|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: špičaki
25.10.2007 22:41:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Pa to bi ti pasal..

user posted image


ne ne nc nau...niso gettagrip user posted image ...decembra bojo pa dobre, k ma moj dragi premierni koncert...jiiihaaa

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: špičaki
25.10.2007 22:42:36   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

user posted image , tudi sama sem prišla pogledat, kaj dela Tjazy na lepoti in modi user posted image


a sam gledat user posted image ...a komentirala naus pa nc user posted image


Meni se zdi, da so še in....ampak jaz sem seljačina user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: špičaki
25.10.2007 22:43:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

aha, ce si mal prevedem....hmmm...so spicaki popolnoma OUT user posted image


Ne, ne, špičaki so vedno in.

Sploh če imaš majhnega otroka.......izkoristiš vsako priložnost, da jih obuješ user posted image .


user posted image  user posted image  user posted image

itak bi jih mela sam za v cerkev...otrocka bi pa al ati al brat-botr, al pa mami-botra mel...jst bi sam josko dala (v sede)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: špičaki
25.10.2007 22:45:52   
Anonimen
Ti jih kar še potem imej. Privošči si dan na visoki peti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: špičaki
25.10.2007 22:46:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

user posted image , tudi sama sem prišla pogledat, kaj dela Tjazy na lepoti in modi user posted image


a sam gledat user posted image ...a komentirala naus pa nc user posted image


Meni se zdi, da so še in....ampak jaz sem seljačina user posted image .


uu, tnx user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: špičaki
25.10.2007 22:47:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*


edin balerinke, pa nekak ne grejo zravn...nc...crn reklc, hlace, cez pa eno tako oprijeto oblekco do kolen...z vzorcem iz 80ih hehehe...sam mi je pa reeees qlska...

ok, kaj predlagas?



Pa ravno ene balerinke.. sem ti tam na link prlimu.. Men so kr vsec.. user posted image  

Ok.. balerinke ne..  :))

Samo to kar bos mela obleceno. .se mi zdi pa fuuul qlsko.. Res.. user posted image  Ne zafrkavam se.. Men je tko fuul vsec.. :))

HLECE... Kaksne hlace?? iz kaksnega materiala.. to je vse fuul pomembno za izbiro cevljev..

Pa kaksne barve torbico mas?

Pa mal bi te se namazu v stilu cevljev in torbice.. ampak tko zlo zlo zlo diskretno.. tok da bi se cist mal videl..

pa hlace bi ti dal na tri cetrt.. in ene qlske nogavice.. ne prevec upadljive.. ker je krst.. ampak ne pa cist navadne..

pa en trak za lase... v barvi cevljev.. al pa cist kontra barvi cevljev..

A te lahk jst oblecem.. :))))))) user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: špičaki
25.10.2007 22:47:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Ti jih kar še potem imej. Privošči si dan na visoki peti user posted image


vsaj enga, ne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: špičaki
25.10.2007 22:48:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Ti jih kar še potem imej. Privošči si dan na visoki peti user posted image


vsaj enga, ne user posted image


Eden ni nobeden user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: špičaki
25.10.2007 22:51:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: *punka*


edin balerinke, pa nekak ne grejo zravn...nc...crn reklc, hlace, cez pa eno tako oprijeto oblekco do kolen...z vzorcem iz 80ih hehehe...sam mi je pa reeees qlska...

ok, kaj predlagas?



Pa ravno ene balerinke.. sem ti tam na link prlimu.. Men so kr vsec.. user posted image  

Ok.. balerinke ne..  :))

Samo to kar bos mela obleceno. .se mi zdi pa fuuul qlsko.. Res.. user posted image  Ne zafrkavam se.. Men je tko fuul vsec.. :))

HLECE... Kaksne hlace?? iz kaksnega materiala.. to je vse fuul pomembno za izbiro cevljev..

Pa kaksne barve torbico mas?

Pa mal bi te se namazu v stilu cevljev in torbice.. ampak tko zlo zlo zlo diskretno.. tok da bi se cist mal videl..

pa hlace bi ti dal na tri cetrt.. in ene qlske nogavice.. ne prevec upadljive.. ker je krst.. ampak ne pa cist navadne..

pa en trak za lase... v barvi cevljev.. al pa cist kontra barvi cevljev..

A te lahk jst oblecem.. :))))))) user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  jaaoooooo, kok si me zdele nasmeju...huuuuuuudoooooooooouser posted image  user posted image  user posted image ...k si se prou tko resno poglobil v zadevo...k mi ne gre v glavo...SEj ves, moski pa to user posted image  

jah kostim je...izz?? morm pogledat...ja lana :))

eeeewwww...sam ne traka v lase, lepo te prosm user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: špičaki
25.10.2007 22:52:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Ti jih kar še potem imej. Privošči si dan na visoki peti user posted image


vsaj enga, ne user posted image


Eden ni nobeden user posted image


ampak, 2 se pa ze kr pozna user posted image  (2.v lajfu jih bom mela obuteuser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: špičaki
25.10.2007 22:53:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Pa kaksne barve torbico mas?



eastpak user posted image ...hmmm nimam torbice...še

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: špičaki
25.10.2007 22:56:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*


user posted image  user posted image  user posted image  jaaoooooo, kok si me zdele nasmeju...huuuuuuudoooooooooouser posted image  user posted image  user posted image ...k si se prou tko resno poglobil v zadevo...k mi ne gre v glavo...SEj ves, moski pa to user posted image  

jah kostim je...izz?? morm pogledat...ja lana :))

eeeewwww...sam ne traka v lase, lepo te prosm user posted image



jaoo.. sem cist not padu... user posted image user posted image user posted image  

ja cist resno sem vzel tole temo.. :)) Itak mors bit fuuuu lepa za krst a ne? Sej ves.. najboljsi stilisti za zenske so moski.. user posted image

Iz lana je kostim.. OK..

Hmm.. se mi zdi, da nimas nc v omari.. kar bi pasalo k lanu.. Bi mogla it nekam.. recimo v Batto.. in jst bi lepo sedel na stolu.. ti pa probavala in bi sam prikimaval in odkimaval.. user posted image user posted image
Tko kot v kaksnem filmu.. ko se kaksna tko oblacu.. tip se pa za glavo grabi.. user posted image user posted image

Kaj.. a se nikol nisi mela traka v laseh al kaj?? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: špičaki
25.10.2007 22:58:04   
Anonimen
aja tjazi, en zelo pom.podatek, sem ti pa pozabla povedat...tista oblekca je rdeca, viola in crna...tak qlski vzorec...da bos loh lazje svetoval user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: špičaki
25.10.2007 23:02:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

aja tjazi, en zelo pom.podatek, sem ti pa pozabla povedat...tista oblekca je rdeca, viola in crna...tak qlski vzorec...da bos loh lazje svetoval user posted image


torej.. rdec trak v laseh... user posted image  sej lahk je cist majhen trakec.. ce ze ne maras trakov.. Bos vidla.. fuuul ti bo pasal... user posted image user posted image

prepust se mi.. da te oblecem... nc se bat... user posted image

potem.. definitivno crne cevlje... eventuelno bordo rdece.. To bi se vidu.. user posted image

torbica pa mora bit iste barve kot cevlji... VEDNO!

Ejj.. a je se opcija, da zamenjamo hlace??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: špičaki
25.10.2007 23:04:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: *punka*


user posted image  user posted image  user posted image  jaaoooooo, kok si me zdele nasmeju...huuuuuuudoooooooooouser posted image  user posted image  user posted image ...k si se prou tko resno poglobil v zadevo...k mi ne gre v glavo...SEj ves, moski pa to user posted image  

jah kostim je...izz?? morm pogledat...ja lana :))

eeeewwww...sam ne traka v lase, lepo te prosm user posted image



jaoo.. sem cist not padu... user posted image user posted image user posted image  

ja cist resno sem vzel tole temo.. :)) Itak mors bit fuuuu lepa za krst a ne? Sej ves.. najboljsi stilisti za zenske so moski.. user posted image

Iz lana je kostim.. OK..

Hmm.. se mi zdi, da nimas nc v omari.. kar bi pasalo k lanu.. Bi mogla it nekam.. recimo v Batto.. in jst bi lepo sedel na stolu.. ti pa probavala in bi sam prikimaval in odkimaval.. user posted image user posted image
Tko kot v kaksnem filmu.. ko se kaksna tko oblacu.. tip se pa za glavo grabi.. user posted image user posted image

Kaj.. a se nikol nisi mela traka v laseh al kaj?? user posted image


sam to mas pa cist prou user posted image ...k zenska, pa nej bo stilistka al pa vizazistka, ti loh zanalsc kej neokusnga pove (kaj recimo skupi pase), al pa k me Mic zdele zajebava, da so spicaki se inuser posted image ...oz.te tko grdo napleska, da je kej user posted image

a tak si pol ti? ti je ql hodt v soping...presenetljivo za marsovce user posted image

nope...se nikol...mi ne potegne

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: špičaki
25.10.2007 23:04:55   
Anonimen
 
Mogoce bi tele nogavice??? user posted image user posted image user posted image

user posted image

Nee.. Joke... bom najdu ene qlske... caki mal.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: špičaki
25.10.2007 23:09:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

sam to mas pa cist prou user posted image ...k zenska, pa nej bo stilistka al pa vizazistka, ti loh zanalsc kej neokusnga pove (kaj recimo skupi pase), al pa k me Mic zdele zajebava, da so spicaki se inuser posted image ...oz.te tko grdo napleska, da je kej user posted image

a tak si pol ti? ti je ql hodt v soping...presenetljivo za marsovce user posted image

nope...se nikol...mi ne potegne


Ja.. moski oblaci zensko... zenska pa moskega.. in je zihr d'best.. user posted image

Ja ja.. sej vids.. kaksne nasvete si dobila od zensk? Nobenih.. konkretnih... user posted image user posted image  Take zadeve morte zenske vedno moske vprasat.. :)

Ja.. fuul dobr je v shoping hodt.. :)) A ti gres tud rada? user posted image

To ti mislis.. da se nikol nis mela tarka.. :) Si bla mogoce mal zadeta od cesa.. pa si pozabla.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: špičaki
25.10.2007 23:10:34   
Anonimen
 
Lej te bi ble ok.. ce bi ble crne.. :)





user posted image


 

 

 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: špičaki
25.10.2007 23:11:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

al pa k me Mic zdele zajebava, da so spicaki se inuser posted image ...oz.te tko grdo napleska, da je kej user posted image


Ne, ne, ne, čisto resna sem.

Zadnje dni se na vse pretege trudim z modo. Res. L_p me baje že sanja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: špičaki
25.10.2007 23:14:19   
Anonimen
Toel bi recimo blo prakticno za dojit.. ampak ne bomo se sli taksnih ekstremov.. user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: špičaki
25.10.2007 23:19:19   
Anonimen
 
Aja...

kar je zlo pomembno je tud to.. da si nohte ne lakiras z nobeno barvo.. ce ze.. potem brezbarvni lak.. :)

pa brezbarvno... kaj ze je.. za ustnice..   trepalnice pa si lahko namazes v barvi las.. user posted image  Najboljs da crno.. Kaksne lase mas? :))

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: špičaki
25.10.2007 23:22:17   
mami_miki
ej...špičaki so vedno in...to je klasika...sam jaz jih več ne morem nosituser posted image user posted image

ok...sem se pač sprijaznila s tistim kar lahko....pa morm te na okroglo nosit...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: špičaki
25.10.2007 23:23:31   
mami_miki
sicer pa je vedno in...tisto kar je tebi všeč...tisto kar je in delamo sami...ampak če ni v revijah....to pomeni, da ni in pri tistih, ki so obremenjeni z modouser posted image

ne morem iz svoje kože....(da ne dam nekaj poučnega)user posted image

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: špičaki
25.10.2007 23:24:08   
mami_miki
Tjazy, a take nogavice ti nosiš?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: špičaki
25.10.2007 23:26:22   
kofetek2010
 

Mič - komaj si dobro štartala in že ti Tyazi skače v zelje user posted image


user posted image

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?