|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Julijke 08
25.10.2007 20:22:01   
nena22
user posted image user posted image user posted image zdravo punceuser posted image user posted image user posted image !!!

se mi katera pridružuje v JULIJU 2008

PDP=2.7.08 lahko pa, da me kaj prehiti a vseeno bom julijka 08(bivša januarčica08-SS), pri kateri se počasi začenjajo slabosti, pančanje.....

upam da nas bo čimveč in da bomo vse user posted image prišle brez skrbi do srečnega vročega, poletnega JULIJAuser posted image user posted image user posted image

papa
BOŽAJTE SVOJE BUŠKOTE IN user posted image

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 5.11.2007 21:20:27 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Julijčice 08
25.10.2007 21:33:05   
Freycha
sej vem, da ne bi "smela" sem pisatiuser posted image , ampak moja Dita se je rodila 2.7.07 - torej letos! Čestitke za user posted image  pa vsem julijkam 08 želim čimveč užitkov ob nosečnosti, čimmanj neprijetnosti in predvsem veliko zdravja!

< Sporočilo je popravil Freycha -- 25.10.2007 21:39:08 >

(odgovor članu nena22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Julijčice 08
25.10.2007 21:36:42   
Anonimen
Punce!

Zdravo in veselo nosčenost vam želim. Pa zdrave otročke.

In da bi bile vsaj pol take čveke in virtualne prijateljice, kot smo bile (in smo še) julijke 2007.

Vse dobro....

Če bodo pa vprašanja, pa se kar oglasite....

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Julijčice 08
25.10.2007 21:49:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Punce!

Zdravo in veselo nosčenost vam želim. Pa zdrave otročke.

In da bi bile vsaj pol take čveke in virtualne prijateljice, kot smo bile (in smo še) julijke 2007.

Vse dobro....

Če bodo pa vprašanja, pa se kar oglasite....


Se strinjam!

Čestitke vsem, in lepo podoživljajte nosečnost.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Julijčice 08
26.10.2007 9:09:24   
nena22
zdravouser posted image user posted image user posted image

sem tolko hitro ustala z upanjem da je še katera med julijčicami pa.... punce čimprej teste delat pa upam da viditeuser posted image , ker bi mal čvekala radauser posted image user posted image user posted image

papa BOŽAJMO BUŠKOTEuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Julijčice 08
26.10.2007 10:45:47   
najsi
Ojla,
po izračunih tu na ringaraji sem tud jst julijka 08 in sicer tudi 02.07. user posted image user posted image

Zaj pa čakam na prvi pregled 6.11. pa da vidim kaj bo ginekologinja rekla, kdaj bo PDP  in če je vse O.K. ( upam da je)

Tako da nisi več sama v julijkah, sma že dve user posted image user posted image

user posted image user posted image men se dans kr smeji, ker sm delala danes še drugi test in je bil tud ta pozitiven in sm čist nora zaj user posted image user posted image


_____________________________

naš čudež je privekal na svet 26.6.2008,ob 2:17 zjutraj. Na ta svet je prišel kot krepak fantek z imenom Oskar

(odgovor članu nena22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Julijčice 08
26.10.2007 10:58:26   
najsi
Nena22 a ti si se že naročila na pregled pri ginek.?

Očitno bova zaenkrat edine čvekice user posted image user posted image
neč ne kaže na pojačanje user posted image user posted image


_____________________________

naš čudež je privekal na svet 26.6.2008,ob 2:17 zjutraj. Na ta svet je prišel kot krepak fantek z imenom Oskar

(odgovor članu nena22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Julijčice 08
26.10.2007 10:59:47   
najsi
user posted image user posted image user posted image čakamo nove user posted image user posted image user posted image



_____________________________

naš čudež je privekal na svet 26.6.2008,ob 2:17 zjutraj. Na ta svet je prišel kot krepak fantek z imenom Oskar

(odgovor članu najsi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Julijčice 08
26.10.2007 11:08:57   
rumba
Čestitke!user posted image user posted image user posted image
Še ena Julika2007. Želim vam najlepšo nosečnost, pa da bi se imele tako fajn, kot se imamo me!

(odgovor članu najsi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Julijčice 08
26.10.2007 11:41:20   
Anonimen
čestitke julijke 2008user posted image user posted image user posted image joj me je kar zagrablouser posted image jaz sem tud 2007 namrečuser posted image uživajte, k to je pa tak fajn noo...se mi kr stoži vsake tolkuser posted image

(odgovor članu rumba)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Julijčice 08
26.10.2007 11:47:26   
nena22
ojla NAJSI!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

sem se naročila G sam mam šele 22.11user posted image , č bo pa kaj narobe pa takoj(sem maja mela ss). drugače pa so mojo nosečnost odkrili na nefrološkem oddelku kjer sem bila hospitalizirana zaradi kroničnega vnetja ledvicuser posted image ampak zdj sm zdrava, sicer še na amoksiklavu ampak ga v pon neham jemat pol pa pregled pri nefrologu samo da mi pove, da sem ok

test delava vsake 2 dni in se druga črtica čedalje bolj hitreje vidiuser posted image user posted image user posted image

že kaj slabosti?!

kok sem te veselauser posted image user posted image , sicer greva čez vikend na morje da se malo prepihava potem pa se drugi teden zopet čujemo... no do takrat pa nas bo že polnouser posted image user posted image user posted image

božajmo buškoteuser posted image papa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Julijčice 08
26.10.2007 12:48:38   
najsi
Oj,
slabosti začuda nič, razen zvečer rahlih, pa ponoč ko me kislina peče ( mogoč bom mogla zvečer nehat jest user posted image ), me pa konstantno dajejo krči po maternici ( občutek je isti kot pri user posted image )
Drugače pa tudi mi potujemo, sicer šele v nedeljo in to v nemčijo, k sestri od mojga. Bo njen tamauček lih eno leto star, pa peljemo taščo pa tasta vnučeku na roj. dan.
Smotano je ker so tak daleč in se bolj poredko vidimo, je pa takrat bolj veselo in sladko user posted image

Jst sm danes še čist paf, še ne dojemam lih najbolj da je pa le res,.......se skoz režim tule na šihtu neki, ker sm v user posted image

Pa ti?  Kako kaj počutje?

Navijam za naju da bo vse tak ko mora bit in da bosta pikice pridno rastle in se razvijale user posted image



_____________________________

naš čudež je privekal na svet 26.6.2008,ob 2:17 zjutraj. Na ta svet je prišel kot krepak fantek z imenom Oskar

(odgovor članu nena22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Julijčice 08
26.10.2007 13:13:12   
nena22
user posted image ahoj!!!

moja slabost se je pa že začela sam da ne bom začelauser posted image  vse potrpim samo da bo vse v redu in da pridemo srečno do user posted image ....ane?!

midva greva pa v Baško, ker ma moj hiško dol... pa greva mal urejat okolico pa drevesa žagat.... sicer pa je izven sezone morje tako lepše, da bolj uživava hodit izven sezone.... domačini so pa itak face.. kuhanje šnopčka, harmonika,. . . . . . noro res, naju imajo že kar za domačinauser posted image , sam jim bo mal čudno ker šnopčka tut povohala ne bom(saj ga drugače tudi ne pijemuser posted image user posted image ), bom pa na glavnik brenkalauser posted image user posted image user posted image .. komi čakam, že pakiram...

mene pa začuda to nosečnost krči ne dajejo, al pa ne mislim tako na krče...user posted image

sama še nisem tako zelo vuser posted image kot prvo nosečnost zaradi bojazni pred splavom... ampak kakor bolj me dudice bubajo se čedalje bolj zavedamuser posted image , sam da bo vse okuser posted image user posted image

papa

(odgovor članu najsi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Julijčice 08
27.10.2007 22:40:37   
VIA MALA
lep pozdravček Najsi in Nena22

Nisem še 100% da nama je uspelouser posted image , zato bom zaenkrat anonimna če vaju ne moti. Iskreno in srčno upam, da se bomo družile vseh 9 mesecev.
pobožajte svoje bušije, pa čeprav so še majhni a vendar nosijo veliko bogastvo.
nočka

(odgovor članu nena22)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Julijčice 08
27.10.2007 23:06:06   
najsi
Ojla Via,
Ja jst upam, da vama je uspelo in da se nama boš z neno pridružla v čvekanju med veselim pričakovanjem.
držim pesti za user posted image

Jst se pa zaenkrat poslavljam, do četrtka, ko pridemo nazaj domov. Gremo mal na potep v nemčijo.

Pa pa bejbike in do naslednjič prijetno božanje user posted image

_____________________________

naš čudež je privekal na svet 26.6.2008,ob 2:17 zjutraj. Na ta svet je prišel kot krepak fantek z imenom Oskar

(odgovor članu VIA MALA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Julijčice 08
28.10.2007 17:14:50   
Katy\o/
Še ena julijka se javlja. user posted image

Naš PDP je 4. 7. 2008.

Kakšne mate kej znake punce? Jst moram priznat, da jih skorajda nimam. Edino kar je, je to, da me bolijo prsi. Pa vsake tolk časa me špikne tam dol. Slabosti nobene, lulam pa tud ne tko pogosto. Utrujena pa tudi nisem. No ja, mogoče me pa še vse doleti. user posted image

Lepo se imejte. user posted image

_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu najsi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Julijčice 08
29.10.2007 8:26:54   
fragola
Dobrodošle julijke!!! jaz sem pa junijkauser posted image user posted image user posted image !

Srečno in uživajte v user posted image

(odgovor članu Katy\o/)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Julijčice 08
29.10.2007 8:35:44   
kkmts
Sem tudi julijka okrog 8.. Tri dni že peče zgaga in želodec čutim tudi 24 h na dan. Za prvi dve nosečnosti ne pomnim kakšnih težav, na sedaj pa tole. Pregled imam 5.11., da se toćno potrdi a je vse O.K.Pozdrav in počivajte.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Julijčice 08
29.10.2007 11:06:07   
najsi
Pozdravljene nove souser posted image   user posted image user posted image
lepo in prijetno nosečnost, ter zdravega user posted image  vsem nam.
Kkmts jst mam pa pregled en dan za tabo in tud upam, da bo vse O.K. user posted image user posted image

Se vam oglasim še kaj, zaenkrat pa en lep pozdrav iz nemčije, kjer malo uživamo in cartamo nečaka, ki bo 31. oktobra star 1.leto 

_____________________________

naš čudež je privekal na svet 26.6.2008,ob 2:17 zjutraj. Na ta svet je prišel kot krepak fantek z imenom Oskar

(odgovor članu kkmts)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Julijčice 08
29.10.2007 18:05:14   
Anonimen
živjo punce user posted image jaz tudi, jaz tudi user posted image user posted image  polovica vas je itak iz "ne pričakujemo teme", tko da se mi zdi da vas že poznam.  jaz sem danes v laboratoriju uradno potrdila, da sem srečka nosečka. imam pa že kar prvo vprašanje. boli me na obeh straneh, levi in desni, je to normalno? sem brala da naj bi bolel samo en jajčnik. pa naročila se še nisem, bom počakala in se nekje naslednji teden. drugače pa grem zdaj prebrat kaj ste ve napisale, sem kar uletela , da se pohvalim da sem srečka user posted image  se beremooo

(odgovor članu najsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Julijčice 08
29.10.2007 19:12:28   
nena22
evo mene sem že nazaj!!!

morje je odlično, sonce, sonce in SONCE....(mam kr malo rdeča lička, ker vem da drugo leto julija ne bo morja zameuser posted image user posted image ), vse moje slabosti in napihnjenost so izginileuser posted image user posted image user posted image



ZAENKRAT SMO:
2.7.08 - nena22user posted image user posted image
2.7.08 - najsiuser posted image user posted image
 
 
4.7.08 - Katy/o/user posted image user posted image
 
8.7.08 - kkmtsuser posted image user posted image
 
? - VIA MALAuser posted image user posted image
? - lunica24user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
lunica--- glede bolečin ti bo najbolje svetovala tvoja G---tako da se kar naroči.... (če si parkoli v dvomih in vem, da te skrbi pa greš lahko na urgenco k urgentnemu G...)
 
 
punce čuvajte se....
 
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Julijčice 08
29.10.2007 20:03:04   
mis
No se pa še jaz javim. Včeraj sem naredila test, danes sem ga ponovila in 3.7. imam rok (sem izračunala tu na RR). Imam pa doma 1 leto staro hčerko Tino in na veliko čvekam pri oktobrkah 2006. Upam, da se bomo tudi tu načvekale, čeprav mi bo dva foruma verjetno težko spremljat. Vsaj glede na čvekačice oktobrke.user posted image

Pa bravo vsem srečkam user posted image !

Se beremo!

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu nena22)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Julijčice 08
29.10.2007 20:16:06   
nena22
bravo misuser posted image user posted image user posted image

ZAENKRAT SMO:
2.7.08 - nena22user posted image user posted image
2.7.08 - najsiuser posted image user posted image
 
3.7.08 - misuser posted image user posted image
4.7.08 - Katy/o/user posted image user posted image
 
8.7.08 - kkmtsuser posted image user posted image
 
? - VIA MALAuser posted image user posted image
? - lunica24user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
nestrpno pičakujemo nove srečkeuser posted image !!!
 

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Julijčice 08
29.10.2007 20:20:04   
nena22
user posted image VIA MALA- že kaj novega? upam da boš kar med nami (ker si že na seznamuuser posted image )saj nisi jezna ane?test je pozitiven?

no papa

(odgovor članu nena22)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Julijčice 08
29.10.2007 20:30:04   
Anonimen
jEst tud , jEst tud,... grem k vamuser posted image user posted image user posted image
Sem danes videla rahlo, rahlo črtico (na dveh narejenih testih). Kar nisem mogla verjet. na RR sem izračunala, da naj bi bil PDP 12.7.2008.

Sem kar klicala G., da jaz bi prišla pa na krvni test, ker je rahla črtica, pa me je sestra umirila, da naj počakam do petka in da v petek bo pa sigurno že močna, da potem naj pa pridem po praznikih na pregled.
Joj,upam da je vse ok....sem imela letos že SS in NE SME it spet kaj narobe.

Bi rada z vami tukaj prežvekovala vse lepote in kakšno tegobo naslednjih user posted image

Pa kar vsem bi že rada povedala da sem user posted image  jojjjj

(odgovor članu nena22)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?