|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 22:48:25   
Lejci
IZVIRNO SPOROČILO: draja

ziher sem tudi jaz kdaj čiiiiiiiiiist mimo usekala


Ma sej kdo pa ni user posted image .  Pa tut vidiš, ko ti nekdo kaj iz srca podari, ali pa samo zaradi "protokola". Jaz se tudi trudim in dejansko mislim na osebe, ki jim podarjam, pa tudi če je to dišeča svečka. Žalostno je, ko večkrat zaporedoma dobiš neke ostanke, ki grejo iz rok v roke, ko se trudiš zaman in se nekateri za to niti zahvalit ne znajo.
Ok, sej smo na isti liniji, bom končala, da me prej ne zaklenejo iz debate ven user posted image



_____________________________




(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 22:50:58   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: draja
Ampak vedno pač ne moreš zadeti oz. včasih pač ne pomisliš dobro in kupiš ker ti je nekaj tako zelo všeč in bi rad tej osebi podaril nekja lepega, njej pa seveda ni nujno tako zelo všeč. Gre bolj zato, da na osebo, ki ti nekaj podari, pač ne moreš biti jezen, vsaj jaz ne.

Ja, s tem se strinjam! Ampak mislim, da nismo govorile o takšnih darilih (vsaj jaz ne), pač pa o darilih, ki so kupljena (ali prepakirana) po liniji najmanjšega odpora. Bom konkretna - odpreš omaro, najdeš še zapakirano posteljnino s čipkami in luknjo na sredini in jo nekomu podariš za poročno darilo (koliko desetletij že ne delajo več takšnih?). Ali pa - ljudem za katere VEŠ, da niso verni, podariš podobice (ki si jih tudi vzel doma in prepakiral). 2 leti zapored kupiš isti osebi čajnik (prvič je zabavno, drugič niti ne več,...).
Pa niti ne gre za to, da si na to osebo jezen... Jaz si samo želim, da se pri meni ne bi kopičila podobna "šara" (nimam kam dati, naprej ne morem podarit, ker nisem navajena prelagati "problemov", stran pa tudi ne morem vreči).

A temo bomo odprle novo al mamo mal problemov z odločanjem? user posted image

Anja, Bor user posted image user posted image user posted image

Hvala vsem za čestitke!!!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 22:56:30   
draja
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

odpreš omaro, najdeš še zapakirano posteljnino s čipkami in luknjo na sredini in jo nekomu podariš za poročno darilo (koliko desetletij že ne delajo več takšnih?). Ali pa - ljudem za katere VEŠ, da niso verni, podariš podobice (ki si jih tudi vzel doma in prepakiral). 2 leti zapored kupiš isti osebi čajnik (prvič je zabavno, drugič niti ne več,...).


no, takih izkušenj pa jaz res nimamuser posted image . Me je zdaj kar malo na rit vrglo. A to dejansko kdo delauser posted image user posted image user posted image . Ja, verjamem, da v takemprimeru raje vidiš, da nič ne dobiš. No, saj pravim, zgleda imam jaz res ornk srečo s sorodniki in prijateljiuser posted image .

Lejci ma itak da smo na isti liniji, samo z drugega konca sva štartaliuser posted image .

Bor milijon pikapok, da se hitro pozdraviš!!!!!!! Anja ti pa zdrži še malo, zmaga bo sigurno tvoja!!!!!!

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   [Brisano sporočilo]
27.12.2007 22:57:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cv105)
  Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 23:07:54   
Lejci
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

odpreš omaro, najdeš še zapakirano posteljnino s čipkami in luknjo na sredini in jo nekomu podariš za poročno darilo (koliko desetletij že ne delajo več takšnih?). Ali pa - ljudem za katere VEŠ, da niso verni, podariš podobice (ki si jih tudi vzel doma in prepakiral). 2 leti zapored kupiš isti osebi čajnik (prvič je zabavno, drugič niti ne več,...).


Ja, točno tko - pol pa še nekje najdeš po pomoti puščeno posvetilo za xxy osebo user posted image  Al pa bombonjera s posušeno vsebino, potečenim rokom...


IZVIRNO SPOROČILO: draja
Lejci ma itak da smo na isti liniji, samo z drugega konca sva štartaliuser posted image .


user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: meaa

A mi zna katera povedat kako naj pomočim piškote v čokolado, da bodo povsod enakomerno čokoladni? Vsi, ki sem jih pomočila v čokolado izledajo prav žalostno...


Jaz primem piškot, do polovice pomočim v čokolado in odložim na pek papir da se posuši. Celih pa nisem še probala namakat...

Smože čez rdečo črto user posted image

_____________________________




(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
27.12.2007 23:22:53   
TeDyBear
Tudi jaz glasujem za My name is 03 007 user posted image
Se oglasim poj pod novo temo user posted image
Pozdravčke vsemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?