|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 19:56:16   
Naomi
đingl bels đingl bels user posted image user posted image

...no en lep cer...
...mal sem u  zaostanku, ker obiski pri nas, mi na obisku pa spet obiski pri nas in mi na obisku...ofak, sem ze sita tega...sej je lepo drgac, sam zakva vsak let tkole pred novim letom..kukr da bo 1. konc sveta user posted image ...evforijaaaaaaaa...ampak, kot navadna ovca sledim vsemu user posted image user posted image ...in KOMI cakam, da se spokamo u Bovec, ju3 se eni obiski, u petek pakiramo na izi u soboto pa gas...AMPAK...kukr sem zvedla bo cela farmacevtska horda u Bovcu- narec letnki moji...in ja...komi cakam spet obiske user posted image ...tm se pa itak ne mors nkamor skrit...razn u Soco, sam je mal premrzla user posted image user posted image
...no uceri smo mel tradicionalno odpiranje daril, ki se dogaja zmeri pri nas u KR...nasa femili, babi, dedi, pa od brata femili...in ja...to vedno delamo tele dni, ker pol se ponavad razbezimo na novoletne pocitnice...o darilih za otrpke nebi, ker se tudi nam ze kozla...user posted image ...in pol se od tamalidveh nasih...nehvaleznost..ker tamala ni dobila nekih blescic, ki jih majo u soli na sipah ( DM pa ni nch na list napisala), brez tega pa baje ne gre ziveti user posted image user posted image ...od tavelke pa zato, ker pazi to...ni dobila enga kva vem kerga otmenga mobitela...pa je bila opozorjena, k je pisala DM, da ga ne bo, ker za DM pa takih daril pri nas ni...no sploh jih ni...za nic, takih daril...in pr 13 letih to...groza kam gre tale svet...sej ne da zvita u pomanjkanju, sam da pa vse dobita pa tut nista vajeni, ampak rekacija je bla pa grozvita...jok, zalost ipd......no tko smo pol zakljucili prijeten vecer; je se teta Naometa popizdila in jo posalala ven na hodnik...mulo zoprno...Svitek je bil pa vesel najbol zato da smo bli vsi na kp in sumeli s paiprjem k smo darila odpirali...user posted image jasno se je izkazal user posted image ...hvala k ste poslusale user posted image user posted image
...o cem tece beseda? user posted image
...zdej smo zdravi ane...vec al mn vsi marcki..in tko je prou...za praznke...user posted image user posted image
...pa se o noceh...prsepnem, da napredujemo zadnje tri dni...zgolj 2x dojenje in ostalo pridno panckanje...danes je ze 4 vecer jedu polento, mogoce je pa res kej na tem..ker skoz sem mal sumla tale prilagojen mlek...al pa une kase za z vodo mesat...sej jasno, da bo dons spal slabs...sam nisem se hvalla, sam povedala sem kako je user posted image user posted image

...drgac pa...ocka je z nami do 7...dons so mu se kosarko skenslal- sej ne da mu nebi prvosla rekreacijo, sam je tok fajn k je skoz doma user posted image user posted image user posted image

...no lep vecer, se bolj mirno noc...

papa


(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 20:01:28   
sezam
IZVIRNO SPOROČILO: Lejci
A si vaši pustijo strižt nohte? A mate kakšne posebne tehnike?

user posted image user posted image user posted image user posted image  Nočna morauser posted image  Včasih pali, da ga kdo malo zamoti, drugače jih pa v delih strižemo (ne vse naenkrat)

IZVIRNO SPOROČILO: Barči78
sezam - evo, z veseljem vzamem potico iz skrinje, samo pridi jo pomagat jest user posted image , men se že nek pozna user posted image

Ma, saj bi prišla.pa mi že vse tele dobrote povsod ven gledajo. Klinc, pa tisti izgubljeni kg v času diete. Mislim, da so že vsi nazaj user posted image user posted image  Se bo treba mal v roke vzet user posted image

Lejci - user posted image  Ines za nov stolček. Naša Ana ima isto punčko. Jo ji je lani prinesel miklavž user posted image  Pa kup user posted image user posted image  da se čimprej pozdraviš.

IZVIRNO SPOROČILO: skačica
Iza za Božička ni dobila  nič, ker sva se odločila, da bo pri nas nosil samo Miklavž.

Pri nas je isto. Se mi tudi zdi neumno, da bi v enem mesecu dobila za vsakega dobrega moža. Sta že za Miklavža dobila dost user posted image  Pa itak bodo kmalu še RD user posted image

meaa - moje sožalje user posted image user posted image user posted image

Drugače smo tudi mi lepo preživeli praznike. Včeraj smo bili doma, se malo cartali, šli na en sprehod. Pol smo pa dobili obiske - njegove iz spodnjega štuka. Pa sem na koncu že kar čakala, da odidejo, ko je tašča pričela s svojimi komentarji user posted image  "o kok imata vidva igrač. Saj je tako kot bi v trgovino prišli. Joj, kok jih mata. Pa sem mislila, da jih ima Hana (od moževe sestrične, tam kjer je tašča doma) veliko, pa jih imasta vidava še več,.... user posted image  Itak ma zmeri kar neki komentarje user posted image user posted image
Danes smo bili pa pri naših na kosilu. Seveda prišli prenajedeni domov. Ju3 gre ati v službo, drugi bomo pa doma.

Nevem, če sem že povedala. Ana ima zgleda eno alergijo, tako da smo sedaj na dieti brez čokoldae in oreškov, potem bomo pa videli če je to, ali bo treba še kaj črtati. Je dobila ene flekce po nogi.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 20:21:22   
Žabika
No tudi naši prazniki so minili prijetno. Danes smo naredili en res lušten sprehod in predvsem ljubljančankam in okoličankam ga priporočam. Šli smo do Gradiškega jezera pri Lukovici in se sprehodili po odlični sneženi pešpoti okoli njega. Pot je makadamska, kot rečeno je bila danes pokrita s snegcom. Ravno za zelo mala koleščka po moje da ni, mi smo pa uspešno stestirali zimska - snežna kolesa in šlo je super. Sprehod traja cca. 1 uro, pot pa malo gor, malo dol, večinoma pa po ravnem. No manjkalo je samo sonce.

Še par odgovorov:

striženje nohtov: pri nas pa to laufa brez težav. Ko vidi škarje kar otrpne. No nohti na nogah so malo bolj zoprni, ker skoz neki brca, ampak tudi gre. Pa še dobro da na nogah bolj počasi rastejo.

darila: no pri nas pa nismo pretiravali. Malo igrač, malo oblekic. Vse pod kontrolo.
Mama Naometa: a si kej vesela, ker maš fanta? No vsaj zaradi bleščic se ne bo sekiral, če jih ne bo dobil!

slamice: govorimo o mehkih plastičnih slamcah, ki jih imajo v bolnici, pa po moje da bi se jih tudi moralo dobiti v Sanolaborju. No je pa Hana pogruntala tudi, da se da tudi notri pihat in potem se v kozarcu dogaja jacuzi. Špica!

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 20:55:35   
tinaaja
Naomi - ja, poznam tole.. necak dobi **** igrac (avtocek na daljisko, neke transfornerje, itd...) in sedi pred igracami in prjavi " a to je to!? sam tok al kaj???" in cist frapiran fris.. sem ga misnla tok zvajzntuser posted image preseravanje.. ampak je pa dobu pri svojih 8!!! mobitel od ronalda user posted image ma jaz sem vcer povedala, da ce ne bomo imeli nobene pametne ideje za eno ornk dobro darilo naslednje leto, da bodo € nakazovali... ma nimamo placa v stanovanju za vse skupaj.. 

Sva dobila od moje najboljse prijateljice sparovcek (najina zelja), kamor bova celo leto dajala pac kaksen € pa se dedkom in babicam bova namignila z macolo, da ko bodo na obisku, da kaksen € not vrzejo user posted image Men se je kovancev pri tolarjih ful nabralo, sem ziher, da bo cez eno leto kar nekaj denarja not user posted image Je pa ful hud sparovcek, od Menu ( http://www.menu.as/Default.asp?ID=1382 )

Mi pa smo bili na soncku danes user posted image sam pol urce ven iz LJ, malo dlje kot ti Zabika user posted image

Plenice - mislim, da se bom ju3 tud jaz ojunacila in kupila hoferjeve.. ker ne vem, ali ima B izpuscaj od plenic ali od aktivnega polnjenja plenice ob antibiotiku user posted image user posted image user posted image Malo je, mal ga ni, pa tko.. user posted image

Meaa  - testo naj bi imelo max 5mm... pa kaksen teden rabis, da se zmedijo user posted image , da so mehki.. Ceveljcki... jaz bi gledala une za shodit, ampak imajo samo velike cifre na zverinci... pa se napacen sizing guide je na slo strani (no se razlikuje od unega na originalni).. mah, jaz bi kar vse ceveljscke imela user posted image user posted image user posted image user posted image za strica.

Erna, super za zobka.. Mi se cakamo 5, ampak ne bomo vec dolg..

Ceveljcki - ali katera videla Superfit-ke za prve korake.. jaz sem nasla samo une za ta vecje.. ali naturino v sloviniji - je kje? Tele lesene stajice so res zakon user posted image B prav uziva v njej, ko ima super oporo pri stanju.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 21:10:37   
tinaaja
Evo Brino, ki se vedno nadleguje Ajo user posted image  user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=ScvD4yxX3JM

Ja vem, bogi pes... user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 21:15:03   
cv105
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Ja vem, bogi pes... user posted image user posted image



ja, ma res user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 21:32:40   
K_a_t_i
Čer.
Ja, ja... Mularija ne ve več, kaj bi si zmislila, da bi mela, pol pa tkole grdo izsiljujejo...
Jst pa po drugi strani ne vem, kako naj dopovem vsem, ki mi kupujejo brezvezna darila s katerimi nimam kaj počet, niti jih nimam kam dat (oni pa so si najbrž glavo razbijali kaj bi mi kupili), da bom najbolj vesela, če me bo pod jelko čakalo karkoli UPORABNEGA. Najbolje samo nekaj čokoladnega. PIKA. A je to res takoooo težko dojet?! Enim se zdi, da je treba kupit najbolj fensi darilo v 1001 daru pa briga jih, če tebi niti slučajno ni pisano na kožo, al pa že imaš par cenejših različic doma. A sem zahtevna? Pa tudi takšnih daril, ki jih nekdo očitno samo prepakira, ne maram (vsevrstni nabiralci praha, posteljnina, ki je bila vidno kupljena že vsaj 30 let nazaj,... user posted image ).
A česa sem bila letos najbolj vesela? Jelenove suhe salame, kuhinjskih krp, domačih orehovih rogljičkov in zmagovitih čokoladnih bonbonov iz Olimja.
Dost jamranja user posted image .

Naši prazniki so bili "leteči" - en dan doma, en v Trbovljah, en v Železnikih in en v Radovljici. Smo se meli luštno. Sploh danes v Radovljici, ko je bilo na kupu 10+ otrok - večina starih med 8 in 15 meseci user posted image .

nohti - običajno ni problema - ful gleda kaj se dogaja user posted image . Jaz pa itak zraven tooook gobcam, da je to ful zanimiv dogodek user posted image . Noge so mal večji problem - ker tudi brca.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 21:34:53   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: cv105

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Ja vem, bogi pes... user posted image user posted image



ja, ma res user posted image

Dober tole prenaša user posted image . A se vedno na rep spravi?

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 21:37:18   
Lejci
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Evo Brino, ki se vedno nadleguje Ajo user posted image  user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=ScvD4yxX3JM


Js sm dol padla, k sm to vidla, res... Od začudenja in od smeha user posted image  carsko!!!

Kužika si zasluži tanajtabolše piškote, pri nas ni šans niti pod razno za 5 sekund tega. Naš pes sam da se ga dotakne, vstane in gre. Ok, včasih potrpežljivo stoji, da ga mal poboža. Če je pa zraven horda ljudi, pa take ljubosumne scene dela - tuli, kot bi ga iz kože dajali. In pol začne še Ines kričat, duet in pol.

user posted image  za kužiko user posted image



_____________________________




(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 21:49:46   
cv105
ohohohoho

Božič je mimo ... še mal, pa bo nov' let' ... pa še mal, pa bomo šli ... služit ... sicer pa ... v takih dneh sem prav srečna, da je od nekoga sorodstvo (user posted image user posted image user posted image user posted image ) bolj lipavo za kakršnakoli darila ... jih enostavno ni ... prav paše, da si ni treba glave razbijat kam dat že ta n-ti komplet ognjevarnih šalčk za čaj al pa ta n-te odeje **** dimenzij ... skratka ... 

nohti - na rokah ni problema ... na nogah je pa kriza ...


IZVIRNO SPOROČILO: Lejci
Naš pes sam da se ga dotakne, vstane in gre. Če je pa zraven horda ljudi, pa take ljubosumne scene dela - tuli, kot bi ga iz kože dajali.

naša user posted image  enako ... jo imam ful rada ampak odkar zganja scene, ji ne zaupam več povsem ... sploh pa ne Maksa samga nje šlatat ... ni šans ... Maks pa itak nima občutka in bi jo enkrat preveč pocukal al uščipnil al kaj takega ...


nočko user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 21:50:03   
K_a_t_i
Pozabla sem napisat - danes ponoči je SNEŽILO. Ali je bila morda spet slana?! user posted image  user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 21:55:29   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: cv105

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Ja vem, bogi pes... user posted image user posted image



ja, ma res user posted image

Dober tole prenaša user posted image . A se vedno na rep spravi?


ja, aja ima en kup priboljskov, da lazje prenasa tole.. rep  je THE "igraca" ... sam da gre mimo, brina siba za njo in lovi rep user posted image No obcasno ji poskusa iztaknit ucko, se obesit za uses, ali pa se z vso tezo vrze nanjo in se z rokamu opira na njen trebuh, ko zeli vstat user posted image user posted image user posted image ne, kuza je ful potrpezljiva, ima pa od malega rada otroke in se jim je zmeraj pustila terorizirat.. pa valda, da je njena hrana najboljsa - ko ostane kaksen rizek ali delcek kosti na leziscu, je brina ze v akciji in hoce to v usta vtaknit user posted image mi2 noriva, pospravljava, sesava, ampak ji se vedno rata user posted image ja, pestro je user posted image je pa res. da se tud aja umika pred B, ko hoce mir... user posted image user posted image

En nov clanek na temo: SODOBNI POGLEDI NA SPANJE DOJENČKOV IN MALČKOV

http://med.over.net/forum5/read.php?94,4476929

grem prebrat pol pa spat..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 22:16:27   
Naomi
aja nohtki...nasmu mulcku je pa smesn k mu strizem nohtke..ne vem a ga zgecka, ampak on se smeji...na nogah pa, kot vecina, nobenga problema zanj, sam men je mal tezje zarad brcanja ja 

...boga Aja, lumpa Brina...

Jst pa po drugi strani ne vem, kako naj dopovem vsem, ki mi kupujejo brezvezna darila s katerimi nimam kaj počet, niti jih nimam kam dat (oni pa so si najbrž glavo razbijali kaj bi mi kupili), da bom najbolj vesela, če me bo pod jelko čakalo karkoli UPORABNEGA. Najbolje samo nekaj čokoladnega. PIKA. A je to res takoooo težko dojet?! Enim se zdi, da je treba kupit najbolj fensi darilo v 1001 daru pa briga jih, če tebi niti slučajno ni pisano na kožo, al pa že imaš par cenejših različic doma. A sem zahtevna? Pa tudi takšnih daril, ki jih nekdo očitno samo prepakira, ne maram (vsevrstni nabiralci praha, posteljnina, ki je bila vidno kupljena že vsaj 30 let nazaj,... ).



...nc nis zahtevna...popolnoma isto se mi dogaja...najbl bedno je pa to, da te ksni k te ful poznajo, kupjo neumnost 1a...na to sem pa alergicn...raj nimam nc...in tut tesko glumim neko navdusenost..zaj***** mama sem user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 22:17:06   
Pikca
Tinaaja, kok je potrpežljiva Ajauser posted image , ampak psi prav čutijo, da je to "mladiček", naš Karlos (od mojih staršev) je tudi ful nežen in potrpežljiv z otrokoma, pa ful ju ima raduser posted image

superfitke za prve korake - mogoče jih imajo v Preliju (BTC-HalaA), imajo precej od Superfita (za Živo smo tudi prve čeveljčke - ful mehke Superfitke - tam kupili)
Kati - jaz tudi ne maram raznih lovilcev prahu (pa jih tud dobivamuser posted image ), pol pa ne veš kaj bi z njimi, kar stran vržt jih tud ne moreš...
 
Meaa - sem ti poslala ZS. Tiste lončke s slamco bom šla pa pogledatuser posted image

Sezam, o bogica Ana, kakšni so to prazniki brez čokolade in orehove potičke - user posted image , da alergija čimprej izzveni

nohti - naš mali je pa kar potrpežljivuser posted image  (za razliko od Žive)

popoldne sem imela pa eno luštno opravilo - pripravila sem oblekce za prijateljico, ki bo rodila čez dober mesec. sem se čisto raznežila ob teh malih cunjicahuser posted image

nočko, grem še malo pospravit... jutri ima moj službo, bom sama s tamalima...

(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 22:27:59   
Žabika
Bravo Aja!!!! Lupus vstane, če se ga Hana samo dotakne za tačko. Čeprav se stanje malo umirja in sta na momente že prou smešna. Npr., ko Hana hoče vzeti Lupusovo igračo on pride in jo takoj vzame in odnese. No njenih se pa on načeloma ne dotika. Zaenkrat je obračunal samo s tisto leseno žirafico.

darila: u tudi meni gredo na živce lovilci prahu. Na srečo je naša familija res številčno majhna, tako da veliko takšnih daril ni.

superfit-ke: imajo jih v trgovinah Ara. V podhudu Plava Laguna sigurno od številkice 16 dalje. Pa tudi takšne zimske, močno podložene, pa samo copatke, pa .... Sem jih gledala kakšne dva meseca nazaj in so imali res bogato izbiro. Ne vem pa kaj je ostalo.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 22:52:31   
Pikca
En nov clanek na temo: SODOBNI POGLEDI NA SPANJE DOJENČKOV IN MALČKOV

http://med.over.net/forum5/read.php?94,4476929
prebrala. zgleda, da smo "v trendu"user posted image . je pa tko, da je vsakih nekaj let nekaj drugega moderno, materinski čut je pa tisti, ki ti vedno najbolje pove, kaj je dobro za tvojega otroka.

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 23:34:00   
sezam
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Evo Brino, ki se vedno nadleguje Ajo user posted image  user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=ScvD4yxX3JM

Ja vem, bogi pes... user posted image user posted image


Da je/te ne bo kdo prijavil zaradi mučenja živali user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
26.12.2007 23:35:44   
Lejci
IZVIRNO SPOROČILO: Žabika

ko Hana hoče vzeti Lupusovo igračo on pride in jo takoj vzame in odnese. No njenih se pa on načeloma ne dotika. a kaj je ostalo.


Isto je pri nas. S tem, da ji je odnesel tudi njeno gumjasto kvazi-miš-zajec (ne vem, kaj je to), ker je podobna njegovim. Svoje je pa nekam poskril, zakopal pod tepih in v kavč, ipd... Ines je pa tut najbolj navdušena nad njegovimi skledami, glede ostankov piškotov po tleh pa tut popolnoma razumem situacijo.

Lovilci prahu - js mam tut na to alergijo. S tem, da je dejstvo, da se moj mož piše novak in to ti pove, da je družina po njegovi strani ogromna. Sploh en bi šla v to smer... Doma mam škatlo, v katero dajem "darila, ki iščejo nov dom" ker se je v zadnjih letih nabralo ene 10 različnih kompletov kozarcev na primer, da o raznih toaletnih vodicah raje ne začnem... Pa šalce, ja... S tem, da niti na svojem nismo, da bi to lahko nekako po-razbila, hehe.

Ob pamet me spravljajo tudi darila, za katera sem izrecno povedala, da pri nas niso dobrodošla: mega pack frutek sokov, ki jih ines ne mara. Plazma keksi, 2 paketa, k so tko trdi, da še js moram kavo zraven met, da loh to kam namakam. Pa še kaj se najde...

Članek prebrala, fajn in v skladu z mojimi načeli user posted image

Pa lahko in dooolgo noč!



_____________________________




(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 7:14:26   
tinaaja
Brina je ze spocita grrr

Pikca, preli preverila, imajo samo za vecjo. Hvala Zabika za Aro

IZVIRNO SPOROČILO: sezam

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Evo Brino, ki se vedno nadleguje Ajo   
http://www.youtube.com/watch?v=ScvD4yxX3JM

Ja vem, bogi pes...


Da je/te ne bo kdo prijavil zaradi mučenja živali


sem razmisljala o tem pred objavo user posted image user posted image user posted image

Zabika, B ima tud zirafo od bozicka user posted image Men je tok lepa igraca user posted image

JAz imam pa tok rada lovilce prahu user posted image user posted image user posted image

Grem pojacat dozo kave... danes moj spi, jaz pa zurkam sred noci user posted image




_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 7:21:16   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: Pikca

En nov clanek na temo: SODOBNI POGLEDI NA SPANJE DOJENČKOV IN MALČKOV

http://med.over.net/forum5/read.php?94,4476929

prebrala. zgleda, da smo "v trendu"user posted image . je pa tko, da je vsakih nekaj let nekaj drugega moderno, materinski čut je pa tisti, ki ti vedno najbolje pove, kaj je dobro za tvojega otroka.


sem ga sprintala za mami user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 7:23:30   
Lejci
Ines je dons tut že od 4 zjutri hotla vstat, komi sem jo prepričala, da naj bo vsaj bolj proti 6 ura. user posted image  

Tko da je ena doza kave že fertik, zajtrk je tut že pojedla, ma kaj zajtrk js sm že sesala dons user posted image .



_____________________________




(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 7:42:41   
tinaaja
heheh ljeci, jaz pa ze kuham ... no samo kompot, ampak vseeno user posted image

sem pozabila ze prakrat napoisat ... za vse, ki uporabljate burbonsko vanilijo strok - Kotani vanilija en strok stane okoli 2,5€.. sem pa zadnjic kupila od dr. otker 2 stroka za 1,7€ v sparu!!! obcutna razlika user posted image pa se super je pakiran v plasticni dozi s pokrovckom..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 8:37:51   
dskubin
Dan - kakav takav. Sva z Diti že od 6ih pokonc, se mala ne da prepričat, da bi še malo potegnila, pa komaj drži oči odprte. Moška še spita, na Draža sem prav besna, mu je včeraj uspelo dvignit pokrov. Sm milsila, da bo mojga razneslo. Sej ne vem, a to dela neumnosti zanalašč, včasih se mi prav zdi, da uživa, ko nam najeda. (Pa malo je tečen, k ga zgleda boli izraščanje petic, eno smo že pridelali enga teh dni.) Ampak pol pa kako prijavi, pa ne morš, da ti ne bi srce zaigralo:

mi sedimo pri mizi in že jemo, packi, k ne mormo počakat, moj pa pripravlja še solato:
- "Očka, zakaj ne ješ?
- "Pridem takoj, samo solato okisam."
- "Veš, moješ jest, da boš zjasu velik. Kot nono". (Aja, btw, moj je svojga očkota prerasu) user posted image

najbl bedno je pa to, da te ksni k te ful poznajo, kupjo neumnost 1a...na to sem pa alergicn...raj nimam nc...in tut tesko glumim neko navdusenost


Darila - najhujši so mi raznorazni praholovci, pa vsi, ki me poznajo točno vejo, da mam jst (že privzeto) alergijo na prah (no, na pršico) in tega sploh ne smem imet, Pa se to nobenga ne dotakne, kar naprej nosijo. Imam kar v shrambi na varnem pospravljeno, nerabljeno, ne vem kam s tem, čudna sem, ker tega ne morem naprej dat, k mi ni jasno niti, kaj naj bi drugi s tem počeli, po drugi strani pa nimam srca preč vržt user posted image . Ampak bom mogla it v akcijo, prej ali slej. A mislite, da bi lahko dala unim na bolšjaku? Vem, da sem grda zdej, pa čudna, k jamram o takih nepomembnih stvareh, samo mi res najeda. A ste že slišače za koga, da bi se pritoževal nad čokolado in flašo vina? Če ne moreš/ne smeš tega, lahko vsaj ponudiš obiskom, ti ne rabi kot neuporabni stalni inventar.

Darila: našim nonotom kar povem, kaj mulca rabta, če ne rabta nč, dajo kar dinarčke na banko. Bedno, vem, ampak čez 18 let bosta od tega neki mela. Za RD smo s prijatli zmenjeni, da vsi skupi damo, pol se pa vpraša starše od slavljenčka, kaj rabijo (isto, ko se kdo rodi). A najhujše je, ko kdo iz te druščine, ki dobi točno, kar želi za svojega otroka pol kr enkrat pride s krenim darilom user posted image . Sm rekla, da bom tut jst začela prepakiravat, samo ne morem. Draž je letos za 2. RD dobil igračo za 9 mesečnega otroka, lani pa od taistih majčko 74. Mislim, sej ni velikan, ane, samo.... Sej ne bi blo tok čudno, če bi blo to od kr ene tete, ampak je blo od prvih sosedov, ki imajo mulce natanko tolk stare, kot mi (dveletnega fanta in 9mesečno pupo) user posted image user posted image user posted image O sorodnikih ne bi. Mojih je itak malo, pa še delajo se, da sploh ne vejo, da imam otroke user posted image , njegovi pa - no ja polovica že 2 leti govori, da kako da bojo prišli na obisk (darilo pa imajo tudi že od takrat pripravljeno user posted image ), druga polovica pa je svoje darilo že prinesla - pri 6ih mesecih komplete za novorojenčke - z izgovorom, da niso mogli prej prit (pa so eni 10 minut stran od nas), da VEJO, da je itak že premajhno, ma da bomo imeli pa za naslednjega otroka user posted image

Ma boljš, da neham, k se mi je začelo spahovat user posted image

kužki - jst naši ne zaupam tolko, pa niti na kraj pameti mi ne pade, da bi pustila kaj takega, kot se pri Tininih dogaja. Mamo le lovskega psa. Pa itak bi se Asta že zdavnaj pospravila na varno, Res je potrpežljiva Aja. Smo pa imeli mi kot otroci tudi potrpežljivega psa in takrat se nam je to zdelo ful fajn, tko da čisto razumem Brino. Lahko smo cukali njegove dolge dlake, ga vlekli za rep, se dvigovali ob dlakah, ga vlekli za ušesa, ga jahali, spali pr njem v uti. Sploh ni trznil in je vse mirno prenašal bužec.

dobri možje - jst bi tudi rada, da bi samo en nosu, pa ne vem, kako to izvest. K nam domov hodi DM (no, en znanec, ki ima opravo in pol prav pride k nam domov, pa zapet - pa kar je najbolj pomembno - popit). Ampak je letos Draž bil pri Miklavžu, pa oba pri DM pri meni in pri mojmu v službi (sej ne vem, a naj ju kr ne vozim tja). pa pri prijatlih pride skrivaj Božiček, pa so ga tudi tja povabli, da ga pride skrivaj gledat user posted image . Sej z darili sva rešča tako, da sva mu kupla Lego kocke, zdej jih pa po paketkih dobiva user posted image

< Sporočilo je popravil dskubin -- 27.12.2007 8:39:43 >

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 9:42:25   
tinaaja
Imam malo miru, da se eno razmisljanje napisem... (sla v trgovino po svezo zemljico za B in se vrnila, ko jo je fotrcek ze uspaval, ker je ratala tecna... ga gledam in mu povem, da valda, da je bila tecna, ce je bila ziher lacna user posted image - no revcek moj zdaj pana, a jo caka sveza dobra zemljica... )

Tole s kuzki ... ja meni je super gledat to simbozo pes - otrok... Mislim, da je taka izkusnja zlata vredna, ker se mi zmeraj smilijo otroci, ki jih starsi ze v naprej vlecejo od zivali ala "pazi, da te ne bo ugriznu" in otrok panicno bezi od zivali skoraj se preden jo zagleda. (iz narave je znano, da zival prej napade, ce cuti strah, tko da mi je tole res cist mimo...)... definitivno sem tudi sama previdna pri nepoznanih psih, ampak svojemu otroku zelim privzgojiti cut za zival, da jih bo imel rad, ne pa nek nestvaren strah...
morda vse tole bondanje z ajo lahko pusti napacen vtis pri B.. ker vecina zivali ni tok tolerantnih kot aja.. in da bo kaksnega drugega psa tkole za rep vlekla - raj ne razmisljam, kaksno reakcijo bi videli user posted image si kar predstavljam kaksno uno risanko, kjer se zivali izbulijo okice user posted image no tko da je veliko pozitivnih stvari, ce otrok odrasca z zivaljo, ampak vseeno je treba bit ornk pozorn, ko pride do drugih zivali.. slej kot prej so itak tok stari, da dokapcijo, kaj lahko in kaj ne, ampak tkole malo nadebudni raziskovalci pa so druga zgodba user posted image

Glede daril pa naj se jaz olja prilijem... mi2 sva njegovim starsem in sestram povedala, kaj zelimo za B... in ena sestra se je tega drzala, mama in druga sestra pa ... NE user posted image Sj je vse super fino, ampak imam zdaj 7 knjig s slikicami o zvaleh user posted image Sem se pol pogovarjala z mamo in se mi kao opravicuje, da se ji je zdela ta potiskac od selecte spodaj na sliki (ki ga je B pol dobila od prve sestre!!!) kao za starejse, da B ne bi z njim imela kaj dost za delat... AHA - ful se z njim ukvarja, raziskuje zadevo, skratka super zadevica... no tok o tem...

user posted image

kok sem danes pridna tukaj gor user posted image se vid, da je moj doma, pa da otrok spi user posted image no zdaj je v hoferju in si ogleduje, kaj sploh je to user posted image pa plenice bo prinesel, da vidim, ce so mroda babydry vzrok rdeci ritki user posted image

prenosna postelja
- a je treba kaj posebnega gledat pri tem?


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 9:48:46   
draja
Jutro!

Sam na hitro, ker šibava na bioresonanco.

Darila imamo zgleda srečo, nič praholovcev ne dobivamo. Ne za naju ne za Živouser posted image .

Dobri možje pri nas sta dva, tako kot je bilo, ko sem bila jaz majhna - Miklavž in Božiček, s tem, da za Miklavža ni nekih velikih daril, ampak le kaj sladkega, sadje, no zdaj za Živo kakšna majhna igračka.

Pes ga nimamo. Še dobro zanj glede na videnouser posted image user posted image .

pa pa zaenkrat

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?