|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
26.10.2007 13:13:17   
Calena
Ojla,

Tudi meni sta oba zgoraj omenjena vozička zelo všeč. Me pa zanima, tiste ki ste že več raziskovale, ali se da šprtni sedež obrnit v obe smeri vožnje in kako se vozička zložita (je potrebno nujno odstraniti športni del ali ne)?
Že vnaprej hvala.

Lp,
Calena

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
26.10.2007 16:22:49   
ajtak
mmtt kosara je prakticna tudi spomladi in poleti! Poleti imas pac odprto tvoj user posted image  pa lahko vseeno lezi zravnan (lupinico namrec zaradi oblike odsvetujejo za dalj kot 3 ure).

Bi pa se enkrat svetovala chiccota- sem namrec zadnjic v BC se enkrat delala primerjavo in je PP tezji, na vecje se zlozi, avtosedez ni tako fajn (na testih) in tudi sama vodljivost se mi zdi pri Chiccotu boljsa.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
28.10.2007 11:51:57   
Vanja1
Pozdravljne!

Tudi meni sta ta dva vozčka padla v očiuser posted image   Zanima me, tiste, ki jih imate, kako je z ležanjem otroka v športnem delu. Bi ga namreč kupili samo športnega brez košare in jajce, ker vse to že imamo, pa še naša Eva je z 4 meseci prerasla košaro. Tako da me zanima ležalni del, se da fajn nazaj nardit? Ker bolj kot gledam vozičke bolj so vsi v pol sedečem položaju. 

Prosim za kako informacijo


(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
28.10.2007 20:24:53   
januška78
Jaz sem zelo zadovoljna z GT3, edina pomanjkljivost je, da je res precej težek. Športni del se da v skoraj popolnoma vodoraven položaj, tako da kar se tega tiče košara ni nujno potrebna. Jaz osebno imam košaro, ker se mi zdi zelo praktična - izkazala se je za uporabno tudi kot posteljica na obiskih in na morju, prav tako pa je otrok v njej tudi bolj zaščiten.

(odgovor članu Vanja1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
30.10.2007 10:51:22   
polonca78
jst sem se tudi popolnoma navdušila nad S3, sicer najbolj me je strah dimenzij, ker imava majhne prtljažnike, ampak vidim da imate vmes tudi corse, pa gre v prtljažnik. popoldne greva še zadnjič pogledat chiccota in natančno premerit in če gre v prtljažnik (po možnosti brez odstranjevanja koles), ga bova vzela. GT3 se mi je zdel pretežek in ogroomen.

(odgovor članu januška78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
30.10.2007 13:14:54   
Majchi
Mi smo imeli GT3, pa smo zamenjali za Buzza.
GT3 je res velik in težak, ampak lažje vodljiv kot npr. Buzz, čeprav je Buzz manjši. Smo pa imeli težave s prednjim kolesom, tako da sem po 4ih mesecih menjav prednjega kolesa zahtevala denar nazaj.
Kar se tiče košare: mi je nismo imeli. Športni del se čisto poleže. Naštimali smo še eno peno, da je bilo bolj mehko. Celo sešili smo 2 mali jogi rjuhici, da sem lahko preoblačila to peno. Ampak zopet pomanjkljivost, zame precej velika. Dojenčka ne moreš imeti obrnjenega proti sebi. Na sprehodu se lahko ves čas ustavljaš, ga gledaš in npr. popravljaš dudo. Ko je bila mala stara cca. 2 meseca, se je že toliko odzivala, da bi jo lahko potolažila, če bi jo videla in ogovarjala. Tko sem se pa mogla ustavit. Pri ta drugem bomo definitivno imeli košaro.

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
18.11.2007 14:30:06   
razigrana
Mi imamo GT3, pa ne bomo kupili PP več za noben denar. Brez košare sva zanj odštela takratnih 600€. V slabem letu smo ga že imeli 2x na servisu,  v tem tednu gre tretjič. Res da zamenjajo in popravijo brez problema, zastonj, ampak meni to ne pomeni nič. Da imaš v enem letu voz 3x na servisu je zame katastrofa. Ga ne priporočam. Strinjam se da je težak (jaz ga sama komaj dvignem v prtljažnik), ni pa neokreten. Športni del se spusti do skoraj vodoravne lege, zlaganje je popolnoma enostavno.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
27.2.2009 12:08:41   
nikinoka
Tudi mi imamo gt3, pa smo zelooo zadovoljni. Prej smo imeli quinnyja, pa smo ga prodali. user posted image


(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
27.2.2009 23:12:06   
renata9
Mi imamo S3, smo ZELO ZADOVOLJNI:)) Športnega dela se ne da obrniti v obe smeri, vendar tega prav nič ne pogrešamo, ker malček raje gleda naprej. Drugače se veliko vozimo po polju, gozdu in se krasno obnese. Pozimi je bila super tudi zimska vreča, ki je zraven, tudi v najhujšem mrazu smo bili po eno uro zunaj in ga nikoli ni zeblo (seveda je imel še kovterček, dekico in eno flis dekico), vendar je vreča res krasna.
Zlaga se enostavno, pritisneš gumb in zložiš voziček.
Všeč mi je tudi, da so kolesa plastična, da ni treba pumpati.

Skratka, priporočamuser posted image

(odgovor članu nikinoka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
2.3.2009 20:01:47   
monika_z
s3 so totalne jajce v primerjavi z gt3, ker moraš podlagati avtosedež, voziček zelo škripa, zavore adijo, nakupovalna vreča zelo majhna....Ne priporočam!

(odgovor članu renata9)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
3.3.2009 10:02:32   
piko12
Jaz imam PPGT3 in ga ne zamenjam za noben drug terenski voziček. Sicer sem v hiši in imam kar velik avto, tako da to ni problem. Sedež sicer res gleda naprej, ampak lahko streho okrog obrneš, spustiš naslon čist do dol, podložiš z deko in je dojenček obrnjen v tvojo smer. Pa še vse nobenig trakcev in zadrg za spuščanje naslona nima. Res pa da sem ga kupila za v naravo in ne za v shoping centre.

(odgovor članu monika_z)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
8.3.2009 17:46:33   
*Mojca*
Imam PP GT3 in ga ne menjam za noben denar. Dajem ga not in ven v peugeot 206, tudi po večkrat na dan in slpoh ni problem, ker dam kolesa dol in ga zložim v 10 sekundah. Imam ga že eno leto in za enkrat mu nič ne fali.

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
9.3.2009 11:11:19   
spominčica3
Jaz sem tudi ponosna lastnica GT3, samo še čaka da damo kej notri.
Me pa zanima glede strehce kako se da obrniti in še glede lupinice, verjetno ni potrebno športnega dela sneti dol?


(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
9.3.2009 11:16:39   
piko12
Jat sicer nimam PP lupinice ampak Romerjevo in sem jo pač postavla v športni del. Drugač pa imaš dva nastavka tam ko otroček sedi in se jih dvigne. Tja gor se tud košara pripne. Giancomatic al tko nekak se reče. V navodilih piše kaj nardiš s tem. Strehco pa natakneš obratno kot sicer in jo pač uporabljaš v drugo smer. Pritrdiš jo pa lahko na tiste knofke, ki so drugač za prevleko za noge pripet. Jaz sem imela košaro, amapk ena mamica tu v bližini pa je naredila tako.

(odgovor članu spominčica3)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
9.3.2009 12:24:34   
*Mojca*
Ne ne strehco samo obratno natakneš. Tam ko se jo zatakne jo daš dol on obrano zatakneš. Joj ne znam povedat kako. Ni preba nič na konfke pripenjat. Lupinca pa se namontira brez da daš športni del dol. Kot je piko12 napisala daš iz športnega dela tista 2 nastavka in klikneš gor lupinco user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
9.3.2009 12:50:42   
spominčica3
Hvala, vreča za noge pa ostane isto?

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
9.3.2009 13:26:35   
*Mojca*
Naš Lukec je bil poleti obrnjen tako da je bil brez vreče. Po mojem mora it vreča dol, ker je tam kjer ima otrok potem glavo. Mogoče se jo pa da namontirat kontra...tega pa še nisem probala user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu spominčica3)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
9.3.2009 14:31:56   
*Orhideja*
Ali ima katera letošnji model Chicco S3. Zanima me, kako se na "makedamu" in neasflatnih poteh obnesejo kolesa, ki po novem niso več napihljiva?

_____________________________

Benjamin: 13.8.2009

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
10.3.2009 21:55:59   
Jelcy
Jaz imam lanski model oz 2007/2008 in nima napihljivih koles, je super in tudi po makadamu se obnese super, pravzaprav mi ni bil se noben teren ovira, pa smo se vozili tudi po gradbiscuuser posted image

(odgovor članu *Orhideja*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
14.3.2011 20:26:08   
~Minnie~
Malo obujam temo...
Tudi sama se odločam med PP GT3 in Chicco S3 ... pa me zanimajo ta kolesa pri S3, ki so gumirana in nimajo zračnice ... kako se obnesejo po različnih terenih??

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
14.3.2011 21:50:08   
Arwenko
Vsem, ki ste na tem tipu vozička, predlagam, da pogledate še Bebeconfort High Treck, jaz sem tudi tele gledala med izbiro, pa se pol za HT odločila in ga ne morem prehvalit. 

(odgovor članu ~Minnie~)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?