|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: krst
28.10.2007 9:34:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: r1ta

Jaz pa mislim, da bi se tvoj mož moral s tastom (svojim očetom) pogovoriti in ga nagovoriti naj pride. Krst je poseben dogodek in prav je, da so stari starši zraven.


kot sem ze omenila, se je skusal, pa ni bilo ucinka user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Ko bo to otrok vprašal, mu bosta lepo povedala, zakaj babi in dedi nista bila na krstu. Potem pa se naj ona dva "zagovarjata"... To ni več tvoj problem.


user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Eh kak sta brezvezna. Jaz bi jima rekla, da se kr naj navadita, da teh sobotnih obiskov ne bo VEDNO,saj je logično, da rabita kakšno soboto mir al pa imata pač druge obiske kot sta imela.


ja, samo to onadva ocitno ne stekata user posted image



drugace pa...hvala vsem, da ste si vzeli cas in prebrali tole storijo user posted image  in podali svoja mnenja


uuuh, grem zdele spedenat svoje 3 fante...only 3 hours to go user posted image


papa



< Sporočilo je popravil *punka* -- 28.10.2007 9:36:12 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: krst
28.10.2007 9:42:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Ja punka, a se ti še nič ne friziraš, ličiš, oblačiš svojega sončka, skratka priprave, priprave... user posted image Kdaj pa imate obred?


user posted image  user posted image  user posted image  kok si faca, bambina

ob enih


(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: krst
28.10.2007 9:42:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

...za nekaj tako nepomembnega.. ker niste sli na obisk.. kot, da bi morali?!


tocno tko...ves kok se bojim, kako bo potem, ko se bo porodniska koncala in bom zacela v sluzbo hodit...mamamija, me kr zvije zdele...da bomo mogli vsako soboto, no matter what, pri njih viset, da ne bojo zamerli...ehhh...in potem cez okno gledas tak lep soncek, da se ti zdi prou "greh" med stirimi stenami bit user posted image ...pa glede na to, da svojih otrockov med tednom ne bom glih veliko videla, bi si seveda zelela vikend prezivet s svojo druzinico na kksnem lustnem izletu in te reci...mislm, sploh ne vem, kako nej to izpeljemo...ker ce pac ne bo po njihovo, ne bojo hoteli svojih vnuckov vec vidtuser posted image  user posted image user posted image user posted image
bom, thx user posted image  


In ti si dejansko pripravljena vsako soboto (najlepsi dan v tednu za familijo) no matter what, pri njih sedet, za ljubi mir? ... ki pa to sploh ni...  In to po vsem tem otrocjem obnasanju, ki so ga zdele pokazali?
V tem primeru, pa bi blo treba mal al pa ornk po mizi udart.. user posted image  Samo to ni v tvoji domeni..

Kdaj pa je ta krst? A ni danes? :)  Aha.. cez tri ure.. sem prebral zdej.. :)))

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: krst
28.10.2007 9:49:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

...za nekaj tako nepomembnega.. ker niste sli na obisk.. kot, da bi morali?!


tocno tko...ves kok se bojim, kako bo potem, ko se bo porodniska koncala in bom zacela v sluzbo hodit...mamamija, me kr zvije zdele...da bomo mogli vsako soboto, no matter what, pri njih viset, da ne bojo zamerli...ehhh...in potem cez okno gledas tak lep soncek, da se ti zdi prou "greh" med stirimi stenami bit user posted image ...pa glede na to, da svojih otrockov med tednom ne bom glih veliko videla, bi si seveda zelela vikend prezivet s svojo druzinico na kksnem lustnem izletu in te reci...mislm, sploh ne vem, kako nej to izpeljemo...ker ce pac ne bo po njihovo, ne bojo hoteli svojih vnuckov vec vidtuser posted image  user posted image user posted image user posted image
bom, thx user posted image  


In ti si dejansko pripravljena vsako soboto (najlepsi dan v tednu za familijo) no matter what, pri njih sedet, za ljubi mir? ... ki pa to sploh ni...  In to po vsem tem otrocjem obnasanju, ki so ga zdele pokazali?
V tem primeru, pa bi blo treba mal al pa ornk po mizi udart.. user posted image  Samo to ni v tvoji domeni..

Kdaj pa je ta krst? A ni danes? :)



ne nisem pripravljena tm pri njih viset...sploh ne

hehe...se je moj ze veckrat tega posluzil (sej tko na lep nacin), pa so njegove besede naletele na gluha usesa...nc novga ne user posted image

je je...mamo se kr neki casa...itak se zna mami spedenat en dva tri :)) bolj problematicno je zrihtat ostale hehe

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: krst
28.10.2007 10:05:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*
ne nisem pripravljena tm pri njih viset...sploh ne

hehe...se je moj ze veckrat tega posluzil (sej tko na lep nacin), pa so njegove besede naletele na gluha usesa...nc novga ne user posted image

je je...mamo se kr neki casa...itak se zna mami spedenat en dva tri :)) bolj problematicno je zrihtat ostale hehe


potem pravis, da je posledica tega, da ne bojo hotli poznat svojih vnukov.. user posted image  Sori ko ti s tem utrujam.. men je sam mal tezko tole dojet.. drugac pa itak vsak spi tko.. kot si postelje a ne? user posted image

ja.. ker potem ko zagusti je vedno on tisti, ki popusti.. in ce to nardis parkrat ljudi navadis.. in potem manilulirajo s taksnim clovekom.. Sej.. jst sem isti na enmu podrocju.. user posted image user posted image user posted image  Bom se popravu.. he he user posted image user posted image

a pol bos mela tiste lan hlace.. ko si pisala na modi? pa tisto oblekco iz 80-tih? pa rdec trak v laseh?? user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: krst
28.10.2007 10:15:35   
Anonimen
sej je tezko razumet, samo eni so resnicno taksni, da zarad svojega kuser posted image  ponosa, rajs vnukov ne vidijouser posted image
in clovk nima druzga kukr popustit...sej ves, pametnejsi odneha user posted image ...sam ocitno ta pristop vodi do tega, da zacnejo ljudje manipulirat s "tapametnim" user posted image


ja, ja....tuniko cez hlace....jaoo...sam ne trakca v laseh user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: krst
28.10.2007 10:17:48   
Anonimen
drgac pa...se ti se nisem uspela zahvalit za tvoje modne nasvete user posted image ...HVAALAAAA...sam mas res zilico...a si slucajno razmisljal, da bi zamenjal poklic user posted image

ok, sibam zdele..papa

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: krst
28.10.2007 10:23:09   
Anonimen
Ja... ti zivis pac svoj laif.. kakor ga hocs.. ne gres na obisk.. da bo mir.. ampak ker si tako zelis.. ce si zelis.. ce si ne zelis.. pac ne gres.. konstantno vsako soboto..  Sej tko nekako si rekla a ne?

zacnejo manipulirat s tistim, ki se pusti manipulirat.. Ampak ocitno si tega ze vajena.. tko da, ce tole ni bilo prvic.. ti ne bo take krize.. ?!

Pa kaj je narobe s trakcom?? user posted image user posted image  In kaksne barve so zdej tisti stikli??? user posted image  A se bos kej namazala? Mal se dej.. :)))))))

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: krst
28.10.2007 10:25:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

drgac pa...se ti se nisem uspela zahvalit za tvoje modne nasvete user posted image ...HVAALAAAA...sam mas res zilico...a si slucajno razmisljal, da bi zamenjal poklic user posted image

ok, sibam zdele..papa


Kaaaaaaaaaaaaaammmmmmmm tee neeeseee?????? user posted image user posted image user posted image   Ne mors se brez mene zrihtat.. zdele mam cajt 2 uri.. da se ti lepo rihtas.. in pol fotko tuki prlimas.. in ti pol svetujem kaj se spremenis.. tko da bo pol cela cerkev dol padla.. ko bo tko huuudaaa macka notr stopla.. user posted image user posted image

Ah ni za kej... to je eden izmed hobijev.. Mogoce pa postane poklic.. nikol ne ves user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: krst
28.10.2007 10:29:30   
Anonimen
Aja... pa spodnje perilo je tud zlo pomembno.. :))) user posted image user posted image   Vederjetno se bolj... ker....

... clovek mora met VEDNO tud v globini postimano.. ce hoce, da bo SRECEN.. trajno.. .. Samo povrsina.. tisto kar se vidi.. tud slucajno ni dovolj..

Nekoc bos vedla.. da mam prau..

ok.. boljs da se gres rihtat ja... pa pa in lep dan.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: krst
28.10.2007 10:40:02   
Anonimen
Pa kaksen koscek user posted image   prosm...  

Tvoj stilist je zloooo sladkosneden.. user posted image user posted image

Sem si vceri kupi dve cokoladi Ritter sport.. eno z lesniki.. mal vecjo.. in eno z marcipanom.. mal manjso.. tak rdec ovitek ma.. Njamsi.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: krst
28.10.2007 11:22:39   
Gina
Ja zdaj sem itak prepozna najbrž za odgovor, ampak...meni se zdi, da moraš v prvi vrsti mislit nase. Kdaj boš ti srečna? Če bodo prišli, ali boš čisto ok, tudi če ne bodo prišli? Če boš ok, potem je vseeno, če se požvižgaš na vse skup, če pa ne boš ok, pa ni važen način, a ne, važno da bo tebi ok. Sama bi klicala, pa rekla, da mi je žal, če so užaljeni. Da se mi zdi brez smisla se držat, ker bodo zdaj oni kaznovali sami sebe. Da se mi zdi, da je njim krst gotovo pomembna stvar pa da je najbrž brez veze, da kadarkoli bosta pomislila na krst kasneje, da bosta imela bad feeling. Rekla bi še, da prosim, naj nehata, ker jih imate vi prav radi in da si zihr, da imajo oni tudi vas in da je brez smisla zdaj take zamere kuhat in nekoga kaznovat, ter še sebe zraven, da se ti ne zdi vredno. Potem bi rekla, daj no, babi, dedi, pridita, nam bo vsem lepo. Evo, če pa še potem ne bi prišla, bi pa jaz imela čisto vest, da nisem mogla naredit nič, da bi si onadva premislila. IN se ne bi več tolk sekirala. Prej bi pa se.
Kar se tiče obiskov, bi jima podobno kot tukaj gor napisano povedala vsakič, da pač ne morete vsak vikend k njim in da je brez smisla zato se držat, da ju imate radi....in ne bi prišla, če mi ne bi pasalo. Vendar bi ju razumela in bi jih na nek način z besedami pocrkljala, prišla pa ne bi, če mi ne bi bilo.
Hočem reči, če si prijazen in pripravljen drugega na nek način razumet, ponavadi sprejme tudi to, da ni po njegovo, da je po tvoje. In to, če jih pokličeš in prosiš, pomeni razumevanje njihovih težav, ne pa popuščanje pri svojih planih življenja in delovanja. Po moje jim itak ni fajn biti skregan.

Lahko pa si jezna, kuhaš mulo, ali si žalostna in se spomniš na to vsakič, ko slikce gledaš še 50 let kasneje....meni se zdi zgornja varianta boljša. Cilj je važen in to, da boš ti srečna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: krst
28.10.2007 11:37:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Evo, če pa še potem ne bi prišla, bi pa jaz imela čisto vest


Aha... men to ena astrologinja ze ene 3 mesece skoz in skoz govori.. pa je nisem cist popolnoma kopcal.. in sicer.. da ni tolk pomemben sam dogodek.. (dober/slab) , ker ne obstaja dober/slab... ampak da imas potem cisto vest.. Da koncno uredis stvari tako.. da imas ti cisto vest..  ker to je edini pekel.. ki ga lahko kdaj dozivis.. Drugega ni..

Sicer, do tega mora clovek skozi lekcije sam priti.. drugace itak ne stekas.. kaj to sploh pomeni.. kot jaz nisem stekal.. ceprav se mi je zdel, da stekam.. samo ocitno nisem.

Gina.. tole se mi zdi zlo pomembno kar si rekla.. ne samo v tem doticnem primeru.. ampak v vseh.. user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: krst
28.10.2007 13:31:39   
Anonimen
 
Zdele enkrat.. pa je/bo krscen punkin user posted image ...

In se od ene moje frendice iz RR user posted image  je imela tudi danes krst..

Cestitke obema.. user posted image

Hutu sem v bistvu rect, da bi 2 koscka user posted image !!  user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: krst
28.10.2007 14:36:05   
Anonimen
Trmasto otročje obnašanje staršev. Pusti jih, naj cepetajo. Ti samo ohrani mirno kri user posted image .

Bolj me zanimajo čevji:). Si bila lepa?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: krst
28.10.2007 14:55:14   
slovenka
na mojem krstu pa ni bilo nobene babice ali dedka, pa se nisem nikoli spraševala zakaj. so pač šli ati, mami in botrca z mano v cerkev in je to bilo to.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: krst
28.10.2007 14:56:45   
mami_miki
Meni mama že celo življenje govori kako naj kaj naredim in moj oče je zelo zamerljiv....

dokler ju nisem sprejela takšna kot sta....po doooolgih letih...ko sem ugotovila, da ju ne morem spremenit....

naredim po svoje, kar sem itak vedno, le da sem imela slabo vest da sem karkoli nardila...pa hudo mi je bilo ko se je oče za vsako malenkost mulil name...

ona2 sta še vedno taka...le jaz sem spustila to neprijetnost...in zdaj mi je ok, karkoli mama reče ali ata...pa v bistvu ko sem jaz spustila, sta še redkokdaj takauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: krst
28.10.2007 17:10:56   
Gina
Sta še vedno taka, le ti se ne sekiraš več toliko in gledaš z drugimi očmi, ne računaš več nanju v tem smislu. Vendar ti najbrž nikdar ne bo popolnoma vseeno, ker s starši nas vedno veže nevidna vez. Tako pač je, kaj češ. user posted image

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: krst
28.10.2007 17:38:09   
Anonimen
evo...se porocilo :)))

zadeva je uspela, mel smo se super dobr...in napokali tko, da morm jit zdele nujno pocivat :))

pa vsem se en virtualn koscek user posted image ...aja, tjazi, zate pa kr 2 user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: krst
28.10.2007 17:39:31   
Anonimen
tnx.. fuul je dobra.. user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: krst
2.11.2007 7:24:23   
Peteršilj
tvoj tast pa je res otročji, ne se sekirat zaradi tega. Ko bodo pa oni kaj praznovali, pa pač tebe ne bo.

KAKRŠEN SI TI DO MENE, TAKŠEN BOM JAZ DO TEBE.!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: krst
2.11.2007 8:21:29   
Liya
No punka vidiš pa se je tudi vse lepo isteklo,no pa mal poročaj kako je šlo?
boš??Pa tud noben ni izražu da bi šli za botro ali botra?

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: krst
2.11.2007 9:17:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

spomnil res ne, ampak ko bo gledal posnetke, bo pac videl, da ju ni bilo...in seveda se zna zgodit, da bo kdaj vprasal, zakaj pa nsa njegovemu krstu ni bilo dedija in babi na bratovem pa?



Ko bo to otrok vprašal, mu bosta lepo povedala, zakaj babi in dedi nista bila na krstu. Potem pa se naj ona dva "zagovarjata"... To ni več tvoj problem.


Točno tako bi jaz naredila.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: krst
2.11.2007 9:53:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Ja in. Sej krst ni nič posebnega. Otrok se pa tut ne bo spomnil. Jaz ne bi delala nobene panike, ampak bi mirno rekla ok.


kukr za kogauser posted image

spomnil res ne, ampak ko bo gledal posnetke, bo pac videl, da ju ni bilo...in seveda se zna zgodit, da bo kdaj vprasal, zakaj pa nsa njegovemu krstu ni bilo dedija in babi na bratovem pa?

ok, sej vem, pretiravam...sam resnicno ne razumem takih ljudi


Če jih ne razumeš, se nehaj s tem ukvarjati, ker jih spremeniti ne boš mogla. Verjemi, tvoj otrok, tudi ko/če bo gledal posnetke na katerih ne bo dedka in babice zaradi neke kvazi zamere, ki je btw čist mim, mu bo vseeno, to isto pa žal ne morem reči za tasta in taščo, ki jima bo še prekleto žal, ker se te ceremonije nista udeležila.
No in kdo bo na slabšem?  Ti, tvoj otrok ali tašča in tast?

Zakaj si ljudje delate probleme po nepotrebnem?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: krst
2.11.2007 9:59:51   
Gina
Jaz tudi ne razumem sistema mnogih od vas: bodo že videli, zdaj bomo vrnili zob za zob, pa še držali se bomo.user posted image user posted image  Meni je to smešno. Kaj se pa s tem doseže, razen da ste oboji skregani, užaljeni in zagrenjeni še dolgo časa? Sistem pračloveka. Brez veze.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?