|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 19:04:10   
Sibil_
Čer!

Punce-kaj bomo zdej ko smo že pri 200-bomo spet marčevke **** del ali kaj bolj izvirnega, kaj pravite?KAkšna ideja?Mogoče Marčevski sončki?Dejte mal brainstrominga no...da ne bomo dolgočasne...user posted image

Sicer pa se konec porodniške bliža ja, mene je pa groza ker še tudi nimam varstva glih.Grrr.Pa ne upam niti aktivno službe iskat zaradi tega.Ah, se bomo drugo leto sekirali, ne?

Darila-ja itak da je pri nas tašča udarila mjimo, je nakupila neke žćnj sladkarije (beri zanič in stare, ki so šle v kanto) in pliše (beri lovilce praha).Za pod jelko pri moji mami sem pa jaz kupila darila in so itak igrače.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 19:11:18   
tinaaja
Prigode marčkov in marčic 07?
Marčevski dojenčki 07 postajajo otroci?
My name is 03-007 user posted image




_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 20:03:55   
Sibil_
March 007?
Navihanci 03-007?
Baby boom 03?
Marčki 07?

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 20:26:09   
cv105
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
Prigode marčkov in marčic 07?



jaz predlagam ... marčic in marčkov 07 ... da bo po bontonu user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 20:39:51   
Naomi
..brez mene na 200 user posted image user posted image user posted image ...no zdej pa sam se odstevamo...200 in 5 user posted image

...danes obdarili in napojili in napolnili zelodce zadnjim obiskomuser posted image ...JUHUHU user posted image ...
...konc, finito, vege, fine , game over user posted image user posted image
...cevlci...men je pa tok fino k mi ni treba se o tem razmisljat...upam, da pocakamo na marec user posted image ...ceprov bi sam na nogah bil in se premikal okoli...ampak uzuni nam tudi gre...vozicek je ZAKON user posted image
...no darilca je nas Svitek dobu super...vse zazeljeno in uporabno...lesa smo tok dobil, da ce zmrzvat zacne, se resmo z lesenimi igracami in farcajgom user posted image user posted image ...ampak, zmagala je pa majcka od KTM ( namrec moj brat je cross KTM rider- upamo, da Svit nau teh adrenalniskih podvigov od njega pobral)...in je jasno crno oranzne barve...na njej pa pise...WILL RACE FOR FOOD user posted image user posted image
...a je se kej...aja Kati...kdaj startate??, da vem kartico prcakvat user posted image

dijou miouuser posted image

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 20:47:03   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Vse naj naj Matia in Ziga... se mal pa bo celo leto naokoli user posted image


Hvala! Moj mali sonček gre čez 5 tednov v vrtec user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .


moj sonček pa je že s 1.1.08 uradno v vrtcuuser posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

Prigode marčkov in marčic 07? user posted image


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 20:48:44   
cv105
IZVIRNO SPOROČILO: Naomi
ampak, zmagala je pa majcka od KTM ( namrec moj brat je cross KTM rider- upamo, da Svit nau teh adrenalniskih podvigov od njega pobral)...in je jasno crno oranzne barve...na njej pa pise...WILL RACE FOR FOOD user posted image user posted image



naš bo tudi TAKO dobil za NL ... od mojga brata jasno user posted image user posted image user posted image user posted image  ... že dva mesca sam o tej majčki trobi

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 20:51:29   
cv105
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Vse naj naj Matia in Ziga... se mal pa bo celo leto naokoli user posted image


Hvala! Moj mali sonček gre čez 5 tednov v vrtec user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .


moj sonček pa je že s 1.1.08 uradno v vrtcuuser posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

Prigode marčkov in marčic 07? user posted image



thaiss, se hecaš, a ne? saj se mi ti bolj smiliš kot Matia ... on bo to levom rukom dal čez ... pa vsi ostali otroci tudi ... sam me bomo pa user posted image user posted image

kdaj pa ostali štartate? mi po mojih izračunih 10.3.08 ... če bodo na šihtu kakšno pametno pogodbo narisal ... če ne pa user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 21:01:36   
K_a_t_i
Žiga štarta 1.2.. Jaz imam do 10.2. porodniško (se je splačalo rodit 11 dni prej user posted image ), potem pa po vsej verjetnosti še 1 teden dopusta, da se pikec dobro uvede v vrtec (sem mislila, da je uvajanje 1 teden pa so me razsvetlili, da traja 2 tedna). Po dopustu pa ali-ali varianta (služba-ali pa bolniška user posted image ).

Zakaj pa Matia že 1.1.? user posted image  user posted image

Tole pa je bilo najbolj zanimivo pri božičku... Naš mali že ve, kaj je dobro user posted image .
user posted image

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 27.12.2007 21:15:29 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 21:09:05   
cv105
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Žiga štarta 1.2.. Jaz imam do 10.2. porodniško (se je splačalo rodit 11 dni prej user posted image ), potem pa po vsej verjetnosti še 1 teden dopusta, da se pikec dobro uvede v vrtec (sem mislila, da je uvajanje 1 teden pa so me razsvetlili, da traja 2 tedna). Po dopustu pa ali-ali varianta (služba-ali pa bolniška user posted image ).

Zakaj pa Matia že 1.1.? user posted image  user posted image


no, pri nas pa bojda vse otroke uvedejo v treh dneh user posted image user posted image user posted image  ... jaz sem računala na teden do dva ... vsekakor bova šla bolj počasi, če le ne bo sine totalnega navdušenja pokazal in mi tretji dan rekel "mami, tle je tok fino ... pejt no delat in prid ob štir pa petnajst pome" ... ko sm živčna, sm sarkastična in zdej sm živčna ... če sam pomislim na službo in vrtec in vse to sranje ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 21:12:35   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: cv105
"mami, tle je tok fino ... pejt no delat in prid ob štir pa petnajst pome" ... ko sm živčna, sm sarkastična in zdej sm živčna ... če sam pomislim na službo in vrtec in vse to sranje ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, valjda! Žiga bo pa reku - dej prid kr ob pol 6h, bom še mal pri snažilki počakal user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 21:22:16   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i
Zakaj pa Matia že 1.1.? user posted image  user posted image

to je bila edina varjanta, jaz sem dala vlogo za 1.2. pa so mi pred tremi tedni sporočili da lahko s 1.1 - vzemi ali pustiuser posted image
Enkrat po 15. januarju ga bom začela uvajat, porodniško pa končam 8.2. Itak pa še nove pogodbe nimam, 31.12. pa je že tle; tako da bom verjetno na sončni upravi pristalauser posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 21:28:51   
cv105
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i
Zakaj pa Matia že 1.1.? user posted image  user posted image

to je bila edina varjanta, jaz sem dala vlogo za 1.2. pa so mi pred tremi tedni sporočili da lahko s 1.1 - vzemi ali pustiuser posted image
Enkrat po 15. januarju ga bom začela uvajat, porodniško pa končam 8.2. Itak pa še nove pogodbe nimam, 31.12. pa je že tle; tako da bom verjetno na sončni upravi pristalauser posted image user posted image


pri nas so s pogodbami tudi lukavi ... ponavadi ti jo prinesejo za podpisat kakšen mesec in pol po preteku stare ... meni poteče 28.2.08, sem pa zahtevala, da se tokrat vse zmenimo do konca januarja ... bomo videli ... sicer pa držim pesti, da se s tvojo službo izteče kar najbolje user posted image user posted image user posted image

aja ... a boš morala ene mesec rezervacije plačevat ali kaj?

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 21:33:33   
Naomi
No tole je pa ta majčka:
user posted image

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 21:35:55   
Lejci
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss
Enkrat po 15. januarju ga bom začela uvajat, porodniško pa končam 8.2. Itak pa še nove pogodbe nimam, 31.12. pa je že tle; tako da bom verjetno na sončni upravi pristalauser posted image user posted image


Isto isto isto... s tem, da se meni konča porodniška 5.2. Tok mi je grozno, da bo uvajanje verjetno dajal čez kar očka. user posted image

Nič, bo treba novega user posted image  naštimat user posted image

_____________________________




(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 21:40:21   
draja
Dober večer!

Naš otrok že v postelji, ampak ne spi temveč čeblja in razgraja. Ne vem kaj se je zgodilo z našim ritmom - od 1,5 meseca starosti je redno zaspala med 19:30 in 20. uro, zadnje dva tedna pa nikoli pred 22. urouser posted image . Jaz nimam več svojih doooolgih mirnih večerov in sme čist nesrečna. No, še dobro da vsaj očka kdaj skoči dudo pobrat pa potolažit, da ne visim res cel večer pri posteljici.

Na bioresonanci sva dali (OBE!) skozi prvo terapijo proti glivicam v prebavilih, pogledal pa je tudi kako je s cepivi pri Živi in odkril, da so nekaj negativnega pustila in bo tudi to odpravil. Najprej pa glivice.

Vrtec porodniško zaključim 26.2., potem pa še približno 3 tedne dopusta. Živa nastopi vrtec s 1.3. s tem da ima pogoj, da mora priti enkrat do 31.3. v vrtec. Začeli bova z uvajanjem tam nekje okrog 5.3.

Darila ne vem, ali imam jaz res tako srečo ali sem bila drugače vzgojena, ampak jaz se pa prav vsakega darilca in pozornosti razveselimuser posted image . Pa četudi je to šalca. Konec koncev paše kdaj popiti kavico z nove šalceuser posted image . Jaz dostikrat dobim čokolado ali čokoladne bonbone z lešniki, pa čeprav praktično vsi vedo, da jih ne smem. Pa tega ne vzamem za slabo, saj je normalno da v tej evforiji ljudje ne morejo razmišljati še o mojih alergijah. Takšno sladkarijo pač odstopim družinskemu članu, ki mu je najbolj všeč. Ne vem, moram priznati, da me je kar malo zbodla vsa vaša negativna nastrojenost proti darilom, ki ste jih prejele. Vendarle naj bi bil to čas veselja in samo darilo konec koncev ni tako zelo pomembno.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 21:43:52   
A-N-J-A
Ho,ho,houser posted image
Mi smo še kar bogi.V torek smo bili na Metelkovi,ker sem ga celo noč prenosila,spala sva 2x po dve uri in so ugotovili da ima vneto uho in zaradi tega bruhauser posted image .Dobili smo antibiotike,danes šli na kontrolo,dali kri,ki je pokazala čisto virozo,ušesek je bil čisto ok,tko da smo A skenslaluser posted image .Tale Metelkova je tud poglavje zase,ko dr.niso glih podkovani z vsemi sterostnimi skupinami in se dojenčku še v usta ne upajo pogledat,ker se jim smiliuser posted image .Ja pa po joku je tud ugotovila da ga ušesa bolijo,aha al pa če je otrok po celonočnem jokanju glih zaspal in se je mogu pač zbudit za pregleduser posted image .Svašta.
No v glavnem mi še vedno bruhamo,jemo nič,pijemo pa -no vsaj to.Je pa že boljše volje,sam se hitro utrudi in je posledično tečka,sploh če mene vidiuser posted image .

Predlog od tinaaje mi je najbolj všeč My name is 03 007user posted image
 
No tok od nas bolančkov,jaz sem pa že kot v Big Brotherju že žlj tednov zaprta doma,no  k dr. gremuser posted image .Mal se jokam,mal se kregam,mal se sama seb smilim,ampak grem na zmagouser posted image .

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 21:59:34   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: cv105
aja ... a boš morala ene mesec rezervacije plačevat ali kaj?


ja user posted image

svit super majčka user posted image  user posted image  

ANJA en košek user posted image user posted image za Borčija in user posted image  zate

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 22:03:52   
Lejci
IZVIRNO SPOROČILO: draja

Darila ne vem, ali imam jaz res tako srečo ali sem bila drugače vzgojena, ampak jaz se pa prav vsakega darilca in pozornosti razveselimuser posted image . Pa četudi je to šalca.


Sej pomoje nobena izmed nas, ki smo pojamrale okoli tega, ni mislila bit nehvaležna. Če pogledam iz mojega zornega kota je v večini problem v tem, da ljudje, ki obdarujejo, ne pomislijo na tistega, ki mu stvar namenjajo. Ok, sej se pač zgodi, da totalno kiksneš, ampak pri nas je vsako leto ista pesem.

Vsi vedo, da imamo hudo prostorsko stisko. Preden sem rodila sem glih zaradi tega delala selekcijo stvari in nabrala za 1 kartonasto škatlo teh šalic. Pa to jih je garant 30 notri. In niti ene nisem kupila. S tem, da imava še od poroke ene 3 komplete šalic. In ne, kafiča ne mislim odpret  user posted image . In - nisem mogla verjet - tudi letos sta bili priloženi še 2 šalci.

Pa tudi pomoje so bili rdeča nit debate bolj ožji sorodniki, kateri naj bi nas kolikor toliko poznali, recimo mame, tašče...

Če človeka ne poznaš, je pomoje res najboljš, da kupiš kako uničljivo zadevo, sladkarijo, kavo, al pa napečeš pecivo, pa dodaš teglc domače marmelade...

Ah ja...

A bo katera dala otročka v vrtec Trnovo???

_____________________________




(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 22:05:08   
Jančika_
No, punce, ko se boste odločile, kakšen naslov boste dale, odprite novo temo, tole bom pa potem zaklenila.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 22:27:15   
draja
Lejci valjda, verjamem, da imaš šalc vrh glave. Meni komto katero odstopiš - jih nimam nikoli dovoljuser posted image .
Saj ni šlo zdaj konkretno za šalce. Ampak tko, ko sem brala vse te poste, kako so že otroci nehvaležni, pa pol vaša jamranja kako brezvezna darila kupujejo nekateri, mi je bilo kar mal bad, ker ziher sem tudi jaz kdaj čiiiiiiiiiist mimo usekala, pa se vedno potrudim, da bi nekaj lepega oz. še bolje uporabnega podarila osebi. Ampak vedno pač ne moreš zadeti oz. včasih pač ne pomisliš dobro in kupiš ker ti je nekaj tako zelo všeč in bi rad tej osebi podaril nekja lepega, njej pa seveda ni nujno tako zelo všeč. Gre bolj zato, da na osebo, ki ti nekaj podari, pač ne moreš biti jezen, vsaj jaz ne.

Pa da ne pozabim spet:

Matia in Žiga vse naaaaajboooooljšeeeeee!!!!!!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 22:38:46   
Pikca
glasujem za My name is 03 007user posted image

Vendarle naj bi bil to čas veselja in samo darilo konec koncev ni tako zelo pomembno.
Draja to imaš pa prav... in ko smo že pri šalcah - letos sem dobila eno res simpatično, ki mi je všeč (čeprav imamo šalčk že 2 polni omarciuser posted image )...

Anja, božčki ste, vam pošiljam user posted image user posted image user posted image ! pri nas je podobno... je grozn nič ven it - se tud kregam pa sama seb smilimuser posted image .  upam, da se bo zdaj obrnilo na bolje in da nas/vas bo samo zdravje v novem letuuser posted image


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 22:40:09   
cv105
mah, to z darili je nikoli končana zgodba ... polne riti imamo, pa se lahko prese...... ... če se spomnim sebe ... sem bila noro srečna, če sem od kogarkoli kaj dobila ... sedaj pa včasih čisto zares nos viham, če Maks ne dobi igrače po mojem okusu ... je pa res, da sem začela delat selekcijo pri kupovanju daril in se držim načela ... "kolikor oz. kakor ti meni, tudi jaz tebi" ... načeloma se pa potrudim, da je darilo obdarovancu pisano na kožo ... je pa res, da če bratranes Maksu za darilo prinese brisačo na plažo ... kontra ne podarimo bunde ali pa tavelikega paketa legic ampak nekaj v približnem cenovnem razredu brisače ... ker konec koncev ima 12 (!) bratrancev in sestričen samo po user posted image  strani ... no, ma to je že čist interni (finančni) problem ... user posted image  ...

... podarjanje že podarjenih daril ... tega do danes nisem prakticirala ... je pa Maks ob rojstvu dobil roza trenerko user posted image (res mi nikoli ne bo jasno, zakaj) ... pa še z bleščicami je posuta ... no, v glavnem ... danes smo jo podarili Maksovi sošolki ... pikica ima dober mesec ... doma še 3 bratce in sestrice ... tudi sicer situacija doma ni najbolj rožnata ... se mi zdi, da so bili ful veseli user posted image

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 22:40:25   
Pikca
Ojoj, jaz tud pozabla: Vse naj naj Matia in Žiga!!!

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 22:41:51   
cv105
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Matia in Žiga ... vse najboljše
 
Bor ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?