|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 8:27:10   
makla2
Helo!
Se oglašam po dooooolgem času. Nimam časa sploh, ker mam tale dva meseca, kar je Cotko šel v vrtec, izmenično bolanga enga al pa druzga. user posted image  

Kriza je ,ker ma najprej en vročino 40, dan dva, pa je dobr, čez par dni pa drugi. Upam, da se bo tole kej kmal umiril. Časa mam pa zdej velik manj kot prej ko sta bla oba doma. Zdej se skoz nekaj na čas lovim.

Elis@ sem se zdejle spomnla, da sem ti dve kaseti id Tomažka obljubla za presnet. Zdej sam tuhtam, kako bomo to izvedle, ker sem priklenjena doma. Naš oči namreč cele dneve dela.

Drugač pa kar se lokomotiv tiče (tud pr naši bajt jih je nekje 10), ko naš Cotko ni nikjer dobil Mance smo jo naročil v Magri. Je par tolarjev dražja kot v BC, ampak so jo naročil. Za Božička bomo naročil DISLA, ki ga mi nismo zasledil nikjer. Vi ga mate?

Romana ČESTITKE za službo, pa tko kot so že napisale nekatere, velik evrov.

_____________________________

Otrok je največ, kar ti življenje lahko da.

1.2.2004 sva dobila Matevža.
22.9.2006 pa se nam je pridružila še Klara.

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 8:36:25   
Miss Piggy
IZVIRNO SPOROČILO: makla2


Elis@ sem se zdejle spomnla, da sem ti dve kaseti id Tomažka obljubla za presnet. Zdej sam tuhtam, kako bomo to izvedle, ker sem priklenjena doma. Naš oči namreč cele dneve dela.

Drugač pa kar se lokomotiv tiče (tud pr naši bajt jih je nekje 10), ko naš Cotko ni nikjer dobil Mance smo jo naročil v Magri. Je par tolarjev dražja kot v BC, ampak so jo naročil. Za Božička bomo naročil DISLA, ki ga mi nismo zasledil nikjer. Vi ga mate?
.


Zarad kaset se nič ne mudi, sem po pravic povedan, tud jaz čist pozabla. Zdej tko skor nič risank ne gleda, ker nima časa. Se z vlakci igrauser posted image .
Dizla nimamo, mamo pa unadva Splatter & Dodge, pa jima naš pravi, da sta to dva dizla. Mance tud nimamo. No od včeri naprej jo mamo na steniuser posted image . A da Magra naroči če je treba. To pa nisem vedla.

Ja, kar se vrtca tiče, je blo pr nas isto lani. Najprej eden, pol pa še drugi - non stop neki bolana. Pa to leto ni kaj bistveno bolje.user posted image


< Sporočilo je popravil Elis@ -- 19.10.2007 8:37:53 >

(odgovor članu makla2)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 8:44:04   
Anonimen
Punce, a kej veste kok je za plačat, če grem k G na drugo mnenje?? Se pravi ne k moji Fakinovi... Sem razmišljala da bi šla v Zagorje k Mlinariču al kaj je?? Baje je dober..user posted image

Res bi šla še kam drugam, ker me skos neki matra..user posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 8:46:17   
Anonimen
Če lahko jaz odgovorim user posted image
Sama sem dala za vaginalni ultrazvok in pogovor 40 evrov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 8:50:41   
Anonimen
Kind lady, kje pa??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 8:51:08   
Anonimen
Diagnostični center Bled.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 8:54:02   
Anonimen
Kind lady, hvala!! Sicer se mi pa zdi, da bi moglo bit pr nas to še mal ceneje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 9:39:46   
LANLAN
eeeeeeeevvvvvvvvvvvvoooooooooooooooo,končno še naša slikca gor..user posted image user posted image user posted image sm tko vesela,pa nism nobeno matrala...

(odgovor članu LANLAN)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 9:44:45   
LANLAN
Punce, a kej veste kok je za plačat, če grem k G na drugo mnenje?? Se pravi ne k moji Fakinovi... Sem razmišljala da bi šla v Zagorje k Mlinariču al kaj je?? Baje je dober..

Res bi šla še kam drugam, ker me skos neki matra..

ej,zakaj se pa pol kar ne prestaviš k Mlinariču?

(odgovor članu LANLAN)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 9:47:59   
Miss Piggy
biba, jaz mislim, da je drugo mnenje zastonj, in da imaš pravico zaprosit za drugo mnenje. Mislim, da moraš to povedat Fakinovi, pa se pol naprej zmenta. Al pa če pokličeš h Mlinariču in rečeš, da bi rada njegovo mnenje, kot drugo zdravniško mnenje, pa ti bodo povedal kako naprej.

LANLAN, super avatar!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LANLAN)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 9:49:59   
Anonimen
Drugo mnenje je lahko zastonj, vendar dolgo čakaš.Ponavadi se gre po drugo mnenje k nekomu, ki je res strokovnjak, zato plačaš, da prideš čimprej na vrsto.user posted image
A veš Elis@ user posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 10:59:25   
Miss Piggy
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Drugo mnenje je lahko zastonj, vendar dolgo čakaš.Ponavadi se gre po drugo mnenje k nekomu, ki je res strokovnjak, zato plačaš, da prideš čimprej na vrsto.user posted image
A veš Elis@ user posted image


OK, zdej vem...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 11:05:39   
Anonimen
Ok, hvala

bom poklicala, pa bom videla kako in kaj.

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 11:29:22   
kapesanta
biba, če greš ob četrtkih zjutraj, je v ordinaciji dr. Fakinove dr. Pogačnik, ki je tud zlo super, pa se ti ni treba prestavljat, enostavno greš, ker je to še vedno ordinacija dr. Fakinove. Jaz hodim vedno v njeno ordinacijo k njemu.
Glede strokovnosti pa tko: glede na to, da nadomešča dr. Lomškovo na porodni, je verjetno že dober, ne? No jaz sem super zadovoljna z njim, z odnosom in s strokovnostjo, pa s spremljanjem moje nosečnosti (imela kar veliko kontrol, pa UZ, pa veliko slikc mam) pa je potekala čisto normalno.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 12:55:20   
Anonimen
Jaz tud hodim zdej k Pogačniku, ko Lomškove ni in bom kr pri njemu ostala. In ja, je fajn. user posted image
Pa ni moj ginekolog, pa me je prišel drug dan po porodu pogledat v sobo in vprašat kako sem in pogledat user posted image , čeprav ni mel vizit tisti dan. user posted image

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 13:04:53   
Anonimen
Pa potem najbrž on prav tako vidi mojo kartoteko,ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 14:05:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Pa potem najbrž on prav tako vidi mojo kartoteko,ne?


Pogačnik? Ja, seveda, saj je v isti ambulanti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 14:40:29   
kapesanta
ti jo dobiš v roke in mu jo neseš not - predvidevam da želiš da jo pogleda - ker dejansko nima pravice vpogleda, če ti tega nočeš, ker ni tvoj pooblaščeni zdravnik - tako da če nošeč mu je ne dat user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 14:46:57   
Anonimen
ma po eni strani bi res rada čist ločeno mnenje, zato mu je ne bi dala.. Sam ne morem mu rečt da mu je ne dam..user posted image user posted image

Sicer pa sploh ne vem al naj grem al ne...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 14:49:46   
Miss Piggy
Biba, če dvomiš v diagnozo svoje zdravnice, vsekakor pejt po drugo mnenje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 15:39:18   
Bubamaraa
živjo....

vglavnem delam na polno... in se prilagajm zdej temu delovnemu tempu....user posted image

Lanlan ful lušten avatar... res sta luštna....user posted image user posted image user posted image

Biba ja povsod boš plačala drugo mnenje in mislim, da so cene kr povsod si podobne...



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 17:06:38   
neyka7
ojla, kako ste, je kira prisotna? jz sem lih dam pršla, sem mogla v Trboule avto registrirat...zdj bom pa kr mal lenarlauser posted image .

Biba tud men se zdi, da greš še po kakšno mnenje kam drugam.

Punce, kakšna se pa vam zdi Fakinova (no, tista k j pr njej)?...men se zdi...mah včasih je škoda govortuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 17:10:50   
Bubamaraa
Fakinova je men obupna..jaz sem šla stran od nje....se prov spomnim, da sem imela grozno vnetje in me je šus babji tako grdo pregledu, da sem en teden krvavela in tolk me je vse bolel, da niti sedeti nisem mogla....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu neyka7)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 18:58:49   
kapesanta
hja, tud jst sm Fakinovo zapustila - predvsem zato ker sem imela občutek, da ji je vse odveč. Nobene stvari ni povedala, vse sem morala izvleč iz nje. Po čiščenju (nov.2004) pa mi je rekla nekaj takega, kot to je zato, ker nisem hotla met otrok, ko sem bila še mlada... Ja res, če pri 30 zanosiš, si pa res že prestar za otroka... No v glavnem od takrat me ni več vidla...

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 19:02:13   
lunca2
Dober večer!

Vidm, da smo že na drugi strani.user posted image user posted image user posted image Mi smo dobr, Ažbe čedali bolj priden, trenutno pa spi.user posted image In kaj kej počnete?

Lanlan lep avatar.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?