|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2006-2
25.1.2010 11:45:52   
A & T
rija - ha ha, Til pa je res iznajdljiv - cen, cen, kaj si nor, kako se je spomnil.

Tino se je naučil tudi številke v angleščini, tako da včasih kakšno med nemško in angleško zamenja, drugače pa mu gre.

nemsis - čestitke za nosečnost

user posted image tudi za male smučarje od lonje in lumpy

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2076
   RE: Januarke 2006-2
25.1.2010 11:47:22   
A & T
Aja, tudi mi smo še zelo trmasti, pa sem bila sigurna, da se bo pred četrtim letom od nas poslovila.



(odgovor članu A & T)
Neposredna povezava do sporočila: 2077
   RE: Januarke 2006-2
26.1.2010 21:01:14   
rija
trma?

mislim, da bi bil Til lahko učitelj za vseuser posted image

mislim...tale otrok je tak trmast, da to ni za povedat. malo pred četrtim letom se je stanje poslabšalo za 100 %. ni je zadeve čez dan, ki bi se jo lahko normalno zmenili.....pa jezik....user posted image  mater.....nikak, da ga utišaš...se pogaja in pogaja, jezika....user posted image

ampak te dni, ko ma ful vročino in je nek miren.....bi rada vso to trmo čimprej nazajuser posted image

pa še za nazaj: vsem zapoznele čestitke za RD......user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu A & T)
Neposredna povezava do sporočila: 2078
   RE: Januarke 2006-2
27.1.2010 9:04:04   
lonja
Til user posted image user posted image  hitro se pozdravi in jezi mamo naprej s svojo trmico user posted image . Upam, da ni nič hujšega in da se vročina kmalu poslovi.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2079
   RE: Januarke 2006-2
27.1.2010 19:35:03   
rija
lonja....kombinacija angine in vodenih kozuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2080
   RE: Januarke 2006-2
27.1.2010 20:28:51   
lonja
ja, šit no user posted image . A pol ste AB dobili? No, kakorkoli že, norice smo mi preboleli že dve leti nazaj in ni bilo posebno hudo, le na glavi so se Ajdi mal zagnojili ene dve kozici in smo posledično zaradi teh dveh jemali AB. Manco bom proti noricam zato rajši cepila user posted image .

Lupčka za Tila in hitro se pozdravite user posted image !

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2081
   RE: Januarke 2006-2
30.1.2010 11:26:07   
alenkica
rija, upam, da boste kmalu se pozdravli! Bolje zdaj, kot pozneje!

Vam moram napisat, da sva z možem kupla juetu za rojstni dan plavalni tečja. Do sedaj sva bila 2X in Jure je čisto nor. Cel teden me je spraševal kdaj bomo ši spet v bazen, in ko sem mu včeraj rekla, da greva popoldna je reku: "komaj čakam da pridem iz vrtca"

Moji starši pa so mu kupili Lego kocke Duplo in je presreen. Cele dneve jih zlaga. Zadnjič je naredil svojo vesoljsko ladjo, pa sem mu rekla naj  jo zruši in naredi še kaj ven. pa on reče: "Si zmešana, kaj ne vidiš kako je lepa!" user posted image user posted image user posted image

Zadnje čase je Jure grozna klepetulja, pa zelo naglas govori, pa zna tudi po tiho, ampak ne, njega je treba slišat! user posted image user posted image

Trme pri nas ni velike. Samo pihat iz nosu pa noče in noče. Še Miha lepše pihne kot on.

Zdaj smo zdravi, brez prehlada že tri tedne, kar je rekordno dolgo!

Bom dala še kako slikico!

Čiao!

Evo, to so njegove vesoljske ladje in puzle, ki jih stalno zlaga že od miklavža naprej! user posted image
[/link]

Njegov največji užitek - vožnja po lužah, kar se da velikih
[link=http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=146319#imageShow]


Mali možiček Miha pridno raste
[link=http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=146321#imageShow][/link]

Jure pozira:
user posted image


< Sporočilo je popravil alenkica -- 30.1.2010 11:39:23 >

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2082
   RE: Januarke 2006-2
30.1.2010 11:46:26   
alenkica
[/link]

Mali možiček Miha

[link=http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=146319#imageShow]


Najbolj uživa ko vozi po veliiiikih lužah

[link=http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=146318#imageShow][/link]

Njegove vesoljske ladje

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2083
   RE: Januarke 2006-2
22.2.2010 14:58:27   
Rahelca
Da se po dooolgem času še jaz malo javim. Ko govorite o trmi, Sara je zaenkrat spet ok, trmasta pa je komaj 20 mesečna Ana. In potem je tudi Sara. Edino jan je po moško malo odsoten, njemu je važno da ima v roki avto, da ni lačen.
A vaši že pišejo? Sem bila zadnjič presenečena, ko sem bila na enem rojstnem dnevu, so se mamice pogovarjale, kako otroci pišejo. meni niti na pamet še ne pade, da bi jo gnjavila s tem.

Sta pa dvojčka toliko bolna kot Sara, s tem, da je Sara zdaj čisto ok.

Mislim na vas, ob priliki pa tudi kakšna slikica. Itak moram malo album napolnit.

Vsem januarčkom z veliko zamude, vse najboljše.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2084
   RE: Januarke 2006-2
1.3.2010 18:31:54   
pikica*

Pozdravček januarke. Me pa nismo ravno čveke, kaj?user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Rahelca


A vaši že pišejo? Sem bila zadnjič presenečena, ko sem bila na enem rojstnem dnevu, so se mamice pogovarjale, kako otroci pišejo. meni niti na pamet še ne pade, da bi jo gnjavila s tem.




Naša Zoja se zna podpisat, kaj drugega pa ne napiše. Pozna pa vse črke in počasi se trudi tudi z branjem. Ampak je čisto nič ne silimo. Črke se je naučila skozi igro. Imamo namreč ene puzzle s črkami, s katerimi se zelo rada igra. In počasi se je naučila črke. Podpisati pa se je naučila v vrtcu (sem bila čisto šokirana, ko sem videla, da se je podpisala na risbico). V njihovi skupini so menda vsi otroci totalno navdušeni nad učenjem črk, pisanjem, branjem.

Drugače pa smo spet bolni. Zoja je staknila virozo in smo že od srede doma. Na srečo pa je to prva bolezen od oktobra, tako da lahko v bistvu rečem, da smo jo to zimo zelo dobro odnesli. Lovro je pa itak kot tank. Nobena bolezen se ga ne prime - na srečouser posted image

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 2085
   RE: Januarke 2006-2
2.3.2010 7:18:58   
lonja
Dobro jutro,

no, končno nas je spet ena potegnila malce navzgor. Hvala Pikica* user posted image .

Pri nas smo trenutno zdravi, pa saj moram tudi jaz potrkat, Ajda razen občasno polnega nosa ni bila bolna že od oktobra, naša mala Manca pa je itak en tak mali smejko, ki tudi ne pusti virusom prav blizu. 14 dni nazaj sva bili sicer dva dni doma, ker je imela revca mal driske, tko da sva se doma crkljali, drgač je pa zdej, odkar hodi v vrtec presenetljivo zdrava user posted image . Naj tako tudi ostane.

Za razliko od mojih bejbik pa mene non stop nekaj obletava, trenutno kreham kot kak star kadilec, pa grlo me konstantno boli, tko da tudi jaz že komaj čakam pomlad in z njo konec teh glupih mesecev, ko se virusi kar sprehajajo po meni user posted image .

Drgač smo OK, prihajajoči vikend se gremo mal razvajat na morje, drgač smo pa, odkar smo preseljeni v našo hišico kr bolj zapečkarji ratal, je tko luštn doma user posted image .

Kaj pa kaj ostale počnete? Tinkamiška, kolk še user posted image ? Upam, da izvemo veselo novičko.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2086
   RE: Januarke 2006-2
2.3.2010 7:41:44   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Rahelca

A vaši že pišejo?


Ja, Til se že slabo leto zna podpisati....potem poskuša z mama in ata...edino številke mu gredo napisat brez problema in že tudi čisto vse pozna. so njegova velika ljubezen....od malo nazaj še tudi v angleščini....pa ga čisto nobeden ne matra....in sploh je zdaj začel z angleščinouser posted image .....in seveda nemščino....prejšnjič sem se skoraj polulala od smeha, ko mi je rekeL oh no, mom.....upam, samo, da mu bo to zanimivo tudi v bodočnosti. in če bi bili mi malo bolj potrpežljivi in imeli več časa....bi zdaj že govoril in madžarsko in nemškouser posted image  meni je skoraj malo žal, da ima mali toliko možnosti, pa jih mi ne pokoristimouser posted image

sicer pa je po vodenih kozah malce bolj bolan....prej sem trkala na les, ker od začetka vstopa v vrtec ni bilo kaj resnejšega...smrkljev pa itak več ne štejem pod " bolezen"user posted image

lonja, tudi mi smo zdaj pozimi totalni zapečkarjiuser posted image  tamali sploh....sploh noče ven. tisto kar grejo v vrtcu in to je zanj kao čisto dovolj.
se je pa poznalo, da je bilo včeraj lepo vreme in je bil zunaj celo popoldne in smo ga komaj domov spravili.
kolo zopet laufa s polno paro. se je že po snegu probal voziti, pa ko je videl, da ne gre, je hotel noteruser posted image

mi smo pa mislili iti v nedeljo v Budimpešto v toplice za en teden, ampak imam jaz tako vnetje sinusov, da bomo žal odpovedaliuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 2087
   RE: Januarke 2006-2
2.3.2010 9:24:27   
lonja
Rija, dej, boš mal več povedala, kam to kaj hodite v Budimpešto oz. kam drugam na Madžarsko. Ker sem zdej pa res že na večih koncih slišala, da se splača za kakšen podaljšan vikend kopat na Madžarsko user posted image .

A v Umagu (Hotel Sol Garden Istra) ste že bili? Zadovoljni user posted image ?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2088
   RE: Januarke 2006-2
3.3.2010 16:23:50   
alenkica
Ja, glede Tinkamiške, pa tudi mene zanima kako je z njeno nosečnostjo.

Rija, tvoj Til, je pa čist obraten od mojga Jureta. Jure pa je prav "bolan" če ne gremo ven. On bi šel v vseh bvremenih, tudi po dežju. Seveda ne gremo, ko pa se ustavi dež mi reče: "mama hitro se oblečmo in pejmo vun"

Čestitke Tilu, da že toliko obvlada. Je pa zeeelo priden!

Lonja: samo da ste zdravi in da uživate v svoji hišici.

Midva pa sva se odličila, da bova kupila novo posteljo in jogije, tako da bomo šli prvič malo pohajat v Ikeo, zdaj ko jo imamo tako blizu!

Čiao!

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2089
   RE: Januarke 2006-2
3.3.2010 16:32:57   
rija
Lonja...mogli bi iti semuser posted image

http://www.ramadaresortbudapest.hu/en

ampak bomo potem šli jeseni.....poleti mi je škoda, grem raje na morjeuser posted image

V sol garden istri pa smo bili, pa meni osebno ni preveč všečuser posted image  Predaleč od mesta za pešaka...pa prevelika gužva v jedilnici, poišči temo na Izletih....sem pisala o tem hotelu.

Meni je veliko ljubši Sol Umag.

Imaš pa zdaj v hofer ponudbi....Sol Koralj, ki ima 5* user posted image  pa dobra cena.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2090
   RE: Januarke 2006-2
1.4.2010 21:00:09   
liju
Ja mamice, prav lep pozdrav!

Po zeloooooooo dolgem času se vam malo javim. Kako ste kaj ve in vaši otroci? Naš Nino je prebolel škrlatinko prejšnji teden, zdaj je že čisto ok, Žan na srečo ni fasal je imel AB preventivno da smo ga zaščitli. Jaz pa zasedena 100/h služba-dom-služba-dom, samo ta vrstni red še poznam :( Zdaj sem ta teden začela z angleškim tečajem in mi je prav fajn da grem malo tudi kam drugam ne pa samo domov.user posted image  Tudi pri nas je pisanje v polnem teku od januarja dalje ko je za roj. dan dobil tablouser posted image user posted image ,štejemo do 10, pol dalje pa kar nekaj po svoje, ampak Nino vseeno reče da zna user posted image user posted image  Ravno danes sem menjala pediatra, smo bili z našo prejšnjo vedno bolj nezadovoljni te dni pa mi je presedla "vrh glave"! Razkurlo me je, da mi Ninota "paca" že 1,5 leta z raznimi kremami, ker ima kot neko vnetje kože na stegnih in je vedno huje, pa jo prosim za napotnico in mi jo po ne vem kolikem času te napiše za 3 mesece tak da sma lani septembra šla k dermatologu, kateri nama je spet dal neke kreme po katerih je bilo nekaj časa malo bolje, zdaj pa vedno slabše, pa jo prosim za novo pa mi najprej neke kreme spet daje, po katerih nič ni bolje, samo še slabše. Zato jo prosim da pridema čim prej na vrsto, tako da nama da nujno, pa ne, ker to za njo ni nujen primer, ker to ni dovolj zgleda da se vleče že več kot leto in da zadnje mesece sploh prav ne spi ponoči da se prebuja in joka da mu naj namažem, ker ga tak hudo srbi........ne vem kaj naj sploh še rečem. Upam da bomo to njegovo težavo rešli čim prej in končno spet spali cele noči user posted image

Nič, grem počasi pod tuš in spat, jutri je spet naporen dan!
Lepe praznike vsem user posted image









< Sporočilo je popravil liju -- 1.4.2010 21:03:44 >


_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2091
   RE: Januarke 2006-2
6.4.2010 13:04:09   
bobika
Oh, po zelo dolgem času še jaz kako rečem.

Pri nas sta bila 2 meseca grozna. Manca je ponovno postala dojenček in se cele (res cele) noči jokala in kričala. Kot zombiji smo hodili naokoli. Poleg tega je še močno smrčala. prejšnji teden je imela kontrolo pri pulmologinji in sem ji omenila, da se ponavlja enako kot lani pred operacijo žrelnice. Dala nama je napotnico za orl. In seveda presenečeno je dr ugotovil, da ji je žrelnica ponovno zrasla nazaj in poleg tega ima še zelo velike mandle user posted image . Po vsej verjetnosti bo potrebna ponovna operacija - tokrat verjetno kar obojega user posted image . Sedaj ima nekaj časa terapijo z nekimi kapljicami, ki so po 3 dneh pmaglale. In sedaj že 3 noči spimo!!!! user posted image
Upam, da bo bolje in ne bo potrebna operacija, saj še eno leto ni minilo odkar je bila operirana. Poleg tega mi že "grozijo" z operacijo žrelnice tudi pri Anžetu.

Drugače se imamo fajn. Anže uživa zunaj, Manca majn. Je raje v svojem svetu princesk in kraljičn.
Piše že kar precej. Malo še obrača kakšno črko. Je kot printer- risbice riše kot da bi jih printala :D

Ja trma in jezikavost je pa tudi njena vrlina. Pri tem ji vstrajno pomaga Anže 8no on samo trmari, jezikat še ne zna user posted image .

Kako daleč je pa srečica s svojo nosečnostjo?

Lepo se imejte!

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 2092
   RE: Januarke 2006-2
6.4.2010 13:35:56   
lonja
Ooooo Januarke 2006 so se spet za kratek hip zbudile iz sna user posted image , lepo lepo.

Tudi pri nas bejbi rasteta kot za stavo, Manca bo vsak hip dopolnila 16 mesecev, na srečo še ne jezika, ampak Ajda nadomesti izpad. Trenutno je tudi pri nas aktualno risanje, najrajši riše lepotice, ki so vse približno enako lepe user posted image . Manca pa vsake toliko tudi izmakne kako barvico in se prav potiho odplazi v kak kot, kjer začne ustvarjati. Trenutno ji je najljubša ena kuhinjska omara user posted image .

Na srečo smo kar zdravi, pri Ajdi se z uporabo fiziološke raztopine na veliko izogibamo boleznim, Manca je pa tudi kar zdrav mali sonček, odkar je v vrtcu, tega je zdej 3 mesece) sem bila doma le 2 dni zaradi driske, trkam, trkam....

Počasi že tudi razmišljamo o dopustu, jst ga imam zaradi lanske porodniške še lanskega kar precej, tako da bo kar luštno. V juniju gremo za teden dni na Pašman, letos pa tam okoli prvega novembra planiramo tudi teden Egipta user posted image , se že veselimo.

Mene tudi zanima, kako je kaj z našimi nosečkami: Tinkamiška, Srečica...? Je katera že v tretje noseča user posted image ?

Lep dan, pa dejte se tudi kaj oglasit!


(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 2093
   RE: Januarke 2006-2
8.4.2010 11:16:47   
nemsis
Pozdravljene

Po zelo zelo dolgem času se spet malce oglašam. In sicer, imam časa trenutno na pretek ker sem na bolniški. No, kadar je Klavdija doma ga je malce manj, dopoldne ko pa je v vrtcu pa ga je dovolj. Ravno danes sem prejela odločbo komisije, da sem nezmožna za delo do 3. maja, ko imam zopet pregled pri ginekologu.

Drugače pa smo kar v redu. Sedaj ko je polovico nosečnosti že za mano se stanje počasi normalizira. V začetku pa mi je bilo slabo in mi ni pasalo nič. Poleg tega pa sem opravljala še takšno delo, da me je vsak dan nekaj matralo. Tako sem pristala na bolniški.
user posted image že veselo brca, za spol pa še ne vemo. Imam ta mesec morfologijo in bomo videli če se bo kaj razkril-a. Klavdija je vsa navdušena nad dojenčkom in ga že komaj čaka.

No, toliko nakratko z naše strani. Uživajte na sončku.

papa

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2094
   RE: Januarke 2006-2
12.4.2010 14:03:28   
Ovnica78
Oj, oj!!!

Sem vas po dolgem času malo prebrala za nazaj in se mi je kar mal zaluštalo zopet kaj napisat.

Tudi pri nas je trma  na pohodu, a se mi zdi, da se je Tin zadnje čase malo umiril in da postaja malo boljše.
Tudi mi smo dali Tina v smučarski tečaj. Bil je tam samo en dan, bil ful navdušen, potem pa ponoči zakuhal.

Tudi pri nas so viroze prisotne skoraj vsak mesec in na ORL so predlagali odstranitev žrelnice. Datum za operacijo smo dobili čez ENO LETO user posted image  (znoriš). Bobika in ti praviš, da to lahko zraste nazaj?!user posted image

Pišemo še ne, tudi beremo ne. Gradimo pa ogromne hiše iz legokock, zanima nas vesolje, tehnika, raznorazni stroji...

Iva bo četrtek dopolnila 10 mesecev in ne bo več dolgo, ko bom morala nazaj v službo. Tako kot tudi Tin ni spal ponoči, žal tudi Iva ne spi, tako, da ponoči veliko bedimo oz. se zbujamo. Hvalabogu lahko vsaj zjutraj potegnem bolj dolgo.

Nemsis čestitke za nosečnost!!!

Tinkamiška in Srečica dajta se kaj javit, da potešita našo radovednost!!!



_____________________________

6.1.2006 Prijokal na dan naš korenjak Tin.
15.6.2009 Prijokala na dan naša princeska Iva.

(odgovor članu nemsis)
Neposredna povezava do sporočila: 2095
   RE: Januarke 2006-2
16.4.2010 15:12:15   
Janci F
Jaz imam pa eno prošnjo in sicer bi vas prosila, če lahko izpolnite anketo, ki jo potrebujem za seminarsko nalogo.

Anketo najdete tukaj http://soncek.eu.org/ankete/index.php?sid=21629&lang=sl in prosila bi vas, če lahko link pošljete naprej še prijateljem (predvsem tistim, ki so že starši) in jih v mojem imenu prosite, če jo lahko izpolnijo.

Že v naprej se vam zahvaljujem za izpolnitev ankete.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 2096
   RE: Januarke 2006-2
20.4.2010 22:36:24   
rija
Dvigaloooooooooooooooooooooooooooo!user posted image user posted image user posted image


rabimo.....user posted image user posted image

Evo, pri nas nič kaj novega. Tamali je živ    user posted image -ek user posted image
Zmerno zdrav, tudi kdaj priden, že po malem dvojezičenuser posted image  in samo šel bi...se potepal....nikoli nima dovolj (ok, to ima po meniuser posted image ) in hoče, da sezidamo hiško na morjuuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 2097
   RE: Januarke 2006-2
21.4.2010 9:02:25   
lonja
Rija, ooooo, lepo, da vsake tolko nardiš kak lifting pri januarkah user posted image .

Jst tudi zadnje dni sam še kataloge listam in upam, da zelooo kmalu res prodava stanovanje in bo kak plus ratal iz tega in bomo lahko kam pičili user posted image .

Drgač pa tudi pri nas nič pretresljivo novega, bejbi sta pridni, vsake toliko imamo kak trmoglav izpad, jutri Ajda nastopa v vrtcu in bom spet ponosna mamica, ki valda spusti tudi kakšno solzico user posted image .

Danes imamo v službi malo praznično, imamo dans računovodje svoj dan in gremo na službeno kosilo tako da bo malenkost bolj na easy.

Kje ste pa kej ostale?


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2098
   RE: Januarke 2006-2
22.4.2010 21:35:23   
srečica
Hej hej punce moje

Kako lepo je po dolgem času pogledati in videt, da ste nekaj napisale. Zelooooo zelooo sem vesela.

Moram vam povedati, da sem že mesec dni drugič mamica, ponovno imamo sinka, ime mu je Vito in Anže je zelo zelo ponosen nanj.
Bom poskusila nalepit slikico, če še vem : ) hehehe.

Jutri napišem še kaj več.

Kaj ko bi vse po dolgem času objavile slikice naših januarčkov (decemberčkov) in njihov bratcev in sestric?


Lepo se imejte in res sem vesela, da ste se javile.



ne gre in ne gre prilepit. mi poveste kako lahko objavim slikico?

(odgovor članu A & T)
Neposredna povezava do sporočila: 2099
   RE: Januarke 2006-2
22.4.2010 22:13:01   
ajdaN
Čeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeruser posted image ! Se me še kdo spomniuser posted image ?!

KAko user posted image prilimaš slikico sem gor?!

Probam z linkom, če bo odprlo: http://lh6.ggpht.com/_Vi-KCIlEq_Q/S88eg-yPliI/AAAAAAAAGDo/lzEGy-AsnhU/s720/DSC05989.JPG

Pozdravček vsem skupaj

(odgovor članu srečica)
Neposredna povezava do sporočila: 2100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?