|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 11:34:15   
Anonimen
al pa samo hocmo videt kej ne vem no
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Ne, ni še bilo objavljeno. Jaz sem včeraj to sama opazila, na lastno roko, brez iniciatorja, razen moje sestrične, ki se je tudi igračkala s tem in iskala z menoj.

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 11:34:27   
eva1
Ja jst pa tako mislim,da vidimo kar pač vrjamemo! jaz vidim ogromno obrazov, eni lepi, drugi zlobni, pa psa sem tut takoj vidla..pa onga grdega na haubi....pa na njegovi roki sem ga takoj opazla(tko gor gleda)..pa še in še!
Tudi vrjajem v to-mislim, da se duša odpotuje iz telesa(naj bi bilo dokazano-ker človek ko umre naj bi bil nekaj gramov lažjiuser posted image )..pa tudi da se energije ne da izenačit-ampak še vedno katerokoli sliko pogledate, vedno boste videle kje kašne obrise...in silhuete, tako da preveč se ni s tem za obremenjevat-sicer pa tiste ki je strah-a ni fajn, če je res tako, da pridejo po nas in nas pospremijo-nas vsaj strah ni in nismo sami ko gremo na lepše!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 11:35:46   
kofetek2010
http://lifestyle.enaa.com/prikaziCL.asp?ClID=14393 na tem linku se na drugi sliki vidi od Tošeta roka, ampak psa pa jaz ne vidim user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 11:37:35   
KBM
da pridejo po nas in nas pospremijo-nas vsaj strah ni in nismo sami ko gremo na lepše!



Lepo ja, sam te pa kar mal zmrazi ko vidiš to

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 11:39:13   
Anonimen
To niti nista isti sliki.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 11:40:08   
hrabra miška
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

http://lifestyle.enaa.com/prikaziCL.asp?ClID=14393 na tem linku se na drugi sliki vidi od Tošeta roka, ampak psa pa jaz ne vidim user posted image


Na sredini med ograjo in stebričkom so vrata zmučkana,in v vratih je obris psa.


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 11:40:20   
Anonimen
tam pri ograji,a so tisto vrata k so rezali,notri sta dve dusi,psa

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 11:44:48   
Fiona23
Psa jst tud ne vidm. Razn tist neki bež, pa neka črna pika kot oko?

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 12:05:08   
katarina2004
Tudi jaz ne vidim psa user posted image

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 12:06:44   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: KBM

da pridejo po nas in nas pospremijo-nas vsaj strah ni in nismo sami ko gremo na lepše!



Lepo ja, sam te pa kar mal zmrazi ko vidiš to


pa dejte poglejte ša kašno drugo fotko-svojo in boste isto notr vidle svega in svašta-kar si boš pač zamislila, to bo!
Sej pravim, jst vrjamem da je nekaj v tem(potovanje duš...),ampak ne pa it tega zdej ene čirule-čarule delat!
Men se ne zdi prav nič skeri, pa naj pridejo pome-več nas je,bolj luštno je...itak pa upam, da bom vsi tiste pokojne, ki sem jih imela rada še kdaj videla-enkrat ko me tu ne bo večuser posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 12:20:53   
KBM
itak pa upam, da bom vsi tiste pokojne, ki sem jih imela rada še kdaj videla-enkrat ko me tu ne bo več



Tud jaz upam v to

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 12:29:24   
saraja
IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

http://lifestyle.enaa.com/prikaziCL.asp?ClID=14393 na tem  linku pa jaz ne vidim tistih obrazov, ki sem jih videla na sliki, ki je dala gor Blacky 30, je možno?Vidim pa druge obraze, npr. tam ko je bližina ogledala, ko je rezano, vidim še en obraz.



_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 13:04:41   
sneška_
Malo me je zmrazilo.Videla sam vse, samo rečem lahko naj počiva v miru . 

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 13:05:35   
Nea_teja_
Punce saj to ni res ,ko sem vidla sliko in tisti grozni obraz me je skor pobralo mislim da se dolgo nisem tako ustrašila sploh neupam več pogledati vidla sem še psa tistega pod šprglom pa zelo slabo ostalih pa ne.Saj nemorem verjet da je to resuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 13:05:39   
saraja
Tam na temi Čvekanje ....nas pa kar dobro obdelujejo!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 13:10:03   
Nea_teja_
Ja kr naj sej majo čas.Jest sam vem da me je pošteno pribilo,ko sem vidla tisti grozni obraz.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 13:11:35   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Ja kr naj sej majo čas.Jest sam vem da me je pošteno pribilo,ko sem vidla tisti grozni obraz.user posted image user posted image user posted image


kjer pa?

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 13:24:02   
KBM
Tam na temi Čvekanje ....nas pa kar dobro obdelujejo!



Saj se vedno najde ena debata, da jo je treba obdelovat tu na RRuser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 13:25:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: saraja              jest sm jim mahala z belo zastavico,pa v imenu vseh nas postavila diagnozo, da ne rabmo psihijatra,najbrz res ni dobro da o vsem tem tok razpredamo,se bom posluzila besede uporabnice rr ,-. ni zdravo ,mislim da mu res moramo pustiti oditi,naj pociva v miru,sej si to vse zelimo KAR SMO PA ME VIDLE  JE PA SAMO NASE ,in samo me vemo,one pa naj razpredajo naprej o elvisu   kje ze  aha na ribah
kar smo pa mi vidli pa ni vsem na oceh ,pa ne me lincat
Tam na temi Čvekanje ....nas pa kar dobro obdelujejo!

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 13:26:01   
Nea_teja_
Tam nad Tošovo roko matr je groznuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 13:29:44   
Šaki
ja sj pravm brez kreganja ne gre pačuser posted image

in to odpirajo teme vedno eni in isti!!user posted image

tukaj se pa ne bodo kregal ane?user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 13:32:40   
Nea_teja_
Ne tukaj žalujemo sam škoda,da je tema tako skrita ,da nima malo večjega naslova.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 13:33:22   
Anonimen
upam,sploh je pa vse skupi brezveze ratal,zdej mamo ze odprt fajt na razlicnih temah,ampak nekako mi -RIBE ne grejo v mozgancke,in najbrz bom res rabla psihijatra ,ker kmalu ne bom vec vedela kje sploh pisemuser posted image user posted image zalostno vse skupaj

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 13:35:21   
saraja
Ma vedno se najde kakšen da udriha po kom, saj jim ne zamerim, ker so sami ubogi, ker nas ne pustijo v miru, da lahko razpravljamo. Kljub temu pa imam skuhano, pospravljeno in zlikano! Tako, da FUNKCIONIRAM!

Ne bomo se pa kregali!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 13:35:40   
Šaki
se sploh ne obremenjujem ker kar sm vidla na slikah to sm napisala in ne zarad tega ker je katera pač isto napisala že prej.....

eh!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?