|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 10:03:28   
lencyyy
ulla80,pomoje je vseen kaj ji daš tko al tko bo počas vse probala,jest ji dam ponavad korene pa cvetačo skup

_____________________________

11.7.2007 Je na svet pokukala našaTaja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 10:04:08   
SANEK1
Dobro jutro!
Se mi je zdelo, da mora bit nekaj z to ferdamano luno, ker Živa že 3 noč nič ne spi. Dobro mogoče vsega skupaj 6 ur, ampak to ni nič user posted image user posted image user posted image  Včasih je pa spala tudi po 10-12 ur v eno. Ja v eno.user posted image user posted image user posted image
Zakaj že zdaj več ne. user posted image user posted image user posted image
Jaz Živi ravno kuham jabolko, pol ji ga bom spasirala in bo zajtrkovala. Pri nas je za zdaj to edeni obrok.

Freycha, z Živo držima pesti. Pa da neboš preveč švinglala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lencyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 10:04:19   
Anonimen
babe ni tolk luna kriva, pač pa neptun in uran harata po nebuuser posted image sj bo minilo....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 10:05:28   
Anonimen
lencyyy jaz tega se pa bom držala da sam po eno stvar začneš, pa pol k vidiš da že par stvari dobr prenaša ji pa začneš skp mešatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 10:12:07   
nia30.6
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

jutrouser posted image ......kakva noč, svi na ulicama, kakva noč....user posted image user posted image kr neki no....skoz neko dretje v spanju, se je bebyfon kr naprej vklaplju, pol je še bruhnla al kaj pa tak kašljat začela da me je katapultiralo iz postleuser posted image sem skor komodo podrla, udarla sm se pa itak tk, da mam čist sivo nogo....eh....pol sm jo pa k seb vzele ob enih pol štirih, k se mi res ni dalo več...sm pustila nočno lučko pržgano pa dremala, tamala je pa rogovilila tam zravn pa se trudla živalce iz moje pižame dol pobratuser posted image user posted image no, pol enkrat je pa mrknla, pa skoz spet neko cviljenje in stokanje...eh...

user posted image user posted image user posted image zdaj pa sem se nasmejala!!!user posted image user posted image user posted image
jutro mame!


naše noči so približno vedno take, zgleda da našega moti luna, sonce, skratka celo ozvezdje! danes se me je celo usmilil in od pol6 do 8.30 potegnil!!!!!user posted image user posted image user posted image  drugače pa jamranje, jokanje in zbujanje spada k naši vsaki nočiuser posted image user posted image user posted image

no ulla80 meni so v napoto do posteljice samo kabli od računalnika, ker se mi ga zvečer ne da pospravit, pa se ob vsakem njegovem alarmu zapletem v njih, se spotaknem, tak da ga itak še bolj zbudim!user posted image user posted image user posted image




aja mam vprašanje glede GH! mi bi tud začeli, ampak je zdaj od cepljenja še tečen in žnodrast, ma kar fajn sluzi, ker se mu pri kašljanju zaletava! mislite da bi bilo fajn počakat z GH, da bo to šlo mimo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 10:15:28   
nia30.6
joj zdaj sem pa kar vse dala pod citat! se opravičujem! se vidi da sem nova v temuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nia30.6)
Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 10:18:40   
bojana2
Lencyyy a ti si pa z Bleda...kolk je men tale gorenjska luštna...bi se kr gor preselila...najraj na Bled...greva z mojim vsake počitnice gor..pa še fuul fajn kolegico mam gor k ima enoletnega sinčka...vam kr mal zavidam tiste sprehode okoli jezera...user posted image

(odgovor članu nia30.6)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 10:21:33   
yudit
Dobro jutro, mi smo tud slabo spali mala se je zbujala 4 po nočiuser posted image , nevem zakaj in vsakič je neki zajokala je pol mal pojedla po spet zaspala nazaj, in ponovno ista pesem 4user posted image .Zdaj se igra na blazini in se smeji sama sebi, vidim da kar pridno napredujete z stranmiuser posted image , še mal pa bo dvestotka me zanima kera bo odprla dvestotko in zaprlauser posted image , mogoče pa jazuser posted image ....Dans pa ni vetra ne piha je zelo toplo tak da pol šibamo ven po nakup in mal okrog, ker je taki lepi dan pa še dragi je končno doma, boma mi tud  špilali družincouser posted image ...lp pa fajn bodite

(odgovor članu nia30.6)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 10:26:35   
krkatja
Tini6 in Nia, midva z Jurijem greva na sprehod izkoristit ugodne temperature. Vama pošljem tel.številko po zs.
Ravnokar me je dragi razveselil, da pride iz službe že ob 12-ih. Juhuhu...kot da bi jedla veliko čokolado z lešniki user posted image  

(odgovor članu yudit)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 10:29:46   
nia30.6
ja mi2 tud počasi pakirava ker je že siten!

(odgovor članu krkatja)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 10:41:30   
tini6
Mi2 tud

(odgovor članu nia30.6)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 11:09:25   
madejka
Dobro jutro! Tud naša noč je bla bolj srednja žalost... ampak je mimo, Maj pridno sitnari tu v igralnem centruuser posted image , jaz se pa trudim malo prebrat RR in pojest zajtrk.

IZVIRNO SPOROČILO: bojana2

Lencyyy a ti si pa z Bleda...kolk je men tale gorenjska luštna...bi se kr gor preselila...najraj na Bled...greva z mojim vsake počitnice gor..pa še fuul fajn kolegico mam gor k ima enoletnega sinčka...vam kr mal zavidam tiste sprehode okoli jezera...user posted image


Tud mi smo vsako poletje malo na Gorenjskem, ampak v Bohinju, kjer ma moj žlahto. In mi je FULLL všeč, ampak preselila se pa ne bi tja... sem bolj "morski" tipuser posted image Jaz bolj Majrim zavidamuser posted image

A v MB sonček sije, da ste vse pobegnile ven? Pri nas je še kar oblačno in piha...grrr... Gremo pa kasneje k mojim v Kungoto kjer vedno sonček sijeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu bojana2)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 11:50:23   
Mari71
Se mi je zdelo, da mora bit nekaj z to ferdamano luno, ker Živa že 3 noč nič ne spi. Dobro mogoče vsega skupaj 6 ur, ampak to ni nič Včasih je pa spala tudi po 10-12 ur v eno. Ja v eno.
Zakaj že zdaj več ne.


Sanek1 - ne obupat. Ravno takrat, ko se otrokom dogajajo "pomemebe" zadeve, precej slabše spijo, vsaj po mojih izkušnjah. Uvajanje GH je že ena taka zadeva, a sej bo boljš. Boš videla. No, bodo prišle pa druge zadeve (zobki inp.)user posted image .  Razmisli v tej smeri, da ene mamice že od zmeraj slabo spijo, ti pa si se vsaj v prvih mesecih malo naspala. In kot rečeno - vse mine, tudi nespanje oz. malo slabše noči! Tako izmenavanje "dobrih" in "slabših" obdobij je normalno pri tako majhnih otrocih.

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 12:20:33   
lencyyy
Bojana2 navš verjela ja drgače sem Radolčanka živim pa na Bledu.Ej da ti povem da je en drek ta Bled,jest se rajš odpelem kam drugam na sprehod, ker okoli jezera mi gre na živce ker se moraš vsakmu umikatuser posted image .Prej k sem bila v Radolci sem bla večkrat na Bledu kot pa zej k živim tleuser posted image

_____________________________

11.7.2007 Je na svet pokukala našaTaja

(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 12:57:50   
Freycha
jupiiii jaz imam pa novo friđiduro user posted image user posted image user posted image  user posted image in sem celo zadovoljna user posted image  sem super zadovoljna user posted image

zdej pa hitro die, der, das ponovim, potem pa se mi začnejo noge trest zaradi testa user posted image


krkatja nič bat, to me pride ena individualno učit. In ker sva vmes malo prekinili (zaradi poroda) in ker sem jaz vse pozabila, mi je zdej rekla, da mi bo dala test za pisat - da me prisili, da malo ponovim in se učim user posted image

(odgovor članu lencyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 14:25:09   
tini6
Me smo iz sprehoda, smo spoznale Krkatjo. Smo prav lepo poklepetale. Špela je do dveh spala, zdaj pa kar ni lačna, čeprav bi se mogla že ob 13 dojituser posted image  Bo že lačna.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 14:45:33   
nia30.6
Freycha ti maš pa z Dito lepo pošlihtano, če uspeš in k frizerju pa še učit se in pisat test!?user posted image
jaz še prav na wc ne morem, bog ne daj da bi si z mojo dolgo čupo omislila frizerja, še oprat jo ne uspem tak kak bi želelauser posted image
a ti lahko mal Iana pripeljem na inštrukcije kak si mami lahko vzame malo časa zase?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 14:46:44   
nia30.6
tini, mogoče pa je zamerla, da je Ian jedel v njeni sobi in se igral z njenim konjičkom pa zdaj protestira?!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tini6)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 15:00:20   
pupi
Na hiterco, da se vam javim, ker brat vas nimama časa. Mi smo vsi trije prehlajeni, je očitno ata privleko domov prehlad. Mala ful težko diha pa rešujemo z fiziološko, al se še da kak drugače user posted image  Vem da s pumpico naj ne bi bilo OK, samo ji vseeno očistim kolko pač gre, ča pa ma tak zabasano saj pa ne morem nič naredit z vatico. Pa tak tudi, če ji ne vem kaka čistim, ma še vedno zabasano!!user posted image  Kaj lahko kaj druga še narediš pri takem malem, kot da čakaš da je prehlad mimouser posted image  Tak se mi smili, jaz lahko vzamem Lekadol, Coldrex al bilo kaj njej pa ne morem nič dat. Upam da ne bo nič narobe sem zdaj tamamlo pa mojo mamo malo na sprehod poslal, če pa je tak toplo, pa da si malo plučeka prediha, če je non stop not zaprta. Res upam da ne bo nič narobe!!!

Midva grema danes 1. od kar jo mama na neka dva roj. dneva!! Pa ravno zdaj more to bit, ko je prehlajena. Pa saj mami zaupam, ker je bil moj brat nonstop bolan, pa malo bolj kot samo prehlajen in mislim da se bo mama znašla.

Zvesta ti si opasna s totimi seznamiuser posted image user posted image !!

Se tipkamo jutri, upam da ne bo že 3. del julijkuser posted image

ČAO

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 15:02:31   
pupi
Aja, še to se nise pohvalila da mi je mentorca dala zeleno luč za oddajo dispozicij za diplomsko user posted image user posted image !! Zdaj pa še diplomsko vtrgam, pa je to to in v službo, jeeeeeeeeeeee

(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 15:13:36   
nia30.6
pridna pupiuser posted image
jaz sem diplomirala 3 dni pred porodom!user posted image

(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 16:54:59   
Anonimen
jezus... jaz sem mislila, da bo zdaj vsaj 10 strani za prebrat.... pa vidim, da ste bile vse zunaj, zgleda...

no, mi smo doma... na NFT je bilo fajn, Izak se lepo razvija in iz terapijo v terapijo napreduje user posted image user posted image user posted image
sma šla potem k meni v službo in se niso mogli načudit, kako je priden... pa vse so rekle, da je ful lep... user posted image user posted image user posted image

INNNN???

Ja, naš lepi novi avtek je tudi že doma. user posted image user posted image user posted image  Samo se še nisme uspela pelat v njem...

(odgovor članu nia30.6)
  Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 17:35:57   
Freycha
nia je moj dragi danes doma in je popazil Dito. Nemščino imam pa itak pri sebi na domu.

No, nisem pisala testa, me je ustno spraševala in sem zelo razočarana nad sabo user posted image  mi je full lažje pisat, ko si lahko vzamem čas, pa premislim, kako bom kaj napisala, ustno mi je šlo pa full slabše.

A sem napisala, da imam novo frizuro? joj, jaz se sama sebi full seksi zdim, dragi je pa rekel, da sem taka kot takrat, ko sva se spoznala in sem mu bila takoj zelo všeč user posted image user posted image user posted image  Res je, da sem dala za frizuro 30€, sam je vredno vsakega euročka.

joj krkatja, tini in nia sem vam kar fovš, da ste se dobile na sprehodu...... če se boste še, mi javite, pridem zraven

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 17:58:34   
Anonimen
Freycha... no, daj prilepi kako fotko, da vidimo tvojo nobel frizurco... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 18:03:34   
Freycha
khm..... mi je nerodnouser posted image

ne hecam se..... tu ne bom, bom kasneje na blogu objavila fotko..........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?