|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 22:21:44   
tejčica
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Pol eno tehnično vprašanje....
Tejčica, kako nardiš tale LINK?!
IZVIRNO SPOROČILO: tejčica
LINK do naše prve debate.




Naslov (npr. http://www.ringaraja.net) skopiraš v post, potem ga z miško označiš in čez prepišeš kar želiš.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 22:25:38   
Pikca
joooj Thaiss&Matia kok sta nas prestrašla!!! Samo da ni hujšega, držim pesti, da bosta kmalu doma.

fotke so pa vse po vrsti luštne...

dajadada a veš, da sem zadnjič, ko si eno fotko prpopala, pomislila če ima Nejc mogoče lasuljo, kok je dobruser posted image

pomivanje po tleh - jaz si pa nisem upala s čistili, sem kar z otroškim milom in bom tudi zdaj, ko se bo tamal začel plazit. so se mi pa zelo obnesle Pronto krpice (suhe) - poberejo vsak prahec in ni treba tolikokrat pomivat.
GH - bravo Živa in Hana, tudi naš ima vedno večji apetituser posted image , če zvečer malo zamujamo s pripravo njegovega priljubljenega rižolinota, se ful krega, tud dojenje ne pomaga. Se pa zdaj ful malo doji čez dan, v glavnem samo za zaspat, me kar malo skrbi, da se ne bi spet premalo rediluser posted image . Imam občutek, da se bo prej odstavil kot sestricauser posted image

danes smo uspeli it pogledat nov šoping center v Domžalah - ni samo Pikapolonica, ampak še Deichman, Clark, Takko - ful robe za otročke, to bomo zapravljaliuser posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 22:32:21   
tejčica
IZVIRNO SPOROČILO: Pikca

danes smo uspeli it pogledat nov šoping center v Domžalah - ni samo Pikapolonica, ampak še Deichman, Clark, Takko - ful robe za otročke, to bomo zapravljaliuser posted image


Pa zakaj hudiča se na Obali ne morjo spomnit kej tacga odpret. Mamo sam en bogi BC in še bolj bogi Ariel!user posted image
Pikca, super da tudi Jernej vedno bolj uživa v GH.user posted image

pronto krpice - Kaj to uporabljaš potem samo za fleke brisat al kako?

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 22:48:52   
draja
Uf zdajle me je pa močno stisnilo, ko sem to brala - Thaiss in Matia nešteto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vaju in da se hitro vrneta domov!

Pikca jaz sem pa zadnjič razmišljala, da bi ti, če bi pohitela s še enim sončkom, lahko vse tri dojila! To bi bilo pa res nekaj posebnega!!! Samo ena ziza bi ti manjkalauser posted image .
Pa super da Jernej vedno raje papca. Zgleda da sta glede dojenja čist ista z našo Živo. Kdaj pa mu daješ rižolino? Jaz okrog 17-ih, enkrat med 19:30 in 20. pa se še doji in nato zaspi. Nekako nočem prestavit kašice na večer, ker to je še edinokrat da se res lepo in res rada in v miru doji. Če pa je kašico okorog 18-ih pa je preveč sita za večerno dojenje.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 22:58:57   
Anonimen
Thaiss in Matia user posted image user posted image user posted image !


Punce, lepe sanje! Nočko!

(odgovor članu draja)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 23:25:32   
Pikca
pronto krpice - Kaj to uporabljaš potem samo za fleke brisat al kako?
Ne ne, to so take suhe krpice, ki prah poberejo. Niso za pomivat. Za fleke pa klasika - cunja pa voda pa mal šampona.

Pikca jaz sem pa zadnjič razmišljala, da bi ti, če bi pohitela s še enim sončkom, lahko vse tri dojila! To bi bilo pa res nekaj posebnega!!! Samo ena ziza bi ti manjkala .
user posted image user posted image user posted image  sicer pa zaradi Žive ne bi blo treba nič hitet, ker nič ne kaže, da bi se sama odklopila, jo bom kar jaz moralauser posted image .  Zadnjič je ugotavljala, da bi bilo fino, če bi mami imela še tretjo dodiko za očijauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 23:29:35   
Naomi
...mal naloge...user posted image

..kero kremco boste uporabljale zdej k bo mraz prtisnu, pa lsn vetr zabriu?



(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 23:31:36   
Pikca
aja tejčica zraven teh krpic dobiš tudi orodje za krpico gor nataknit - ti ni treba po kolenih. Pa imajo tudi druge firme, ne samo Pronto, niso pa glih poceni (no zdaj jih že en čas nisem kupila, jih bom spet, ko bo tamal začel po tleh šibat)

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 23:33:34   
Naomi
IZVIRNO SPOROČILO: Pikca

aja tejčica zraven teh krpic dobiš tudi orodje za krpico gor nataknit - ti ni treba po kolenih. Pa imajo tudi druge firme, ne samo Pronto, niso pa glih poceni (no zdaj jih že en čas nisem kupila, jih bom spet, ko bo tamal začel po tleh šibat)


to je tist k u reklami pes z repom maha gospodinja pa s krpico...oba sta bela...pes in krpica user posted image user posted image ...tut mi mamo to...odl.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 23:33:49   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: tejčica

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Pol eno tehnično vprašanje....
Tejčica, kako nardiš tale LINK?!
IZVIRNO SPOROČILO: tejčica
LINK do naše prve debate.




Naslov (npr. http://www.ringaraja.net) skopiraš v post, potem ga z miško označiš in čez prepišeš kar želiš.


simpel, ko pasulj! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Naomi

...mal naloge...user posted image

..kero kremco boste uporabljale zdej k bo mraz prtisnu, pa lsn vetr zabriu?


Nobene user posted image .

Ja, sej jst že spim... URADNO!
Mater vola.. A ni kao ful brezposelnih v Slo? Pa prva zaposlitev pa jih noben ne vzame... Pol pa iščeš enga za neko konkretno delo, je pa kr neki od kandidatov. No ja, tole ni glih semle pasal user posted image . Sam sem toook slabe volje če pomislem na moje revce punce k garajo kt žvine na šihtu. Kok sem šele, ko pomislem, kok bom jst mela dela čez par mescev user posted image

No super,... Žiga je buden user posted image

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 18.10.2007 23:37:25 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 23:41:52   
sezam
erna - groza user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za thaiss in matia Me je tud kar mal "kurja" polt, ko sem tole prebrala. Super novica, da ni kaj hujšega

fotke - itak, da so vsi cukrčki

IZVIRNO SPOROČILO: Pikca
danes smo uspeli it pogledat nov šoping center v Domžalah - ni samo Pikapolonica, ampak še Deichman, Clark, Takko - ful robe za otročke, to bomo zapravljaliuser posted image

jao, jao, potem bolj, da se ne spravim tja user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 23:42:09   
skačica
najprej en kup user posted image user posted image user posted image user posted image  za Matio in thaiss, da čimprej prideta domov.Sem se ornk prestrašila, ko sem prebralauser posted image .

Drugače pa dober večer!
Šele zdej sem našla čas za RR, cel dan nekaj delala. Dopoldne sva šle z Izo v mojo službo po napotnico, tam je mala zabavala vse po vrsti, ko sva prišle domov sva pa šle spat in spale do pol petih. Ko je prišel mož domov, je on prevzel Izo, jaz sem pa mal pucala in sesala, ker ne bi rada prišla nazaj v svinjak. Iza tako uživa, ko jaz s sesalcem skačem okrog nje, čist je norauser posted image .

pikca- sem se pa nasmejala Živini izjava za tretjo zizo. Sem mislila, da se je že odklopila. Se bo mali prej kot onauser posted image .

slikce- krasni otročki, tud men se zdijo zdej bolj luštni kot prej. Ampak Nejc ima pa tako frizuro, da dol padeš pa Katja od Urle take lepe očke. Adijo.

hranjenje- Jaz Izi ne dam ničesar v roke za tisti čas, ko jo hranim, ker ona drugače tako maha, pa tud tv-ja takrat ne gleda, ker pol ona ne šlivi nobenga,ampak pade not in gleda, poje pa nič. Zato imam najraje, da se hrani brez vseh pripomočkov. Ima pa tašča grdo navado, da ji ravno takrat kaj poturi v roke in pol je hrana na igrači, po cunjah, na stolčku...vsepovsod.

pitje- dajte mi povedat tiste, ki otročke še kar pogosto dojite, koliko vam kaj spijejo druge tekočine? Moja Iza lahko rečem, da skoraj nič.  Flaške ne šmirgla, prav tako ne magičnega lončka al kaj je tisti Aventov, skratka ničesar razen kozarca, zato ji včasih ponudim vodo v kozarcu, ampak tega bolj malo spije. Sicer jo pa še vedno kar pogosto dojim, tudi po vsaki GH, da se odžeja. Upam, da je to dovolj. Bi ji morala večkrat ponudit čaj ali vodo? Bom od jutri naprej bolj pogosto.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 23:45:01   
skačica
kremica za mraz- sem kupila eno od Mustele, sicer ni ravno za mraz, ampak ima fajne sestavine in jo bom kar uporabljala. Ne vem pa kako točno se ji reče, bi mogla it pogledat.

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
18.10.2007 23:48:20   
Pikca
ajaa, Draja, se mi je zdelo, da sem nekaj pozabla odgovort... malico ima Jernej ob cca 16.30 in večerjo ob 19h, pred spanjem se pa doji. Jaz bom kar obdržala tak urnik, ker imamo tudi ostali družinski člani večerjo okrog 19h. Zajtrk imava  ob 8.30, dopoldansko malico ob 10.30-11, kosilo pa 13-13.30. Za malico mu turim sadje, ki ga ne mara preveč, tako, da takrat poje bolj malo, za glavne obroke pa je ko tavelik. Ful se je navadil na tak ritem in me je kar mal strah premika ure na zimski čas...

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
19.10.2007 0:07:12   
Pikca
Sem mislila, da se je že odklopila
mah ja... svojega večernega "dodanja" ne da za noben dnar... podnevi smo bli že brez, zdaj pa bi ona spet, ko se vrne iz vrtca.

hranjenje - odkar je Jernej začel z apetitom jest, je tudi najbolje, da je pred njim samo hrana. Živa je bila pa kontra - nisi nič spravil vanjo, če je nisi zamotil.

pitje - naš skoraj nič ne pije


< Sporočilo je popravil Pikca -- 19.10.2007 0:08:23 >

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
19.10.2007 0:13:14   
Pikca
kremce pa tudi jaz ne mislim nobene uporabljat, pri Živi je nisem nikoli, pa je imela skoz lepo kožco

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
19.10.2007 0:23:36   
skačica
še vedno ne spim, sem našla temo DS in sem šla jaz koza ob tej uri to brat.Še spat ne bom mogla. Kako zelo se mi smili tista punčka, ki je prepuščena sami sebi. Meni solze kar tečejouser posted image user posted image user posted image user posted image  Upam, da se mamica odloči prav in vzljubi svojo punčko, četudi ima DS.
Se spomnim na Izo, ki je imela po porodu kar hudo zlatenico in so jo vozili v drugo sobo pod lučko, jaz pa sama v svoji sobi, samo dojit sem jo lahko hodila tja. In sem cele popoldneve prejokala, Iza se mi je pa tako smilila, ker je bila sama tam in me ni imela na razpolagouser posted image . Grem spat, še prej jo pa ornk polupčkam.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
19.10.2007 7:10:54   
tejčica
Juuuutro! Kje ste zaspanke? Mogoče vas pa dišeča  user posted image  privabi na čvek.user posted image  Jaz sem auf že od petih. Je mali mal zgodaj flašo zahteval, pa se mi potem ni splačalo it nazaj spat. Smo pa danes spet kar dobro spali, tako da upam da ni Draja z visečimi podočnjaki.



(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
19.10.2007 7:20:30   
draja
Jutro!

Spet vstali po trdni temiuser posted image , ponoči pa je imela krče in težave z vetroviuser posted image . No, vseeno smo parkrat kakšno urico in pol v kosu spali in jaz s epočutim odlično naspanouser posted image . Jah,človek se vsega navadiuser posted image .

Skačica Živa se fuuuuul rada igra in naliva z Aventovo flaško na katero sem ji dala ročaje in ustnik za magični lonček. Nekaj popije, mal pa ven spljuva, ampak res je to njeno najljubše opravilo. Lepo si zna sama držat in dat v usta in nagnit, seveda pa je nadvse zabavno okrog obračat, vrtet, tolči po igračah,... koliko spije ne vem točno, ker precej ven spljuva, ampak nekaj pa sigurno. Se pa čez dan doji samo enkrat in še to bomo zdaj zamenjali z zelenjavnim obrokom. Po GH pa ni šans da bi se še priklopila, tudi če zelo, zelo malo poje. Jaz mislim,da ti ni treba skrbeti glede žeje pri Izi, če se še vedno doji ob GH.

Pikca user posted image  sem se nasmejala Živini ideji. Sej oči najbrž ne bi imel nič proti,če bi imel kakšno zizo spet zaseuser posted image .

Kremica nimam pojma. Bom počakala, da ve naredite raziskavouser posted image . Se pa pri kozmetiki držim načela - čim manj tem bolje!

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
19.10.2007 7:23:51   
draja
no, vidiš Tejčica, en od njiju mora dežuratuser posted image . sam ni krize, se dobro držimo, podočnjake pa bomo v modrc skrili tko kot je ena zadnjič tukaj napisalauser posted image

hvala za kavo!

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
19.10.2007 7:39:01   
tejčica
IZVIRNO SPOROČILO: Pikca
Pikca jaz sem pa zadnjič razmišljala, da bi ti, če bi pohitela s še enim sončkom, lahko vse tri dojila! To bi bilo pa res nekaj posebnega!!! Samo ena ziza bi ti manjkala .
user posted image user posted image user posted image  sicer pa zaradi Žive ne bi blo treba nič hitet, ker nič ne kaže, da bi se sama odklopila, jo bom kar jaz moralauser posted image .  Zadnjič je ugotavljala, da bi bilo fino, če bi mami imela še tretjo dodiko za očijauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ma je faca Živa.user posted image

kremica - Nivea za veter in mraz. Imela sem jo že pri Taji in se je dobro obnesla. Je pa nisem vsak dan mazala.

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i
Sam sem toook slabe volje če pomislem na moje revce punce k garajo kt žvine na šihtu. Kok sem šele, ko pomislem, kok bom jst mela dela čez par mescev user posted image

Kati, nič še na šiht mislit, saj smo šele začele s porodniško.user posted image  Ja, magari.user posted image  Jooooj, mene kr zvije če pomislim da imam samo še tri mesece in pol porodniške...user posted image

Skačica, sem tudi jaz prebrala tisto temo.user posted image  Odkar sem mati, me take stvari še ekstra vržejo iz tira. Pa saj nas vse.

IZVIRNO SPOROČILO: draja
no, vidiš Tejčica, en od njiju mora dežuratuser posted image . sam ni krize, se dobro držimo, podočnjake pa bomo v modrc skrili tko kot je ena zadnjič tukaj napisalauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ženske, a mi pride katera zlikat. Jaz štrajkam!user posted image

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
19.10.2007 7:40:20   
A-N-J-A
Jutro!

Elo je peljal moj v vrtec,tko da sem bl na komotuser posted image .Je rekla-oči mene pelu v v vltec,dijo mami -in sem jo mogla po hitrem postopku oblečt in dijouser posted image .
Bor je priden,dam ga na tla in pol se privleče do konc tepiha in se igra z unimi cufkamiuser posted image .
GH-jaz mu dam okol 11h eno zelenjavco,al pa sadje,pa zvečer včasih sadje včasih mlečno.Jaz bom tole kr na izi.Ela se je praktično do 1 leta samo dojila pa je bila zelo malo bolana,ta revež ima pa že tko več možnosti za bolezen,ker Ela prinese z vrtcauser posted image .Skutke pa te zadeve bom najbrž okol 8 meseca začela,gluten pa še ne vem kdaj.
pitje tekočine-naš ponavadi spije kakšne 1/2 ure po kosilu 150 ml čajčka,včasih sok.Kakšen dan pa ne spije nič,se samo doji.
pomivanje po tleh-A vi pomivate???Jaz še nikol nisem,sam sesamuser posted image .Jaz dam kr prašek za po tleh in gasa,res pa da mi mali še ne liže tal,kaj bom takrat pa še ne vemuser posted image .
skačica-tista mamica je samo v šoku in ni zapustila punčke,če bi jo si najbrž ne bi črpala mleko.Je pač na glas razmišljala pa so jo ene takoj napadleuser posted image
sibil-zdaj si prvič pripopala svoja fanta in moram rečt da sta mi zlo všeč,prava cukrauser posted image

Evo Bor me že pogreša pa še njegovo sporočilo¸ys dddqeddc1, kkjč n 41c44 c   cxd

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
19.10.2007 7:45:28   
erna14
jutro

tejcica-a lahko jaz pridem likatuser posted image user posted image neeeeeeeeeeee ne bo me
thaiss-ja nc ni novga sem jo mal prej klicala in se ne oglasi,mene tud tok matra kaj je sploh bilo in kako sta,upam da je vse uredu in da prideta danes domov.

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
19.10.2007 8:02:52   
erna14
novica
 
user posted image user posted image user posted image user posted image  obadva z thaiss sta uredu matia je bil cukrcek je prepanckav celo noc,ima buskico ampak ta se bo ze pozdravila thaiss je zalostna se krivo pocut ker sta padla,ampak kot vedno vsakemu se lahko zgodi
user posted image  za njiju


_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Marčevke 2007 (2. del)
19.10.2007 8:12:14   
tinaaja
Jutro,
evo, lepa novicka, da je matia prespal nocko in se vedno drzim pesti, da bo se naprej OK in da si kmalu pisemo tukaj goruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

krema za mraz
- jaz bom kar pri musteli ostala, cold al kako se imenuje.

pitje - prakticno nic, vcasih malo vode po kozarcu.

draja, a das zivi kaj kapljic? ce se mora sprdkat? ali pa masaza pred spanjem?

pikca, ziva ga pa seka user posted image user posted image

DS - sem ze skomnetirala.. ne stekam, ampak dejstvo je, da je to velik sok za starsa.. ampak vseeno ne stekam... upam, da nikoli ne bom!

sibil- se strinjam z anjinim komentarjem user posted image

gremo rito previt.. i'll be back









_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?