|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
11.11.2007 11:47:55   
orka**
Meni je Grosuplje kar všeč, edino trgovine so bolj tko. Za hrano je kar vredu, ostale stvari pa moraš iti v Ljubljano. Jaz pogrešam Spar, no vsaj Baby center imamo.  Manjka edinole kakšna ornk igralnica, tista v Mercatorju je še kar, ampak preveč moraš paziti, da kdo  z voizičkom ne podre otroka. Lokalov je zadosti, še dve slaščičarni imamo končno. Avtocesta pa je tudi zraven, tako da si hitro v Ljubljani. Bo pa s februarjem fino, ker se bodo na Rudniku odpre nove trgovine, med drugim Muller in H&M.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
11.11.2007 15:15:56   
Ulaa
Meni je tud Grosuplje  o.k., je pa res, da sem tu ze od rojstva. Vsec mi je ko imamo vse kle, posta, banka, vlak, bus, sodisce, obcina, maticni urad... ni treba nobenih stvari urejat v Lj. Mogoce res manjka kaksna prijetna igralnica za otroke, tako ob kaksnem lokalu, da se otroci igrajo mame pa cvekajo user posted image . Vsec mi je tudi da gredo otroci pes v solo, da se jim ni potrebno vozit, in tudi sama sola je kar o.k. Itak je pa v zadnih letih kar nekaj novih stvari v Grosuplju in mislim, da se pocasi stvari izboljsujejo.
Ni mi pa vsec, da imamo kup neolikanih  voznikov, ki ti ne ustavijo ko cakas na prehodu za pesce.

(odgovor članu orka**)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
11.11.2007 20:16:08   
blazka
Mene pa v Grosuplju trenutno najbolj motijo razrite ceste, polne lukenj in razpok. Pri nas imamo na novo zaflikano cesto, pa so take luknje, da je joj. K prinorijo tisti Kastelčevi tovornjaki kakih 100 ali pa še več na h, naša tamala kr skače notri v vozičku, če smo pred hišo. Groza. Mislim, da bi župan lahko kaj več naredil za Grosuplje.

Aja, pa zdravstveni dom je premejhen, pa premal vrtcev, pa šol. Pa preveč trgovinuser posted image .

LP

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
11.11.2007 20:16:58   
blazka
Pa še to, tudi jest sem tle že cel življenje, zato pa lahko mal bolj šinfam, a ne!user posted image

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.11.2007 8:01:18   
Ženkica
No, mene pa zanima kje se sprehajate z vozički oz. z otroki; ni nobenega parka, sprehajalnih poti v naravi; same user posted image njive. user posted image

Pa ful me moti cesta iz "centra" proti Mercatorju; kje je tam sploh kakšen pločnik, pa same luknje, tut ko grem z avtom me boli srce.

Pa ko se zvečeri je vedno tko, kot da bi vsi pomrli, nobenga življenja, nobenih kulturnih prireditev; skratka, prihajam iz kraja kjer vse to je in res v Grosuplju vse to ful pogrešam.


(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.11.2007 9:59:19   
Ulaa
na cesti iz centra proti Mercatorju ni plocnika, in jaz tam ne bi sla niti sama pes, kaj sele z vozickom. Do
Mercatorja lako prides skozi naselje pod gozdom, po zgornji ulici.

blazka: ves samo zupan ne more nardit cudezev, je kle se cel ostali obcinski brlog user posted image user posted image
se pa strinjam da ceste niso glih nekaj - imamo pa vsaj rondo user posted image user posted image .

Premalo sol? Jaz pa mislim da jih je dovolj.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.11.2007 10:09:32   
Ženkica
Saj kraj se je gospodarsko ful razvil, tukaj ni kaj za dodat; bolj je problem infrastruktura in kaj ti kraj na splošno nudi. Če npr. poznate Mengeš, Domžale boste vedele na kakšno razliko mislim.

Da ne govorim kako sem bila srečna, ko se je končno spet odprl fitnes user posted image .

No, dost politke user posted image , kdaj gremo na kakšno user posted image ??

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.11.2007 10:29:12   
srursa
Ojla.


(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.11.2007 10:31:09   
srursa
Še enkrat.

Meni je v Grosuplju, kar ok. Ampak ceste so res user posted image .
Jaz se zelo veliko vozičkam proti Brezju in tam naprej po makedamu in nazaj.

user posted image  sem pa takoj.

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.11.2007 10:49:55   
blazka
Ulaa, če smem: ful moteče je, k pišeš brez š-jev, č-jev in ž-jev. Sem prebrala sol, pa ful razmišljala, sej še ni sneg pa led, da bi mogli sol posipat. Pol mi je pa kapnilo, da misliš ŠOLE.

LP

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.11.2007 19:03:20   
sabri
oj smo padle na drugo stran, za grosuplje ste kar prav povedale vse, jaz grem najraje na sprehod ob grosupeljščici ali pa mimo tuša proti pokopališču pa potem po makadamu proti sp. slivnici. da ne boste mislile da sem nepismena ampk mam tamalo v eni roki mi spi in se mi ne da drugače tipkat,pa še z levo roko. dajmo za kavo nekaj terminov, pa da vidimo kdaj se dobimo.
sreda -
čet -
pet -  dopoldan jaz lahko vse te dni, mal se napišite pa bomo videle.
aha, alarm...

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.11.2007 19:12:04   
2ursae
Višnja Gora je tud ena totalna žalost, kar se tiče pločnikov user posted image . Sem na vrhu hribčka in tako v levo kot v desno stran od hiše imam nepregledne ovinke, z vozičkom in malčkom pa zasedem kar doberšnji del ceste. Kaj bo, ko bosta morala moja pikca v šolo, pa zaenkrta raje ne razmišljam, ampak sam upam, da se bo v teh parih letih scena mal spremenila. To je pač tako, če živiš v naselju na robu občine ... Tko, sem še jaz pojamrala user posted image .

Za srečanje pa jaz trenutno nisem, ker je moj mlajši še premajhen, da bi ga vozičkala po zaprtih prostorih, polnih ljudi, drugo leto pa lahko računate tudi name.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.11.2007 19:13:32   
Dajadada
Še ena iz grosuplja-mlačevo, priseljenauser posted image . S sinkotom sva tudi dostikrat na makadam poti med njivami. Imava fajn sprehod od doma proti tušu (baby centruuser posted image ). Sem za coffee...npr. v četrtek.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.11.2007 19:23:42   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

Višnja Gora je tud ena totalna žalost, kar se tiče pločnikov user posted image . Sem na vrhu hribčka in tako v levo kot v desno stran od hiše imam nepregledne ovinke, z vozičkom in malčkom pa zasedem kar doberšnji del ceste. Kaj bo, ko bosta morala moja pikca v šolo, pa zaenkrta raje ne razmišljam, ampak sam upam, da se bo v teh parih letih scena mal spremenila. To je pač tako, če živiš v naselju na robu občine ... Tko, sem še jaz pojamrala user posted image .

Za srečanje pa jaz trenutno nisem, ker je moj mlajši še premajhen, da bi ga vozičkala po zaprtih prostorih, polnih ljudi, drugo leto pa lahko računate tudi name.

Višnja Gora je totalna žalost; sploh da ne govorim o pošti ki jo imamo, pa o trgovini, v kateri nič nimajo, kar pa imajo je pa drago kt user posted image .
Pa še na kavo se ne da nikamor it kot človek, sami pjančki in upokojenci, skratka za user posted image . Ful zahojen kraj, mi je zelo žal.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.11.2007 19:24:18   
Ženkica
aja, za kavico sem jaz za v petek user posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.11.2007 20:12:39   
delfinčica29
user posted image ojla!!

ja Grosuplje se res razvija,samo ceste so pa user posted image !Sploh.če hočem do mercatorja.
Tako,da se največ sprehajava okoli Brezja po makadamu,pa do velikega Tuša.Ko se je še rad vozil tudi ob Grosupeljšci.

Tudi jaz sem za kavico.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.11.2007 20:14:24   
Ulaa
blažka: se bom potrudila in pisala ššššumnike. Sicer jih nikoli ne uporabljam. Sem uporabnica interneta in maila še iz časov, ko šumniki niso nikjer spodobno delali in sem te tipke nekako črtala iz programa. Tako, da če mi uide še kakšen šumnik se opravičujemuser posted image .
In ja pravilno si prebrala, da se stavek nanaša na šole user posted image .

Sicer pa se tudi jaz sprehajam ob Grosupeljšcici in ponavadi kar en krog po Grosupljem - mimo Tuša, železniške postaje, občine, sodišča, Mercatorja, šole Brinje... Tako, da se vsaj malo sprehodim.

sabri: kakšna pa je sedaj cesta do Sp. Slivnice - je tak makedam, da ni potrebno imeti džipa-vozička?


(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.11.2007 20:20:10   
Dajadada
Ulaa, makadam do sp. slivnice je čist o.k. za vsak voziček, ne rabiš off roada. Sem pa tja je res bolj luknjast, ampak mi speljemo.

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.11.2007 20:40:05   
sabri
Ulaa: kot ti je že Dajadada napisala je ok makadam, meni je tam všeč, ker je čist mirno in včasih paše. Samo od doma je do tam rizik pri naši tamali, ki je ful nepredvidljiva. Tako da če ni volje, je dretje, da s e sliši v Grosuplju in Slivniciuser posted image .
Dajadada: Si marčevka ane? Mislim,da sem te enkrat zasledila, ko sem špegala k marčevkamuser posted image

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.11.2007 22:16:13   
helimaša
hej!
da se še jaz malo oglasim.mate kr prov kar se tiče grosuplja in cest.katastrofa.raje ne bom komentirala.mamo pa končno slaščičarnouser posted image user posted image user posted image jupiiii!a je že bla katera na tortici?jst sn bla sam enkrt pa še to sm sladoled jedla.je pa tašča zlo pohvalila.drugače pa imajo v kongotu enkratne sladice.
no jst sm tud za kavo, sam v sredo je že neki snega oz. slabega vremena napovedanega.a gre jutri katera v merkator?
če bo lepo se jutri podamo proti merkatorju.
če še katera pride naj se prfočka.
pa nočko

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
13.11.2007 8:21:10   
Nenny
Dobro jutro,

naš tamičken se trenutno igra s svojimi kockami. Je pa že spet od 6 ure pokonc, tako da bo verjetn treba kmalu mal počivat.

Ja, danes je idealen dan za na kofi v Mercator, sonček.... sicer mraz, ampak bolje to kot jutrišnji sneg user posted image .... brrrr


Uživajte.....

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
13.11.2007 11:19:14   
Dajadada
Sabri, res je, marčevskega mulčka imamo. Ti si pa aprilčica, ne? Sej smo k obveščevalna, vse zvohamouser posted image

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
13.11.2007 14:15:55   
delfinčica29
Anže je zaspal in mam končno mal miru.user posted image

Sva bila na uvajanju pri eni varuški v Šmarju.
Slaščičarna je pa res dobra.Imajo ful sočne torte.Tiramisu je tudi dober.MM joj,zadnje čase miu grejo samo sladkarije po glavi.user posted image Kg pa kar gor.Ma sej bo.

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
14.11.2007 10:34:56   
Dajadada
A ve katera za kakšno varuško, ki bi imela frej mesto? Februarja grem nazaj v službo, pa nimam pojma, kje bo takrat tamauček. Vrtca nismo dobili in ga skoraj sigurno tudi ne bomo do takrat, varuške so pa vse tok zasedeneuser posted image .

(odgovor članu delfinčica29)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
15.11.2007 9:14:54   
Anol
Da se še jst pofočkam.


Jst sm priseljena v Grosuplje in imam dva user posted image , eden je star 3 leta, ta drugi pa 6 mesecev.

Za user posted image  sem pa zelo za user posted image . Najbolje, da se določi kar kakšen dan in okvirno uro, pa upajmo da nas bo čim več uspelo priti.

Anol

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?