|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 8:57:24   
barakuda
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30


ko analiziram nesrečo na 1001 način, ko tuhtam, zakaj je naredil to tak in ne drugač.


Ej točno to tudi jaz počnem, saj ne morem verjet kako podobno razmišljamo

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:09:18   
pikica69
user posted image Zgleda, da sem nam vsem dogaja enako. Kot da mi je umrl najboljši kolega. Je pa res malo lažje če prebiraš naš forum. Prej je bila njegova pesem na radiu in sem spet imela solzne oči. Mislim pa, da njemu ni bilo potrebno, da bi moral skrivati svojo punco, kot je to zahtevala njegova menedžerka, saj so ga imeli oz. ga imajo ljudje radi takšnega kot je bil, ne glede na to če je bil vezan ali ne. To pride v poštev pri kakšnih še neuveljavljenih pevcih, kao nima punce pa je še fraj za vse oboževalke. Mislim, da si ga je njegova menedžerka malo preveč lastila, že izjava, da mu je bila kot mama!!! 

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:11:56   
Blacky30
Že cel teden berem vaše stavke v smislu: Saj ne vem, kaj mi je, ne poznam se, njegova smrt me je ful prizadela, kot da bi ga poznala, ali sem tako občutljiva ali kaj je narobe z mano.

Ste se že vprašale, kaj je na tem? OK, zame ni vprašanje, jaz sem ob vsaki smrti bližnjega taka, tudi ko je umrl Nejc iz Bepop, sem tako doživljala zadevo. Kaj pa ostale, ki ste se pri ostalih znancih obrnile in šle kmalu svojo pot naprej, tokrat pa ne gre?

Ali je res z vami kaj narobe ali pa je to morda odgovor na to, da pa on le ni bil samo navaden človek? Za zamislit......user posted image

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:14:28   
Mešamdrek
Ali je res z vami kaj narobe ali pa je to morda odgovor na to, da pa on le ni bil samo navaden človek? Za zamislit......


To se tudi jaz sprašujem.Čist sem že blesava.Sredi noči se zbudim in prva misel mi je Toše,in pol več ne morem zaspat.Pa zakaj,zakaj,zakaj je moral umreti????user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:16:48   
pikica69
user posted image Samo res ne vem kaj je na tem. Enostavno ne morem odklopit. Zadnjič sem se tolažila, da ne morem spat ker sem pila kavo, drugi dan pa je nisem pa spet nisem mogla spat. Sem že tak daleč, da imam njegovo sliko za ozadje na telefonu. Doma pa res že kar zmigujejo z glavo, ko opazijo da sem že spet na računalniku in prebiram članke. Nekaj me vleče, da nonstop razmišljam samo o njemu. Kaj pa to, da sem že razmišljala, da bi šla na njegov grob!!!


(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:22:09   
mojal
Kaj pa to, da sem že razmišljala, da bi šla na njegov grob!!!
IZVIRNO SPOROČILO: pikica69







_____________________________

Mojal

(odgovor članu pikica69)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:25:16   
barakuda
Ja Blacky imaš prav.... za zamislit. Veliko čudnih dogodkov se je zgodilo pred njegovo nesrečo, da se je res za zamislit, ali je vse zgolj naključje ali....kaj drugega.

(odgovor članu pikica69)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:25:31   
Mateja*
Blacky30, tud jest se sprašujem kaj je to, da še ponoči, ko se zbudim, mislim nanj.
Sej nisem ravnosušna, ko umre kdorkoli, vsaka smrt, sploh če je prometna nesreča, me prizadane. Ampak to poslušaš po poročilih, dan, dva malo pomisliš na to in rečeš: pa zakaj? Potem gre mimo.
Tle pa že en teden, pa samo iščem nove članke, sem skoz na RR, če katera kej novega pove in glasbo njegovo skoz poslušam in ne morem nehat mislit nanj. Nekaj močnega je imel res v sebi.

(odgovor članu pikica69)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:28:48   
barakuda
Pa še to mi je čudno, ker nikoli nisem bila njegova fenica. Pač vedela sem zanjga, zdel se mi je simpatičen fant (sploh njegove očke user posted image ), poznala sem par njegovih pesmi, ki so se vrteli po radiu in to je to.
Sedaj pa že od tistega usodnega torka zjutraj ne morem nehati misliti nanj. Tudi ko hodim po cesti, ko čakam v trgovini, ko se peljem z avtom, ....user posted image

(odgovor članu Mateja*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:29:31   
Blacky30
Že celo jutro razmišljam, če bi nekaj delila z vami, pa bi rada, pa si ne upam, pa vas ne bi rada prestrašila. Ne vem.....

Ali verjamete v nadnaravno, v odhod duš iz telesa in to? user posted image

(odgovor članu Mateja*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:32:03   
barakuda
Ti nam kar zaupaj Blacky

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:35:25   
mojal
Vedno sem se spraševala, če je to možno. Nisem ravno verna,...nekaj mora biti na tem.  Sicer znanstveniki raziskujejo kako in kaj se zgodi po smrti...Jaz upam, da je življenje "zgoraj" lepše. Po moje duše gredo iz telesa. user posted image

_____________________________

Mojal

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:37:10   
barakuda
 

http://iztokgartner.blog.siol.net/2007/10/22/tose-proeski-zalovanje-ki-mu-skorajda-ne-najdem-para/                                                                          




saj mogoče ste to že brale, jaz sem zdajle user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:45:32   
katarina2004
Jaz verjemem v to! Sigurno nekaj obstaja. Nekaj "nadnaravnega" se mi je zgodilo ravno po smrti mojega očeta. Dolgo sem se spraševala je bil "tisti nenavadni dogodek" zgolj naključje, ali pa kaj več...čeprav moram priznati, da ga še vedno čutim močno ob sebi prav tako kot Tošeta ne vem neka posebna intenzivna energija....To je samo moje mnenje..

< Sporočilo je popravil katarina2004 -- 24.10.2007 9:48:41 >

(odgovor članu mojal)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:54:34   
Anonimen
Midva s partnerjem se dogovarjava, da greva en dan na njegov grob. Moram iti, MORAM.. Mi je tako zelo hudo, na srečo me dragi popira, je tudi njemu hudo, skozi govori, da je Angel, pa niti ni vedel kdo je bil Toše.

Pikica69, Andrijana se je javila in tako so jo tudi vprašali, če je ta menedžerka Tošetu res bila kot druga mama. Zanikala je.

Kaj bi bilo, če tisti večer ne bi šel tja, ko se mu ni dalo? Kaj bi bilo, če ne bi bilo tovornjaka...

Kup vprašanj a nikjer odgovora user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katarina2004)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:55:13   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Že celo jutro razmišljam, če bi nekaj delila z vami, pa bi rada, pa si ne upam, pa vas ne bi rada prestrašila. Ne vem.....

Ali verjamete v nadnaravno, v odhod duš iz telesa in to? user posted image


Ja.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:57:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Že celo jutro razmišljam, če bi nekaj delila z vami, pa bi rada, pa si ne upam, pa vas ne bi rada prestrašila. Ne vem.....

Ali verjamete v nadnaravno, v odhod duš iz telesa in to? user posted image


Ja.


Ja.

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:59:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30


Ali verjamete v nadnaravno, v odhod duš iz telesa in to? user posted image


Da...

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:59:36   
pikica69
user posted image Je pa še težje pozabit oz. se sprijaznit, ker ga vidim na tv ko gledam videospote. In kak naj potem verjamem ali pa kak si naj dopovem, da tega čudovitega fanta ni več in ga nikoli več ne bo med nami, čeprav bo v srcu vedno z mano.

So ljudje, ki jih enostavno moraš imeti rad!

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 9:59:56   
Anonimen
angel z eno besedo ,ampak res se cudim kaj se dogaja z nami da tok pisemo o njem ,vrtimo komade ,a nam mogoce kej zeli povedat al kaj, malo cudno vse skupaj ,ko pomislim nanj, mam kr kurjo kozo,nevem al se mi je pa zrolal,kot da sva povezana,kaj pa vem ,skratka full cudno user posted image a se se ktera tko pocuti


http://iztokgartner.blog.siol.net/2007/10/22/tose-proeski-zalovanje-ki-mu-skorajda-ne-najdem-para/                                                                          




saj mogoče ste to že brale, jaz sem zdajle user posted image user posted image user posted image



[/quote]

(odgovor članu barakuda)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:00:04   
barakuda
Blacky upam da si si vzela čas in nam pišeš kar bi nam rada zaupala.
Da nam nisi slučajno ušla user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:01:31   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: suyani

angel z eno besedo ,ampak res se cudim kaj se dogaja z nami da tok pisemo o njem ,vrtimo komade ,a nam mogoce kej zeli povedat al kaj, malo cudno vse skupaj ,ko pomislim nanj, mam kr kurjo kozo,nevem al se mi je pa zrolal,kot da sva povezana,kaj pa vem ,skratka full cudno user posted image a se se ktera tko pocuti


http://iztokgartner.blog.siol.net/2007/10/22/tose-proeski-zalovanje-ki-mu-skorajda-ne-najdem-para/                                                                          




saj mogoče ste to že brale, jaz sem zdajle user posted image user posted image user posted image






Točno tko se jaz počutim,kot da bi bila povezana.Jaz še mojga deca zdej ne morem videt.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:02:15   
hrabra miška
Blacky,ti kar napiši.  Mislim da te bomo v tem trenutku razumele,pa bilo kaj napišeš. Men je tudi še kar hudo in skoz mislim nanj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:02:24   
Anonimen
ja kaj sm pa jest prtisnila da se je tok raztegnilo?user posted image

(odgovor članu barakuda)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:02:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: suyani

angel z eno besedo ,ampak res se cudim kaj se dogaja z nami da tok pisemo o njem ,vrtimo komade ,a nam mogoce kej zeli povedat al kaj, malo cudno vse skupaj ,ko pomislim nanj, mam kr kurjo kozo,nevem al se mi je pa zrolal,kot da sva povezana,kaj pa vem ,skratka full cudno user posted image a se se ktera tko pocuti


http://iztokgartner.blog.siol.net/2007/10/22/tose-proeski-zalovanje-ki-mu-skorajda-ne-najdem-para/                                                                          




saj mogoče ste to že brale, jaz sem zdajle user posted image user posted image user posted image







Pr meni je isto,kadar ga poslušam,me zmrazi in dobim kurjo kožo.
Nisem bila ne vem kakšna njegova oboževalka,všeč so mi bile njegove pesmi,on..
evo zdaj ga pa kar poslušam in kar nekaj premišljujem.user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?