|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bulica pri zadnjični odprtini
30.10.2007 19:49:47   
žarnica
Sem skoraj 2 meseca po porodu in par dni nazaj sem opazila,da imam pri zadnj.odprtini neko bulico,ki sicer ni bila boleča na dotik. Gledala sem z ogledalom, danes po opravljeni potrebi,pa je začela bolet (mogoče tudi od tega,ker cel dan driskam in se nonstop brišemuser posted image ). JE možno,da so se mi naredili hemoroidi?user posted image SIcer sem brala na netu o njih,pa povsod piše,da če imš hemeroide,ti teče kri,... pri meni tega ni.

Je imela katera kaj podobnega in kaj bi to bilo?

Če me ne bo preveč bolelo,bom počakala do drugega tedna,ko imam pregled po porodu... me pa vseeno zanima kaj bi to bilo.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bulica pri zadnjični odprtini
30.10.2007 19:54:12   
Ilije
Po moje so to hemeroidi. Jaz sem jih tudi imela in nisem krvavela.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bulica pri zadnjični odprtini
30.10.2007 20:00:28   
žarnica
in kaj potem? so ti sami izginili ali si mazala s kakšno kremo?user posted image

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bulica pri zadnjični odprtini
30.10.2007 20:17:00   
emina83
jap to so hemeroidi jaz sem jih tud imela, pa tud nč krvavela.
maži se z šentjanževim oljem, pa počasi pomasiraj. pomaga pa tudi če se namesto brisanja rito umiješ z bolj hladno vodo ampak ne prehladno.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bulica pri zadnjični odprtini
30.10.2007 21:11:02   
r1ta
Jaz sem jih tudi imela med nosečnostjo in sem malo tudi krvavela. Pomagalo je umivanje z mlačno vodo in bepanten krema pred in po kakanju.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
30.10.2007 21:32:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bulica pri zadnjični odprtini
30.10.2007 23:00:37   
piščanc
pa keglove vaje. če so majhni,se bodo sami uredili, tako kot ostalo na telesu po porodu

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bulica pri zadnjični odprtini
31.10.2007 9:36:00   
žarnica
no,super. Hvala za nasvete,bom kar šla v lekarno po mazilo.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bulica pri zadnjični odprtini
31.10.2007 9:42:07   
saline
Hladne kamilične kopeli tudi pomagajo.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bulica pri zadnjični odprtini
31.10.2007 10:05:24   
syona
ojla,
tudi jaz sem imela isti problem, med nosečnostjo mala bulica ali dve, med porodom pa so kar rinile ven in to take da je blo kar hudo. Potem nisem mogla tut slučajno sedet, velika potreba je bla pa itak cel podvig sem hodila k slon, poleg tega sem bila še šivana. Občasno se je pojavila tudi kri. Men so dal v porodnišnici, svečke in kremo modelex. Ko sva šla domov so mi napisal še recept za svečeke Faktu. Men so zlo pomagale keglove vaje in seveda svečke pa ne pretirano brisanje ampak samo splakovanje z vodo. Potem je pa enem mesecu blo vse ok.
lp user posted image


_____________________________

APRILA NAJIN MAI

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bulica pri zadnjični odprtini
31.10.2007 13:12:28   
Naty*Taja
No, definitivno so hemeroidi. To so meni razložili kot neke krvave žilne pruhece. (user posted image ) No in kri teče, če se ta zadevica predre in je potem bolje, če se pa ne, pa boli ko hudič. Dobi se mazilo, jaz sem kr z nekim naravnim - tudi pred veliko potrebo kr notri namazala in je bilo dosti lažje. Pa za po potrebi obvezno vlažilne robce za obrisat, ker drugače non stop peče in boli. Se pa dobijo tudi posebni vlažilni robci prav za hemeroide - tak fajn pohladijo. Držijo jih pa v DM.
Ja, eno veliko sr... je tole kot posledica napenjanja po porodu....

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu syona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bulica pri zadnjični odprtini
1.11.2007 16:51:46   
Brundula
Sigurno so hemorojdi, ker tako sem imela tudi jaz, ko sem cel dan driskala. Ni vedno nujno, da krvaviš. Provaj si namazat s kremo za hemorojde in malo spremeni prehrano. Nič pikantnega, črnega vina ne in provaj čim bolj redno it na potrebo.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?