|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  204 205 206 207 [208]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice-2.del
24.12.2007 15:21:39   
dolenjka
No, naj vam zaupam, da je multipraktik preživel, jaz in Tara pa tudi user posted image
Kocke sem spekla, pol jih je že končanih (pomočenih v čokolado in kokos, pol jih bom pa... mah ne vem kdaj, mogoče bom mojga zaposlila, jaz se bom pa mal vlegla? user posted image
Sem posesala zgornji štuk in "dnevno" mal poštimala, da ne bo mojga kap, ko dam pride, k sam bluzim pa zbijam user posted image
Drgač pa pr nas naletava k pr norcih (sneg) in bo res božič kot se šika, če izpustim prigode? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5176
   RE: Februarčice-2.del
24.12.2007 15:51:44   
katka37
Naj vam božični večer prinese topline in miru. Da bi v času, ki prihaja, prisluhnili dobri besedi in poiskali trenutek za mnogo lepih želja. Prijetne božične praznike.
 
user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5177
   RE: Februarčice-2.del
24.12.2007 16:02:33   
sayuri
Drage moje februarčice, želim vam prelep božični večer in miren božič.
 
Sporočam vam, da sem danes videla moji dve pikici in obema bije srček. Joj, kako sem vesela....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5178
   RE: Februarčice-2.del
24.12.2007 16:11:38   
pina-1
sayuriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image bravo za srček in za dve pikici... Pa si dobila najlepše darilo za božička... sedaj se pa čuvaj in luvaj tvoja dva zakladka...

suzi po sem pa za***** danes zjutrajuser posted image user posted image  ne bom več...

vsem vam moje februarčice želim čim lepši današnji večer in jutrijšnji dan. Naj vam prazniki prinesejo mir in srečo...

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 5179
   RE: Februarčice-2.del
24.12.2007 16:45:11   
dolenjka
O Sayuri, to je pa najlepša novička, ki jo danes lahko človek sliši, zate pa še posebej, kajne? user posted image  user posted image  user posted image
Le čuvaj mali pikici sedaj in naj pridno rasteta user posted image



_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5180
   RE: Februarčice-2.del
24.12.2007 16:53:20   
Februarka08
Sayuri user posted image user posted image user posted image user posted image za tvoja dva user posted image !!! Kako lepo božično darilo.... user posted image

Prej je ena spraševala glede Tosame - ne vem a se splača al ne, sam vse je blo na enem kupu in sem nabavla. Evo, vam kar napišem seznam:
- vložki Vir (10 paketov)
- tetra plenice (3 pakete) - 1 paket je 14.53€user posted image
- baby vata
- mrežaste hlačke
- palčke za ušeska
- blazinice za dojenje
- sterilna gaza (mi je svetovala, da to vse vzamejo, notri jih je pa 50 kom)
- vzela sem še tiste pleničke, ki jih imajo v porodnišnici takoj za male user posted image - je rekla, da so boljše od tistih v trgovini, tako da sem še to vzela.
Potem sem šla pa še v lekarno in kupila:
- Bepanten mazilo
- Ribodermin
- Multi-mam lanolin (sam to se mi zdi tako malo - je samo 30 mluser posted image )
- 70% alkohol
- fiziološka raztopina (jo mam tud sigurn premal - mi jo je dala sam 10 ml).

No, in to je to. Morm pa kupt še modrc za dojenje, pa do Bubchena za user posted image za kopanje ali kajuser posted image , pa pojma nimam kaj naj vzamem. Sem že hotla, pa nisem še čisto vedla. Aja, a mandljevo olje tudi rabi? Nekje sem nekaj brala...

No, to je za prvo silo dovolj, se mi zdi. Vsaj upam.
Sedaj pa res, tudi vam Vesel Božič in lepo praznujte v krogu svojih najbljižjih...
user posted image



_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5181
   RE: Februarčice-2.del
24.12.2007 17:26:32   
ella79
sayuri user posted image user posted image user posted image user posted image za dva srčka. Čuvaj ju, pa naj ti naslednje leto napiše pravljico, ki se je pravkar začela.

vam, drage moje februarčice pa: brez odpiranja najmanj še 4 tedne user posted image , čim lažji in hitri porod, enga fajn sončka, čimveč prespanih noči, pa da boste znale fajn svoje moške izkoristit, naj kar mal pomagajo, k me same vsega ne bomo zmogle user posted image user posted image , pa predvsem velik crklanja in čimveč lepih in nasmejanih trenutkov. Sem kej pozabila user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5182
   RE: Februarčice-2.del
24.12.2007 17:50:43   
bamby
sayuri, user posted image user posted image user posted image , naj  pikici pridno rasteta še naprej.

ella, torbo sem kupila v BTCju spodaj ja. Meni se je pa torba zdela fajn zato, ker ima dva predala, eden je pa še dodatno pregrajen in spredaj ima še en predal. Morda res izgleda malo pisarniška, ampak glede na izkušnje, ko sem imela 1. otroka, sem imela podoben razpored in mi je zelo ustrezalo. Zato se mi je potem dopadla. Tista, ki so jo kupila ti, je pa mehkejšega materiala. Sem jo držala v roki.

Vsem bodočim mamicam pa želim veselo praznovanje božiča!
 
Pri nas je tudi prav praznično, saj že od nekaj pred 16h pada sneg user posted image .

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5183
   RE: Februarčice-2.del
24.12.2007 18:10:42   
vrtnica76
Sayuri,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvoji pikici.Pazi nase in nauser posted image user posted image .
Vse skupaj želim lep božič,naj bo obdan z mirom,dobroto in ljubeznijo.Lepo praznujte!


_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5184
   RE: Februarčice-2.del
24.12.2007 20:57:43   
MetiLu
Naj najprej tudi jaz vsem vam zaželim en lep večer in jutrišnji dan, naj mine v krogu tistih, ki jih imate najraje user posted image

Midva sva po frizerju obiskala mojo taščo, kjer sva dobila zajeten konec potičke za domov user posted image  user posted image . Nato sva šla še do mojih starih staršev in strica z družino, kjer sva na koncu pristala tudi na ful super večerji user posted image  user posted image  user posted image  Pa spet sva dobila nekaj kosov potice za domov user posted image  user posted image  user posted image  A ni fajn, mi je še pečt ni bilo treba user posted image

Zdaj sva prišla pa domov in se greva malo stiskat in Razočarane gospodinje gledat user posted image

Bamby user posted image  user posted image  user posted image  za pregled in torbo, mislim, da je narejena na enak način kot moja user posted image  user posted image  Ja, blok si pa taprav našla, naslednjič se pa na kavici oglasite!

In Sayuri user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  super novica! Uživaj, ker meseci hitro minejo user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5185
   RE: Februarčice-2.del
24.12.2007 22:54:17   
Suzi*
Čer!

Sem žalostna. Kakšen glup božični večer. user posted image  Sem delala večerjo (piščančji žur-meso s pršutom in sirom zalito s smetano in pečeno v pečici, pečene riževe kroglice, mešano solato, pa za sladico ananasove obročke v oblekici iz kokosove moke-pečeno in sladoled zraven), pa se je moj najprej nad glavno jedjo namrdnil, da je mislil, da bo bolj ne vem kaj...slavnostno, pa 5 jedi al kaj...za nas 3. user posted image  Itak me je čist iztiru in sem začela tulit. user posted image  ko sem ga pa sprašvala kaj bi jedel je pa 20 jedi naštel kokr za kako poroko. user posted image  tako da zvoka pri nas ni! Pol je pa že pred deseto zaspal, še pred tamalim. user posted image  ***** tak božič. Upam, da druge uživate in se lepo cartate. Dejte se še namest mene. Jaz bom cel večer se smilla sama sebi.


Sayuri, čestitke za user posted image user posted image !!!!!  lepo ju čuvaj.

februarka, to pa je bil nakup! user posted image  Vložkov maš ooogromnooo, Lanolin mazilo ti bo ziher ostalo, ga je še to preveč, boš vidla, ker na začetku ga rabiš, pol pa ne več, ker se bradavice utrdijo, sterilnih gazic pa jaz nimam user posted image ...to rabiš kvečjemu za rane pol pozneje. Za kopanje pa jaz priporočam kakšno trdo milo (Nivea meni najlepš diši). Oljčka pa rabiš, če bo imelo dete suho kožo (par kapljic daš v banjico v vodo), pa za odstranjevanje temenc, jaz sem ga minimalno porabila. Tudi fiziološka je meni najboljša od Nivee, ker je v takih mini ampulah, večja se kao hitreje pokvari. user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5186
   RE: Februarčice-2.del
25.12.2007 8:41:11   
Janey
Dobro jutro.
Najprej sayuri čestitkeuser posted image user posted image čuvaj svoje pikice...mi mislimo na vasuser posted image

Februarka hvala.

Dolenjka benti čuvaj se...upam da je vse ok..

Jaz pa spet nisem nič spalauser posted image sem mislila, da se bom pa dans že lahko naspala, ampak se je gospod nos odločil, da mi ne pusti. Potem grema na božični zajtrk...sem mislila, da bom drnjuhala do zadjne minute. Zdaj moram pa 2 ure čakat na njega. V želodku kruli, bo treba še prej nekaj not pospravit. Kak keksekuser posted image user posted image Za kileuser posted image user posted image

Božiček je včeraj prinesel toooolikoooo daril. Naš jakec je dobil cel pokn cotik, koš za pleniceuser posted image user posted image (to je bolj od mami), igračke. Ati je tudi dobil celo goro kozmetike. Jaz sem pa tudi dobila vse za obraz in bon za h&m. Od tašče pa sma dobila mali sesalecuser posted image user posted image user posted image superca in en majhen nakupek. Pa še...uf smo bili pridni letosuser posted image user posted image user posted image
Lubek je bil z mojim darilom zadovoljen(misllim da prvičuser posted image user posted image ), jaz sem pa tudi od njega dobila tako lepo mikico, ki sem si jo želela. Gre na meni iz bolniceuser posted image user posted image user posted image .

Zdaj si grem pa narest čajek. Lep božič  vsem.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5187
   RE: Februarčice-2.del
25.12.2007 8:55:23   
Februarka08
Dobro jutro in VESEL BOŽIČ tudi iz moje strani!!!user posted image
Suzi, oprosti, ampak tale tvoj user posted image se mi pa zdi malo razvajen ali kako naj ga opišemuser posted image . Taka dobra večerja (njami), on se pa zmrdujeuser posted image ! Pa saj si user posted image , naj bi ti pa malo pomagal. Reč mu, da bi mogu pridt k nam na večerjo - jo je delala tašča (sem kar mal user posted image ) - smo mel pečenko in kuhan vrat in solato iz kozarca...user posted image Vau, ful večerja, a ne? No, daj mu za primer... Pa če se bo zdej še nate kaj držal, bom jaz prišla in ga mal postavila na realna tla... Joj, tile naši user posted image . Ves dan bi lahko pisala o njih... Evo, še moj se pridružuje mojim besedam - ob tvoji večerji so se mu kar sline pocedile...user posted image
Hvala za obrazložitev glede nakupa.user posted image

Lep dan vsem, pridne bodite in naj vas (nas) razvajajo!user posted image



_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5188
   RE: Februarčice-2.del
25.12.2007 9:03:13   
Janey
Evo čajek že naret...za cel danuser posted image user posted image perilo v stroju..lahko začnem likatuser posted image user posted image sem mislila da bom danes bolj razvajana, pa vidim, da mi druga ne preostane kot da nekaj delam...kaj čem še eno uro?? srčece bo spalo, jaz pa če vas ni tu lahko samo pospravljam. Itak je treba ampak sem mislila jutri. Pa bom pol že danes naredla. Pridna jazuser posted image user posted image user posted image user posted image

No da se pohvalim...mi smo pa včeraj jedli najprej taaaak dober narezek za predjed, potem pa v vinu al v čem pečeno hobotnico s krompirjem. Njamiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5189
   RE: Februarčice-2.del
25.12.2007 9:44:37   
misar
dobro jutrouser posted image

suzi, ta tvoj dec meje pa že navsezgodaj nakuril. drugič kar njemu prepusti izdelavo večerje, pa da vidimo ta slovesni prigrizek .recimo zdaj za novo letouser posted image user posted image user posted image user posted image nima šans, da jih cel odnese, če mi kaj takega reče. po moje bi mel piščančji žur na glavi, pa še kakšen os lastnoročno v ritiuser posted image user posted image user posted image user posted image porkaduš me je razkuril

ja mi smo pa včeraj bili pri sestri od mojega dragega in bilo je super. za jest je bil sam narezek, pa nič kompliciranega, pa vseen smo se mel fajn.

nimam zdaj časa preveč pisat, gremo darilčka odpirat. juhuhuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5190
   RE: Februarčice-2.del
25.12.2007 9:52:51   
Janey
Suzika še plazil bo za tabo. Upam, da si se naspala in da nisi preveč žalostna zaspala. Ampak res je bil grd. Ne vemkaj je tem decom včasih. Ti daš vse od sebe, on pa tak vrne. Fuj ga bodi, pacek frdamani.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo za tebe.

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5191
   RE: Februarčice-2.del
25.12.2007 10:44:37   
MetiLu
Dobo jutro punce!

Danes smo pa dolgo spali, še mali se ni nič konkretno zbudil, samo neko kolcanje je bilo čutit zjutraj.
Plan dela za danes je ... NIČ user posted image  Moj lubek še spi, ker ima danes spet nočno user posted image  Jaz sem se pa tudi komaj iz postle zvlekla. Grem nekaj pojest, pol se grem pa svaljkat na sedežno pred tv.

Suzi, kaj se pa to pravi!! Taka pojedina, tvoj pa tkole user posted image  user posted image  user posted image  Maš kakšen valjar doma? user posted image  user posted image

Mene od včerajšnje požrtije še vse tišči, želodček mi pa že kruli user posted image  Kako naj zdej zrihtam tole mojo prebavo, ko me pa potička tako lepo vabi na zajtrk user posted image  Z vago sem se pa prejle dokončno skregala user posted image  user posted image  se ne vagam do januarja!

Uživajte v odpiranju darilčk, vas pridem še kaj pogledat. Bom na računalniku, ker bo treba ... sej veste - diplomco pisat user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5192
   RE: Februarčice-2.del
25.12.2007 13:44:04   
larisa
Lepo je videti, da vse praznujete božička (ker vas nikjer ni)user posted image . Tudi jaz praznujem 100/h, ampak sem vam prišibala zaželet lep božič in veliko dobrot iz božične kuhinje, da bodo naše vagice tudi dobile kaj za božička in to naše kilce user posted image user posted image ....

No grem nazaj božično počivat user posted image , da se bom lahko čez dobro urco spet basala z dobrotami, ki jih danes pripravlja od user posted image  oče...

Cmooook vsem user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5193
   RE: Februarčice-2.del
25.12.2007 14:18:05   
MetiLu
Punce moje, z možekom sva spekla božične piškote user posted image  user posted image  user posted image  zdej je pa kavica zapasala z zraven user posted image  user posted image

Kaj bo za kosilo se pa še ne ve. Grem zdej mal tipkat.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5194
   RE: Februarčice-2.del
25.12.2007 18:18:19   
*Naja
Najprej naj vsem zaželim ful lepe praznikeuser posted image . Hvalabogu, da niste bile pridne pri čvekanju, da sem lahko kar se da hitro prebrala, kaj ste napisale v zadnjih treh dneh, ko me ni blo.

V soboto zjutraj sem se šla pokazat, zaradi srbenja kože in tistih drobnih pikic, ki so se mi ven spustile. In kako se je zgodba razpletlauser posted image Obdržali so me v Puser posted image . Dežurna dohtarca je rekla, da mi more dat prekontrolirat jetrne teste, ker lahko v nosečnosti pride do okvare jeter in znak je, da te srbi koža. Izvidi so bili sicer še isti dan, ampak je rekla, da morem biti na oddelku vsaj do naslednjega dnevauser posted image . No, izvidi so pokazali, da imam res nekoliko povišane vrednosti...poleg tega sem imela še precej slab izvid urina. Tako me tudi naslednji dan niso spustili domov in v nedeljo nisem počela drugega, kot razmišljala, kaj naj rečem na ponedeljkovi viziti, da bi lahko šla domov. Mislim, na sv.večer bi bila pa res žalostna, če bi mogla biti v bolnici, ker se zberemo cela družina in odpiramo darila in se imamo vedno ful lepo. V bolnici pa tako veste, da je živ obup. No, pa je prišla vizita in dohtarca je fuuuul dolgo razmišljala, kaj naj naredi z menoj. No, potem je rekla, da glede na izvide me ne more spustiti domov, ampak ker so prazniki, da lahko grem, ampak se morem vrnit v četrtek nazaj, potem bomo pa videliuser posted image . Je še ene 3 user posted image tudi spustila domov in tudi one morejo v četrtek nazaj.
Tako da srečanje za mene odpadeuser posted image . Upam, da me bodo vsaj domov spustili, da mi ne bo treba spet na oddelek. Ker tam pa je tolk enih user posted image , ki so res prave reve in so po več mesecev tam....in slišiš tolk enih žalostnih zgodb. Me imamo res srečo...hvalabogu, da ni več daleč do ciljauser posted image .
Moj dragi je danes tudi v nočni, tako da je živ dolgčas doma. Bom šla mal po cotikah brskat, sem potem takoj boljše voljeuser posted image .
Sem pa dobila za božička od moje ome ful cart stvari za user posted image . pa od mojih staršev tudi. Bom potem mogoče dala kako slikico gor.
Tako, zdej grem pa na pomaranče....


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5195
   RE: Februarčice-2.del
25.12.2007 18:50:47   
*Naja
Sem dala gor slikice od mojega bušija. Se mi zdi, da mi je v tem vikendu, ko sem bila v bolnici, kr naenkrat kipniluser posted image .

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5196
   RE: Februarčice-2.del
25.12.2007 19:05:10   
MetiLu
Lara lep bauhi user posted image  user posted image  user posted image  Ampak pa res nimaš sreče s temi obiski porodnišnice user posted image  Upam, da ne bo hujšega in da boš za novo leto doma. Včasih res pozabimo kakšno srečo imamo v primerjavi z nosečkami, ki več mesecev preležijo.

Midva sva danes imela na obisku strica z ženo pa njuna dva paglavčka, en ima 4leta in pol, drugi je pa oktobra dopolnil eno leto. Kaj naj rečem, iz stanovanja je nastala cela bomba (tolk o tem, kok se mi je splačalo pospavljati v preteklih dneh user posted image ), predvsem sem pa ugotovila, koliko enih nevarnih stvari za otroke imava v stanovanju. Bo treba kar merkat, ko bo naš mali shodil user posted image  oz. preuredit in odstranit nepotrebno okrasje...

Zdej grem pa naprej diplomco delat, sem kar pridna user posted image  Pa srči je danes doma, ima jutri nočno ne danes, sem se malo zmotila user posted image  Tko da se bomo lahko zvečer malo crkljali user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5197
   RE: Februarčice-2.del
25.12.2007 19:44:50   
Februarka08
Lara ti pa res nimaš sreče... No, samo da si doma...user posted image  user posted image za lep bauhi...
Tudi moj lepo raste - se prav vidi razlika na slikicah...user posted image Jih je tako lepo pogledat...
Meti pridna punca, da takole na Božič delaš diplomco...user posted image No, še malo, potem bo pa tudi vse za tabo...

Tok mi je slabouser posted image , saj je prav, samo sladko se mi kaže pred očmi...user posted image Tud jest sem skregana s tehtnico... Upam, da me ne bo čez 14 dni G prav grdo gledalauser posted image .

Lep večer, vas pridem še kaj prebrat (če se bo katera spomnila na RRuser posted image ).




_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5198
   RE: Februarčice-2.del
25.12.2007 20:36:20   
Wahoo RR
Punce...ste pa hitreuser posted image

Tudi v drugem delu ste naklepale že čez 200 strani user posted image

Prosim, da odprete 3.del.



Ob tem Vam vsem skupaj želim še vse najlepše v prihajajočem letu in veliko cartanaj z vašimi sončki.

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5199
Stran:   <<   < Prejšnja stran  204 205 206 207 [208]
Stran: <<   < Prejšnja stran  204 205 206 207 [208]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?