|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  203 204 [205] 206 207   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice-2.del
21.12.2007 19:37:57   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

Bomo pa imeli piknik ane?? Z vozički...pri pini na rojstnem dnevuuser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5101
   RE: Februarčice-2.del
21.12.2007 19:52:28   
Marusah
Samo upajmo, da ne bo slabega vremena na dan srečanja...da bojo ceste lepe za nas, ki smo bolj od daleč.

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5102
   RE: Februarčice-2.del
21.12.2007 19:53:25   
Februarka08
No, pa sem vas le prebrala... Čvekice.user posted image
Evo, tudi jaz sem z randijauser posted image , smo se dobil sošolci, k smo prej skup tičal in sem 1.diplomirala, pol je blo pa treba za pijačko datuser posted image . Je blo kar fletno, pol pa še hit v trgovino mal, in sm dam pršla lačna kot 100user posted image . Po eni kajzerci in tunah se je mal umirilo dogajanje v želodčku, sam pomoje bo še nekaj padlouser posted image . Pa user posted image me direkt v rebra neki tolče in je prav čudn občutek... V rebra in mehuruser posted image , to so akrobacije...user posted image
No, lep večer vsem, jaz grem sedaj malo pred tv...
Pina, držim pesti da se cuker zniža v četrtek in ne bo treba stroge diete...user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5103
   RE: Februarčice-2.del
21.12.2007 20:04:47   
dolenjka
Jaz vas še nisem uspela prečekirat do konca, vseeno pa pohvale, za pridno čvekanje. Jaz sem bila spet cel dan od doma, imam pa zato novo glavo user posted image
Pa na negi obraza sem bila, pa pedikuri user posted image  user posted image  user posted image
Imam pa eno VELIKO prošnjo za Suzi in upam, da bo tole čim prej prebrala. Rabim en recept iz knjižice aparata za kruh pečt, ker svoje zaradi te selitve še nisem uspela najt user posted image .
Suzi preberi prosim ZS! Hvala!!

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5104
   RE: Februarčice-2.del
21.12.2007 20:13:34   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

Tkole nas pa januarke opravljajo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image





IZVIRNO SPOROČILO: SuzanaKK

Punce, kaj je pa s februarkami, a ste videle, so že v 2. delu na 203-ji straniuser posted image ?!!! Potem še me sploh nismo tako velike klepetulje.


Meni tudi ni jasno, kaj one delajo. So res že vse od začetka na bolniški, da imajo toliko časa za klepet.

user posted image  user posted image  user posted image

Meti, ta je pa svetovna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Itak smo že dolg delale na tem, da jih prehitimo, a ne user posted image user posted image .

pina, a zdaj si pa še ti na cuker težavo padla user posted image . Madonca, saj boste kmalu vse na dieti user posted image . Za na srečanje se pa le potrudi da prideš, da bomo kakšno skupaj rekle user posted image . No, da ne bom na koncu jaz falila user posted image . Zdaj me že nekaj okrog ledvic matra. Sem takoj spila 2x3dcl, pa se malo na kavč ulegla, pa je takoj boljše. Če bom imela ponoči kakšne težave ali pa jutri, pol ne grem jutri nikamor user posted image .

itata, sterilizator je meni babica odsvetovala, ker baje otrok ni tako odporen kot bi mogel biti, zato svetujejo le temeljito pomivanje flašk s toplo vodo. Tako sem jaz delala pri Timu, pa ni bilo z njim nič narobe.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5105
   RE: Februarčice-2.del
21.12.2007 20:25:02   
ella79
Ella, super si kje vse to najdeš, jest sem že vse na netu dala skoz, pa nisem najdla

strica googla sem vprašala, on vse ve user posted image user posted image user posted image user posted image

februarka naša bebica ma tudi zdele cele diskoteke user posted image user posted image user posted image sej ni čudno, če sem se pa domačih skutnih štrukljev najedla user posted image user posted image user posted image mnjami

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5106
   RE: Februarčice-2.del
21.12.2007 20:55:30   
*Naja
Danes ste bile pa kar pridne čvekuljeuser posted image . Zdej nas pa naj čimprej zaklenejo, da začnemo s tretjim delom.

Meni se izpuščaji po trebuhuin stegnih niso nič umirili, čeprav se zdaj že dva dni ne mažem s tistim novim oljem. Zdi se mi celo slabše....najhujše je po tuširanju, čeprav uporabim samo vodo. Takrat imam občutek, da mi koža gori, srbi pa za znoret. Jutri dopoldan se bom šla pokazat v P. Sem mal z iskalnikom brskala pri Pušenjaku, če je imela katera podoben problem. In sem našla eno user posted image , ki je imela na popolnoma enakih delih telesa te izpuščaje. Puško ji je napisal, da lahko da je alergija, ampak da se mora iti pokazat v P, da izključijo okvaro jeter, ki se lahko pojavi v nosečnosti in so znaki podobniuser posted image

Zdej grem nekej popapcat, pol pa kavč likat, kr sem ful utrujena. Jutri vam pa sporočim, kaj sem zrihtala.


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5107
   RE: Februarčice-2.del
21.12.2007 21:18:49   
nuka
Men pa danes na socialni ni hotla vzet še papirjev. Je rekla da pred 26.12 ne morem uveljavljat in naj pridem drug teden še enkrat user posted image . Bi jo najraje nekam poslala. Ker tako al tako je v ponedeljek ne bo. Paket bom pa raje vložila po novem letu, če se bo znesek slučajno kaj dvignil.

Končno mi je ratal narest album. Sem se potrudila user posted image . So pa notri slikce s porodne pa mulčkov od danes. Geslo je pa nikanejc. 

_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5108
   RE: Februarčice-2.del
21.12.2007 21:36:59   
mlavla
nuka- tvoja dva otročka sta pa tako luštna..prava angelčka... pa sej sem videla po komu..ful si mi simpatična...user posted image user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5109
   RE: Februarčice-2.del
21.12.2007 21:44:43   
nuka
O hvala! Sem mislila da sta samo meni luštna - k sta moja user posted image .  Ja take smo mamice.

Zdele grem pa na pico. Pol mava pa za sladico še joto. Ta vikend uživava. Sta otroka na počitnicah.

Nočka.


_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5110
   RE: Februarčice-2.del
21.12.2007 21:48:24   
ella79
nuka, ni ti hotla vzet dokumentov, ker lahko to urejaš šele 60 dni pred BDP-jem. Ti maš pa sedaj 66 dni, zato ti je rekla da pridi 26.12.
Da sta pa tvoje dva prava angelčka, pa dobro vem. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5111
   RE: Februarčice-2.del
21.12.2007 21:57:36   
Janey
Nuka kaki CUKRI...bi jih kar pojedel...pa te očke...jojuser posted image user posted image user posted image kak bo šele tatretjiuser posted image user posted image user posted image

Grem se cartat

nočko

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5112
   RE: Februarčice-2.del
21.12.2007 21:59:16   
Februarka08
Se pridružujem Elli glede Nukinih sončkov... user posted image Smo se že spoznali...user posted image
Pridne ste pri čvekanju, ni kaj... Sem pa prejle videla prispevek od Elle kako malo dobimo € v Kranjuuser posted image . Groza, so škrti...user posted image
Lepo ajajte, jaz grem tudi pod kovterček, me zzzzzzebe.
Se beremo kaj jutri, lep vikend!!!user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5113
   RE: Februarčice-2.del
21.12.2007 22:05:42   
MetiLu
Samo sporočam, da se že cel večer neki bašem. Najprej je možek prišel iz šihta, sva jedla špagete bolnjeze user posted image  pa peso, pol mi je pomarančke lupil, seveda je bilo treba z nečim sladkim presekat, pa je bila milka na vsrti, zdele mi je pa tok bombastična senvička naredu, da ni čudn, da je naš malček tako velik user posted image  user posted image  user posted image

Z diplomo se je spet neki ustavilo user posted image  user posted image  user posted image  nobenega navdiha user posted image  Torej danes nič novih strani...

Avtek so mi poštimal, ga greva jutri iskat. Cena 45 € user posted image  

Lara ti le pejd preverit, kaj je to zaena reč, ki te matra. Smo le nosečke, je kar prav, da se za take stvari posvetujemo z dohtarji.

Dolenjka user posted image  user posted image  za uživancijo. Jaz bi tudi šla k frizerju, da me vsaj malo pošišajo, mi spredaj lasje že v oči lezejo...

Pa da se mi ne bi zdej vse po vrsti premislile za srečanje!!!! BOM HUDA user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5114
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 0:02:30   
dolenjka
Sam da vas mal podražim, pred pol ure sva prišla še z masaže! Me je ena tetka tko bombastično zmasirala in ima prakso z nosečkami. 1 uro je gnetla moj celulit user posted image  pa hrbet in križ, pa vrat... za 21 EUR user posted image  Tole bom do poroda nujno ponovila, vsaj še 1x user posted image

Tko, zdej grem pa v mižule, imava ob 10h zjutraj zadnji del MŠ - nega dojenčka user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5115
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 8:31:49   
nuka
Jutro!

Danes sem polna elana. Tako da že pridno finiširam diplomsko. Jo hočem v ponedeljek oddat.

Meti a vidva ponavljata jedilnik za nama user posted image . Drugače pa za četrtek pri meni še vedno velja.
Ella sej vem da je blo še par dni prezgodaj, samo glede na to da je do četrtka delala samo še pol ure bi pa res lahko vzela tiste papirje in jih potlej začela po praznikih obdelovat. No ja bomo pa še enkrat po socialni letal. Moram urediti še otroški dodatek in za vrtec.
Kranjska občina da res malo za otroka. Ampak vsaj nekaj je. So pa začeli s pomočjo šele leta 2005, tako da jaz pri Niki nisem dobila nič.


_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5116
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 8:36:04   
Februarka08
Nosečkice, dobro jutro...
Kako ste kaj na to sobotno jutro? Mene je zjutraj preden sem vstala spet bolelo pod trebuhom kot user posted image . Ne vem, zgleda da se razteza, al kaj, boli pa ravno tako kot bi bili jajčniki... user posted image Bi pa še tako pančkala, pa kaj ko vem, da potem spet ponoči ne bom... Nič se mi ne da, pa kej bo treba pospravit. Zdej je bil prah na stranskem tiru, diploma pa na prvem, zdej bo pa treba ta vrstn red mal obrnt... user posted image
Nuka user posted image za elan... Daj ga še meni malo pošlji... Po obilnem zajtrku komaj gledam...user posted image
Lepo soboto vam želim, pa ne preveč delat...user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5117
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 9:31:09   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: itata

mlavla: tudi meni je dala take podatke glede enkratne pomoči občine... tko da... a katera ve a jo tudi ljubljanska občina daje? sem še tam prijavljenauser posted image  pa kolk recimo bi to bilo? zanima me, če se mi splača namreč zarad tega prestavljat naslov stalni v vodice pa nimam občutka kolk bi to dobila dinarčkov.

Živjo! Jaz sem sicer januarčica 08, ti pa lahko povem, kako je z Ljubljansko občino. Če imaš zelo nizke prihodke, lahko izpolniš vlogo za to 1× denarno pomoč na CSD, če pa imaš visoke prihodke, pa nisi upravičena do tega denarja. Meni je na CSD rekla, da morajo biti dohodki res nizki. Tako da je najbolje, da se tam pozanimaš. Višina 1× denarne pomoči pa naj bio bila tam nekje 200€.

Pa lepo klepetajte še naprej! Lep dan

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 5118
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 9:54:01   
vrtnica76
Jutro souser posted image !
Končno sem se prebila skozi vaš čvek.Sem se kar dobro naspala.Je prav pasalo.Še posebej pa mal cartanja zjutrej z user posted image .Pol mi je pa še zajtrk pripravu in kavico skuhaluser posted image .Zdej sta pa s Tamaro šla k njegovmu bratrancu,ki mu pomaga ene omare skup šravfat.Danes bom imela dan za lenarjenje.Sem se kar k mamici povabila na kosilouser posted image ,ker bosta mojedva srčka prišla bolj pozno popoldan domov.Mal sem jezna nase,ker skos tuhtam kaj je za narest,namesto, da bi več počivala.Komi čakam pregled v ponedeljek, da zvem kako kajuser posted image napreduje.Zgleda, da je tudi naše dete bolj pri tamejhnihuser posted image .Zdele mu pa kar nekej dogaja-se tolk razgibava,da me že vsa rebra bolijo.Se je ravnokar zbudil.Uživajte v soboti,pa pridem pokukat še mal kasnej.

_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 5119
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 10:28:10   
MetiLu
Jutro punce!

Perem že drug stroj cunj, pa še 4 v vrsti čakajo user posted image  Tko, da veste, kaj bom cel dan počela. Zdele greva z možekom še po moj avto, pa u štacuno, potem vam pa pridem nazaj družbo delat. Bi mi pa pasalo, če danes ne bi bilo treba kuhat, se mi tok ne lub user posted image  Mogoče me bo pa kam ven peljal jest, sem si že zaslužila, ker sem ga pustila spat user posted image  user posted image  user posted image  Ma revež spet nočno danes...

Pa še smrekico bova postavila user posted image

Aja Dolenjka, da ne boš mela samo ti lepo frizuro na srečanju, sem se naročila k frizerki za v ponedeljek popoldan user posted image  user posted image  user posted image  Za masažo se pa priporočam, da me naslednjič sabo vzameš!! user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5120
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 12:59:12   
Februarka08
Končno - kosilo v pečici, kuhinja pa spet izgleda kot prej...user posted image Nobelovo nagrado dam tistemu, ki je pogruntal pomivalni stroj...user posted image Križ me spet opominja na počitek, dela pa še tolk... Bo mal počakal, da mi bo user posted image pomagal popoldne. Če me je že naštimal za kosilo po njegovem okusu, mi bo pa že kaj pomagal...
Zdej grem pa mal v horizontalo, potem pa spet cune obest... Danes je dan pranja, a ne Meti...?user posted image
Pridne bodite, vas berem kasneje...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5121
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 13:06:34   
nuka
No tako. Diplomska zaključena in že čaka v kuverti da jo pošljem v ponedeljek mentorci user posted image . Upam da bo sedaj zadovoljna.

Zdaj se bom lotla kosila. Se beremo kasneje.


_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5122
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 13:34:52   
mary_lou
ITATA eno vprasanje zate: kje si videla da daje obcina vodice denarno pomoc ob rojstu otroka? ker na njihovi strani nisem nic najdla samo obrazca? ker jest mam se stalno v vodicah pa otrok ga bo mel tud tukej. tenks za odgovor

lp  mary lou


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 5123
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 13:38:51   
mlavla
evo pri nas je kosilo že na toplem oz. pod streho..v želodčkihuser posted image  danes si je moj dragi zaželel bujto repo...vidim, da nisem edina, ki rada ustreže...a ne februarkauser posted image
drugače sem pa spekla že dve rundi medenjakov, ki jih bom kasneje spakirala v celofan..to bodo najina letošnja božično-novoletna darilca...
moram pa priznati,da tudi mene nekaj križ matra..zdele sam še iz stroja cunje poberem, pa novega zalaufam..pol grem pa mal v horizontalo..ja očitno je pralni danuser posted image user posted image user posted image

veliko energije vam želim...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 5124
   RE: Februarčice-2.del
22.12.2007 13:51:35   
pina-1
dan!

danes tako lepo sonček sije, da je treba izkoristit, vsako minuto za cunje sušit. Moje so ž na štriku  in druge v stroju...

midva z dragim sva pojedla kosilce in peglava vsak svoje: on posteljo jaz a kavč. mia je pa pri moji teti na obisku pa pride šele po peti uri.

tudi jaz mam tolko za postorit p sem tako utrujenauser posted image  sploh ne vem zakaj me ta urujenost sedaj daje.. da o križu nr govorim...
grem sedaj probat kako kitico odspat pol bo živo ko pride mia domov.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  203 204 [205] 206 207   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  203 204 [205] 206 207   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?