|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 20:39:29   
Zamima
zgoraj sta dve mali napakici:

in sicer:

Moja, da bi videl srečo tvojo z drugim le

in:

Nisi moja, vse izgleda kot da lažni so bili, dnevi najini vsi

to pa je to, ko sem hitro tipkala user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Speedy07)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 20:42:27   
saraja
Moja  
 
Moja, kot v pravljici sva se ljubila
Moja, misel ista naju je vodila
Da skupaj eno sva  
Moja, zdaj pogled beži stran,
Ker bojim se,
Moja, da bi videl srečo tvojo z drugim le Z mano nikdar več ne.  
Daleč je nebo, ki nad mano zvezde šteje,
Mislim, da si tu, da mineva čas hitreje,
Nisem se vdal, blizu tebe vedno bom ostal  
Daleč je nebo, hladni veter lomi veje,  
Mislim, da si tu, bije mi srce močneje,
Nisem se vdal, blizu tebe vedno bom ostal  
Moja, drugi se prebuja s tabo,
Nisi moja, se izgleda kot da lažni so bili, dnevi najini vsi  
Daleč je nebo, ki nad mano zvezde šteje,
Mislim, da si tu, da mineva čas hitreje
Nisem se vdal, blizu tebe vedno bom ostal  
 Daleč je nebo, hladni veter lomi veje,  
Mislim, da si tu, bije mi srce močneje,
Nisem se vdal, blizu tebe vedno bom ostal  
Kakor, da je vse Umrlo brez tebe
Daj prebudi me, edina Reci, da je vse kot bilo je prej  
Daleč je nebo, ki nad mano zvezde šteje,
Mislim, da si tu, da mineva čas hitreje
Nisem se vdal, blizu tebe vedno bom ostal  
 Daleč je nebo, hladni veter lomi veje,  
Mislim, da si tu, bije mi srce močneje,
Nisem se vdal, blizu tebe vedno bom ostal


_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 20:44:43   
saraja
Tako nekako!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 20:45:18   
barakuda
Evo se pofočkam tudi tukaj gor, vendar sploh ne morem dojemat kaj se dogaja no.....user posted image user posted image
Bistvo je bil Toše, vse ostalo je neumesno.... ah

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 20:52:17   
saraja
user posted image

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 21:14:15   
Speedy07
mah,sn zjebo vse.ce zelite,bom linke iz prejsne teme,sem prilepo.kokr cete.lp

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 21:28:57   
Speedy07
iz prejsne teme

(T)(O)(S)(E)-(23-črka)(19-črka)(31-črka)(7-črka) v makedonščini = 2+3+1+9+3+1+7= 26
Kariero pričel 1997 = 1+9+9+7= 26
Po starem hebrejskem jeziku (Gematria), število 26 pomeni Bog.

Rojen 25.01. = 25+01=26
Umrl 16.10. = 16+10=26
Umrl ob uri 06:20 = 06+20=26
Živel le 26 let (2007-1981=26)
Če seštejemo 25+01+1981=2007 (leto, v katerem je umrl)
2007-16-10=1981 (leto, v katerem se je rodil)
26x26x26=17576 (1+7+5+7+6=26)
TOŠE (26 let),menedžerka LJILJANA (49 let) voznik GORGI (32 let) = 2+6+4+9+3+2=26

(odgovor članu Speedy07)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 22:09:44   
Zamima
user posted image user posted image

http://www.blogger.ba/galerije/post/1187459/24665


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Speedy07)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 22:13:53   
saraja
user posted image user posted image user posted image Sem pa brala komentarje in:

bom prilepila

Ne znam da li je tacno, ali nesto se prica (cula na tv), (mada ne bih voljela da je to istina)...da mu je tata umro???

Ne mi rečti, da je še to res user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 22:14:53   
Blacky30
En teden je mimo. Sedem dni od tragične novice, ki sem jo prejela preko sms-ja od sestrične. Sprva nisem mogla verjeti, kar berem in sem ji takoj nazaj napisala, naj se ne heca. Ko pa sem vseeno pogledala na teletekst in zagledala napisano njegovo ime, me je spreletelo. Oboževala sem njegove pesmi, v službi se je vedno vrtel njegov CD Dan za nas, doma je po hiši odmevala njegova glasba, prav tako vedno v avtu..... Če sem imela glasbeno željo, je to bila zagotovo njegova pesem.
 
Zdaj pa ga več ni. user posted image  Kar tako, v delčku sekunde ga več ni. Nisem mogla dojeti. Nisem jokala, zanikala sem si kruto resnico. Zvečer sva z mamo gledali njegove posnetke. Mama je jokala zraven, jaz sem ga gledala z občudovanjem, sploh pomislila nisem na to, da je mrtev. Ko mi je rekla, da naj preklopim kanal, da ji je hudo, sem ji rekla, če pa je tako vesel in živ, da mi je toplo pri srcu, ko ga gledam.
 
Dan se je prevesil v noč, prišla je sreda, dan pogreba. In z gledanjem prenosa pogreba so začela na plano prihajati tudi moja realna čustva, ki sem jih tlačila v sebi. Vedno bolj in bolj. Sicer sem ekstremno čustven človek, vsako tujo nesrečo jemljem kot svojo, vse me spravi iz tira. Če o neznanem človeku, ki je umrl, izvem kaj osebnega, se v trenutku v mislih postavim v vlogo njegovih najbližjih in trpim, trpim.....
 
Toše pa je bil zame kot dober prijatelj, zdelo se mi je, da ga poznam. Zato je bolečina postajala iz ure v uro hujša. Tako huda, da sem cel dan zadrževala solze pred otrokom in se zvečer v kopalnici stulila v njegov spomin. Da cele noči nisem spala in da sem noč po pogrebu spala pri luči, kar nisem še nikoli. Da nisem imela več apetita, pač pa sem hodila po svetu zmedena, neprisebna, žalostna. Da sem imela dve noči kasneje nočne more. V eni je stal poleg moje postelje in ko sem zaslišala neki zvok, sem odprla oči in videla moškega stati pri postelji. Zakričala sem, kdo je in prižgala luč, pa ni bilo nikogar. Naslednjo noč sem ga sanjala, da je bil živ in da so ga pomotoma razglasili za mrtvega, on pa je bil ta čas na potovanju in sploh ni vedel. Grozno......user posted image user posted image
 
Dnevi minevajo, vedno manj se govori, vsak dan se pojavi le še en članek namesto desetih, a vendar v mojem srcu ne bo nikoli pozabljen. NIKOLI! user posted image
 
Bil je človek, ki ni poznal zla, prepričan je bil, da so vsi ljudje dobri. Bil je zelo skromen, rekel je, da beseda ZVEZDA ne obstaja v njegovem imeniku in da to on ne bi želel biti. Vedno dobre volje, nasmejan, pravi kavalir.
 
Sicer nisem pobožna, sem si pa ustvarila neko svoje mnenje, da nekdo tam zgoraj je, ki upravlja z našo usodo in našim življenjem. Tako mi je lažje, ker se lahko z nekom pogovorim in ga prosim, naj mi čuva moje najdražje, da se jim kaj ne zgodi in naj pazi Tošeta, naj mu bo lepo pri njem. user posted image
 
Pravijo, da bog vzame k sebi vedno najboljše ljudi, ker jih želi imeti za sebe. Toše je bil najboljši človek.
Verjamem, da je bil angel, poslan od zgoraj, da ustvari v svojih kratkih 26-ih letih toliko, kot bi navaden smrtnik ustvaril v svojih 6 življenjih. V svoji 10-letni karieri je s pesmijo, izpeto iz srca, združil vse jugoslovanske narode, cel Balkan. To bi si bog po vseh vojnah tudi želel. Uspelo mu je in potem je prišel čas, ko se je moral posloviti. Zakaj???? Nikoli ne bomo vedeli. Bil je izjemno veren človek, ljubil je boga, ljubil je svojo družino, s svojimi besedami in dejanji se mi je zdel kot Jezus. Tudi on je bil poslan od boga na zemljo. Veliko podobnosti je med njima. Že ko sem videla usodno igranje s številko 26, ki pomeni Bog, sem vedela. Tako razmišljam jaz.
 
Cetinski je izjavil, da bi Toše zdaj rekel: "Ne jočite, bodite veseli." Ja, tak človek je bil, v vsaki stvari je poiskal dobro plat. In imel je prav, vsi mi bi morali tako razmišljati. On je podzavestno vedel, da bo umrl. Zato je tudi zadnji album čisto nekaj drugega, kot so bili prejšnji, v njem veliko poje o smrti in sreči tam zgoraj. Letos je po dolgem času namesto s prijatelji šel na morje s svojima staršema, ker je pogrešal to, da niso več skupaj. Pred morjem pa je šel v Izrael, ker je hotel videti, kje je Jezus živel. Zakaj vse to, če ga nekaj ne bi gnalo v to, ker mu je bilo namenjeno umreti?
 
Meni je življenje v tem tednu spremenil. Spremenil mi ga je z izjavo, ki jo je povedal v enem od intervjujev in ki se je meni vtisnila globoko v srce in vsak dan znova sem bom trudila, da bo tam tudi ostala za večno. Vprašanje, ki ga je novinar postavil, je bilo: Ali si sposoben ljudem odpustiti za vse slabo, kar ti naredijo?
Njegov odgovor pa:
Seveda. Ljudje delajo napake, večkrat nenamerno. In če tako velik človek, kot je bog, lahko odpusti vse napake, kako jih ne bi jaz, ko sem »niko i ništa«.
 
Ob tem stavku sem se zamislila. In zakaj se potem imam jaz? A sem mar bog, da še do danes veliko ljudem nisem odpustila določenih stvari, ki so me prizadele? On, tako velik človek v mojem srcu pa je sposoben pri svojih letih izreči tak stavek? S tem je naredil veliko prelomnico v mojem razmišljanju in življenju.

 
Hvala ti, Toše, za vse to. user posted image  Hvala, ker si bil. user posted image  
Hvala, ker si prišel in združil ljudi in hvala ti, da si s svojimi dejanji in besedami uspel spremeniti tudi posameznike. To zmore le VELIK človek. In ti si to zagotovo bil. Hvaležna sem, da sem te poznala in da sem lahko poslušala tvoje pesmi.

 
Kjerkoli že si, vem, da boš vedno gledal na nas in nas čuval. Odšel si ti, ni pa odšla tvoja duša, niso odšle tvoje pesmi, niso odšli vsi spomini nate. Tega nam nihče ne bo mogel nikoli vzeti. Jaz imam to shranjeno globoko v svojem srcu.
 
Počivaj v miru, dragi Toše, v mislih sem s teboj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Speedy07)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 22:20:18   
saraja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Blacky 30 zelo zelo lepo kar jokam zraven, ker delček prepoznam tudi sebe!!!!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 22:28:03   
hrabra miška
Blacky 30, ful lepo,sam soze pa ne nehajo lituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 22:39:01   
Anonimen
http://24sata.com/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=34120&_no_browse=1


Blacky30, zelo lepo napisano, res. Sem se ob branju zjokala user posted image user posted image user posted image

Punce, ne bi rekla, da je Tošetov oče umrl,  je pa res v bolnici. user posted image

(odgovor članu hrabra miška)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 22:46:13   
BLAŽIKA
Nimam besed, da bi sploh kaj napisal, še sedaj ne morem verjet.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 22:48:27   
Anonimen
http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakronika/20071023_3108376_60060001.php

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 23:01:07   
maja979
Blacky30
zelo lepo napisano. tudi jaz se najdem v tvojih besedanuser posted image user posted image

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 23:02:54   
cmokec
Kako lepo napisano user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Toše - v spomin
23.10.2007 23:56:38   
borovnička
Blacky user posted image user posted image user posted image .

Občutek imam, kot da je meni nekdo umrl.user posted image Nekdo, ki mi je bil blizu, nekdo, katerega sem dobro poznala, nekdo, ki mi zdaj fejst fejst manjka.user posted image

A je to sploh možno? Na trenutke se mi zdi, da sem res že mal nora, da pretiravam s svojimi občutki, čustvi...user posted image sem tud jaz extremno občutljiva, ampak tole...user posted image

Me bi se mogle nekje dobit, se pomenit, zjokat, se olajšat. Večina nas ima svoje družine. Težko je zadrževat solze in vso to žalost sploh pred našimi otročki.user posted image



_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 7:41:59   
blue sky
user posted image user posted image user posted image  Toše, počivaj v miru user posted image .

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 7:53:13   
Mateja*
Super, da se je odprla nova tema, ker sem se že zvečer spraševala kje se bomo zdej pogovarjale in tolažile.
Blacky30, točno tako čutim tud jest.  Sploh ne morem dojet, da je res. Že en teden poslušam samo njegove pesmi. Res je bil dober človek in krasen pevec.
Pa ne mi rečt, da je očeta čist zdelalo, da je celo v bolnici? Grozno!

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 8:29:18   
katarina2004
Punce drage moje danes zjutraj, ko sem se peljala v službo in poslušala Tošeta so se mi tako ulile solze, da sem zabuhla kot......pred časom sem namreč zgubila mojega dragega očija...zato je bolečina še toliko bolj intenzivna.

Blacky vse kar si napisala user posted image user posted image . Hvala ti!

(odgovor članu Mateja*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 8:41:41   
barakuda
oh blacky kako lepo....user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz se vsako jutro, ampak čist vsako jutro ko se zbudim spomnim nanj, po glavi pa mi odmeva njegova pesem user posted image user posted image
Tako sem žalostna vsakič sproti in tako mi je hudo, da ne znam povedati. Je pa res še toliko težje, ko se moraš vsaj pred svojo družino držati nazaj.

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 8:45:30   
Mateja*
Ja barakuda, se strinjam s tabo Pred družino se morm mal nazaj držat, mi reče mož, da sem čist obsedena s tem. Včeri pa, ko je bilo pri 24 ur članek o prvih preiskavah nesreče, je pa mož začel: "lej Mateja od Toeša je, prid hit, dej naglas." Sem mu rekla, no a tebe pa ne zanima, a ne? Sej e sam smejal.

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 8:54:26   
Blacky30
Hvala, punce. Morala sem to dati iz sebe, ker sem se s tem delno poslovila od njega. Potrebovala sem to, da sem svoja čustva izlila na papir, želela pa sem si to tudi deliti z vami, ker se počutim dobro med vami.user posted image

Sicer pa jaz moram reči, da je moj mož zelo razumen do mene, ve, da sem tako čustvena in da moram govoriti o tem, ker mi to pomaga pri prebolevanju. Razume me in se pogovarja z mano, ko analiziram nesrečo na 1001 način, ko tuhtam, zakaj je naredil to tak in ne drugač. Tudi, če si misli svoje, da nakladam, tega nikoli ne reče in ne pokaže, pozna me. Res sem hvaležna, da ga imam. user posted image

(odgovor članu Mateja*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 8:56:03   
barakuda
IZVIRNO SPOROČILO: Mateja*

Ja barakuda, se strinjam s tabo Pred družino se morm mal nazaj držat, mi reče mož, da sem čist obsedena s tem. Včeri pa, ko je bilo pri 24 ur članek o prvih preiskavah nesreče, je pa mož začel: "lej Mateja od Toeša je, prid hit, dej naglas." Sem mu rekla, no a tebe pa ne zanima, a ne? Sej e sam smejal.


Ja pri nas je isto, najprej se "norca" dela, potem me pa sam vpraša če sem kaj novega izvedla in včasih doda kakšen komentar ko sliši na TV

(odgovor članu Mateja*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?