|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKTOBER 2006
10.10.2007 23:44:17   
frrrr
borovnicka - pozdravite se!

js pa v službi kr uživam... komi pridem tja, morm že domov... in komi pridem domov, more Jaša že spat user posted image

Maxica - js sm za oktober 1010 user posted image a jim kr jutri povem v službi, da bom šla takrat na porodniško? user posted image

(odgovor članu borovnicka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 23:44:18   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Punce, a se ve sploh zavedate, kako nas imajo ti naši črvički radi?
To, da jih me obožujemo in smo nore nanje itak da vemo user posted image .
Zdaj je Iva dobila svojo dozo antibiotika, pa je potem zaspala nazaj. Pa se je znova zbudila in jokala, sem se stisnila k njej in je spet zaspala. Potem je v spanju zamomljala MAMA, s prstki se je zakopala v moje lase in ponovno zaspala. user posted image


Jaz donda pa seveda hopa cupa na RR user posted image .
mogla si se prit pohvalit... mene kdaj sred noči ima, da bi poklicala mamo in ji povedla kaj se mi dogaja, ko se mali priplazi do mene, se name nasloni in spi dalje al pa kakšna podobna finta, ki me spravi v sedma nebesa

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 23:44:20   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: @lina

No lepa reč - rojstni dan mojega sinka je tudi rojstni dan nove temeuser posted image ... pomemben je ta datum, 10.10.... bila sem ravno v porodnišnici, ko so brisali tiste naše poste, nisem nikoli prebrala če ste mi sploh namenile kakšno vrstico, ko sem rodila user posted image user posted image user posted image  sedaj, na 10.10. pa štartamo iz novih korenin... dajmo, postavimo RR znova na preizkušnjo... samo ne vem kaj bo z nami, saj tukaj na čvekamo o naših otrocih pa menda ostajamo kar nekaj let user posted image user posted image user posted image

vau, pa res... vse to na 10.10. user posted image men je voda odtekla, se je kr RR sesula user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Oktober 2006 - 2
10.10.2007 23:47:03   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: @lina

IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

@lina, kakšne torte babi peče, vau! Matjaža pa očitno že dolgo nisem videla, ker je pravi korenjak!



kakšna babi??? user posted image user posted image
to je spekla mami, torej jaz, ich, I, @lina!!!user posted image user posted image

Matjaža pa verjetno res dolgo niste videle, priznam... se ne udeležujem srečanj, ne pripravljam novih albumov...kriva na celi frontiuser posted image user posted image

Zdaj pa lahko noč!
se posipam s pepelom... OPROSTI! očitno morm res očala začet uporabljat user posted image sem že prejšnjič na zdravniškem to opazila, ko prve vrstice nisem mogla prebrat, z očali pa četrto brez problemov user posted image

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: OKTOBER 2006
10.10.2007 23:47:05   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: @lina

zdaj je veliko lepše priklopit na RR, ko je oktober 2006 spet v samem vrhu user posted image

no, frrrr, da še tebe mal pokomentiram:
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

aja, pa o alergijah je neki... vsem, ki imate otročke alergične, pripada okrog 90€ dodatka za posebno nego otroka


mislim, da dodatek pripada, če je otrok alergičen na tri osnovna živila ali več...če se ne motimuser posted image


tolk podrobno pa ne piše... piše samo, če imaš zaradi otrokovih posebnih potreb  oz. nege, kakšne dodatne stroške

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 23:47:37   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

.....eh, šele druga stran. Kako bedno user posted image .
je že tretja... a jo celo pospamam? user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: OKTOBER 2006
10.10.2007 23:48:40   
frrrr
ne bom, ker pol bomo pa že letos mogle tretjo temo odpirat user posted image

lepo spite!

user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 0:09:48   
lucika
sem šla že proti spalnici, pa sem prišla nazaj.... toliko vsega imamo na kupu; rojstni dan, začetek gradnje, moža ni ta vikend, pa čez en teden spet par dni ne, tri miljone enih nedokončanih, nedogovorjenih zadev, pol stvari je " v luftu". taka sploh ne morem spat. in sem prišla lepo nazaj, in na papir napisala vse kar se spomnim, da je treba rešit. polna glava vsega, a cela zbrka. zdaj, na papirju, je lažje rešljivo....

aja, pa fino vas je na prvi stani najdit:)

za oktober 08 imamo še čas. trenirajno še te tri mesece, koliko je še ostalo; pol pa na juriš za bratci in sestricami!
hehehe, mal se hecam, jaz rabim službo prvo:) jap, so prošnje tudi na onem listu...saj delam na tem....samo.....nimam nekega optimizma. pa se to takoj začuti, pa raje ne delam na take dneve:(
taaaasha, ti si najbolj frišno zaposlena, daj, a maš kako skrivnost?

no, tak, glavo sem uredila, zdaj pa lahko grem probat spančkat.
mali se nam je zbujal cel večer na 1o minut. mu nekaj ne paše, revčku. malo je prdel, pa so verjetno šraufeki. sma jedla en čokoladni corny skupaj, pa mogoče še pa res ne bi smel vsega:) ups. al pa so planeti tak postavljeni in ni mama čisto nič kriva:)

začel se je nov dan. evo, začela ga bom z enim krepčilnim spancem, potem pa izkoristla, da se bo kr kadilo:) jeeeeee.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 2:18:40   
Anonimen
Pozdravljene somesečnice,

meni je prav lepo, da sem se vam pridružila na začetku te nove teme. Vesela sem, da lahko z vami delim dobro voljo, slabo voljo, brezvezne stvari, dolgočasno čvekanje, itd. Lepo je imeti nekoga blizu, lepo je vedeti, da te nekdo bere, lepo je slišati čestitke in se navsezadnje vsak mesec posebej spomniti, da je pa danes tvoj posebni dan. Lažje mi je pri srcu, ko vas berem s podobnimi, ali pa še večjimi težavami, lažje je vedeti, da delam napake, saj jih delamo vsi. Ko preberem, da vaših možov še vedno ni domov, ker so na tem službenem potovanju, pa na tisti košarki, pa na pevskih vajah in vem, da nisem edina ženska pod milim nebom, ki ga že neizmerno pogreša, a je vedno ''nekaj''.

In, navsezadnje lepo je biti mama.

(odgovor članu lucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 7:18:50   
Pikabu
Dragi Jaša: vse najboljše za tvoj prvi rojstni dan. Še naprej veselo raziskuj ta svet in razveseljuj vse okoli sebe. Čestitamo.

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 7:20:37   
Pikabu
Draga Ajda Iza: tudi tebi čestitamo in ti kličemo vse najboljše za tvoj rojstni dan. Naj ti prihodnje leto prinese samih lepih stvari.

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 7:22:54   
Pikabu
Samo na hitro, preden grem v službo. Danes bom mogoče zvečer v Kranju. Vem, da za vas ne bo primerna ura, če pa katera lahko, bom tudi vesela družbe, nekje od pol sedmih pa do osmih bom frej. A mi lahko poveste, do kdaj so kaj trgovine odprte? Globus in tam okoli? Pa ali imam daleč od Globusa pa dol do Pikapolonce in tistih trgovin tam spodaj na bivšem sejmišču, da grem peš in do kdaj je tam spodaj kaj odprto?

Zdaj pa hitim, da ne zamudim. Vsem vam želim en lep dan.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 8:43:13   
Clody
jutroooo,

A so nam spet zafuštral temo? Najbrž jim je kaj pregorel od vseh teh postov.

Sem se pol ure matrala, da zamenjam slikico, pa je nemogoče. Imava prevelike slike in ko jih manjšam se čisto pokvadratijo, škoda.

Smo pa spali takoooo slabo. Po enmu tednu v vrtcu smo že prehlajeni, nos totalno zabasan  -  pa smo spet tam. Mene samo zanima kdo me bo gledou na šihtu, res nevem. "Oprostite sem doma, mali je zbolel!"user posted image user posted image
Veliko jih kašlja ko norih in ravn tisti ponavad ostanejo, ostali pa zbolijo.

Ni čudno da vsa čudna hodim po razgovorih kot da ne bi hotla šihta dobit. Na zadnjem razgovoru so izbiral med 3 in se ne morejo odločit. Želijo da vse pridemo delat za dan ali dva, pa da vidjo. Me je kuj srt pognal od živčkov!user posted image Nisem delala že skoraj 2 leti in vmes se je tolko spremenilo - govorim za računovodstvo. Tukaj vas je kar nekaj ekspertov a ne??
Bomo vidl. Je pa prelepo da bi blo res, ker sem tako blizu firme, da mi ne pripiadajo niti potni stroški!

Pa da vam povem, da se nama nič ne prime in zgleda da bratca ali sestrice še ne bo tako kmalu. No, sej Nejc je tud hodu ene 2 leti. Ravno ko sva hotla na preiskave se je prijelo.

Sva z mojim ugotovila, da rabva še enga, da bo imel vsak svojo zmazo. Sem vedno govorila, da moj pa nau zmaza, pa se je ravn to zgodl. Se samo lubčkava pa stiskava. Ne prenese niti da se ati k men stiska, ga kar odriva in rata čist živčn. user posted image

Altati a to nas čaka glede hranjenja. Pri nas smo zaenkrat še tam, kjer sta bla vidva pred tem. (joj kak stavek)
Kaj pa če bi mu ponudla za jest ene 15 min za tem ko se sam matra. Med kako igro al pa kaj podobnega. Še dobro da ciza še tko laufa.

Muki, res maš dve lepi rožici.

Beki, bodi vesela, da mala pretepe vse okol in da je tko pridna. Naš Nejc se še zmeraj dere in nismo prišli dlje kot do 10 ure. Odkar hodi v vrtec pa sploh več noče sam zaspat čez dan tako kot včasih. Moram ležat zravn.


Psaša, vi ste se tud unesel ne??

A majo tud pri vas v vrtcih ležalnike? Ker to je res kriza za našga. Nam je že 2 krat s pojstle padu.

Anč, a Tristan še nogo zvija? Ker naš jo tud in tudi mi smo šele pri vstajanju. Glede copat je pa meni Altati predlagala superfitke in so zakooonn. Mi j ih mamo sicer z vezalkam zarad visokega narta ampak so res prima

Lina, jest mam pa tazga zapečkarja doma, da ne znam niti razložit. NJemu se ne da nikamor na pir al karkol drzuzga. Raje povabi prijate domov in to je to.

Frrr, fino da ti šibajo dnevi, to pomeni da v službi uživaš . A veš kolk je mal takih!!

Se pa dons veselim srečanja z bivšimi sošolci in sošolkami s faksa, s katerimi smo se res primaaaa razumel v norih študentskih leti. Dobimo se 2 krat na leto. Tokrat pridejo v Radovljico, kr mam jest malega zvečer še na joški in ne bi prišla v Ljubljano.

Tako!!!!Zdaj pa grem mal pospravt!!!!




_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 8:44:57   
muki1
Dragi Jaša, draga Ajda Iza....in mamici....
VSE NAJBOLJŠE IN NAJLEPŠE ZA PRVI ROJSTNI DAN user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .

                       user posted image

                        user posted image

                       

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 8:57:00   
muki1
O Clody....lepo te je brat user posted image .

Ja, sva kar podobni. Jaz imam tudi zapečkarja doma. V računovodstvu pa se itak skoz nekaj spreminja, ampak kolikor vem, se zadnji dve leti razen  obrazcev pa spet nič ni tako drastično spremenilo.
Držim pesti za službo, pa se mi zdi, da v računovodstvu še kar najdejo službe v ostalih delih Slovenije....samo pri nas ne user posted image . Je res zelo širok razpon dela, vzamejo tudi zelo različne profile, enim je dovolj tudi 5 stopnja in izkušnje, medtem ko drugi spet strogo iščjo nekoga z univ. izobrazbo.
Na srečanju se pa le sprosti in uživaj user posted image .

Mi imamo 19. oktobra obletnico osnovne šole user posted image . Petnajsto zapovrstjo...komaj čakam, smo se fajn imeli......
Bo pa kar naporen vikend, v petek obletnica, v soboto dopoldan vaje in popoldan še praznovanje rojstnega dneva. Upam, da ne zaspim pri fotosešnu user posted image .

Drugače pa....za nami mirna noč, Iva že spi prvo rundo, upam, da greva potem na en girro.
Danes bo Neža prvič v tem šolskem letu ostala v vrtcu tudi po kosilu, ko gredo počivat. Se je že čisto sprijaznila. Ni več moledovanja zjutraj, ni več joka, včeraj je celo sama rekla, da bi rada ostala dlje časa, ne pa da gre po kosilu domov user posted image  user posted image . Ne morete si misliti, kako čudovit stavek je bil to za moja ušesa. Res sem bila presrečna in kar ne morem verjeti, da vam nisem tega šla takoj napisat user posted image .



_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 8:59:13   
muki1
Pikabu, kako kaj Ema v vrtcu?

Maxica, kako si se ti odločila glede Maxa? Gre v vrtec ali ne?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 9:18:00   
Maxica
Dragi Jaša, pred enim letom je tvoja mamica vneto obljubljala, da ji komot vse pošljemo telefonske številke, ker ima itak rok konec meseca in bo ona obveščala RR, da smo me rodile. In ravno ko je najbolj vneto pisala, si rekel, jok, mami, tokrat pa ne bo po tvoje. In je morala revca uboga samo še to napisat, da se ji zdi, da ji je odtekla voda in da morata z očkom v porodnišnico pogledat, kaj za ena štručka trmasta prihaja.user posted image  In spet ji nisi dal prav, nič nisi trmast, pravi smeško dobrovoljček si, kako tudi ne, pri takih zlatih starših. Kar tako naprej in vse vse vse vse vse vse najboljše, dragi Jaša, pa seveda tudi mamica in očka.
user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 9:21:01   
Maxica
Ajda Iza, tudi tebi iz srca voščimo vse najboljše za prvo svečko. Rodila si se mamici Amazoni, no, zdaj imaš pa mamico Štorkljico, to pa tudi ni kar tako. user posted image Čestitke tebi in tvojima dvema staršema, ki sta težko odštevala dneve do tvojega rojstva, ti pa se nisi kar tako zlahka vdala.user posted image  Lepo praznovanje, veliko torto, in en kup daril.
user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 9:22:01   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Maxica, kako si se ti odločila glede Maxa? Gre v vrtec ali ne?


Z novembrom bomo probali, ja. Močno upam, da ne bo kakšnih bolezni nosil domov.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 9:24:13   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

Pozdravljene somesečnice,

meni je prav lepo, da sem se vam pridružila na začetku te nove teme. Vesela sem, da lahko z vami delim dobro voljo, slabo voljo, brezvezne stvari, dolgočasno čvekanje, itd. Lepo je imeti nekoga blizu, lepo je vedeti, da te nekdo bere, lepo je slišati čestitke in se navsezadnje vsak mesec posebej spomniti, da je pa danes tvoj posebni dan. Lažje mi je pri srcu, ko vas berem s podobnimi, ali pa še večjimi težavami, lažje je vedeti, da delam napake, saj jih delamo vsi. Ko preberem, da vaših možov še vedno ni domov, ker so na tem službenem potovanju, pa na tisti košarki, pa na pevskih vajah in vem, da nisem edina ženska pod milim nebom, ki ga že neizmerno pogreša, a je vedno ''nekaj''.

In, navsezadnje lepo je biti mama.


O, kako lepo si pa to napisala, se lahko samo podpišem.user posted image
Edino možek je pa precej doma, tako da nad tem se pa ne morem pritoževati, ja.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 9:47:22   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

Samo na hitro, preden grem v službo. Danes bom mogoče zvečer v Kranju. Vem, da za vas ne bo primerna ura, če pa katera lahko, bom tudi vesela družbe, nekje od pol sedmih pa do osmih bom frej. A mi lahko poveste, do kdaj so kaj trgovine odprte? Globus in tam okoli? Pa ali imam daleč od Globusa pa dol do Pikapolonce in tistih trgovin tam spodaj na bivšem sejmišču, da grem peš in do kdaj je tam spodaj kaj odprto?

Zdaj pa hitim, da ne zamudim. Vsem vam želim en lep dan.


Oj, Pikabu! Supernova (bivše sejmišče) je odprta do 20h. Okrog Globusa je vse do 19h. Jaz bi se ti z veseljem pridružila, a to je ravno ura, ko otroke spravljamo spat, pa se dojimo itd......poleg tega ima pa danes moj gospod mož rojstni dan. Kdaj drugič pa vsekakor! Kje bodo pa tvoji otročki? V varstvu?

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 9:50:53   
altati
user posted image  Neža, sam da gre na bolje!!!!!!!

Clody - kje bi te pa radi napreizkušnjo za dan dva? Če hočeš, mi napiši na ZS! Ker tole men mal smrdi in me na nekaj spominjauser posted image .

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 9:51:57   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Maxica, kako si se ti odločila glede Maxa? Gre v vrtec ali ne?


Z novembrom bomo probali, ja. Močno upam, da ne bo kakšnih bolezni nosil domov.user posted image


Ne bo, ne bo, ne bo....ne razmišljaj tako, pa ne bo! Boš videla! In prav super se bo imel!!!!!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 9:52:45   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

Pozdravljene somesečnice,

meni je prav lepo, da sem se vam pridružila na začetku te nove teme. Vesela sem, da lahko z vami delim dobro voljo, slabo voljo, brezvezne stvari, dolgočasno čvekanje, itd. Lepo je imeti nekoga blizu, lepo je vedeti, da te nekdo bere, lepo je slišati čestitke in se navsezadnje vsak mesec posebej spomniti, da je pa danes tvoj posebni dan. Lažje mi je pri srcu, ko vas berem s podobnimi, ali pa še večjimi težavami, lažje je vedeti, da delam napake, saj jih delamo vsi. Ko preberem, da vaših možov še vedno ni domov, ker so na tem službenem potovanju, pa na tisti košarki, pa na pevskih vajah in vem, da nisem edina ženska pod milim nebom, ki ga že neizmerno pogreša, a je vedno ''nekaj''.

In, navsezadnje lepo je biti mama.


O, kako lepo si pa to napisala, se lahko samo podpišem.user posted image
Edino možek je pa precej doma, tako da nad tem se pa ne morem pritoževati, ja.user posted image


Jaz se tud kar pod Maxi podpišem (ker moj je itak vedno doma, kadar ni v službiuser posted image user posted image user posted image . Razen v službo, ne gre nikamor.)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 10:20:04   
moci
vse najboljše šarmantni jaša, da boš še naprej razveseljeval tvojo zlato mamico in atija.

user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?