|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 10:03:19   
zajlca
Žabe, bundica, rutka ali trak


_____________________________

Živi in pusti živeti!!!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
22.10.2007 10:21:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 10:35:39   
lukec
Danes prvič bundo, spodaj pa ene kratke in ene dolge rokave pa tudi trak je imel prvič na glavi. Z žabami bomo počakali tja do nule.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 10:43:24   
Blink1
No, pri nas je zjutraj 2 stopinji.

Naša ima najlonke, podložene hlače, sp. majico, majčko z dolgimi rokavi ( v vrtcu), za ven pa še flis in plašček.

Danes je imela kapo, prvič. Do zdaj pa trak z rutico.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 11:05:58   
jooly
5-letnik:

zgoraj: sp.majčka, majčka z dolgimi rokavi, jopica in bundica (normalna, ne puhovka) - v vrtcu gre v sobo samo v majčki, ker imajo toplo.
spodaj: podložene hlače in nogavičke
trak za na ušesa

Danes imajo pač predviden ogled neke razstave in grejo na daljši sprehod, tko da se mi zdi, da ga je blo kar treba mal bol zadekat. Sicer so pa eni bolj, drugi manj zmrzljivi, tko da se mi take debate ne zdijo glih tiste, na katere bi blo treba dat velik poudarka user posted image

(no hard feelings... user posted image )

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 11:14:13   
jakaracman
Zunaj je bilo 4 stopinje in veter, kar pomeni manj.Imela je flis kapco in toplo podloženo jakno pa jasno žabice.
Ne in smo iz Lj in ne iz Rusije.Včasih je pozimi topleje!Aja pa čez flis te ful prepiha in čez navadne jopice tudi.
Ni čudno da je toliko otrok bolanih če se pa ene čudite in jih oblačite premalo.Jaz gledam termometer in ne mesec!!!!
Saj bo že čez dva dni topleje.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 18:43:21   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Zunaj je bilo 4 stopinje in veter, kar pomeni manj.Imela je flis kapco in toplo podloženo jakno pa jasno žabice.
Ne in smo iz Lj in ne iz Rusije.Včasih je pozimi topleje!Aja pa čez flis te ful prepiha in čez navadne jopice tudi.
Ni čudno da je toliko otrok bolanih če se pa ene čudite in jih oblačite premalo.Jaz gledam termometer in ne mesec!!!!
Saj bo že čez dva dni topleje.


Se strinjam.

Sama sem bila ravno med 10.00 in 11.00 na sprehodu, takrat kot gredo tudi otroci iz vrtca. Bilo je sonce, malo je pihal veter in bilo je hladno. Sama sem imela majico dolg rokav, bombažno jopco ter jakno, ki je podložena s flisom. Mi ni bilo nič preveč. Sem pogrešala rokavice.

No, pri nas so bili danes otroci v vrtcu (skupina naše pupe) prikrajšani sprehoda, ker so bili nekateri otroci premalo oblečeni.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali jim daste že bunde?
23.10.2007 13:32:23   
dory
Moj pa flisko, pa tanko kapo, pa obvezno tanke zabe...pa nismo iz rusije.....gledam pa na to kolk stopinj je pa ce je se kak veter pa sploh...me ne zanima letni cas...ali to,kako se drugi oblacjo...delam zgolj po obcutku...

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali jim daste že bunde?
23.10.2007 13:36:50   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Zunaj je bilo 4 stopinje in veter, kar pomeni manj.Imela je flis kapco in toplo podloženo jakno pa jasno žabice.
Ne in smo iz Lj in ne iz Rusije.Včasih je pozimi topleje!Aja pa čez flis te ful prepiha in čez navadne jopice tudi.
Ni čudno da je toliko otrok bolanih če se pa ene čudite in jih oblačite premalo.Jaz gledam termometer in ne mesec!!!!
Saj bo že čez dva dni topleje.


Jopico ima spodaj, čez pa jaknico oz. vetrovko. Kje jo naj bi prepihalo?

Da pa eni dajo zdaj na glavo otrokom volnene debele kape (to sem včeraj videla v vrtcu), to je pa za moje pojme tumač. Seveda pa...vsak po svoje. user posted image  

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
23.10.2007 14:24:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zimska oblačila za vrtec
23.10.2007 14:25:39   
NATAŠI
žabe, podložene hlače, body dolg rokav, pulovrček, flis jopčko in brezrokavnik in seveda kapo ker tako piha

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zimska oblačila za vrtec
23.10.2007 14:58:46   
Anonimen
zgoraj: sp.majčka, majčka z dolgimi rokavi, jopica in bundica (normalna, ne puhovka) - v vrtcu gre v sobo samo v majčki, ker imajo toplo.
spodaj: podložene hlače in nogavičke
trak za na ušesa


Kako je fino, ker mi ni treba pisat user posted image

Za žabe in puhovko se mi zdi pa veliko veliko prezgodaj.

(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?