|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 14:05:31   
cuma
Čau punce!

Imam eno vprašanje: je katera dala otroka cepiti proti rotavirusu in ali so bile kake reakcije?

Hvala


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 14:06:44   
ana b
Dala.
Dobil že obe dozi brez posledic user posted image .

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 14:07:37   
guppy
Sandra, mi imamo v sredo nabit urnik in ne morem nikamor :(, v četrtek pa ob 14.45 pediatra in bi imela čas po tem :(

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 14:38:41   
NalLa
Sandra jaz lahko tudi samo popoldan in šele okrog 18h, ker moj dela do 16 jaz pa sem brez avta

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 14:48:58   
sandra85
user posted image user posted image user posted image

pol se pa zmenimo (če nam prej ne uspeuser posted image ), da se v prvih spomladanskih dneh dobimo v ZOO-ju

joj, komaj čakam tople dneve in seveda tudi daljše, to mi gre tako na živce, ki je ob 16h že skori temauser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 14:53:26   
nana 27
Oj! Cuma, imeli smo že prvo cepljenje proti rotavirusu. Jaz sem opazila, da je tri dneve več prdkala in večkrat kakala. Zdaj čakamo na naslednjo dozo. Sedenje zadaj. Pri Mihu sem sedela zadaj do pol leta, ampak to zato, ker je veliko polival in zaradi refluksa. Maja se vozi spredaj, Miha in jaz pa zadaj, če gremo kam skupaj. Če grem sama, pa sva obe z Majo spredaj. Alja, res je..več so budni in manj spijo čez dan.

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 14:57:21   
NalLa
Sandra jaz sem za!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 15:12:32   
Anonimen
Celjanke: se mi zdi, da ima ta teden v sredo Nežika na sporedu pikico.....nisem sigurna.....
Aljab.....hvala za ponudbo, super si.....ampak te ne bom obremenjevala....bom pa verjetno enkrat Nežiko spakirala pa kar na avtobus bom z vozičkom šla. Potem pa bom kofetkala z vami, dokler možek ne konča službe in me pobere. To je ponavadi ob pol 4h.
Bi se dobile en lep dan recimo ob pol dveh? PikicaPokica.....ti bo repozno? Kaj predlagate?

Sonce kako pa je s tvojo boleznijo?

Jaz sem že iz razprodaj. Sem morala kupit ene hlače, ki so mi prav. Tako, da jih lahko imam za na sprehod. Imam poln kufer cunj, ki me tiščijo user posted image



(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 15:19:36   
LINA31
Jaz pa sem full bad. Žan ima spet bakterije v vodi. Pa je antibiotik, ampak očitno ni ok.user posted image user posted image user posted image  moramo počakat na podroben izvid urikulta.
Vročine nima, joka ne.user posted image  Mah, sem full žalostna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 15:35:43   
lemavrica
user posted image  Tiste ki ste imele CR, ali imate zdaj mopgoče kake probleme s prebavo? Meni se vsaj 1x na mesec vse zabaše in me boli k user posted image . Danes že cel dan trpim.

Lina en user posted image za vaju z Žanom. Upam da se mu bo kmalu uredilo in bo vse ok.user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 15:51:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica
Sedenje v avtu zadaj nisem prakticirala ne na začetku in ga tud sedaj ne. Ponavadi vedno zaspi v avtu in ne vidim razloga da bi sedela zraven. Poleg tega dostikrat vozim jaz. Kako pa tiste ki sedite zadaj rešite zadevo če greste kam same z otrokom? Sej takrat je tudi sam na zadnjem sedežu ali ga imate na sprednjem?


Nikoli nisem sedela odzadaj, ker največkrat sama vozim, pa mali ni navajen in pika.
sem pa - hecno večkrat kar ustavila avto, šla se vsest zadaj in ga podojila, na parkingu, na avtobusni... so me malo čudno gledali, ampak kaj me briga....

Jutri imamo pregled pri P, sicer smo že čez 4,5 mesece, ampak so bili vmes prazniki. Gremo po drugo pikico in prvo dozo Rota virusa. Sporočim, kaj bo.

če sem še kaj pozabila, pardon. Veliko za nazaj sem imela za prebrat....

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 15:53:34   
Anonimen
Lina držim pesti da bo vse ok.

Pa ostalim bolnim pikicam pikcem in pikonam (mamam) tudi en zdravilen objemček!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 19:06:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cuma

Čau punce!

Imam eno vprašanje: je katera dala otroka cepiti proti rotavirusu in ali so bile kake reakcije?

Hvala




1. doza - brez težav, naslednjo pa imamo 30.1.

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

user posted image user posted image user posted image

pol se pa zmenimo (če nam prej ne uspeuser posted image ), da se v prvih spomladanskih dneh dobimo v ZOO-ju

joj, komaj čakam tople dneve in seveda tudi daljše, to mi gre tako na živce, ki je ob 16h že skori temauser posted image



Mi tudi user posted image user posted image user posted image

Lina - držim vama pesti.

Jaz pa sem danes zapravljala za najmlajšega. Cotke št. 74 in en kup genialnih slinčkov. Je že v pralnem stroju. Večja dva pa moram vzet zraven v šoping, ker si že zmišljujeta. Pa v Mullerju sem vzela zadnji paket plenic.  (vrjetno so jih imeli še kaj v skladiščuuser posted image ) in še en kup drobnarij in ko sem prišla v lekarno, sem ugotovila, da imam v denarnici preveč denarja. Trgovka v Mullerju mi je vrnila 10€ preveč. Ampak sem bila že predaleč in se mi ni dalo hodit nazaj. Sem se pa zamislila. Denar sem kar zbasala v denarnico, ko mi ga je vrnila, lahko bi mi dala manj, pa nebi vedela.... res sem šlampasta. Na srečo ni bilo v mojo škodo.

Sonce - je že bolje?

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 19:23:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

user posted image  Tiste ki ste imele CR, ali imate zdaj mopgoče kake probleme s prebavo? Meni se vsaj 1x na mesec vse zabaše in me boli k user posted image . Danes že cel dan trpim.



Zanimivo, res se mi to dogaja. Ampak meni se je tudi že pred CR vsake toliko tako zabasalo da popadki vsekakor manj bolijo ko pekel ki ga dam skozi ob teh bolečinah. Potem sem samo še za v posteljo.

Lina, držim pesti.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 19:40:36   
december06
sedenje zadaj ne prakticiramo, smo pa dobili za darilo takšno žabico z ogledalom, ki jo postaviš pred avtosedež, user posted image je zanimivo, voznik pa ga vidi v vzratnem ogledalu. Pa sem bolj mirna, če grem kam sama. Ponavadi pa takoj zaspi, če jezaspan. Drugače pa v miru opazuje okolico.

jst86
zakaj pa mu ne kupiš večjih žabic. Saj so tako raztegljive. Jaz imam ene za eno leto in so že sedaj lepo prav.

razprodaje bomo obiskali malo kasneje, da se izognemo gužvi in še finance morejo prit. Sicer pa user posted image ne rabi kaj preveč, je precej božiček prinesel in še dosti ima sposojeno. Hvala bogu. Jaz pa moram shujšat in bom imel precej "novih" oblačil.

ceplejnje proti rotavirusu
prvo dozo smo že dobili. Peti in sedmi dan je kakal temno zeleno, obnašanje pa običajno. Ne vem če je to posledica cepljenja, bom naslednji teden vprašala, ko dobimo drugo dozo.

Lina tebi pa eno velikouser posted image in upamo na najboljše.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 20:08:17   
jst86
ojla
naš že spančka,jst še mal rr preberem,pol grem pa tud spat.

kakšne čudne velikosti oblekic za user posted image delajo?! zadnjič sva mu kupila bodije št.74 v šparu in kaj se zgodi-dons mu ga oblečem in ga spodaj komaj zapnem.mu hočem žabice dat pod hlačke(št.74) pa mu jih spravim do kolen.za dvoje žabice sva plačala 18€ zato da jih je imel enkrat do kolen oblečene.kje se lahko pritožim?!user posted image   se vam tudi kdaj to zgodi?

december v mislih sem imela hlačke ki imajo pokrite nogice-joj ne vem kako se reče.user posted image

LINA držim pesti!

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 20:21:50   
sandra85
LINA ufauser posted image bogi revček...upam, da bakterije čimprej izginejo!!!!!!!user posted image
eno user posted image za Žana, ti pa ne bodi slabe volje user posted image

ke lepo-komaj čakam, da se v lepem spomladanskem vremenu dobimo mamice septembrke z VSEMI  našimi sončki!!! in še kje na travniku naredimo en piknik.......že sanjamuser posted image user posted image

pijem kuhano vinouser posted image user posted image user posted image manj kot deci vina, deci pa še malo vode-da mi ne bo kera socialno domov poslalauser posted image user posted image user posted image

boste gledale big brother, ko bo spomladi?


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 20:25:15   
Anonimen
Živjo mamice.

Vsem malim bolnim sončkom, njihovim mamicam in svojcem pošiljam eno veliko user posted image .

GH: jaz mislim, da vsaka mamica zna presoditi, kdaj je pravi čas za uvajanje GH. Jaz bom verjetno tudi zelo kmalu začela. Luka je ratal pravi mali lakotnik preko noči in poje tudi po 200 ml. Prej se je zbujal 1x na noč, zdaj tudi 2-3x. Razmišljam podobno kot Srček in bom verjetno začela s tistimi piškoti, ki se raztopijo. Imamo pa P v četrtek in jo bom povprašala.

Vožnja: večkrat sem zadaj, ker se tako joka, ko ga dajemo v Cosija. Če pa spi ali je miren, sem spredaj.

Razprodaje: se jih ne udeležujem. Gužva me dela živčno, poleg tega pa mislim, da je to bolj kot ne en velik nateg. Raje kupujem preudarno in takrat ko nekaj rabim.

Luka je večinoma dobil v darilo cunjice št. 68 in jih sedaj nosimo. Kakšna stvar mi manjka, jo bomo dokupili. So pa številke ful hecne. Ene 68 so mu premajhne, ene pa prvelike user posted image .

Težave po CR: sem imela take podobne, kot jih imaš ti Lemavrica, že pred porodom, tako da ni nič bistveno drugače sedaj. Jaz mam vedno težave ob menjavi okolja (npr. na počitnicah).

Sem še kaj pozabila? Se opravičujem.

(odgovor članu december06)
  Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 21:03:39   
lemavrica
Evo mi smo pa nazaj iz enega mini shoppinga. Sem prišla do plašča in nekaj sp.perila. No tega se res splača nabavit v Intimissimi ker so sp.hlačke -brezšivne na razprodaji 1,90. In to je SUPER ugodno. No tudi modrci po 7,90€ niso dragi.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 21:24:36   
sonce78
Čav punce user posted image user posted image user posted image


Jaz nisem nič bolje, vročine imam še malo, iz nosa mi brez prestanka teče, malo me boli uho.


Vasjo je pa danes moj dragi peljal k P, ker ima poleg kašlja in hropenja še drisko in nima teka. Je rekla, da ima virus, videla je tudi mali rdečo uho, kar pomeni, da se lahko razvije še vnetje ušesa user posted image . Noska mu redno pucam s fiziološko in aspiratorjem. Če ne bo bolje, bomo šli po antibiotike.

Pogledala je še pikice na trebušču in rekla, da je lahko alergija user posted image . Trebuščka mu vsak dan mažem s Bepantenom po vašem nasvetu in je bolje. Je P rekla, da je možno, da samo izgine. Ni predlagala nobene diete zame user posted image

Poleg vsega tega, je P opazila še, da ima asimetričen obraz user posted image user posted image user posted image , kar pomeni, da ima eno ličko debelejšo od druge ter, da se obrača bolj v desno kot v levo in ga moramo spodbujati, da se obrača tudi v levo. To sva sicer tui midva opazila in sva ga že pred enim tednom začela spodbujati, da se obrača v levo. Vse igrače mu na levo stran dajem med npr. previjanjem, igro ..... A pozna katera še kakšno metodo???? POMOČ!!!!!

Joj sem žalostna in zaskrbljena user posted image user posted image user posted image   V četrtek pa moram iti h ginekologu v Postojno zaradi zelenega izcedka. Iz Celja se moram peljati v Postojno, ker v Celju ni mogoče dobiti pametnega ginekologa, noben ne sprejema. Ni mi jasno, kako bom s temi boleznimi to izpeljala user posted image . Pa vsaj dobra novica, da je Pap bris, ki mi ga je vzel novembra ok.

Lina  držim pestiuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil sonce78 -- 7.1.2008 21:34:41 >


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 22:21:27   
123a
Dober večer...

Evo mala spi in upam,da trdnouser posted image sedaj pa čakam mojega,da pride iz treninga in sem si vzela malo relaksacije na računalnikuuser posted image
Danes smo spet imeli požrtijo pri mojemu dragemu doma,saj so praznovali Božič...fujjj kk sem se nažrla.Zdej pa res dost teh praznikov in malo začnem gledati na hranouser posted image

RAZPRODAJE-sma bila danes in sem si kupla samo čevlje v Bati.Nimajo nč kaj posebnega,da bi rekla uuu tole bi pa mela.Sma šla tudi v H&M in je bila taka gužva ,da katastrofa...folk je opledenuser posted image nisem nč kupla,ker itak nč ne rabi ampak grem vedno pogledat,če imajo kaj novegauser posted image babe....moj že kr zavija z učmi ko grem noteruser posted image user posted image user posted image Si je pa moj kupil hlače in jakno in sem bila zadovoljna,ker je res zakompliciran.No,da vam pa povem da me ženske niti mal ne kompliciramo ko gremo kupovat...ker to z dedom it v trgovine pa dobiš živčnegaaaaa...sto majc,sto hlač,sto jakn probat jz sn misla da bom znorela.Tk,da me smo SUPERRRRRuser posted image

SEDENJE ZADAJ-Zojo imam vedno spredaj,ker se veliko vozima same in me je bilo na začetku strah,da ne bom videla če bruha ali kaj podobnega.Če pa smo vsi pa jaz sedim zadaj,Zoja pa spredaj.

CELJANKE-jaz sem za kofetkanje...samo v petek ne morema,ker dobimo pikicouser posted image

Pikica Pokica-mislim da sem te danes videla na sprehodu...ti in ena kolegica...možno???


_____________________________

ZOJA-ko si prikukala na svet,si nama polepšala življenje

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 22:25:44   
december06
sonce pa vas je precej stvari napadlo. Kar pogumno v obrambo. In velik user posted image za vse. Pošiljamo pa ti cel koš user posted image , da se čimprej spravite vsi na bolje, od vseh nas za vse vas.

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 22:30:28   
december06
123a moj dec pa, ko se končno spravi v trgovino, kupi prvo kar mu je prav. Pa bi lahko šel še kam pogledat. Tolk mu je težko it kaj kupit. Ja, in tudi moj zavija z očmi ko samo omenim H&M. Me je že mel dosti, ko sem še bla user posted image , ko sem tja hodla. Oh, ti moški, kako že rečejo, z njimi ne gre, brez njih pa tudi ne, al nekaj podobnega. 

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 23:01:30   
annie
Dober večer,

moj veliki in mali sonček spita, jaz pa valda sem mogla prit še malo pokukat na rr user posted image Sonce78 upam, da se čim prej pozdravite user posted image Drugače pa smo ok, sem se komaj danes navadila po teh praznikih, da sva z user posted image spet sama doma...me je user posted image med prazniki fejst razvajal, tako, da sem že pozabila, kako je bit sama z user posted image doma...takšno pač je življenje.  Razprodaje:  sem se kar odločila, da v to gužvo letos ne bom rinila, čeprav bi mi kakše kavbojke  prav prišle...ja December06 moj je isti pri kupovanju oblačil, sploh se mu ni, včasih si raje kar preko neckermanna naroči, za H&M pa me že, ko se spravljamo kam v kakšno trgovino, zafrkava "kaj pa v H&M" user posted image user posted image ...moški pač...user posted image

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 23:07:49   
nana 27
Ojoj toliko bolezni user posted image  Sonce, čim prej se pozdravi pa da se ne bi pri malem kaj razvilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Lina, pa so ti vsaj kaj več razložili, kaj to pomeni in kaj nameravajo ukreniti? Si morda spraševala kaj pediatrinjo na mON-u, ali pa brskala tam z iskalnikom? Cunje. Naša frajla nosi št. 74 in vse tiste body-je in pižame, ki so od 12 do 18 mesecev user posted image  Številko 68 smo dobesedno preskočili. Če ji je že prav po dolžini, se pa ustavi pri vratu in ramenih in potem izgleda kot body builder v oprijeti majčki.

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?