|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 14:31:57   
Anonimen
kaj a nas bojo skalpirali v nulo,ne se pustit ,mnenja se kresejo ,to je pa tudi vse 

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 14:35:18   
Anonimen
tose   angelcek si user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 14:46:03   
Mešamdrek
Na,zdej so nas pa čist zamorile tiste pravičnice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 14:47:15   
sončk1
Punce,

eno vprašanje: Ali ve katera kje bi lahko dobila DVD z njegovim koncertom ampak tam, kjer poje v srbohrvaškem jeziku?? Zelo rada bi ga imela, da bi ga lahko gledala...teli posnetki iz raznih strani so OK. ampak jaz bi celoten njegov koncert z pravimi snemalco/profi posnetek? Ve katera kje bi to lahko dobila, kupila???


_____________________________

mi bi radi mel dojenčka


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 14:50:58   
Anonimen
Priznam, da nisem vsega brala, ampak a veste, da je bil Toše menda privezan?

Kako pa gledate na šoferja avtomobila? Bi ga zaprle, kaznovale, "secirale", se vam smili, ga obsojate...?

(odgovor članu sončk1)
  Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 14:55:54   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Priznam, da nisem vsega brala, ampak a veste, da je bil Toše menda privezan?

Kako pa gledate na šoferja avtomobila? Bi ga zaprle, kaznovale, "secirale", se vam smili, ga obsojate...?


Če že hočeš vedet,meni se smili.Drugače pa prosim Albina,nehaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 14:58:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Priznam, da nisem vsega brala, ampak a veste, da je bil Toše menda privezan?

Kako pa gledate na šoferja avtomobila? Bi ga zaprle, kaznovale, "secirale", se vam smili, ga obsojate...?


Če že hočeš vedet,meni se smili.Drugače pa prosim Albina,nehaj.


A se jaz na tej temi ne smem pogovarjati? Tega pa res nisem vedela, oprosti.

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 15:00:59   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Priznam, da nisem vsega brala, ampak a veste, da je bil Toše menda privezan?

Kako pa gledate na šoferja avtomobila? Bi ga zaprle, kaznovale, "secirale", se vam smili, ga obsojate...?


Če že hočeš vedet,meni se smili.Drugače pa prosim Albina,nehaj.


A se jaz na tej temi ne smem pogovarjati? Tega pa res nisem vedela, oprosti.


Lahko,samo mi je delovalo bolj kot provokacija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 15:03:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Priznam, da nisem vsega brala, ampak a veste, da je bil Toše menda privezan?

Kako pa gledate na šoferja avtomobila? Bi ga zaprle, kaznovale, "secirale", se vam smili, ga obsojate...?


Če že hočeš vedet,meni se smili.Drugače pa prosim Albina,nehaj.


A se jaz na tej temi ne smem pogovarjati? Tega pa res nisem vedela, oprosti.


Lahko,samo mi je delovalo bolj kot provokacija.


Ne, pa ni bila, da veš. Zakaj v mojih besedah vedno vidite provokacijo? To me žalosti.

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 15:05:00   
KBM
Priznam, da nisem vsega brala, ampak a veste, da je bil Toše menda privezan?



http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakronika/20071023_3108376.php?ar=nsn&dateid=1193165293

Ja tukaj je link

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 15:07:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Priznam, da nisem vsega brala, ampak a veste, da je bil Toše menda privezan?

Kako pa gledate na šoferja avtomobila? Bi ga zaprle, kaznovale, "secirale", se vam smili, ga obsojate...?



Obsodli, kaznovali in zaprli ga bodo verjetno pristojni organi v Makedoniji. Meni ostane samo usmiljenje do sočloveka, ki je poškodovan in ima na vesti smrt prijatelja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 15:12:04   
katarina2004
Meni osebno se šofer smili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 15:16:55   
Anonimen
samo prosim vas, ne se tudi na tej temi začeti kregati user posted image

(odgovor članu katarina2004)
  Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 15:17:45   
KBM
Meni se tudi šofer smiliuser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 15:19:57   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Kako pa gledate na šoferja avtomobila? Bi ga zaprle, kaznovale, "secirale", se vam smili, ga obsojate...?


Jaz še vedno mislim, da si bo sam vzel življenje. Na žalost.

Mi je pa še vedno najbolj butasto to, da se pri avto, vrednem 40.000€, niso odprli airbagi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 15:20:16   
Miss Piggy
Tudi mene je smrt o Tošetu dost pretresla. Prve dni po njegovi smrti sem potočila kakšno solzo ob poslušanju njegovih komadov, čeprav ga nisem osebno nikoli spoznala. Vendar se me je skozi svojo glasbo dotaknil. Samo sebe sem presenetila, da lahko zajočem za nekom, ki ga nisem poznala oz. sem ga poznala samo skozi medije in njegovo glasbo.
Mi pa na pamet ne pade, da bi povečevala slike sploh tiste najbolj grozljive in iskala obraze. Verjamem, da jih mnoge vidite, mogoče bi jih tudi jaz, če bi šla natančno gledat, vendar se nočem mučiti. Normalno je, da te povsem obsede, če se preveč poglabljaš v nekatere stvari. A ni dovolj hudo, da je umrl tako mlad, talentiran in dober človek? Pustite mu njegov večni mir in se ga raje spominjajte takšnega kot je bil-za mnoge angel!
V mojem srcu bo skozi njegovo glasbo živel večno.

Mi je pa za šoferja zelo hudo. Toševi bližnji bodo nekoč (mogoče) preboleli, on pa bo celo življenje imel na vesti  dejstvo, da je povzročil smrt svojega zelo dobrega prijatelja....

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 15:20:22   
katarina2004
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

samo prosim vas, ne se tudi na tej temi začeti kregati user posted image


Upam, da se ne bomo.  Ne, ne smemo se! Samo moram pa priznat, da me nekatere prav user posted image , ker so stalno ene in iste na tem forumu, ki zanetijo trenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 15:30:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Elis@

Mi je pa za šoferja zelo hudo. Toševi bližnji bodo nekoč (mogoče) preboleli, on pa bo celo življenje imel na vesti  dejstvo, da je povzročil smrt svojega zelo dobrega prijatelja....


**********************************************************
Jaz ti pa iz osebne izkušnje povem, da bo prej šofer pozabil oz. se mu bo bolečina omilila, kot pa da bodo starši preboleli sina. NIKOLI, NIKOLI ga ne bodo preboleli, vse do svoje smrti to mi pa lahko verjameš.

Sem videla preveč staršev, ki so že pred mnogimi leti izgubili svoje otroke pa še sedaj jokajo za njimi in hodijo naokoli kot sence, vključno z mojo mamo, ki joka skoraj vsak dan za svojim sinom pa je že dvajset let odkar je umrl.

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 15:34:12   
Miss Piggy
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

IZVIRNO SPOROČILO: Elis@

Mi je pa za šoferja zelo hudo. Toševi bližnji bodo nekoč (mogoče) preboleli, on pa bo celo življenje imel na vesti  dejstvo, da je povzročil smrt svojega zelo dobrega prijatelja....


**********************************************************
Jaz ti pa iz osebne izkušnje povem, da bo prej šofer pozabil oz. se mu bo bolečina omilila, kot pa da bodo starši preboleli sina. NIKOLI, NIKOLI ga ne bodo preboleli, vse do svoje smrti to mi pa lahko verjameš.

Sem videla preveč staršev, ki so že pred mnogimi leti izgubili svoje otroke pa še sedaj jokajo za njimi in hodijo naokoli kot sence, vključno z mojo mamo, ki joka skoraj vsak dan za svojim sinom pa je že dvajset let odkar je umrl.



Nisem želela nikogar užaliti, to je le moje razmišljanje.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 16:07:53   
Zamima
jaz nič ne vidim zaradi tega, ker ko sliko povečam je vse skup en velik zmazek, sicer pa je možno, da so obrisi kot ene podobe in nič druga user posted image

naj počiva v miru user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 16:12:03   
Anonimen
jest sm ze utrujena od tega dons ,ga bom pustila pri miru ,                       tose pocivaj v miru ,v srcu te bomo nosili se naprej ,laka ti zemljauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 16:40:16   
Nea_teja_
No punce javite se tiste ,ki ste vešče v delanju blogov ,da ga naredimo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 16:41:10   
piščanc
nekaj časa nazaj se je s slikami in kerenso takole poigrala ena uporabnica, pa smo tudi vsi videli glavo v grmovju.



_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 17:10:31   
hrabra miška
Ok,pa začnimo na novo,da res ne bojo katero prijavili za neumno,čeprav vsaka pri sebi ve kaj vidi.
Meni se šofer ful smili,saj sem mišlenja da nihče nebi šel zanalašč dejansko umorit svojega prijatelja in pri tem izpostavljat še sebe,saj mu v tistem trenutku ni nihče mogel garantirat da bo kdo umrl ali pa ostal živ. Zelo se mi smili,ampak po zakonu se mu mora sodit,čeprav bo trpel zaradi misli na Tošeta celo življenje.


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 18:27:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

Ok,pa začnimo na novo,da res ne bojo katero prijavili za neumno,čeprav vsaka pri sebi ve kaj vidi.
Meni se šofer ful smili,saj sem mišlenja da nihče nebi šel zanalašč dejansko umorit svojega prijatelja in pri tem izpostavljat še sebe,saj mu v tistem trenutku ni nihče mogel garantirat da bo kdo umrl ali pa ostal živ. Zelo se mi smili,ampak po zakonu se mu mora sodit,čeprav bo trpel zaradi misli na Tošeta celo življenje.

se popolnoma strinjam s tabo

(odgovor članu hrabra miška)
  Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?