|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 10:00:18   
Lejci
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

smilijo otroci, ki jih starsi ze v naprej vlecejo od zivali ala "pazi, da te ne bo ugriznu" in otrok panicno bezi od zivali skoraj se preden jo zagleda.


Se popolnoma strinjam - in še ena različica tega - ko otroka strašijo "če ne boš priden, bo prišel kuža in ti naredil to in to"

Ines je glih zarad Arija fuuuul nora predvsem na pse, to je res njena prva ljubezen, že velik prej, preden je karkoli znala povedat, je rekla "Ah" in to je bil valda ari. Že sam da ga vidi, je čist fertik. On jo ma pa tut rad, recimo jo poliže po obrazu, prevoha, ful nežno obrača... ljubosumen pa rata, če so moji starši zraven. Takrat pa po moje hoče si zagotovit prvo mesto pri njiju. Ampak to s obvladljive zadeve.

Ne pustim ji pa, da ga cuka, ker se dejansko bojim, ker ne poznam meja njegove potrpežljivosti. To je le 10 let star pes. Dooolga leta naš edinček user posted image . Mojo sestro je en tak hišni kuža šavsnil v obraz, ko se je stisnila k njemu. Treba je pač pazit in razlagat, da drugih psov ne poznamo.

Mala pa obožuje tut od moje sestre morskega prašička. Če je pri njej v sobi ga non stop hodi gledat, prste v kletko daje (ga zapre da se ines po nesreči nanj ne usede), pri tej živalci smo jo tudi naučili, daje treba božat nežno, ker prej je ona kar tolkla namesto božala.

Prenosna postla pazi na to, da se vsi pregibi lepo zahaklajo in odhaklajo, mi smo kupili eno v sparu, pa mamo kar probleme s tem, da se ena stran non stop noče zataknit, ko jo sestavljamo. Drugo pa... ne vem, do zdaj sem zadovoljna z ostalim. Mogoče bi ti edino prav prišla varjanta postle, ki ima možnost da z zadrgo odstraniš eno stranico (od del nje), ko bo mala starejša, da ti je ne bo treba dvigovat ven.

_____________________________




(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 11:04:50   
amy26
prenosna postelja, imamo dve eno pri gospe v varstvu kjer Aleks spi v njej, eno doma za Elo vendar še čaka da jo postavimo (seveda z jogijem), ta prva ima zadrgo da gre otrok lahko ven, vendar men je bolje če je brez zadrge da ne more ven, ker če pustiš otroka notri naj tam tudi ostane ne pa da ga pol najdeš nekje v sobi na tlehuser posted image

kašelj: kaj res pomaga proti kašlju, dam Elo spat in zaspi, čez minuto jo zbudi kašelj, jo spet uspavam spet jo zbudi kašelj, na koncu že obupam ker se mi je ne da skos umirjati in jo dvignem
tako da prosim za pomoč

(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 11:28:55   
Lejci
IZVIRNO SPOROČILO: amy26

men je bolje če je brez zadrge da ne more ven


Ok, ok, zaupam bolj izkušenim od mene user posted image .

_____________________________




(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 13:25:22   
tinaaja
Bili v Ari in imajo ceveljcke Superfit user posted image za prve korake . Kupili smo na zalogo ene st 20 za 9,5€ user posted image 19 se nismo upali, ker ima nogo zdaj 18,5, mislim pa da jih bomo morda rabili cez 1 mesec. v tem casu pa se lahko marsikaj zgodi user posted image Imajo zdaj 20% popust... st 18 za prve korake imajo po 12€ -20%!!! takele (se bez in se ene temnomodro bez) , ce kateri prav pride info..
user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 13:30:00   
tinaaja
Amy, jaz bi na tvojem mestu pobrskala na  MONu, pediatrija.. sem nasla zdaj na hitricio, da je kaslej lahko od alergije in pol predpisejo claritine.. da imas dignjeno vzglavje ziher pomaga, inhalacije.. probaj se ti mal pogledat http://med.over.net/forum5/list.php?46

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 14:05:37   
dskubin
vendar men je bolje če je brez zadrge da ne more ven, ker če pustiš otroka notri naj tam tudi ostane ne pa da ga pol najdeš nekje v sobi na tleh

Jaz bi vseeno rajši z zadrgo, če bi zdej zbirala. Oba imata navadno prenosno posteljico (brez zadrge in okraskov) pri moji mami, da spimo vsi v miru (no ja, kao v miru) ko gremo gor. Draž zleze ven sam sigurno že kaken pol leta, tko da bi blo verjetno res boljš, da bi mela una vrata na zadrgo. Itak ga najdemo povsod, ker take, ki bi imela še stereho na zadrgo pa ni user posted image


(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 14:30:04   
tinaaja
samsonite

user posted image
user posted image user posted image

zal samo do 18m...
Aufgebaut:                 96x82x60 cm

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 14:31:14   
tinaaja
Aja, a ste kje vidle to na zadrgo?

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 14:34:41   
tinaaja
Ali
user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 14:37:51   
amy26
da je kaslej lahko od alergije in pol predpisejo claritine.


Tinaaja hvala za podatek, vendar tokrat je kašelj od prehlada saj ji z nosa ful teče, pa še kašelj je moker, pa večkrat tudi kihne in gre z nosa kar precej packarije.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 14:39:04   
Lejci
ups, sm spregledala une gor... hude

_____________________________




(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   [Brisano sporočilo]
27.12.2007 14:57:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lejci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 15:33:11   
thaiss
Pozdravljene!!!
 
Danes sva izkoristla sonček, user posted image  pa je v službi!! Matia zdej pančka; odkar je aktiven po vseh štirih ponoči spi ko topuser posted image
Debata o darilih vam je kar steklauser posted image  user posted image  Matia je dobil za Božička veliko daril, predvsem moj brat je pretiraval. Mi je pa všeč, da vsaj tašča in moj oče vprašajo kaj rabimo oz. dajo eurčke pa sami kupimo in prinesemo pod dreveščekuser posted image
Je pa bil Matia najbolj navdušen (kot ostali marčki) nad darilnim papirjemuser posted image  
 
tinaaja a maš mogoče kako spletno stran od teh superfitk, jaz bi tudi kake vzela za to cenouser posted image user posted image

Pa da ne pozabim, vse naj naj mojemu sončku za 10. mini svečko, pa Žigcu tudi enga lupčka!!

user posted image
 
še par božičnih fotk mojega sončka:
 

user posted image    user posted image
user posted image   user posted image   user posted image

matia s teto:
user posted image
 
 

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 16:31:21   
K_a_t_i
Najprej Čestitke Matiu od Žigca. Daril danes ne bo user posted image .
Pa ful maš lušten Hoferjev body in hude žabe iz H&M-a user posted image .
Prenosna postelja - Tinaaja, orenk hudo user posted image . Čeprav verjetno res nekoliko nepraktično, ker otrok spi na tleh.

Čeveljčki - tudi Žiga je dobil svoje prve superfitke. Jih imajo v Massu. Mal so me sicer čudno gledali, ker smo kupovali "opanke", ampak kaj naj - rabimo za na morje user posted image . Bucev zaenkrat ne bomo - ga v tem vremenu nekako še krotimo v vozičku. Imamo pa številko 20 in visoki nart kar pomeni, da bo nakup čeveljčkov za našega pikca malce bolj zahtevna zadeva...

No, tudi v Mark&Spencerju so me na vsak način hoteli prepričati, naj kupim bodije z dolgimi rokavi in jim ni bilo jasno, kaj bomo počeli s kratkimi user posted image .

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 27.12.2007 16:32:31 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 16:40:52   
Lejci
IZVIRNO SPOROČILO: meaa

peti komplet kozarcev, Lan pa je dobil obesek za ključeuser posted image Najbolj pa sovražim skodelice. Če kdo ne ve, kaj bi prinesel, prinese šalco.


Ampak res!

MIdva sva izrecno prosila, naj, če že morajo kaj, prispevajo za avtosedež, ki sva ga kupila. Moji so se držali, ostali pa ne... Je pa Ines zato bogatejša za 12 parov nogavic user posted image user posted image user posted image  recimo... majhnih nogavičk.

Thaiss blagor za sončka, tu v Lj je pa tok turobno! Matia je res lušten fant! Pa že 10 mesecev... kam gre čas...

_____________________________




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 16:42:19   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Lejci
Pa že 10 mesecev... kam gre čas...

.........proti službi in vrtcu.....user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 16:52:47   
tinaaja
tinaaja a maš mogoče kako spletno stran od teh superfitk, jaz bi tudi kake vzela za to ceno


zal www od are ni, je originalna http://www.superfit.at ... vzorcni modeli so bili tok ugodno user posted image Meaa - tu si lahko ogledas njihove ceveljcke za prve korake.. imajo super skibucke, ki imajo notri mucko, so fuul hudi user posted image   morda kaj takega, sam je treba v trgovini preverit
user posted image

Vse naj naj Matia in Ziga... se mal pa bo celo leto naokoli user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 16:57:41   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Vse naj naj Matia in Ziga... se mal pa bo celo leto naokoli user posted image


Hvala! Moj mali sonček gre čez 5 tednov v vrtec user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 17:11:27   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Vse naj naj Matia in Ziga... se mal pa bo celo leto naokoli user posted image


Hvala! Moj mali sonček gre čez 5 tednov v vrtec user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .


blagor se tebi user posted image meni se zdaj to slisi super.. ker ne vem, kaj me caka, definitivno pa ne vrtec.. pol pa najdi dobro varusko, ki ji bos otroka zaupal - GROZA ME JE!!!!!!! A pozna kaksna katero? Tko da look from the bright side user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 17:23:02   
K_a_t_i
Tinaaja, žal ne...

Žiga je ravnokar osvojil slamico - v obe smeri user posted image . Žabika - hvala. Pa uno darilo je tudi originalno - škoda, ker nisem prej pogledala user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 17:47:25   
sezam
Čestitke Žiga in Matia za 10-tko.

user posted image

Joj, mene tud že pošteno zvija, ko se tako hitro približuje služba user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 18:06:46   
K_a_t_i
Kje je zdej Naomi za final countdown? user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 18:16:44   
sezam
Oooo, se le bližamo 200-tki user posted image user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 18:21:22   
K_a_t_i
Kera bo, kera bo?! user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 18:26:33   
sezam
Takole si pa Žiga sposodi Anin poganjalec user posted image

user posted image

Drugače je pa ratal prava gosenica. Že vse obleze, en dva tri je za mano, .... user posted image user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?