|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 20:56:44   
draja
IZVIRNO SPOROČILO: Žabika

Sicer ne vem, če ni bolj to, da jo motijo plini v črevesju in rabi nekaj (beri sesanje joške) da se sprazni. Ampak ni panike, malo povleče, zasmradi sobo in nazaj zaspi.


No evo, tako zgleda naša noč! Ta naš otrok je tako poln zraka, da jo kar naprej zbuja trebušček, ko se pa že zbudi je pa itak treba še mal pozizat.

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:08:54   
tinaaja
Bravo Ziva in Hana za pridno papanje, le tako naprej. user posted image user posted image user posted image Pa panat ponoci user posted image

Letos bodo pa nasi malcki sli na dedka mraza user posted image joj, kok bo igrack hehehe danes sem se v mercatorju komaj zadrzevala, da nisem spet en kup zadev odnesla ven.

Zabika, kaj je ta babytv? ker brina je cist po fotrcku, ona bi skoz buljila v tv. prizgem radio, ona pa v tv gleda, ce slucajno gori, ker prihaja zvok od tam.

Glede ciscenja - ma jaz bi vsaj malo bolj rada cistila, ker imamo psa in pol je vseeno ful bolj svinjsko kot ce se vsi sezujejo. pa dlake pa.. valda brina najde na tepihu vse ta najmanjse smetke user posted image  


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:13:23   
Naomi
tinaaja...zabika uci krive vere s tole baby TV...user posted image ...drgac T2 ce maste ( joj jest bi unga k ji je povedu za to zlasala ) user posted image user posted image ...mislm, da otrok je pred TV..cccccc

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:13:54   
erna14
tinaaja-otroski kanal je baby tvuser posted image

jaz mam pa eno slabo novico thaiss in matia sta v bolnisnici ker sta padlauser posted image user posted image user posted image user posted image  vec vam ne vem povedat,vam pa sporocim se ko kaj izvem


user posted image
 
 
tole je za njiju upam da sta uredu.
 
nocko

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:18:06   
A-N-J-A
erna zdaj si me pa čist prestrašla,daj povej kaj več.Pa10000user posted image user posted image user posted image user posted image za Thaiss in Matio.
Aja zdaj sem vidla da ne veš več povedatuser posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:20:10   
tinaaja
jaz mam pa eno slabo novico thaiss in matia sta v bolnisnici ker sta padla


kr slabo mi je ratl,ko sem prebrala. obema user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image murphy... boter, onadva,.. upam, da bo vse OK  vsemi! javi, kako sta.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:23:25   
A-N-J-A
Evo tokle plav je bil naš Bor,ko je vn prišel(bogi revež)


user posted image


Tuki je star en dan


user posted image


Tuki je pa en mesec nazaj(mamo en nov program pa ne najdem ta novih slikuser posted image )

user posted image



(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:26:16   
tejčica
Oooo kolk novih slikic! Vsi so cuuuuukriiiiii za popapat.user posted image

Mojedva mulčka sta že nekaj časa v deželi sanj, moj še v hiši dela, men se pa NIČ ne da in sem šla iskat voljo na RR.user posted image

Sem klicala mami glede H2O. Ga je nameravala poslati nazaj, pa je zamudila rok (nič novega user posted image ), tako da ga je morala obdržati. Jo pa moti to, da kar dolgo traja da se tla posušijo, tepihov ne čisti dobro, pa tudi za kakšno večjo packo rabiš it parkrat čez in ne obriše prvič. No, itak ni bilo za pričakovat da bo čisto tako kot na TV-ju. Mene kljub temu matra da bi ga naročila, ker mi gre pomivanje tal že v tem našem mini stanovanju na živce, kaj šele potem v hiši.user posted image  Tepihov itak nimam in jih ne bom imela. Pa menda je nekaj podobnega tudi v Neckermann katalogu.
Jjasna, user posted image  za nove mere in pikico.

Dajadada, joj kakšno čupo ima Nejc? Pa če me spomin ne vara je tudi Lina od Taye prava dolgolaska. Slikco!

Draja, user posted image user posted image , a takole imaš ti že vse tole naštudiran. No, upam da se nama to noč kljub vsemu rata obema naspat.user posted image
Hana, Živa, pridne, kar naprej tako papat.user posted image

Matia & Thaiss, naaaaaaaajvečji koš user posted image user posted image user posted image . Močno močno držim pesti da je vse ok! Jooooj, kr cmok mam v grlu.user posted image

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:29:30   
tinaaja
tejcica ... evo izpopolnjena varianta H2O
http://www.hoover.si/product/98/#head2

pa tudi ene 6x drazja user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:32:02   
cv105
joj, ne ... Matia & Thaiss ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... sporočte prosim kakšno dobro novico !




(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:33:58   
Žabika
Thaiss in Matia: uffff, upam, da ni kaj hujšega in da bosta čimprej doma! user posted image user posted image user posted image

tinaaja: ti je že Naomi povedala, kje je ta super BabyTV in tudi kdo je krivec za to učenje hranjenja.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:37:20   
tejčica
Tinaaja, uf, funkcije gor al pa dol, cena je nora! Bomo mi kr raje H2O kupil in čakal da se tla posušijo.

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:47:05   
Naomi
matia & thaiss...drzimpo pestke, tavelike in tamejckene...upam, da ni kej hujsga...objemcke in lupcke...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:51:39   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: tejčica

Tinaaja, uf, funkcije gor al pa dol, cena je nora! Bomo mi kr raje H2O kupil in čakal da se tla posušijo.


user posted image user posted image user posted image user posted image saj imajo enga cenejsega ... ni 600€, je samo 500 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ti kok pa Vid racuna za eno ciscenje user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:52:38   
malecka_mateja
tinaaja men pa se ne zdi tako zelo drag!no drag je ampak moj atašča si je pri nevem kje kuppil ain dala 350 jurjov!halo to pa je tu mač!

no menije ta h2o čist ok

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:54:30   
tejčica
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

IZVIRNO SPOROČILO: tejčica

Tinaaja, uf, funkcije gor al pa dol, cena je nora! Bomo mi kr raje H2O kupil in čakal da se tla posušijo.


user posted image user posted image user posted image user posted image saj imajo enga cenejsega ... ni 600€, je samo 500 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ti kok pa Vid racuna za eno ciscenje user posted image user posted image



Zastonj!!! Reklamacij pa ne upošteva!user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:54:31   
A-N-J-A
Jaz sem čist živčna,k ne vem kaj je z Thaiss in Matio,joj upam da bo vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:57:00   
tejčica
Jest se sploh z RR ne morem spokat, kr čakam če bo kej novega.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 21:58:20   
Naomi
IZVIRNO SPOROČILO: tejčica

Jest se sploh z RR ne morem spokat, kr čakam če bo kej novega.user posted image user posted image user posted image


nis edina...user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 22:01:54   
K_a_t_i
Čer!

Evo, jst vsa srečna, da mam sam 3 strani za prebrat, pol pa na konc sporočilo moderatorja in kar naenkrat 3 nove strani!!! Komi sem prdihala do sem user posted image .

Najprej pohvalim vse slikce - fuuul luštkani vsi. Se pa strinjam z ŽAbiko - vsak dan so bolj luštni. user posted image

Pol eno tehnično vprašanje....
Tejčica, kako nardiš tale LINK?!
IZVIRNO SPOROČILO: tejčica
LINK do naše prve debate.


Joooj, Thaiss - upam, da je bil bolj preventiven tale skok v bolnico user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

Baby TV - iščem pa iščem pa sem našla samo Cartoon network. Številka kanala na Ljubljanskem kablu, če ma kera, prosiiim.

Čiščenje tal - Tejčica, jst te čist zastopem user posted image . Včeri sem zaman iskala kje je Žiga bruhnil... No, ko sem ga pobrala z njegovega raziskovanja tal, sem pa vse "našla" na hlačah in majici user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 22:03:17   
malecka_mateja
mi tud držimo pesti za matijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  upam da bo vse ok!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 22:07:41   
tejčica
Dobila SMS od Thaiss:

"Sva na opazovanju, zaenkrat ni posebnosti, pancka!"

Upam da bosta kmalu doma.user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 22:11:12   
Naomi
IZVIRNO SPOROČILO: tejčica

Dobila SMS od Thaiss:

"Sva na opazovanju, zaenkrat ni posebnosti, pancka!"

Upam da bosta kmalu doma.user posted image


uf, zdej gremo loh poooooooocaaaaaas spat user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 22:18:41   
K_a_t_i
Pozabla sem pohvalt Vidov slog spanja user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Zdej vem zakaj Žiga čez dan ne zna sam zaspat v posteljci - mu bom jutri prvezala rit na vrtiljak pa ta desen štumf mu bom slekla, pol pa mrbit bo user posted image .

Nočko.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 22:20:18   
urla
Thaiss in Matia: super pa pridita hitro domov.

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?