|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 7:03:00   
ana b
Jutro!
Verjeli ali ne user posted image  po enourni pavzi od 6 -7h sam zaspal nazaj. 
Zdaj pa treba tavelika fanta spravit v službo, torej vrtec in službo user posted image .

Za vse, ki ste bolne ali pa so bolni vaši malčki, čimprej se pozdravite in user posted image user posted image .


(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 8:13:47   
Anonimen
Dobro jutro.

Sonce78 - tebe pa je res zdaj doletelo. user posted image  Želim ti, da se čimprej pozdravite. Razne prijeme in vaje pa obvlada Guppy.

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85


boste gledale big brother, ko bo spomladi?



Me ne fascinirajo resničnosti šovi. Jih pa moja tašča vstrajno gleda in vse ve - tako, da sem navadno odveščena.user posted image user posted image user posted image

Jaz sem včeraj kupovala samo v C&A in sploh ni bilo gužve. Kot običajno kadar pridem. (na otroškem oddelku) Drugje pa nisem bila in včeraj sem zaspala z otroci, tako da nisem videla niti dnevnika. Ampak na splošno se mi v mestu ni zdela pretirana gužva.
Sebi ne bom nič kupovala, ker bi rada prej shujšala.

Jaz si tako že želim, da pride pomlad in da mine to obdobje grip in viroz. Je pa vsaj sonček in lahko spet vozičkama.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 8:20:26   
Anonimen
Sonce78, vas pa je res na polno doletelo, upam da bo kmalu boljeuser posted image .

Midva imava sedaj ob 9h prvo cepljenje in posvetovalnico. Upam da bo vse v redu in bo cepljenje dobro prenesel. Pa reveža moram sedaj it na silo zbudit, da poje preden greva. Sovražim te fore ko ga moram zbujat za nekam it, ker je ponavadi potem siten in nenaspan (pa jaz tudiuser posted image ), ker ponavadi spiva do 10h zadnje čase.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 8:35:34   
Anonimen
Jutro!

Mi pa smo danes končno spali. Obe sva spali od 20.30 do 7h....seveda s prekinitvami, ampak nič proti zadnjim 4 dnem.

Ojoj Sonce: boga reva....ti in tvoj sonček. user posted image user posted image user posted image Čim prej se pozdravita! Po moje pa je siurno kak G, ki bi te v Celju vzel. Če ne pa pokliči kam v okolico (Štore, Žalec, Šentjur,....) Ali pa kakšnemu zaseniku (zadnje čase so tako že vsi zasebniki).


Jaz pa s prebavo po CR nimam nobenih težav. Le rana me srbi, zateguje, peče,....ni da ni.






(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 9:30:45   
melani99
Jutro!
Joj, kakšno olajšanje je spet po nekaj dnevih zadihati skozi nos! Me bo ta nahod le zapustil! Na srečo nisem okužla še tamale.
Mogoče se nam bo dalo in bomo celo šli kaj po razprodajah.

V četrtek imamo prvič razvojno ambulanto v Mb, pri dr. Koražija. Jo katera od vas tudi obiskuje? Me malo zanima, kako je kaj, ker že komaj čakam to razvojno, da nam povejo kaj več kot pediater.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 10:23:09   
Anonimen
Mi smo nazaj iz posvetovalnice. Mišek je ok, prejel drugo dozo cepiva plus prvo za rota (pa je šlo 70 euruser posted image ).

mere za seznam:

teža 7430g
višina 67 cm

zdaj mi je jasno zakaj me vsako jutro roke bolijo....
kar se oblek tiče, mu je redkokatera 68 prav. tako da ja, sem opazila da so številke bolj okvirne....

je pa naša P spet med tem ko sva bila notri uradovala- tokrat je na diktafon snemala eno mnenje za alergijouser posted image  pismo, mogoče me pa hoče impresionirat??? prašala me je samo če je vse ok. nič o GH, nič o dojenju, nič drugega. sicer pa dobro da je zdrav (toktok, trkam v les), pravo mnenje o njej si bom ustarila ob prvi bolezni... dejmo ji še eno šanso, kaj pravite?
še dobro, da se naslednjič vidimo čez mesec in pol... takrat bo naš mišek star ŽE pol leta... uh kako čas BEŽI! 

(odgovor članu melani99)
  Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 10:45:45   
Pikica pokica
IZVIRNO SPOROČILO: 123a

CELJANKE-jaz sem za kofetkanje...samo v petek ne morema,ker dobimo pikicouser posted image

Pikica Pokica-mislim da sem te danes videla na sprehodu...ti in ena kolegica...možno???



Ja, res sem bila na sprehodu s kolegico - obe z rdečim vozičkom user posted image . A smo se srečale za Savinjo v bližini doma za upokojence?

Glede srečanja - lahko se dobimo, vendar imam čas le do 14. 30, ker moram potem po sina v vrtec. Glede lokacije je najbolje, da bi se dobile nekje za Savinjo ali v mestu, pa se lahko malo sprehodimo in gremo še nekam na kavo user posted image .

CUMA -  Zoja je dobla prvo dozo cepiva proti rotavirusu. Dobila je vročino in bila celi dan jokava, ampak ne vem, ali je to bilo od tega cepiva ali od prvega cepljenja po programu user posted image . Drugače je bilo naprej vse OK.

VOŽNJA V AVTU - ker se tudi midve veliko voziva sami, jo imam kar na sprednjem sedežu, da jo lahko vidim. Ne prakticiram vožnje vzadaj, če sem sama, saj potem pikice ne vidim in bi me ves čas skrbelo, če je vse ok.

SONCE; LINA - upam, da se čim prej pozdravite user posted image !

RAZPRODAJE - včeraj sem zavila le v Beneton in kupila Zoji eno majčko user posted image .


(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 10:52:05   
Pikica pokica
Včeraj smo bili z Zojo prvič na bazenu. Uživala je 100/h. Sama je preplavala skoraj polovico bazena, tako je brcala v obročku user posted image  user posted image  user posted image . Še slikice naše "velike" plavalke :

user posted image

user posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 11:01:48   
Anonimen
Joj Pikica Pokica - prav lušte si mi naredila s tem bazenom.

Jaz pa sploh nevem, če so mi moje kopalke prav....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 11:19:20   
Pikica pokica
Duska, nisem te še vprašala, kako je imeti takšno razliko pri tretjem otroku? Verjetno je fajn, ker ti tastarejša lahko že kaj pomagata, se z malim ukvarjata, ga zabavata...Tudi mene mika, da bi, ( če bi), tretjega imela, ko bo Zoja stara 7 ali 8 let.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 11:21:07   
lemavrica
Ojla,

mi smo spet prespali noč. Kolk to paše k ni treba ponočio vstajat. Potem sva pa potegnila še do 10h.
Pri nas se še kar drži ta user posted image megla. Prejle se je malo sončka kazalo zdej pa še to ne več. Sita sem že stanovanja in tega da ne greva ven.
Me zanima če bo danes kaj tečen ko je polna luna al bo tokrat šlo brez posledic luneuser posted image .

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 11:27:23   
123a
Dobro jutro pupe....

Spali smo super od 21-9...seveda vmes hranjenje ob 2user posted image ne vem kaj ji je,da je kar naenkrat začela ponoči jesti...verjetno pa res potrebuje ko je tako zrasla in se poredila.
No pa sem misla,da boma že lahko šle na sprehod in očitno bom še čakale do enih in potem odšle se potepatuser posted image jooo ta vreme ubija me ko pogledam skozi okno.user posted image

Pikica Pokica-videla sem te pri Kajuhu,mi smo se pa peljali mimo in se mi je zdelo da si tiuser posted image


_____________________________

ZOJA-ko si prikukala na svet,si nama polepšala življenje

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 11:27:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica pokica

Duska, nisem te še vprašala, kako je imeti takšno razliko pri tretjem otroku? Verjetno je fajn, ker ti tastarejša lahko že kaj pomagata, se z malim ukvarjata, ga zabavata...Tudi mene mika, da bi, ( če bi), tretjega imela, ko bo Zoja stara 7 ali 8 let.


SUPER  -  verjemi!!!!!

od začetka je trajalo, da se uskladimo, dojenček, previjanje, dojenje, dva šolarja, treningi, kuhanje, pospravljanje,...

Zdaj pa funkcionira 100 na uro. Na srečo je malček med pridnimi in zaspančki. Pravzaprav, si takšnega otroka lahko samo želiš. Poplačal mi je vse nočne pohode z Žano in večno nočno dojenje z Juretom. (ki pa sta tudi drugače bila pridna). Mene je bilo prvo malo strah, ko smo se odločili za tretjega je pa Matija pravzaprav zelo prilagodljiv otrok.

Če mene vprašaš nimaš kaj razmišljat. Pa še večja ga zamotita.

(odgovor članu Pikica pokica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 11:30:02   
sandra85
pikica pokica user posted image se vidi, da Zoja prav uživa v vodiuser posted image

mene tudi tako mika, da bi šla z njim v bazen...sam...a mi kej priporočate, namreč meni vsi govorijo, nej ga ne peljem v bazen, ker je poln bakterijuser posted image ...kaj imajo posebne bazene zauser posted image (če kera primorka ve, kje imamo to tukaj na obali)

pampers let¨s go včeraj sem jih kupila (to so te na hlačke) in sicer št.4 in so mu super...kupila sem tudi en paket active fit 3 (kot po navadi) in naslednjič mislim, da bom kupila active fit kar št 4
je že katera poizkusila št 4? in?
mislim, da je jst86 govorila o tem, da jih je kupila...

js pijem kavico...so naju sosedje zbudili ob 10h, ker nek les režejo z uno glasno mašinouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 11:56:19   
jst86
ja sandra midva imava active fit 4.ne vem no,vsako noč je čist moker.po kilaži bi mogle bit v redu-so 7-18kg,Leon pa jih ima 8,5kg.mogoče ga ne zavijem dobro,ker je tak vintek,pa še nazaj v lok se upogiba tko da ga je ful težko zavit in oblečt.bomo vidli kako bo ko še kak kg dobi.

to vreme mi gre že na živce.pri nas je +,je pa tako megleno da komaj k sosedu vidim.

user posted image za božička sem dobila barve za različne materiale,pa me zanima če katera pozna kakšno spletno stran z motivi?mal bi risala pa nimam idejuser posted image

ma še katera občutek da se je po porodu spremenila koncentracija.vedno sem se ful hitro naučila vse,zdej pa ko berem knjigo za maturo sploh ne vem kaj berem.včeraj sem se prov zjokalauser posted image .v šoli mislim le na Leona kaj počne,itd....zelo težko se skoncentriram na snov.ima katera kakšno idejo kako to spremenit?

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 12:21:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jst86


ma še katera občutek da se je po porodu spremenila koncentracija.vedno sem se ful hitro naučila vse,zdej pa ko berem knjigo za maturo sploh ne vem kaj berem.včeraj sem se prov zjokalauser posted image .v šoli mislim le na Leona kaj počne,itd....zelo težko se skoncentriram na snov.ima katera kakšno idejo kako to spremenit?



Točni tako, jaz sem se prijavila na en izpit februarja, sem malo pogledala in kot da prvič berem snov in da piše vse v kitajščini. Koncentracija na psu, se je to že med user posted image začelo dogajat.

Sva iz pregleda, cepljen ni bil, ker ima malo soora in mora najprej to pozdravit. Vzela pa mu je kri iz prstka in ni niti pisnil, gledal je okoli zanimivo okolicouser posted image . Imam malo slabši Hg in je preventivno dobil Logifer. Jupi, to se bomo matrali to dol spravit. Recimo temu novi okus za uvajanje GHuser posted image .
Kri je vzela tudi meni in imam super izvid, Hg 140, po CR pa je bil 102. Bravo mamiuser posted image .
Vprašala sem za GH in glede na to kako hitro raste in se redi in ni dojen, naj začnem z 4 meseci, tako da bi do 6 meseca imel že 1 poln obrok brez mleka.

Mere pri 3,5m: 66cm, 7225guser posted image .

Sedaj pa nazaj ven na sonček, pri nas je pomladuser posted image . Okna odprta, Žan v jaknici in brez rokavičk. Toplo je in jaz sem takoj polna energije in optimizmauser posted image user posted image .

(odgovor članu jst86)
  Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 12:26:46   
lemavrica
Srček sej Legofer nima tako groznega okusa. Ko sem ga jaz začela jemati me je bilo prav strah začet pa ni bilo sile. Upam da ne boš imela problemov.
Žan je pa res že kar velik fant.

Meni je kar malo hudo ker Jaka tako hitro raste. Kakšen dan se kar vprašam kje je tist moj mali fantek in P in zato sem se zadnjič k sem prvič gledala posnetke iz P kar zjokala zraven. K je bil pa tolk luškan ( sej je še zdej, zame itak najlepši otrok daleč naokoli ).

Koncentracija je pri meni na 0. Pa opažam tudi da včasih kar ne vem kero besedo uporabit oz. kar pozabim kako besedouser posted image . Počas bom začela križanke reševat da se mi spet možgani mal zbudijo, da se pol lahko začnem učit.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 12:45:28   
sonce78
Hvala punce za lepe besede user posted image user posted image user posted image user posted image , kako sem vesela, da vas imam.

Jaz sem boljše, vsaj vročine ni več, iz nosa manj curlja, uho bo kmalu boljše.  Mi je Vasja podaril mirnejšo noč od prejšnjih, sva se dojila "samo" ob 24h, 3h, 5h, 8h ..... v primerjavi s prejšnjimi nočmi sem se super naspala, verjetno ga je uspaval Lekadol, ki sem ga vzela pred spanjem.

Vasja je tudi boljše, kašlja skoraj ne več (ko sem to napislala je zakašljaluser posted image ) , driske ima še malo. Striktno sem vse igrače dala na levo in upam, da bo z vajo in trudom asimetričnost izginila. Glede alergije pa ne vem kaj narediti, P je bila bolj redkobesedna, mogoče bom dobila kaj več informacij na posvetovalnici, ki jo ima 18.1. Sem pa razmišljala o bioresonanci v Rogaški Slatini. A ima katera izkušnje?


IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Koncentracija je pri meni na 0. Pa opažam tudi da včasih kar ne vem kero besedo uporabit oz. kar pozabim kako besedouser posted image . Počas bom začela križanke reševat da se mi spet možgani mal zbudijo, da se pol lahko začnem učit.


Kot da pišem jaz ...... uh, ste me potolažile, sem že mislila, da sem postala butasta user posted image . Meni se isto dogaja, včasih se preprosto ne morem spomniti določene besede (pa nič kaj komplicirane). Po moje vpliva tudi to, ker imamo možgane na off (nič službe, študija, ...).




_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 13:19:12   
LINA31
Najprej hvala vsem za lepe misli in želje. Sem se kar potolažila, ker je urinokultura pokazala, da je bakterija zanemerljiva in da je občutljiva na amoksiklav. Thx god. Ampak tole komuniciranje s pediatrično k. in osebnim zdravnikom pa je katastrofa. Je bil dr. iz Pediatrične čist ogorčen, ko sem rekla, da sem sama doma vzela vodo. Ja, aj pa naj, če me je medicinsi brat v ZD tako čukast gledal, ko sem rekla, da sem pršla oddat vodo. Jao meni. user posted image user posted image user posted image
Skratka ...zaenkrat kaže vse ok. Imamo MCUG 15.1., jutri pa greva še enkrat dat vodo.

Noč je bila super. Spat sem ga dala ob 22.15, se je zbudil ob 22.45, sem ga dala še malo na zizo, da se je uspaval in se zbudil ob 00.30, ga je srček preoblekel, jaz nahranla in je spal do 6.00, pol pa še do 9.00. No, zdaj spi od 11.00. Full ima rad dopoldansko spanje. Popoldne in zvečer pa samo pozornost iščeuser posted image user posted image .




(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 13:20:43   
LINA31
sandra85..mi uporabljamo kar št.3 plenic. Zdaj imam večinoma plenice od DM ali Mullerja, so čist ok, pa full cenejše.

A boš odprla novo temo, se bližamo 200 strani?

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 13:26:00   
taček
Hojla!

Tudi midva sva imela včeraj posvetovalnico! Mere za Sandro pri 3,5 mesecih: dolg:65 in težak:6570!

LP

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 13:29:28   
guppy
Samo na hitro se javljam....

M&M še vedno nosita 62-68 brez problema.
Razprodaje letos odpadejo, ne rabim ničesar.

To noč sem preživela na urgenci zaradi nevzdržnih bolečin v predelu želodca. Analize so pokazale, da ni nič hujšega (žolč, trebušna slinavka, jetra, ledvice), tako da sem dobila samo ene tablete za domov hvala bogu. Tam so mi dali takoj injekcijo in v eni uri je bolečina popustila....

Nisem vas preveč koncentrirano brala, si bom kdaj drugič vzela čas. Zdaj grem v posteljo, mož je ostal doma, da poskrbi za vse nas.

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 13:34:29   
lemavrica
Guppy en user posted image  zate. Upam da se čimpreje pocajtaš in postaviš na noge.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 13:39:51   
Anonimen
Hja, to s koncentracijo je pa res hudo, sploh za nas ki imamo še izpite ali šolo za naredit. Meni se dogaja da v pogovoru z ljudmo izgubljam besede, jezik se mu zatika, gledam stran od sogovornika, po 3x vprašam v 5 min isto stvar in se mi sanja ne da sem že vprašala. Položnice pozabim plačat, od doma grem in pozabim kake vse opravke imam.....skoz si moram opomnike pisat in listke, ker pozabim najbolj osnovne stvari.

Plenice imava midva Pampers activ fit 3 še 3 pakete, v nedeljo pa sem kupla za naprej že Baby dry 4.

user posted image Ali vse uporabljate Pampers plenice, ali uporablja tudi katera bolj "navadne" od Millerja, Hoferja, Lidla ipd? Kako ste zadovoljne?
Jaz sem na začetku imela tudi Millerjeve in so ble v redu, za darilo sem dobila paket plenic iz Hofra, pa jih še nisem uporabla ker so od 7-18kg.

Jaaaa, bližamo se strani 200user posted image . Kako se bomo poimenovale? Lahko bi bile malo originalneuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu taček)
  Neposredna povezava do sporočila: 4949
   [Brisano sporočilo]
8.1.2008 13:43:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?