|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
19.11.2007 18:09:05   
Dajadada
sm jst bi rajš okol dvanajstih


Meni je o.k. Mi2 sva itak tudi zadnjič zamudilauser posted image , pa prišla ob pol 12, ker glih papcamo ob tem cajtu.

Manca12, super, se bomo spet enkrat vidl. Fajn, da ni treba na srečanja vedno v Lj hodit, a ne? Ve januarčice se že pripravljate na vrtec in službo...lovite še zadnje dneve na porodniški...so zato še toliko slajšiuser posted image . No sej tudi marčevke že vedno bolj razmišljamo, da se približuje služba...neeeeee.

< Sporočilo je popravil Dajadada -- 19.11.2007 18:12:21 >

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
19.11.2007 18:39:54   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: Dajadada

A ste s5 za kakšn kafe...npr. v sredo ob 11ih v mercatorju?


joj, tokrat naju pa ne bo user posted image , imam frizerja ob 10-ih in bo trajalo dolgo, ker moram pramene dat pa še strigla se bom. Uživajte punce, prideva naslednjič, saj sem do konca leta še doma. user posted image



(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
19.11.2007 20:04:46   
srursa
Jaz v sredo ne morem. Predlgam pa  četrtek.
Srečanja  bi se zelo rada udeležila.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
19.11.2007 21:17:10   
orka**
ninabr dobrodošla, jaz pa živim blizu tebe (Plešivica), tako da bosta najina sončka sošolca.

Sem prejšen teden zamudila user posted image , mi ni računalnik delal, pa vas nisem nič brala.
Ta teden bi mi pa bolj odgovarjal četrtek, v sredo ne morem.

Še dobro da pri nas ni treba skrbeti za varstvo. Bosta čuvala babi pa dedi.

Zdaj pa moram iti, alrm.

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
20.11.2007 12:30:27   
Manca12
IZVIRNO SPOROČILO: Dajadada

Manca12, super, se bomo spet enkrat vidl. Fajn, da ni treba na srečanja vedno v Lj hodit, a ne? Ve januarčice se že pripravljate na vrtec in službo...lovite še zadnje dneve na porodniški...so zato še toliko slajšiuser posted image . No sej tudi marčevke že vedno bolj razmišljamo, da se približuje služba...neeeeee.


Ja, prav fajn. Naš bo pri varuški, isti kot starejša sestrica, se bosta do naslednjega leta (upam septembra) pazila skupaj.
O, joj... tale služba... so kar mešani občutki. Taprvič sem komaj čakala, da bo konec porodniške in da začnem spet delat, ampak pri Žaku moram priznati da prav uživam, verjetno prvič tega nisem znala.
Ampak ko se pa spomnim, da bo spet kot "nov" začetek, me je pa kar groza. Že prvič sem vse pozabila, kar sem delala v službi, počutila sem se kot bi spet na novo začela nekje delat oz. še bolj grozno, ker vem, da sem vse to že enkrat znala. Bo kar kriza spet, verjetno. Najboljše, če bi me dali kar na kako drugo delovno mesto zdaj, bi  mi blo sigurno bolj zanimivo. Ah, bo že... itak je neizbežno in kar moraš ni težko. user posted image

Smo potem za sredo ali četrtek? Midva se prilagodiva.

Mi danes kar nekaj več spimo kot ponavadi... mogoče tak dan. Pol pa mami bluzi za računalnikom..

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
20.11.2007 18:51:24   
Dajadada
Jaz v četrtek ne morem, ker se dobimo z marčevkami. Jutri pa b.p. ob 12ih. 

(odgovor članu Manca12)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
20.11.2007 18:59:42   
sabri
Oj, jaz grem jutri tudi v Merkator, če bo še katera, drugače bom šla pa sam loto vplačat, da dobim milijone milijoneuser posted image pa bom šla mimo pokukat, če je katera tam. Pa nič ne obljubljam, da ne bo tako kot zadnjič, ko sem predlagala, potem pa nič od mene.

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
20.11.2007 19:00:06   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: Manca12


Smo potem za sredo ali četrtek? Midva se prilagodiva.

men je načeloma vseen.če bo v četrtek dež oz. sneg mi je potem bolš jutr, drugače pa je čist vseen.

(odgovor članu Manca12)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
20.11.2007 19:04:04   
helimaša
no pol pa vela za jutr.pač kera pride-pride.jst itak lahko še v četrtek pridem.itak Maša uživa v igralnem kotičku in vsaj takrat lahko spijem kavo v miru.itak na sprehod morš it, pol pa ni važn kamuser posted image user posted image
pa se potem jutr vidmo

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
20.11.2007 20:31:47   
Nenny
Ojla,

tud midva z Maticem prideva jutri. Seveda pa prej kot ob 12 res pr nas ne gre, saj mora naš sonček dopoldne kakšno uro počivat.
Upam pa, da bo vsaj to noč kaj spal (včeraj minus 3 ure), ampak glede na to, da ga je že kar pobralo, malo dvomim. Je pravkar kar sede zaspal. To se pa pr nas še ni zgodil.

No se vidimo jutri v igralnici.....

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
21.11.2007 0:13:37   
Manca12
Ojla.

Joj, joj... jaz sem skoraj pozabila, da greva jutri na plavanje ob 13h. user posted image Tako da bova prišla pogledat, če bo v četrtek katera ZA user posted image .

Lahko nočko!

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
21.11.2007 10:33:45   
orka**
Hoj!

Lepo se imejte danes na kavici. Danes mi ne moremo, smo brez avta.
Jaz pa vabim tiste, ki danes ne morete, jutri v Mercator na user posted image  med 11 in 11.30 uro.
Seveda vabljene tudi tiste, ki greste danes.

Lp


(odgovor članu Manca12)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
21.11.2007 14:30:07   
sabri
No da pokomentiram, smo se dobile in nas je bilo kar veliko, meni podobno sem nekaj imen pozabila. Sem se pa še doma nasmejala, kak butl sem izpadla, ko sem prišla tja, edine mamice z otročki v lokalu pa jih napadem, če so iz foruma in niso bileuser posted image .Je blo prav luštno, moja je potem zaspala v avtu do doma, v minutkiuser posted image , upam da kmalu spet, mi je prav všeč, ker je blizu in sploh ne rabiš kaj dost planirat. Ste pa vse zelo prijetneuser posted image .

(odgovor članu orka**)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
21.11.2007 14:35:27   
delfinčica29
Prav fletni so bili teli otročki na kavici danes!user posted image

Malo so se igrali,pogovarjali....user posted image

Midva sva prišla zdejle domov in je zaspal.Jaz pa hitro kuhat in se malo načvekatuser posted image .

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
21.11.2007 14:48:40   
helimaša
ja ful je bli luštn na user posted image sicer souser posted image  prevladovali in sta bili samo 2user posted image , ampak sta se tudi pikice dobr mele.hvala bogu da sm lahko vsaj enkrat v miruuser posted image  spila, da tamala ni težila.pa še utrudla se je.mi zdele že skor eno uro spi.dobr da mam kosilo že kuhano.tko da lahko malo početam na netu.ampak....zdele morm pa res it mal pospravit pa še pecivo sm se namenla delat.pa mislim da mi ne bo vse uspelo narest, ker dobimo popoldan obiske pa še v šoping je treba it.no sem če bi bla našauser posted image  pridna bi lahko vse nardila, ker pa se ji morm posvečat je pa to bl enuser posted image najbolš da bi jo kr v merkatorjev igralni kotiček pelala, ker tam ji je pa res všečuser posted image user posted image user posted image

no, če bo jutr lepo se pa še jutr kej vidmo

papa

(odgovor članu delfinčica29)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
21.11.2007 15:43:01   
NikiNata
Evo še ena mamica iz Lavrice,imam user posted image  starega 5 let in user posted image  9mesecev!Upam ,da bo še kakšna kavica, da se vidimo.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
21.11.2007 16:41:05   
Nenny
Ja, je blo pa res lušno danes user posted image .  Vse ste prav fajn. Moj srček je na poti domov zaspančkal, tako da ni prebudil pol Ulice pod gozdom.... tako kot zadnjič.
Zdej smo šli  pa počivat v posteljico.

No jutri bova tud pribrenčala okol 12, seveda če bo vreme ok.


LP user posted image

_____________________________

http://customglitters.com/cust/119676336983927.gif

(odgovor članu NikiNata)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
21.11.2007 19:03:53   
Dajadada
Hehe, so se zgleda vsi ornk zmatral danes. Naš je zaspal minutko pred domom, pol sem ga pa ven iz avta vzela in je kar spal v pokončnem položaju na moji ramiuser posted image , potem pa še v posteljici 1 uro. To je za nas user posted image user posted image user posted image . Glih tok da je lahko mamica zelenjavno juhico s piščančkom skuhala, ker je bila tudi lakota huda, ko se je zbudil.
Lepo čvekajte jutri, jaz bom tudiuser posted image user posted image  user posted image .

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
21.11.2007 22:34:39   
helimaša
no kdo potem jutr pride?hitro se prfočkajte.
midev z Mašo in Nenny in Matic pridemo če bo lepo.zdej se pa kr hitro prfočkajte  zauser posted image  jutri.

nočko

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
22.11.2007 19:47:22   
srursa
Helimaša ali ste šli z Nenny, Mašo in Maticem na user posted image ?
kako je bilo?

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
23.11.2007 8:04:53   
helimaša
ne nismo prišli nauser posted image  ker je bil slab vreme.sva mela druge opravke.dons če bo lepo gremo mal po Grosuplu počikirat če je kej novgauser posted image user posted image user posted image če katera hoče se lahko pridruži.
naša madam je danes prespala celo noč-to pomeni da nisva niti enkrat jedli in tudi za dudo se ni prebudila.ne morš da verjamašuser posted image jst sm se pa zbujala in hodila gledat če je vse ok z njo, ker celo noč nismo spali že sigurn 4 mesece.

nč letim zajtrkovat

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
23.11.2007 9:00:20   
Nenny
Jutro,

včeraj tud naju ni blo, saj nas je naš ati peljal mal po Ljubljan šopingirat. Ampak danes je pa tak lep dan, sonček .....tako da letimo po Grosuplju, a ne Helimaša?

Samo našga čmrlčka bi rada dala mal počivat, ker smo namreč sli spat ob polnoči in spal do pol sedmih. Ta moj otrok sploh ne more več zaspat, ko ga dam v posteljico hop na nogice in skakat do onemoglosti. Jaz ga pa rinem spat do onemoglosti....

No zdej pa  se mal zajtrka pa se vidmo

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
23.11.2007 17:27:06   
Dajadada
Tiste, ki ste bile pri Kosovi na pregledu za 9 mesecev...a kaj testira motoriko, govor? Kako zgleda pregled? Eni pediatri delajo Denver test, pri njej pa mi do sedaj še nismo imeli nič podobnega, je zmer bolj na hitro. 

A pol se včer niste dobile? No, pa le nisem nič zamudilauser posted image . Al ste kakšne vseeno bile v mercatorju?

Naslednji teden pa spet kakšna kavica...upamuser posted image . Meni je tako fajn, da mi ni treba vedno v LJ na kafe, v grosuplju pa nobenga ne poznamuser posted image , tako da mi je user posted image , da se je odprl tale forum...bravo Orkauser posted image . Škoda, da ga nismo že prej.

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
23.11.2007 18:38:20   
helimaša
Mi smo pri devetih mesecih imeli čisto navaden pregled.tko da nimam pojma kva je to Denver test.pogleda če je vse kul, kok je kej napredna, če kej čeblja, kok se plazi,...nič posebnega.
jst nism bla nič v merkatorju, sva pa danes z Nenny srečale Srursa in šle na eno kavico.tko da če se kje srečamo gremo na drink.

no  pa lep pozdravček


aja pa še to.... orka je odprla forum, spoznali je pa še nismo....kje se potepašuser posted image user posted image

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
26.11.2007 13:09:41   
helimaša
Čao punce!

Zanemarjete našo temo....kaj je zdaj tpuser posted image user posted image user posted image Delfinčica29 in Nenny a ste vidle nas naše korenjake v časopisuuser posted image user posted image no pa smo postale slavneuser posted image mogoče nam pa še rata da dobimo vrtecuser posted image to bi blo pa najbolj fajn.
kaj pol užgemo eno user posted image  v sredo v merkatorju?

ajde hitr tipkat

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?