če ga imaš domauser posted image user posted image

jaz sem ga kupila v petek in od takrat kakamo normalno. Pa ga niti povohali še nismouser posted image user posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "mehčanje" drekca..?
14.10.2007 9:57:40   
šnucika
user posted image user posted image ...tudi pri nas ni problemov,že tri dni gre sama....tako,da ga tudi še nismo poskusili.



_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "mehčanje" drekca..?
16.10.2007 15:31:56   
tinkamiška
no, mi smo pa spet na začetkuuser posted image danes je tretji dan odkar ni kakala. zjutraj sem ji dala sirup, pa še vedno ničuser posted image , pravi "noce kakat"user posted image , ne pove pa zakaj...upam, da bo danes kej nardila v plenico, ker se je že ponoči zbujala in klicala, da je kakala, pa so bili samo pukci. eh, ko bi že enkrat prebolela to kakanje in bi bilo spet po starem..

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: "mehčanje" drekca..?
16.10.2007 17:05:49   
BRINA J.
Nam ko ni nič pomagalo , ne portalak, ne sladka kamilica , ne suhe slive je pomagal donat, večkrat po malem na dan.0,5l je imela za 2-3 dni.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: "mehčanje" drekca..?
16.10.2007 17:38:01   
tinkamiška
Je kakala 2x zaporedoma zdejle, pa še bo po mojem, ker ima trebušček čisto napet. Ni bilo kaj veliko joka, bolj jamranje in stiskanje. Zdej vem, da v vrtcu ni hotela kakat, ker ni bilo mene, ker se pride prav k meni stiskat, ko kaka in vsa potna ratauser posted image Pa ni ne vem kako trd kakec, samo strah jo je po mojem in noče, enostavno noče kakatuser posted image

Brina, pri Izi ni problem, da je zaprta, ampak namenoma zdržuje. Pa čisto nič ji ne morem pomagat, razen, da jo pač bodrim in jo pohvalim, koji rata...

Je pa zdej vsa srečna in vsake tliko pove, da je kakala, pipika moja...

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu BRINA J.)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: "mehčanje" drekca..?
21.10.2007 17:23:11   
šnucika
Pa smo tudi pri nas preizkusili Lactecon.Prvič je kakala že čez eno uro.potem pa sem ji ga dajala vsak dan in je vseeno tri dni držala.Sem bila že pošteno jeznauser posted image ,da ta stvar ne deluje.Potem pa je tretji dan med spanjem prdkala in ji je že malo ušlo.Čez par ur pa je cela panična tekala okoli,kot ponavadi,ker se je bala,da bo bolelo.Pa ni,pokakala se je mehko,ne driske,po treh dneh...brez joka in bolečin.user posted image Tako,da super,tudi če drži dva ali tri dni,se ne zasuši drekec!


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?