|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kolk tolarčkov dobite
13.12.2004 18:29:12   
Gina
Komet!
Imaš vse podatke na RR. Klikni zgoraj na temo otrok. Na desni imaš otroški dodatek in v njem razpredelnico. Vzami moževo lansko davčno napoved in deli številko, vse dohodke, s 3 (ker boste trije, ki jih bo vzdrževal), potem pa še z 12, ker je 12 mesecev v letu. Tako dobiš dohodek na družinskega člana na mesec. Mislim da piše tam tudi povprečna lanska plača. Zračunaš še koliko % je vaša plača in imaš številko.
Če bi rada približen izračun pa povprečno zdajšnjo moževo bruto plačo (piše na njegovem plačilnem listku) deli s 3. To številko množi s sto in deli z 260000. (Povprečno slov. plača je bila cca. 268000 en mesec nazaj). Tako dobiš %, v katerega boš padla. LP:)

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   kolk tolarčkov dobite
13.12.2004 18:30:56   
Gina
Moralo bi pisati množi s sto in deli z 268000.LP

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   kolk tolarčkov dobite
13.12.2004 21:41:06   
Dadi
cele 4 jurje...pa sem študentka, mož pa je sicer zaposlen. No za dva paklca plenic na mesec se glih poravna.... GROZA!!!!!:hudicek::((:((:((

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   kolk tolarčkov dobite
14.12.2004 17:11:26   
Anonimen
4.200 sit

(odgovor članu cinci)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   kolk tolarčkov dobite
15.12.2004 15:25:34   
Komet
Živjo dadi

Kolikšno plačo pa ima tvoj mož, bruto in neto, če ni skrivnost? Ali imata še kaj pisano na sebe?

Ali pri izračunu otr dodatka pri bruto plači upoštevajo tudi vožnjo in malico ter dodatke na uspešnost pri delu...?

hvala in lp

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   kolk tolarčkov dobite
15.12.2004 22:30:43   
Gina
Joj, komet, a si še zdaj nisi zračunala? Pri izračunu se vožnja in malica ne upoštevata, dodatki za uspešnost pri delu pa se. Če ima tvoj mož povprečno slovensko plačo in živi 3 ljudi, torej sebe, tebe in vajino detece, boš dobila med 8 in 10 jurji (ne vem točno, ker so podatki na RR stari, pa še tvojih podatkov nimam) pa pa

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   kolk tolarčkov dobite
16.12.2004 9:47:35   
sonček Niko
4200 sit!

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   kolk tolarčkov dobite
16.12.2004 10:27:21   
Anonimen
Ne, Faila, to pa po mojem ni tako. Mislim, da sem mogla jaz takoj, ko je bož ostal brez službe, prinesti potrdilo Zavoda za zaposlovanje, da je iskalec zaposlitve, in so nato takoj upoštevali spremembo oz. trenutno stanje. Ampak sedaj pa res ne vem več, ali je bilo to pri otroškem dodatku ali pri plačilu vrtca...

(odgovor članu cinci)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?