|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
26.11.2007 14:56:40   
Nenny
Ja dobr da te mamo, Helimaša. Seveda sem jaz časopis že prebrala. Kao. In ga stran zagnala. Pa nč vidla. Ti, ti...

Sem ga že potegnila iz smeti. Ja ful dobr, pa je stric reku da bo samo za njegovo zbirko.

Bravo naši sončki user posted image user posted image user posted image

No pa dajmo se spet kaj dobit pr Lumpiju user posted image


_____________________________

http://customglitters.com/cust/119676336983927.gif

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
26.11.2007 15:00:04   
sabri
Tudi jaz sem za da se kaj dobimo, čeprav do četrtka jaz nimam časa, potem pa.
Dajadada: sem ti kar tukaj napisala, če bomo šli za štih probo v toplice drug teden, bi si ga mogoče pa res sposodila, če ji bo sploh pasal. Razen če ga prej kupimo, ker imam občutek, da ga moj gleda za miklavžauser posted image . Se vidimo kaj.

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
26.11.2007 15:46:43   
Ulaa
Jaz pa sem opazila kup mamic v časopisu user posted image user posted image kako ste pozirale!!!
Ali katera hodi na telovadbo v Brezje? Mislim tisto z dojenčki.
Meni je Mercator za peš malo daleč, vendar upam da bo še kaj lepega vremena in se vam vseeno pridružim, bom šla pa še na malico vmes user posted image .

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
26.11.2007 15:55:01   
Dajadada
sreda ob 12ih, jaz sem zauser posted image , nejc pa še bolj, da se bo lahko spet v lumpijevem kotičku igraluser posted image .

Sabri, verjemi da bo mala uživala v fredu. Vi ga kar kupte, ne bo vam žal...no vsaj do zdaj še ne poznam nobene, ki bi ji bilo.

Mi2 sva šla pa danes po makadam poti do tuša in nekaj prekopavajo, tako da sva morala vozit po njiviuser posted image . Vsaka normalna mamica z vozičkom bi se verjetno obrnila, ko bi zagledala bagre, jaz pa kar po njivi. A si predstavljate voziček, kolesa blatna, jaz tud. Za silo smo se očedili preden smo prišli v "civilizacijo", drugače bi nas še iz štacune vrgli.user posted image user posted image user posted image  Nazaj grede sta pa dva prijazna delavca zagrabla voziček in ga nesla, da nism čisto zagazilauser posted image .

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
26.11.2007 15:59:38   
helimaša
no jst sm tud za sredo.lepo da so ti delavci priskočili na pomočuser posted image user posted image pogumna mamica da gre po njivi z vozičkom.sploh pa po tvojmu koncu.mene bi blo strah da nebi kje Brajdiči pršli pa kr z vozičkom odpelaluser posted image user posted image
Ulaa iz kje pa si?sej drugače pa z avtom prlet če maš to možnost.je ful luštn k se otroc lahko igrajo in lahko me v miru kafe spijemouser posted image
tko da se pol pa v sredo vidmo

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
26.11.2007 16:10:54   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: Dajadada

sreda ob 12ih, jaz sem zauser posted image , nejc pa še bolj, da se bo lahko spet v lumpijevem kotičku igraluser posted image .

Sabri, verjemi da bo mala uživala v fredu. Vi ga kar kupte, ne bo vam žal...no vsaj do zdaj še ne poznam nobene, ki bi ji bilo.

Mi2 sva šla pa danes po makadam poti do tuša in nekaj prekopavajo, tako da sva morala vozit po njiviuser posted image . Vsaka normalna mamica z vozičkom bi se verjetno obrnila, ko bi zagledala bagre, jaz pa kar po njivi. A si predstavljate voziček, kolesa blatna, jaz tud. Za silo smo se očedili preden smo prišli v "civilizacijo", drugače bi nas še iz štacune vrgli.user posted image user posted image user posted image  Nazaj grede sta pa dva prijazna delavca zagrabla voziček in ga nesla, da nism čisto zagazilauser posted image .


he he, ti si pa res faca user posted image user posted image user posted image

Mogoče pa tut midve prideva v sredo, nč ne oblubm; a bi se dal vsaj za recimo ob 11.30 zmenit?

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
26.11.2007 16:28:17   
Dajadada
mene bi blo strah da nebi kje Brajdiči pršli pa kr z vozičkom odpelal


Pa sej imajo že svojih dostuser posted image . Naš je čist preveč razvajen, bi ga že prvi dan nazaj pripeljaluser posted image .

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
26.11.2007 16:37:08   
helimaša

[/quote]

Pa sej imajo že svojih dostuser posted image . Naš je čist preveč razvajen, bi ga že prvi dan nazaj pripeljaluser posted image .
[/quote]


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
26.11.2007 17:18:28   
Dajadada
Sem videla vašo fotkouser posted image user posted image user posted image . Škoda, da ni barvna bi se bolje videlo. Tri poznam, ostalih treh pa mislim, da še ne. Mogoče pa se nam kdaj pridružijo na kofetku. Najprej sploh nisem vedela o katerem časopisu govorite, pol mi je pa kliknl, k je bil glih danes v kaslcu. Kar izrezat in spravit za spomin punce. 

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
26.11.2007 17:50:23   
srursa
Full lušna fotka.user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo mamice.

Jaz upam, da tudi pridemo v v sredo. Sicer imamo prvo cepljenje. Odvisno kakšna bo reakcija.

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
26.11.2007 20:46:00   
Tadeja 1976
Ojla babnce,tudi jaz bi se rada pridružla. Sem čistokrvna grosupljčanka, sam sem prženena v Ivančno gorico. No se bomo pa včasih dobile na kavi v Grosuplju, včasih pa v Ivančni. Rodila sem 31.8 2007 in sicer user posted image  TAJA in user posted image  JAKA. Imamo pa tudi Big brotherja URBANA, ki pa je rojen 1.9.2000 in bodo lahko vsi trije skupaj praznovali, beri ena žurka oz. en strošek.
Guppy,a si prženena šmarčanka ali si domačinka?

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
26.11.2007 22:20:56   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: Ulaa

Ali katera hodi na telovadbo v Brezje? Mislim tisto z dojenčki.



ti, kje na Brezju pa je to? A je daleč od Grosupljega?

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
27.11.2007 8:03:16   
srursa

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

IZVIRNO SPOROČILO: Ulaa

Ali katera hodi na telovadbo v Brezje? Mislim tisto z dojenčki.



ti, kje na Brezju pa je to? A je daleč od Grosupljega?



Brezje je malo naprej od Sončnih dvorov.

Več o telovadbi si pa lahko prebereš tukaj:
http://www.zavod-tamala.si/Sola.aspx#Vadba

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
27.11.2007 8:05:07   
srursa
Helimaša greste danes kaj ven z vozički?

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
27.11.2007 8:17:29   
delfinčica29
uuu,kolk ste se načvekaleuser posted image user posted image user posted image !

Ja sem vidla naše korenjake v časopisuuser posted image .Ful mi je blo smešn gledat,sploh ker je tisti ata rekel,da je samo za domačo uporabo.user posted image

Tudi jaz sem za enouser posted image ,naši malčki bi se pa igrali.

Sem pa tolk jezna,,,že 3x sem kupila skutke od Ljubljanskih mlekarn,pa so bile plesnive.Pa za otroka,mislm no...Pol se pa pejt zdravo prehrano.user posted image user posted image

Mi imamo tudi fredov obroč,samo ga še nismo nič uporabljali.Mogoče ta vikend,ko gremo v toplice.
lepo,da so ti delavci pomagali čez njive.user posted image Dobra si,da si šla.tam je men ful smotan hodit,ker imajo spuščene pse in že velikokrat je kakšen ugriznil..

na kakšno telovadbo za malčke bi pa tudi jaz odila,da bi se malo utrudil,ker ima čist preveč energije...,potem pa skos nekaj nagajauser posted image user posted image user posted image ,vse odpira,pleza..
Se mi zdi,da govorim samo še  ne to pa ne,to ne smeš,padu boš,ne...user posted image
Kolk smo čudni.

se beremo,upam,da se res kej dobimo na kavici-sreda?

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
27.11.2007 8:43:32   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: srursa

Helimaša greste danes kaj ven z vozički?


ja gremo.sam men telefon ne dela.je kr crknu.baje da ne obstajam.morm na mobitel poklicat.
Nenny te pokličem.

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
27.11.2007 10:42:10   
Nenny
Jutro

mi smo pa danes spančkal do 8-ih, ne morej verjet. Sicer sva mal pojedla ob 6-ih, pol pa kr drnjohal naprej. Ampak je pa zdele naš čmrlčk zaspančkal.

Ej Helimaša, a vidve se že odpravljate ven? Zadnje čase se našima dvema mal urnik pomeša, a ne? Matiček zdej spančka in čaka, da se zunaj kakšna stopinja ogreje. Naj še Maša malo počaka....user posted image

Srursa, na kavici smo pa itak vsak dan, tako da se nam ti kar veselo pridruži.

Aha, še nekaj. A ta grosupeljski časopis ni nč na netu? Ja škoda no, bi bla slikica nas vozičkarjev mogoče barvna.

Uživajte z vašimi user posted image



(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
27.11.2007 10:46:46   
helimaša
Nenny glih kar sva vstali zdej bova mal pojedli se zrihtali,...Matic naj kar še pančka.je še megla zuni.se kasneje slišimo

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
27.11.2007 11:21:56   
Dajadada
Sem pa tolk jezna,,,že 3x sem kupila skutke od Ljubljanskih mlekarn,pa so bile plesnive.Pa za otroka,mislm no...Pol se pa pejt zdravo prehrano.


S temi skutkami je res nekaj ornk narobe, tiste v 6packu z datumom 4.12. so bananine zanič ostala dva okusa pa o.k. Je kar nekaj punc opazilo, pa lumpijeve naj bi bile tudi plesnive še pred rokom.

(odgovor članu delfinčica29)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
27.11.2007 11:27:37   
Dajadada

sam men telefon ne dela.je kr crknu.baje da ne obstajam.morm na mobitel poklicat. 


Zihr je imela Maša prste vmesuser posted image user posted image user posted image . Eni ga je tamauček tok poslinil, da je pršla slina v vezje (al karkoli že je v telefonu), zdej ga lahko samo še on uporabljauser posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
27.11.2007 11:41:15   
Nenny
A tako je s temi telefoni. Sej jst mam tud enga starga, pa čakam, da mi crkne. Maticu ga dam pa takrat, ko ga previjam, ker drugače s tisto svojo nago ritko dirka po celem stanovanju. Ga pa res tako slini, da se pol včas nč ne sliš.

Mi pa še kar spimo...

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
27.11.2007 12:38:11   
Dajadada
Mi pa še kar spimo...


blagor vam.

Mi smo danes spali od 19:30 do 6:00 z dvema vmesnima postankoma (podojil, zaspal), potem pa še pol urce od 9ih do 9:30. Naš mali vedno manj spi...no ja, ponoči se je poboljšal, podnevi pa skoraj ne spi več. Včeraj vse skupaj v celem dnevu ni spal niti 12 uruser posted image user posted image  Pa nič ne zgleda, da bi mu manjkal spanec. 
Otročki naj bi pri tej starosti spali 14 ur, okoli 11 ponoč in 3 čez dan. 

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
27.11.2007 17:36:09   
helimaša
no kolk vas jutr pride.
me z Mašo prideve

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
27.11.2007 21:33:39   
Dajadada
mi2 tudi

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
28.11.2007 11:15:13   
srursa
midva tudi

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?