|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 22:25:20   
naraščaj
Čer punce.
Sem se popoldne lotla mal kopalnico po tavečjem spucat, da jo bo user posted image  jutr lahk začćel belt. Pol sem bla pa čist hin sem kr mogla mal zalegnt na kvč. user posted image  pa je vmes mel žurko.
Pol sem pa šla do mamce, saj pri nama prav grozno smrdi, ker je parketrar že prvi sloj napacal.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Medtem ko sem bla pri mamci in pekla slane kifle za user posted image  se pa je doma vsaj mal preluflalo, Pol pa sem sprobala še recept od tebe mamathea - upam, da rata. Poročam jutr, saj jih moram na vsezgodaj (5,30) dat pečt. Pripravla sem mu še tutnin namaz in en narezek (Merkator). Upam, da se bodo najedli.
No zdaj pa sem že čist adijo in bom šla kr spat.

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Draga mamuška in Dominik dobrodošla doma. Joj kako sem vesela da sta se takole lepo porihtala in da so tako strokovno vodili tvojo nosečnost in sam porod user posted image user posted image . Torej lahko pestke za vaju spustimo a ne? Dobre misli pa itak vedno ostajajo!!!!!!!!!!!! Zdaj se pa lepo sprostita, crklajta in uživajta!!!

Da, se ne bom ponavljala se kr podpiše pod tole. Bravo. user posted image user posted image user posted image user posted image
tantra, katka in ostale user posted image user posted image user posted image user posted image

Lahko noč in eno bolho na pomoč.


_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 22:56:19   
Alina_alin
Ojla souser posted image in že mamice,
po dolgem času še glas od mene. Pišete fuuul, jaz se ponavadi prijavim samo 1x na dan - zvečer in potem, da preberem vse kar ste napisale, traaaajaaa in sem že tak zaspana, da potem nič ne napišem. Zadnjič pa sem napisala cel roman, pa me je ven vrglo, ko nekaj ni delalo.user posted image

Najprej čestitke vsem že mamicam in tudi jaz sem z mislimi z vami in držim pesti za zdravje vaših user posted image in mamic, da se vrnete zdravi v domačo oskrbo. Sem pa kar šokirana, kako novembrke hitite. Jaz sem s terminom na začetku novembra, pa se mi še nikamor ne mudi. user posted image

ajtak - nohtke najprej postrože patronažna sestra. Tako je vsaj bila praksa pred 2 letama pri nas. Strigla je s škarjicami, ki nimajo špičaste konice, so taka zaobljena. Z enakimi sem strigla pozneje sama. Niti pod razno pa se ne smejo grist, tako kot eni pravijo - tako so nas učili v materinski šoli. Sedaj pa jaz že lep čas strižem naši skoraj že 2,5 letnici na rokah s ščipalcem, na nogah pa z navadnimi škarjicami za nohtke.

Malinov čaj  tudi jaz pijem. Kar liter na dan. Bomo videli, če bo kaj pomagalo.

Moram še napisati, da sem danes za kosilo skuhala tiste zrezke s smetano in sirom, ki je ena dala recept gor. Se opravičujem, da sem pozabila katera je avtorica recepta. Ampak,  je bilo pa odliiičnooo. Njami.user posted image user posted image Priporočam tudi jaz naprej.

Drugače pa tudi pri meni so se gibi zelo umirili že kakih 14 dni nazaj. Saj so, samo jih ni tako  veliko. Sicer pa se našemu user posted image   ful kolca...user posted image Tega sploh v 1. nosečnosti nisem nikoli čutila.

Moja potovalka za v porodnišnico je spakirana, oblekce za  odhod domov za user posted image so pripravljene v vrečki posebej, da jih mož prinese, ko bomo šli iz P domov. Oblekce, plenice, kozmetika za nego pripravljena.  Posteljico smo pripravili, samo še posteljnino je treba oblečt.
Mi je G na zadnjem pregledu, ko sem imela CTG (včeraj) ob odhodu rekla, da "upam, da se še vidimo", naročila me je za v torek - in sem kar izstrelila "da, se ja, se še vidimo." Jaz še kar mislim, da še ne bo. Čeravno imam trebuh že kar nizko -tudi po besedah sestre pri zdravniku, ki mi je delala CTG.

Me pa zanima, kako ste se kaj odločile za epiduralno?

Jaz sem danes bila še pri kozmetičarki - jo je bilo ful strah, če sem vredu, in da ne bi bilo kaj narobe, da ne bi dobila kar pri njej popadkov. Jaz sem se pa še hecala, da je itak salon blizu porodnišnice, pa da tudi napotnico imam skozi zraven. user posted image
Sedaj še imam plan, da grem še k frizerju, nato še v sredo slikat svoj trebušček - oz. trebuh - tak,da do četrtka še pri meni ne sme nič bit. user posted image Malo sem pozna s tem, samo v zadnjem tednu imam skozi neke stvari za urejat in se z mojim dragim, fotografko, frizerko ne morem uskladit, da bi ustrezal termin vsem. user posted image Smo že 2x prestavljali. In ve pridno fotkate trebuščke? Čas beži in še malo in jih ne bomo imeli več. Zato ne pozabite poslikat. Jaz moram žal priznati, da smo v 1.nosečnosti več slikali, sedaj manj. user posted image
Nič, ura je že tiktak, grem sedaj počasi ajo ajo. Jutro bo hitro.
Nočko!






(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 22:57:37   
Tanayya29
Lahko noč vsem....
user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 23:13:13   
scubadiver
Punce ne vem če ste videle in tudi ne vem če vas zanima.. Sonchek sem vidla da je spraševala.. Rija v torek spet naroča tiste pumpice čisšečnje noska ki jih vse punce tako hvalijo.. http://www.babyvac.co.nz/
Kontaktirate jo lahko na ZS, tema pa je http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1930107&mpage=2&key= Cena 11 eur s poštnino. No jaz sem naročila, potem pa bomo videli. Saj navadne pa verjetno niso nič kaj cenejše pa baje precej neučinkovite..

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 8:41:43   
pikapikica
Hej mamuška in Dominik... user posted image  dobrodošla doma... sedaj pa cartanje sto na uro kajne... !!!!

Gruška kaj zdaj? te že kaj šraufa? user posted image  

ajtak jaz sem in tudi sedaj pri moji prvi punčki uporabljam samo škarjice... meni se zdijo zelo praktične, ampak kakor se navadiš... čisto na začetku, ko pa je bila še čisto majhna, so se ji pa sami lomili in sem jih na koncu samo še dobesedno odgriznila... slisi se grozno, ampak je bilo pa najbolj enostavno...

meni se user posted image  tudi umirja, čeprav me včasih brcne, da je kar joj...Malo sem žalostna, ker mi že tako dolgo niso delali nobenega UZ-ja.. mah človeka skrbi... ampak no dobra novica, v torek imam kontroko v bolnici, da se zmenimo kako bomo dokončali porod... Drzite pesti, da bo vse ok!!

Uf... drzite se...
čau čau

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 8:44:31   
tintin
Hojla novemberke,
no zdaj bom pa že skoraj rekla, da odštevam zadnje dni....
na tickerju piše Only 14 days to go....kar ne morem verjet, da sem že tako blizu ciljni ravniniuser posted image Sploh, ko sem danes prebrala, da je oktoberki Mehurčici odtekla voda...ona ima rok par dni pred menoj oz. glede na UZ imam jaz isti  rok (28.10).
Ampak dogaja se pri meni nič, še trebuh mi je nehal otrdevat, na WC sem začela hodit le enkrat na noč in spim kot ubita....Naši bebici se očitno lepo godi, najlepši feeling je, ko se zjutraj prav pretegne v mojem trebuhu...hecno.user posted image
Sicer pa vam pošiljam eno dišečo user posted image user posted image . Je sicer gorenjska, ampak ne čisto -ker jaz nisem  original Gorenjkauser posted image Jaz sem že pozajtrkovala...lešnikov jogurt pa notri banano. Njamm...
Lepo bodite v tem meglenem, turobnem jutru!user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 8:59:03   
sonchek
Dobro jutro punce....

Tintin..hvala za kavico....se je prav prilegla....ti pa res že lahko začneš odštevat....user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Punce ne vem če ste videle in tudi ne vem če vas zanima.. Sonchek sem vidla da je spraševala.. Rija v torek spet naroča tiste pumpice čisšečnje noska ki jih vse punce tako hvalijo.. http://www.babyvac.co.nz/
Kontaktirate jo lahko na ZS, tema pa je http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1930107&mpage=2&key= Cena 11 eur s poštnino. No jaz sem naročila, potem pa bomo videli. Saj navadne pa verjetno niso nič kaj cenejše pa baje precej neučinkovite..

...hvala za opozorilo...jaz sem jo že dobila...in mislim, da je res prava stvar...še kolegica mi je rekla, ki ima doma 7mesečno punco...da je superca in res fulll fajn zadeva...

Danes imamo pa pregled in to kar kmalu...se morm počasi odpravt,...hihiiiii
Upam, da bo vse ok..in tudi vas prosim da držite pesti!!!!
..potem greva pa z mojim v postojno na predavanje o Epiduralni...no, nato se dokončno odločio (čeprav sem jaz že odločena)...

Vsem želim lep dan in se prosti večeru javim z novicami kako je bilo na pregledu...
Lep dan vse..pri nas se že kaže sonček..
papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 9:04:31   
Špelka
Čao!

Tintin, jest takoj sprejmem eno gorenjsko kavico, ker so te najboljše! user posted image  Pa ja, tud mene je kr mal šokiralo, k si najavlja tole o 14 dneh... user posted image  Sej bo... Pač - enkrat mora pridet vrsta tud na nas - in ko bo porod za nami bo itak najlepše! user posted image user posted image user posted image

Včeraj zjutraj sem napisala cel roman, pa mi ga pol ni objavlo - nisem vedla, da je to zaradi zaklenjene teme... user posted image

No, pa danes povzemam...

Moj pregled: vse okej, tamal-a težek-a 2.500 g user posted image user posted image user posted image  Edino, kar ni tko OK, so moje kile (+15 user posted image ), ampak dobro da smo pred koncem...

Nicolina - ne sekiraj se glede teže dojenčka - ima pač take gene, da bo bolj suhi dolgin, lahko pa tudi na svetu vse še nadoknadi. Samo, da so vsi organi na mestu, kajne? user posted image

Držim pesti še naprej za naše Žirafco, Murencka in Tantro ter njihove user posted image user posted image user posted image user posted image , da se bo vse čim prej izteklo v najboljšo možno smer! user posted image user posted image

Mamuška in Dominik - SUPER! Doma je najlepše, tko da oddahnita si, da je vse potekalo tako v redu ter uživajta maksimalno! user posted image user posted image user posted image

Pa še poročilo od Nikkite: Pravi, da je EA super (ni boleo nič), pri obsegu glavice 35 cm ni bla nič šivana, tko da se počuti  fenomenalno, edino z dojenjem ima malo problemov, ampak ostaja mirna in optimistična! user posted image user posted image user posted image

No, tko, to sem hotla povedat včeraj, velja pa seveda še danes!

Sonchek - moje pestke so stisnjene za dobro opravljen pregled! user posted image user posted image
Lepo se mejte v tem lepem sončnem dopoldnevu in se beremo! user posted image user posted image user posted image

user posted image Aja, še neki: A ima katera izkušnje z Boraks kapsulami? Jest sem jih zdej dobila zaradi povečanega in rahlo rumenega izcedka. Sem si jo vstavila zvečer, sredi noči pa sem imela kr dost mokre hlačke... Mal sem zapaničarla, kaj če je plodovnica, samo je zdej mir. Pa me samo zanima, al bi blo lahko tole od kapsule, ki se je stopila? user posted image


_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 9:07:20   
tintin
Špelka, ja, to je bilo od boraksa. Meni se je ponavadi kar ulilo in sem imela preventivno raje notri kar vložek ali eno malo brisačko zloženo....Tako da brez skrbi.user posted image

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 9:36:26   
ajtak
Zanima me pa, kaj svetujejo sedaj v MŠ za začetek majčke za zavezat ali bodije za pod pajacka. Konec leta 05 smo morali dojenčke še na široko povijati do 3 meseca,zato sem imela vsaj 8 majčk. Sedaj pa tega ni več (če ni potrebno), ker kolke slikajo že ob rojstvu tudi v Lj. Ali morda katera ve, kaj so sedaj svetovali v MŠ?


Saj so ze druge malo odgovarjale pa bom vseeno napisala ker sem imela MS vceraj in smo ravno o tem govorili. Kolke v vecini porodnisnic slikajo takoj in ce so kolki ok user posted image  ni treba siroko povijat. Pri nas je sicer kazala mako in tetra srajcke ampak je vstrajno ponavljala, da imas lahko bodije! Tudi ni nic rekla, da nebi smel imet bodijev ce siroko povijas (saj gre samo za 1-2 plasti vec).

Hvala za odgovore o skarjicah. Ja, tudi nam so povedali, da nohtke prvic postrize patronazna in to s skaricami. Kaj pa vem, obcutek imam, da gre s scipalcem hitreje in bo manj verjetnosti da mi prstke umes izmakne... verjetno je res tako kot je ena napisala, da to ni tak strosek, da nebi mogla nabavit obojega in sprobat kaj mi je lazje...

Nic, ker je petek je spet na vrsti generalno ciscenje zato grem brisat prah! Med pavzo se pa spet oglasim user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 9:55:02   
nicolina
Dobro jutro in hvala za kavice. user posted image

Spala sem kar dobro, skoraj do 9.30. Jaz sem tudi kupila škarjice za rezanje nohtov, pa ta pumpica za nosek je tudi zanimiva, morda jo naročim. user posted image

Pri nas je danes sonček , včeraj zvečer je lilo kot neumno.
Saj ne  vem, kaj naj vam še napišem, grem se oblečt, potem moram it v knjižnico in trgovino..

Lep dan...

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 10:12:24   
Tanayya29
Dobro jutro tudi z moje strani!
Jaz sem tudi fulll lepo spala.
Pri nas še ni nobenega sončka,upam,da kaj posije,čeprav močno dvomim...
Jaz mam danes tudi kup enih opravkov,tako da bom počasi kar šla..

Nana Liza sem pogledala tvojo hčerkico v albumčku(full je luškana).

Sonček fajn se mej na predavanju o EA...in držim pesti za pregled.

Tintin še malo ja...jaz sem tudi pogledala in mi piše še 22 dni....

Špelka jaz imam canasten kapsule,in meni se kdaj tud ulije,ampak čist belo,tako,da vem,da je od tega..mislim,da je tudi pri tebi od tega,oz.skoraj sigurno je,nič ne skrbi...no,sem se spomnila,da jo včeraj zvečer sploh nisem dala notr...

Lep dan!

< Sporočilo je popravil nayya28 -- 19.10.2007 10:13:08 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 10:26:33   
scubadiver
Dobro jutro punce.. Sej ne da sem šele vstala, sem pokonc od 7h kot ponavadi. pa še naša mačka je mela dons izpade in ga je celo noč neki srala in ropotala. Sploh nisva mogla z mojim spat. No zdej pa mačka kot en angelček spi na omari. Včasih bi jo res zadavila user posted image . Sem pa spet bolj kot ne brez energije, pa še skos na WC letam... Izmenično lulat in .. Tud na taveliko me je že 3 krat dons pognalo.. Sej to ne pomeni da se kaj bliža a ne? ker mi nismo niti pod 30 dni še. Mi pa danes moja user posted image  spet razturava po trebuhu. Sploh ne vem kaj počne. Ampak kljub temu da včasih zaboli k user posted image  sem zelo vesela. Samo naj brca in miga da me ne skrbi...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 10:37:19   
naraščaj
Dobro jutro še od mene.

Moja prva budnica je bla ob pol 6ih, ko sem šla pečt za user posted image , nato sem ob pol 7ih šla nazaj ležat do pol 9ih, ko jke4 prišel parketar. pol še pa moji in najstarejša sestra na kavo. Ja user posted image si je šel iskat darilo, ki sem mu ga kupila v interšportu (bicikl- sam zbral), saj ma danes 30.RD.
Zdaj pa kličem na šiht, da bi se povabla na kavo, pa so zgleda vsi na malci al pa spet nič ne delajo user posted image user posted image . Bo treba drugič it, saj sm misla it z  user posted image , ker gre ravno v MB.

Vsem želim en lep, uspešen predvsem pa miren dan.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 10:57:24   
ninocka
Ojojoj cveke, nas bodo se enkrat zaklenili user posted image user posted image user posted image
Sem vas vcerja pustila na 1 strani, dons jih je pa ze 5 user posted image user posted image user posted image   Pri taki hitrosti bomo spet kmal 200ko obrnle user posted image user posted image

Mamuska, lepo da se se nam javila, in da porocas kako je z vama.
Ajtak, jst sem mela najprej skarjice in sem se ful matrala z njim. Kasneje sem kupila se scipalec in so nohtki 1,2,3 zrihtani...tko da sem rekla, da pri drugem otroku uporabljam samo scipalec. Je pa verjetno tudi stvar navade oz. kolk je miren otrok med samim opravilom...Evan ni in da ga pol mucim se s skarjicami user posted image user posted image
Banjico imam pa jst tako (upam, da si me ti sprasevala, se opravicujem, ce napacni odgovarjam):
http://www.okbaby.it/bagnetto/onda_en.php?p=1&img=01
nam, se je ful obnesla, sploh, ker ima te vlivke in smo Evana samo "zataknili" not, pa si ga lahko v miru skopal.
Nana Liza, men je bil tud glavnicek od Chiccota za temenca super...res se je ful dobro obnesel user posted image user posted image user posted image , tko da ga priporocam tud ostalim

Jst sem vceraj dobila angelcare, smo ga ze izprobali, ce dela in ugotovila sem, da bomo mogli kupit se eno dilo za pod posteljico, ker mora bit na ravnem leziscu. Sem rekla mojmu, da upam, da se bo izkazal za najbolj zgresen nakup, pa ni dojel - v smislu, da se nikoli ne prizge alarm.
Sem bla pa vceraj v Prememan (Emporium), kupila oblogo za posteljico in eno posteljnino in za vse skupaj dala 70 EUR. Posteljnina je bla znizana iz 60 na neki cez 30 EUR, obroba je bla pa tud neki cez 30. Mi je blo pa ful smesno, ko je rekla prodajalka, da oni sploh nimajo kompleta posteljnine, kot jo poznamo pri nas - za povstrcek, kovtrcek, rjuhica, ampak imajo samo za povster in rjuhico, ker kovtrcki so pa itak vsi pralni user posted image user posted image Pol mors met pa lih 2 kovtrcka, ker ce ti enga pobruha, da das druzga gor, ker se prvi tko al pa tko ne posusi takoj?? No, jst mam raj 1 navaden bel kovtrcek in vec prevlekic. Mi je pa mami dala denar, da mu nakupim te stvari user posted image user posted image user posted image
Sem mu potem kupila se kompletek 7 bodijev (sicer so kratki rokavi, pa vzela sem za 1 leto), so bli pa tud znizani iz 29 EUR na 10.

Sicer se pa danes pocutim OK, nimam vec slabosti po vcerajsnji tableti, sem pa danes takoj po tableti pojedla zajtrk. Pa vceri sem namesto tablete raje vzela sirup. Ker tisto vceraj je bla katastrofa, sem, ko sem sla pod tus, skor bruhala...ce mi ne bi blo treba po tamalega v vrtec, bi cel dan zabubljena lezala v pojstli...

Tko, dons grem pa se kaj narest, ker vceraj ni blo nic od nic od mene...

LP



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 11:08:16   
ajtak
Aha ninocka, torej moje razmisljanje o scipalcu le ni tako napacno... No me prav zanima kako ziv bo nas mulcek user posted image .

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 11:08:59   
Mamathea
Dobro jutro, dober dan

Sej res sploh ni več jutro, amapk že pravi dan. Sicer v Lj ni ne duha ne sluha o sončku še zaenkrat, ampak smo večne optimistke in mogoče še bo prišel kakšen žarek do nas.
Jaz sem spala kar ok, samo 2x wc, sicer me je proti jutru nekaj "špikalo" in sem bila na trenutke čisto mokra po obrazu (od švica in bolečih krčev), ampak je minilo po 15 minutah in sem umirjena zaspala nazaj. Zdaj me spet nekaj zvija, pa ne vem, al bo treba na wc, al pa bebica tako močno udarja po notranjih organihuser posted image .
Naše včerajšnje sestavljanje posteljice je super uspelo, amapk še ni čisto dokončno postavljena na svoje mesto, ker se trenutno še ne morav odločit, ali bi jo imela v dnevni sobi za čez dan (za ponoči imava itak zibko v spalnici), ali bi to posteljico pustila v otroški sobi (ki je med spalnico in dnevno sobo, pa bi otroček podnevi tam počival...), mah nekako se bova že odločila, preveč komlicirat ne velja.
A boste vi imele svoje bebice podnevi zraven sebe v dnevni, kuhinji, al bodo spančkali na istem mestu kot ponoči?
Lepo se imejte, krasen dan vsem tistim, ki vam sonček že sije, pa tudi vsem ostalim z upanjem, da bo kmalo tudi nam posijalo.
Še vedno pa držim pesti za vse, ki jih potrebujejo.user posted image


_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 11:19:01   
naraščaj

IZVIRNO SPOROČILO: Mamathea

A boste vi imele svoje bebice podnevi zraven sebe v dnevni, kuhinji, al bodo spančkali na istem mestu kot ponoči?


Jaz bom mela zibko v dnevi sobi, da jo mam na očeh oz, si jo lah peljem tut v kuhinjo če je treba,ker je na kolesih, kinderpet pa bo v spalnici (za ponoč). Pravjo, da je fajn, da maš ločeno dnevno in nočno spanje. Izkušnje bodo pa pokaazale svoje.

Jaz sem tut naročla ono pumpico od rije. Hvala da ste spomnle.
Kar se pa škaric in ščipca tiče, haz sem kupla kr v kompletu (je blo tako pakiranje).

Dans greva z user posted image  pa kr ven na kosilo, da si vsaj mal prvoščiva ob njegovem RD.

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 11:19:13   
gruška
Pikapikica, še sem tle.... se je sračka umirila...... user posted image  .....hvala bogu, ta vikend še ne bi šla..... u bistvu po pregledu 25.10. pa komot........

Jaz sem uporabljala za nohtke škarijce (od Chiccota z zaščitnim pokrovčkom). Še vedno obema strižem s škarijcami in na roki in na nogi. Tudi za user posted image user posted image  sem jih kupila. Mislim, da je to stvar navade, ker sama si ne predstavljam, da bi jih s ščipalcem strigla..... tudi za odrasle odsvetujejo ščipalec (za nohte na roki), ker bolj uniči noht, kot škarijce........ Grizla jih nisem nikoli.... Itak vsaka sama vidi kaj ji najbolj paše!!!!!!

KATKA3 je imela spet "sranje" s Klaro. Pozno zvečer mi je poslala sms:" Klaro so odpeljali na kirurgijo na operacijo, ji je počlo črevesje!"
 
Mal pred polnočnjo sem dobila še en sms:" Najina lubica pogumna je operacijo prestala, se mora še zbudit. Smo si mal oddahnil."
 
Zjutraj mi je na moj sms odgovorila: " Upejmo da se je (zbudila namreč), kakršna borka je itak. Po telefonu nočejo nič povedat, jo greva ob desetih pogledat, pa bova vidla."
 
Zdaj čakam, da se mi javi....... PUNCE, DRŽTE PESTI!!!!!!!!!!
 
KATKA IN KLARA  user posted image user posted image user posted image user posted image  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
TANTRA, DRŽI SE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 11:25:30   
naraščaj
Katka in Klara, držim pesti, da ste dobro prestali opreacijo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 11:28:14   
scubadiver
jaz vas bom malo zlorabila in mal jamrala.. kot sem že večkrat omenila mi je že pred skoraj tremi leti umrl oče. In od takrat se tožimo za njegovo dediščino s takratno njegovo ljubico ki se sedaj pretvarja za izvenzakonsko parterico, kljub temu, da nista nikoli živela skupaj. no in 7.11 imamo spet razpravo kjer bom zaslišani jaz, moj brat in ona. Danes pa je prišla ponovno njena pripravljalna vloga. Sem skor bruhala od vseh laži ki jih je spet natrosila noter. kako je lahko ena ženska tako pokvarjena??? Bljak, res mi gre na bruhanje. upam, da bom zdržala do 7.11 da bom lahko šla na razpravo, pa čeprav bi šla kr od tam rodit. JOOOOOOJ ubila bi jo, prasico lažnivo.
Se opravičujem punce, ampak sem mogla vsaj mal spravit ven it sebe tale bes.  

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 11:28:33   
gruška
Mamathea, mi bomo imeli v dnevni košek, v spalnici pa posteljico... Že zato, ker je spalnica v zgornjem nadstropju....... 

Tale pumpica za nosek zgleda zanimiva (podobna tisti, ki jih imajo v zdravstvenem domu..), tud cena je o.k. ....... jaz sem drugače imela namen kupit eno v lekarni, ki je na baterije, pa je skor 50€ .......user posted image ,  jo ima drugače moja sestra za njeno pupiko, pa je super ..... moram mal tole od rje "pregledat" ...... Ker une čist navadne, ročne, so pa user posted image  user posted image  ...... Lažje s prstom kaj ven dobiš, kot s tistim ....... user posted image  (mal se hecam, nisem s prstom probavala...)



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 11:29:26   
scubadiver
Katka in Klara držim pesti. Upam da kmalu dobimo kakšne dobre novice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 11:33:14   
tintin
Držimo pesti za Katko in njeno Klarouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Glede škarijc in ščipalca: jaz imam oboje. Sem pa tudi naročila pumpico pri Riji.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Novemberke-2.del
19.10.2007 11:37:54   
naraščaj

scubadiver, te čist razumem. Pri nas mamo tut ful štalo (moji starši)vendar z maminimi brati in sestrami. Te popolnoma razumem. Ko se gre za dnar in dediščino se vse konča. Prej jih celo življenje niso starši zanimali, ko pa je dedi umrl, pa hopa. Laž na laž. moja dva sta se pri skor 60 letih selila na vikend, če ne bi se jima obrenal tam. Pa se tožbe vlečejo že nekaj,.let. Ko se že večina strinja, pa ena kačla(beri teta) tako odelava. Ni za nikamor drugam, ko za na psihiatrijo. Pa kaj čmo. 100 ljudi 100 čudi, pa še požrešnoast povrh.
Ne se preveč sekirat, ker zdaj sta na prvem mestu ti in tvoj otrok. Pa obilo uspehov.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?