|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A vas ni nic sram?
15.10.2007 11:26:34   
lemavrica
Moj je daleč od popolnosti, ima napake tko kot vsak drug ampak je pa res da pred drugimi nikoli ne razkrivam najinih težav, ker je to samo najina zadeva. Ravno tako on ne razlaga domačih težav okoli. In iz tega sledi da tud ne bom kolegom ali pa popolnim neznancem na forumu govorila da imam bedaka za moža.Medtem ko je moj svak ob svoji ločitvi vse svoje umazano perilo opral pred vsemi domačimi in pred vsemi kolegi. In sedaj ko je spet z bivšo ženo in se vsi čudimo zakaj že je on užaljen ker se vtikamo v njegove zadeve. ja kaj je pa prej vse naokoli razlagal kakšna je.
Hočem povedat da je lažje ne govort o intimnih problemih in potem ne moreš dobit odgovorov v stilu" ja sej si vedel/a kakšen/a je".....

Anonimna1 ti bi pa lahko vprašanje zastavla malo manj napadalno in predvsem ne anonimno.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: A vas ni nic sram?
15.10.2007 11:47:51   
sneguljčica
Aja, jaz sem moj odgovor napisala z mojega vidika, ker me na RR nihče osebno ne pozna. Če bi me poznali, ne vem, kako bi mislila.
Zaenkrat imam srečo, da mi še ni bilo potrebno pisat čez tipa tukaj, niti anonimno, ker v bistvu res nimava nobene take težave, da bi mogla nekam stresat frustracije. Upam, da bo tako tudi ostalo, nikoli pa ne veš, kdaj koga "rukne".
Trenutno niti ne vem, kako daleč bi moglo iti, da bi potrebovala nasvete in tolažbo, sem pa sigurna, da se tega nebi šla pogovarjat z nobeno od mojih kolegic ali znank, niti z mamo ne.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: A vas ni nic sram?
15.10.2007 11:51:59   
lemavrica
No kar se mene tiče več kot o problemih z otrokom oz. informativnih vprašanj na RR nebi debatirala, ker se itak vsaka druga tema spremeni v kreg ali pa se najde cvet uporabnic ki začnejo zaje****. Tko da forum zame ni kraj za izživljanje frustracij povezanih z možem.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: A vas ni nic sram?
15.10.2007 12:12:05   
mami_miki
Men pa se to zdi zdrav način sproščanja jeze...če je komu nerodno pač to možu ali najboljši prijateljici povedat,,,pač tukaj pove...nobenmu ne škodi, kdo da kak pameten ali ne-pamenten-saj vseeno-nasvet...po moje je pa to za ene terapija...sicer pa kaj bi koga bilo sram,,,saj se itak ne poznamo- če je že to problem...

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: A vas ni nic sram?
15.10.2007 14:02:42   
piščanc
nihče ni popoln, ne jaz ne moj partner, ampak skupaj sva pa zakon...

in na forumu pač razpredam o tem, kar mi leži na duši, včasih dobro, včasih slabo.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu CD)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: A vas ni nic sram?
15.10.2007 14:19:13   
saraja
Hvalabogu da ni popoln, vsak ima svoje napake!!!Zakaj bi mi bilo nerodno? Ta forum je namenjen temu, da lahko koga povprašaš, da dobiš kakšen nasvet, na katerega ne rabiš vprašat in pisat gor, ker že najdeš svoj odgovor. Včasih je pa mogoče zdravo in bolj pametno, da ne razlagaš nekomu, ki ti je bolj blizu, kakšno prijateljco mislim. KEr človek nikoli ne ve, komu se lahko zaupa!!!

No, nisem pa še nikoli kdaj pisala o mojem tipu, da bi imela težave, ker mi nobeden ne bo rekel, da je vsaka zveza popolna! Ne ni, ker včasih je fajn da se malo skregaš!
Eh, grem, ker se mi ni za debatirat takih tem!

ČAv

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: A vas ni nic sram?
15.10.2007 15:42:34   
Anonimen
Glej, na svoje probleme gledamo preveč subjektivno..logično, saj so naši in zato velikokrat stanja ne vidiš takšnega kot je. Jaz trajbam svoje, moj trajba pa svoje...kdo ima potemtakem prav? Sama vem, da sta za kreg potrebna dva in da imam tudi sama napake in da je moja plat takšna, da ti privrejo solze na plan, toda če bi vam zgodbo pripovedoval on, bi se najbrž namrščili njemu v prid. Ravno iz tega razloga včasih potarnam tu na RR, z namenom, da dobim  kar se da objektivne odgovore. Nisem jezna, ne užaljena, če sem okregana, temveč sem hvaležna, za vsak post, saj me tako na nek način postavi na realna tla. Pod anonimno me nobeden ne pozna in tako vem, da mi ne govorijo tolažilnih besed, kot bi mi jih moja kolegica, ki me bo tolažila ne glede na to kaj bom naredila. Dejstva, ta so zame važna in tu jih dobim. Hvala za to. Če pa bi me moglo bit sram za to, ker skušam pomagati sebi, njemu, celotni družini, na tak način...pokaži mi boljšo pot, mogoče jo bom upoštevala.

Lp

A

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: A vas ni nic sram?
15.10.2007 18:00:45   
sinnerka
joj saj je moj tudi učas pravoprase in mo tudi to povem mu zmečem vse naprej kar je narobe naredu vem da ima napake mi jih je že na začetku naštel svoje slabosti ve da imam jaz napake in slabosti nihče ni popol enkrat na pol leta se usekava pa je mir v bajti kakor koli je učas prase je pa moje prase in ga ne dam ga mam rada takega kot je pa  čeprav me ma učas da bi ga s kijem po glavi ampak vseeno ga imam rada in mi je prijetno ob njem in še vedno so metulčki v trebuhu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: A vas ni nic sram?
15.10.2007 19:44:56   
kaya2007
njej je že zdaj nerodno, če mora svoja mnenja izražat anonimno...

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: A vas ni nic sram?
16.10.2007 2:20:29   
artista7
Sinnerka ti si pa totalna faca! Se počutm kot da bi še enkrat brala Ulikses. ja saj jaz mam tud raje mojega - celga prasca kt šunko v hladilniku (mal črnga). Sem vesela da ga mam, ker ponavad kako tko bolano smešno prjav, k sm v pizdi, da se moram smejat...user posted image

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: A vas ni nic sram?
16.10.2007 3:13:39   
sinnerka
če sem pa samo resnico rekla :D kaj čem olepšavat vsak ma napake in pika user posted image
mojega buheka pa ne dam user posted image

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: A vas ni nic sram?
16.10.2007 7:46:36   
slovenka
z mojim si pa nikoli takih grdih besed ne govoriva. Da bi mi rekel ****? a-a, nekaj samospoštovanja pa še imam, pa tudi če je zajebancija. Poznam en par, ki si res vse reče in mislim, da to ni prav - njunima hčerkama se vidi, da sta celi žalostni ob tem - pa vsem prisotnim tudi.

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: A vas ni nic sram?
16.10.2007 8:39:26   
nuala
Mene sram ravno nebi bilo,
res pa je, da "neznancem na forumu" ne razlagam kaj dosti o mojemu možu.

Če bi pa rabila nasvet / pomoč / mnenje v zvezi z njegovimi forami, bi se pa sigurno obrnila na forum, a ni zato forum?

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu CD)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: A vas ni nic sram?
16.10.2007 10:30:51   
sinnerka
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

z mojim si pa nikoli takih grdih besed ne govoriva. Da bi mi rekel ****? a-a, nekaj samospoštovanja pa še imam, pa tudi če je zajebancija. Poznam en par, ki si res vse reče in mislim, da to ni prav - njunima hčerkama se vidi, da sta celi žalostni ob tem - pa vsem prisotnim tudi.


joj pa saj to je bilo mišljeno simbolično da je pacek in pač kaj zapaca mu pade ne pobere no user posted image eni res ne razumete hecauser posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: A vas ni nic sram?
16.10.2007 19:00:29   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Meni bi bilo zelo nerodno, ce bi nekomu, se posebaj neznancem na forumu, razlagala o svojem mozu, ces kaksen bedak je.
A vas je kdo prisilil da se z njim porocite? Vam je kdo drzal pusko ob glavi?
Jaz se nisem porocena, a ce bom, bom po lastni volji in ne bom pljuvala v lastno skledo.


Ko se boš pod tole tudi podpisala, potem pa nam ne bo nerodno odgovorituser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: A vas ni nic sram?
17.10.2007 12:43:43   
slovenka
sinnerka, tvoj post me je pač spomnil na te naše znance, on ji stalno govori, **** debela, kdo bi te tebe..., ona pa njemu podobne nazaj (pijanec smrdljivi...) - pa se mi to ne zdi primerno, pa sta oba podjetnika, lepo živita, samo si take govorita, da človek več ne ve, kako sta lahko skupaj. Midva pač nimava takih hecov, sploh se ne spomnim, da bi moj kdaj v petih letih rekel kaj negativnega na račun mojega videza. Poznam pa punco, ki ji je moški ves čas dajal neke pripombe, pa se je tega naveličala - sicer se je za to moral pojaviti en drug, ki jo je koval v zvezde, pa je bivši potem rekel, da ni s tistimi pripombami nič slabega mislil, samo navajen je tako bil...

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: A vas ni nic sram?
18.10.2007 16:23:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Meni bi bilo zelo nerodno, ce bi nekomu, se posebaj neznancem na forumu, razlagala o svojem mozu, ces kaksen bedak je.
A vas je kdo prisilil da se z njim porocite? Vam je kdo drzal pusko ob glavi?
Jaz se nisem porocena, a ce bom, bom po lastni volji in ne bom pljuvala v lastno skledo.


Kolk si pa ti tapametna stara?? Imaš še polno rit iluzijuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: A vas ni nic sram?
18.10.2007 16:25:57   
FANTEK1















IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Kolk si pa ti tapametna stara?? Imaš še polno rit iluzijuser posted image


ne vem koliko je stara anonimna 1, ampak tudi ti mi ne zgledas prevec zrela s svojo anonimnostjo in takimi izjavami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: A vas ni nic sram?
18.10.2007 16:36:56   
Anonimen
glupouser posted image user posted image brez besed ,ti anonimna ce ti ne pase brat pa ni treba .simpl kot pasulj

(odgovor članu FANTEK1)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: A vas ni nic sram?
18.10.2007 16:53:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: suyani


glupouser posted image user posted image brez besed ,ti anonimna ce ti ne pase brat pa ni treba .simpl kot pasulj




Ja kje pa tebe čevelj žuliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: A vas ni nic sram?
18.10.2007 17:56:59   
slovenka
dajte no, ma ta anonimna čist prav, kaj je pa vam, da so vam vsi ideali šli? Jaz gotovo nisem med najmlajšimi na tem forumu, pa imam prav idealno mnenje o mojem dragem, se imama prav rada, pa sva poročena in že nekaj let skupaj... tisti, ki pa imate čist nasprotno situacijo, pa nas ne imet za neumne - saj vem, vsakodnevni problemi in to, samo dosti pa vas je tudi takih, ki niste izbrali prave osebe, pa se ne potem zmrdovat, če kdo nima potrebe sinfat svojega partnerja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: A vas ni nic sram?
18.10.2007 20:23:05   
Neža7
Jaz sem čist brez besed user posted image  
Jaz sem prišla na forum, ker sem izgubila otroka in sem rabila z nekom pogovarjat, ko razumem.

Punce na ta forum so SUPER!

Moj mož je moj angleček in se res veseliva, da bo en dan v njnim življenju zdravi user posted image  ali celo user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: A vas ni nic sram?
19.10.2007 22:46:24   
sonce in smeh
Men se pa zdi, da če ti je hudo ali če se ti kdo zameri, v tistem trenutku poveš vse najslabše in čez par minut ali ur že misliš drugače. Vsaj pri nama je tako. Se imava lepo skupaj, se imava rada, včasih pa se pojavi tudi kak temen oblak. ampak tudi tist izgine. Če se le da, se skušava pogovoriti, včasih se pa tudi obrnem na forum (zadnje čase bolj malo in tudi anonimnosti ne uporabljam več... ). Ti anonimna, želim ti le srečno in zaljubljeno življenje in to, da tvoj dragi ne bi bil nikdar bedak...

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: A vas ni nic sram?
21.10.2007 16:43:13   
Anonimen
idealnih mož ni. Ampak, resnici na ljubo, tudi žene ni nobene take. In ja, tudi mene bi bilo sram javno blatiti svojega moža. Pod svojim nickom se razume user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonce in smeh)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: A vas ni nic sram?
21.10.2007 17:24:40   
slovenka
midva doslej še nisva šla spat skregana, zadeve takoj razčistiva, pa tudi če traja ure v noč. Imam pa izkušnjo, ko mi je kolegica ful šinfala tipa po mailu, kako grozen je, da se z njim ne da pogovarjat in koliko časa že to traja..., jaz ga seveda nisem poznala. pa glede na njeno hudo pritoževanje, sem ji rekla, da naj potem pač gresta narazen. In čez nekaj dni sem dobila nazaj mail, kaka hudobnica sem, da bi jima lahko privoščila drugo priložnost in da sta se sama, navkljub vsem nasvetom drugih, odločila, da bosta še naprej skupaj, da ni bilo tako hudo... ne vem, zakaj v primeru problemov to razglabljati z drugimi, samo dva lahko poznata sebe, svojo situacijo... in onadva jo morata tudi rešiti. Sedaj, eni imate tehniko tihih tednov, ko problem rešite čez dolgo časa, midva pa pač takoj in forum sploh ne pride v poštev. No, glavno pa je, da se v obeh primerih problem reši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?