|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
14.3.2008 8:24:37   
sayuri
Ojej Martinščica, nič ti ne zavidam diete user posted image  AMpak za naše razgrajače se da vse potrpet, a ne? user posted image

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
14.3.2008 8:53:52   
sandra123
Lep pozdravček...Tudi jaz hodim na redne kontrole k diabetologu, imam "dieto", ki se je dokaj držim, ampak včasih pa se malo pregrešimuser posted image ...meni tudi sadje paše 100 na uro, pa sem bila kar razočarana, ko so mi te meje postavili. Nekaj mi pa vseeno ni bilo čisto jasno pri vsem skupaj...pri ločevalni dieti naj bi zjutraj jedel samo sadje, pa ločevanje živil itd...pa folk ful shujša, po tej dieti, sem jo sama preizkusila in shujšala 10 kg kot bi mignil (pred nos.), potem ti pa rečejo pri diabetologu, da niti slučajno zjutraj jesti samo sadje...No, moji kg še vedno stojijo na -1.5, tako, da...upam, da bo tako do konca.
Moja user posted image user posted image tudi nista enaka pri gibanju; B je malo bolj aktiven, A pa sicer čutim metuljčke, tapravo brco mi je že dal, ampak, je B bolj aktivenuser posted image


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
14.3.2008 9:54:09   
rokapi
Tudi jaz hodim na redne kontrole k diabetologu, imam dieto  in se po obroku špikam in kontroliram sladkor v krvi. Smo ga pa zdaj ukrotili v mejah dovoljenega.
Dvojčka pridno migata, trebuh je iz tedna v teden večji... Sem v 29. tednu, bomo videli koliko časa bomo še zdržali.

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
15.3.2008 10:23:05   
zarana
Prav nič vam ne zavidam-tistim z dieto, ampak saj nas na koncu čaka nagradauser posted image user posted image .
Mi smo bili včeraj na morfologiji, kjer je bilo vse OK. Oba sta normalno velika za svoje tedne in ležita z glavico navzdol. Glavice imata čisto skupaj, tako da eden skoraj leži na drugem (sta dvojajčna, vsak s svojo posteljico.) Sicer pa sem pozabila vprašat, kako točno ležita v trebuhu, tako da sem kar malo slabe voljeuser posted image . Očitno pa so te brce in premikanje, ki jih čutim in sem mislila da so od obeh, so samo od A-jčka, B-jček pa je obrnjen proti A-ju, tako da ga ne čutim. Vseeno pa sem vesela, ker sem zopet dobila potrditev, da sta oba v redu.
Sicer sem dobila železove tablete, ker mi ga že malo primanjkuje, že nekaj časa pa jem tudi magnezij, ker mi otrdeva trebuh.

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
15.3.2008 10:51:08   
sasi13
zarana v katerem tednu pa si? tud jz mam dvojajčna, vsak v svoji postelji in zaenkrat sta oba obrnjena dol. iz kod pa prihajaš?

(odgovor članu zarana)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
15.3.2008 11:12:35   
lyra*
hellow dvojne user posted image

kako smo kaj??
zanima me,kdaj ste čutile prve gibe?  Ali ste imele preglede normalno ali jih je bilo kaj več pa na koliko časa ste jih imele?

Sicer sem na začetku nosečnosti ampak jaz sem kar lačna in kar lačna...pa slabo mi je...imam kar podvojene znake nosešnostiuser posted image user posted image

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
15.3.2008 11:18:46   
sasi13
zdej sem zlo super od začetka je blo pa kr hudo, mislim da res tiste ko nosimo dva da mamo dvojne nevšečnosti user posted image jz sm bla skoz utrujena in sem veliko bruhala ampak hrana mi pa sploh ni šla dol. preglede mam čisto normalno, ker je zaenkrat vse okej. mislim da sm jih bolj fejst začutla okol 20 tedna, zdej pa sta že kr urnk migeca.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
15.3.2008 11:31:47   
l.daisy
mene zdaj mori zgaga sto na uro, tudi ponoči vstajam in pijem donat... user posted image
sem pa takoj, ko sem zanosila, opazila, da nekaj ni tako kot običajno... pogosto se mi je zvrtelo v glavi, pa kar en šesti čut sem imela, da je pa to to... slabosti so se mi pa začele z 8. tednom, bruhala, jesti nisem mogla, kakšne tri tedne sem dol spravila samo jogurt in prepečenec... izgubila sem 8 kguser posted image ... potem se je stanje umirilo... pred enim tednom sem prišla nazaj na svojo prednosečniško težo...

zdaj so pa druge težave... boli križ, gravitacija trebuha dela svoje... user posted image

jaz sem metuljčke začutila pred božičem (16. teden), konkretnejše brce pa takoj po novem letu...  intenzivnost je potem samo naraščala, čeprav sta kakšen dan bolj, kakšen dan manj živahna... enkrat je eden bolj aktiven, drugič drugi... zadnjih nekaj dni sem čutila samo premike, le sem in tja kakšno brco, pa smo videli na UZju da konkretno brcata proti križu, da sta oba obrnjena s hrbtom proti trebuhu... včeraj zvečer se je B spet odločil, da bo treniral, danes zjutraj pa še A... imamo nogometni turnir... user posted image user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
15.3.2008 13:13:52   
zarana
Sasi13 jaz sem z Gorenjske in sem dopolnila 20 tednov.

Sama k sreči nisem imela kakšnih hudih slabosti - k sreči sem med nosečnicami, ki nimajo veliko težav s tem. Sem bila pa strašno utrujena, pa hrana mi ni nič kaj dišala, pa vendar teže nisem zgubljala. Zdaj sem jo pa že kar nekaj pridobila.
Preglede pa imam normalno na 4 tedne.
Sicer pa imam tudi jaz že težave s križem, pa brez kondicije sem, pa hitro mi je slabo...ampak da bi le tako dobro šlo še naprej...



(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
15.3.2008 14:43:48   
sasi13
jz sem v 24 tednu in sem pridobila +4 kg. kondicija je tud pri meni problem, največ problemov mi pa delajo stopnice.

(odgovor članu zarana)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
17.3.2008 14:23:49   
Mijavček
Ojla,

se mi zdi da pašem sem. Sem komaj v 7.tednu (PDP 04.11), sem pa na UZ že videla dve vrečki in dva srčka... Sicer ful vesela... Ampak me ful skrbi, imam namreč 50 kg, trenutno celo malo manj in sem zelooo drobna. Pač že od rojstva, taki smo veča l manj vsi v družini... ampak dvojčki?user posted image  Dvojčkov pa ni mel noben. Zdej me pa mal skrbi, kaj se bo iz tega izcimlo...

Drugač pa mi je par dni nazaj začel slabo ratvat in je čedalje huj, pa utrujenost, da ne govorim....user posted image  Ah takle mamo.

Pozdravček vsem!

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
18.3.2008 10:56:36   
gugu
No pa da se še jaz vpišem med dvojne nosečke! Tudi sama sem šele na začetku kot mijavček in sicer sem v 6. tednu in 4dni ( PDP 07.11 ) Tudi jaz sem zelo vesela dvojne sreče user posted image  user posted image saj sva se trudila pet let, da nama je uspelo! user posted image Poleg velikega veselja pa me je tudi zelo strah! user posted image Upam, da ta strah izgine in ostane samo veselje, sicer pa moj dragi pravi, da nisva edina starša, ki bova imela dvojčke in če je drugim uspelo bo tudi nama!!! user posted image  user posted image
Mijavček- tudi jaz nisem do sedaj imela skoraj nobenih user posted image znakov razen slabosti, ki je čedalje bolj prisotna, hrana mi ne diši preveč ( sem ful lačna, ko pa se pripravim jest me mine ) GROZNO user posted image kaj šele bo user posted image user posted image

zarana- iz katerega kraja pa si iz Gorenjske?





(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kje ste dvojne nosečke?
19.3.2008 13:37:20   
l.daisy
Mijavček, gugu, dobrodošli user posted image
meni se zdi, da sem pokasirala dvojno dozo slabosti in bruhanja, tako da bodite vesele, da vam ni slabo... tam nekje v 9., 10. tednu bi lahko cele dneve prespala...

gugu, strah šok... mislim, da smo vse šle skozi to... jaz imam še zdaj včasih napad panike, ampak je moj user posted image k sreči bolj prisebne narave, pa me hitro pomiri...

Mijavček, zaradi svojih kg ne skrbi... manj se boš obremenjevala, boljše bo, je pa res, da boš verjetno morala bolj paziti na sebe... user posted image user posted image si bosta že vzela, kar bosta rabila...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu gugu)
Neposredna povezava do sporočila: 113
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?