|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
15.11.2007 15:24:15   
skuštrana
Hej...

Mi smo včeraj imeli prvi pregled in se je Arsen zredil 1.400g  ( ja, mamina kuhinja je najboljšauser posted image )pa sva bila kar pohvaljena, tako da mišk, nič ne skrbiuser posted image . Je pa res, da jaz samo dojim, morda je kaj na tem. Zrasel je za 3 cm in meri 58 cm.  Sva pa dobila napotnico za cepljenje za BCG ter  hepatitis B, ker je Hrvaškem to del obveznega programa cepljenja že v porodnišnici. No, sicer sem že v Postojni, ko se je rodil prosila, če bi ga cepili pa ni hotela...Pa za kolke napotnico, ker je imel enega v porodnišnici 1B. Naslednji pregled imamo pa 17.12. Sem pa full vesela, ker smo dobili naj pediatra na Reki, ki sicer ne sprejema novih pacientov, ampak smo malo vezice povlekliuser posted image Za otroke vseuser posted image

Vneto oko, Arsen ga ima že iz porodnišnice. Baje ni fajn s kamilico izpirat, ker izsušuje, ampak samo izpirat s fiziološko ter svojim mlekom. Je pa pri nas kak dan že čisto ok, potem pa spet full... Tudi starejša je to imela in se je full vleklo, potem ji je pa pediater predpisal mazilo pa je bilo ok. Mislim, da je dobila Virolex. Na dodatne priskave pa te pošljejo šele ko je otrok že večji, če ni nič boljše, ampak do takrat se to pri večini popravi.

Buggyboard, 2ursae, če misliš bit veliko zunaj, pešačit ti ga priporočam. Naša Liza sicer ll daleč hodi, ampak jaz sem kar maratonec in bogica upehauser posted image ..Pa, če je prometna cesta jo dam gor in je mir.




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Desetke007
15.11.2007 16:10:17   
skuštrana
Še nekaj bi vprašala, če morda kdo ve.
Pedater mi je naročil, da naj mu naslednjič prinesem izvid novorojenčkovega screeninga ( F/TSH/CF), ki ga naredijo v porodnišnici in ga na Hrvaškem po treh tednih, ko je izvid gotov pošljejo staršem na dom. Ker jaz pri prvorojenki nisem nič kaj takšnega dobila me zanima, če katera ve kam pošiljajo te izvide iz naših porodnišnic. (Scereening so mu naredili, piše na odpustnem pismu. )A kar izbranemu pediatru ali kako? Kam za vraga naj grem ta izvid iskat, če v Slo nimamo izbranega pediatra..Verjetno kar v porodnišnico..user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Desetke007
15.11.2007 20:10:41   
mehurčica
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana



Vneto oko, Arsen ga ima že iz porodnišnice. Baje ni fajn s kamilico izpirat, ker izsušuje, ampak samo izpirat s fiziološko ter svojim mlekom.

Buggyboard, 2ursae, če misliš bit veliko zunaj, pešačit ti ga priporočam. Naša Liza sicer ll daleč hodi, ampak jaz sem kar maratonec in bogica upehauser posted image ..Pa, če je prometna cesta jo dam gor in je mir.



Eni je tudi v porodnišnici že imela rahlo vneto očko, doma pa vedno bolj. Pri Davidu smo dobili Tobrex, sedaj pa sem ji spirala s kamilicami vsako jutro, mislim da en teden in se je pozdravilo. Sem pa izvedela, da kamilice izsušijo kožo komaj po pozdravljeni očki.

Skuštrana, pa ni potem težko potiskat vozička, ko je še otrok pri ročaju? Tak daleč?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Desetke007
15.11.2007 21:19:46   
skuštrana
Skuštrana, pa ni potem težko potiskat vozička, ko je še otrok pri ročaju? Tak daleč?


Jaz sem med ta višjimi pa mi je ok, ne vem kako je če si nizekuser posted image . Verjetno je odvisno kak voz imašuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Desetke007
15.11.2007 21:46:09   
Ulaa
Danes smo tudi mi imeli pregled. Nik je zrasel za 4 cm in se zredil za 1 kg user posted image user posted image user posted image .
Sem zelo vesela. Sicer je vse ok.
Mi imamo kljub kolkom 1a se vseeno napotnico za ponovni pregled - je to tudi drugje praksa?
Sem bila pa danes v porodnisnici pri zdravniku ki mi je delal cr, da je pogledal siv in je tudi vse o.k., sivi bodo  pocasi razpadli. Je bilo pa tam kar nekaj noseck ki so s popadki cakale na sprejem, so se mi kar malo zasmilile , hkrati pa sem bila tako vesela, da imam mojega user posted image ze v narocju.


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Desetke007
15.11.2007 21:46:24   
janja
Skuštrana, pa ni potem težko potiskat vozička, ko je še otrok pri ročaju? Tak daleč?



buggyboard
- mi imamo PP Pramette, pa je Buggy skoz gor. Pa jaz sem tudi pri majhnih, vendar me pri vožnji ne ovira. Res pa ne vem, kako je to pri vozičkih ki imajo polkrožni ročaj in ne 2 posamezna - vmes je luknja (če veš kaj mislim!).

Jaz sem tako srečna, ko naš user posted image ponoči spi - tudi če ga čez dan malo sračka. Moti me edino to, da ga moram dostikrat tudi ponoči previti, ker je po vsakem obroku pokakan. Potem se pa zbrihta in kar noče zaspati nazaj.

Drugače pa je zelo posrečen in vesel dojenček. Kadar je zadovoljen že spušča glasove. Če ga ogovarjaš, se ti nasmehne. Glavico dviguje kot za stavo. Če je v polsedečem položaju, pa bi se rad kar dvignil. Meni se zdi, da kar nekako prehiteva dogodke.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Desetke007
15.11.2007 21:57:48   
2ursae
skuštrana, moj je šel danes v BC po buggyboard, pa sta s prodajalko naredila cel šmorn iz tega, kako praktično nobeden ne paše na naš voziček - imamo ta velik PP 4kolesnik z nožno zavoro in mende prav taka zavora ovira priklop buggya. Mal mi je čudno, ker je večina vozičkov na nožno zavoro (če se ne motim), pa še nisem zasledila, da bi bil z buggyem kak problem. user posted image  Kakšen voziček imaš pa ti in ali si kuila buggya iste firme kot voziček? Pri našemu vozičku celo original PP buggy ne paše gor, ampak bi morala zanj dokupit neke nastavke, ki pa so tako krtaki, da ti na malo bolj poskočnem terenu sprožijo nožno zavoro ... kr neki user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Desetke007
15.11.2007 22:13:24   
Anonimen
Oj ženske-jaz sem sicer avgustovka ampak sem se sem uštula zato,ker prodajam Jumbo paket pampersk 2,seveda ceneje.Bi ga katerauser posted image
Sem imela preveliko zalogo,zdej smo pa že skoraj na trojki.

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Desetke007
15.11.2007 23:01:47   
Pandica
Ojla punce!

Da se vam še jaz malo javim, da ne boste čisto pozabile na mene.

Danes zvečer sma se z Zalo skopale in zdaj lepo pridno spančka. Mala se zelo rada kopa, kar vriska od veselja, da je joj. Jaz jo bom vedno kopala zvečer, ker mi je škoda, da bi jo dopoldne, ker potem tisti dan nebi morale ven na sprehod. Če pa se kopa zvečer pa tega problema ni user posted image   Zdaj je treba izkoristit vsak dan, ko je lep in je sonček zunaj, kajne?

Mi2 pa imava pregled pri pediatru oz. pediatrinji naslednji teden in res že komaj čakam, ker me full zanima koliko se je zredila naša punca in zrasla.

Zdaj pa grem še jaz v posteljo, ker sem že full utrujena in bog ve kdaj bo spet naslednji alarm, ko bo lakota user posted image

Nočko



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Desetke007
16.11.2007 7:54:43   
metkica1
Jutro!
Veselo pijam svojo jutranjo dozo kave, mala pa spi.
Da vam povem prespala je celo noč od 22 ure do pol šestih. user posted image user posted image user posted image  Potem sva se najedle in je bedela uro in pol no sedaj pa že spet spi.
Naša zgodba iz pred treh let se ponavlja. Verjetno so najini otročki zaspanci po mamici in atiju.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Desetke007
16.11.2007 8:50:48   
skuštrana
2ursae, mi imamo tudi nožno zavoro in pa buggyja od PP, voziček pa Mutsy z velikimi kolesi pa je šlo gor. Je pa res, da moram, če želim stisnit zavoro buggyja dvignit. Sem ga pa vzela od prjateljice, če bi kupovala original za naš voz mi je malo too much moneyuser posted image Pri nas je bil problem, ker nima stranskih palic ( voziček) in smo ga namntirali na tisto palco, ki spaja levi in desni zadnji kolo. A razumeš, sem malo komplicirano napisalauser posted image Aja, drugače pa ima Mutsy ( mogoče še kdo drug) buggyja na en priklop in eno kolo.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Desetke007
16.11.2007 8:57:43   
tave
Jutro!
vidim Metkica da sva samo midve pridne in da sediva že za računalnikomuser posted image .Jaz zraven še zatrkujem moje priljubljene čokoladne kosmiče. Naš Tej je tudi zdaj zaspal za eno kratko rundo, potem pa akcija. Sploh ne vem več kaj naj naredim. Vsakič ko poje ga začne zvijatuser posted image . Pa podremo kupčka, pa še nekaj časa ga imam pokonci zaradi polivanja pa ni nič bolje. Jaz nisem več pametna kaj in kako. A ima kakšna kakšno idejo?user posted image
Za vsak nasvet bom hvaležna.
Danes bo idealno vreme za sprehod. Komi čakam, da se malo otopli da greva ven.
Gremo akcija!


Se tipkamo

lp, tave

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Desetke007
16.11.2007 9:13:26   
mišk
Kak ste ene srečne, ko vam skor celo noč prespijo. Mi smo dans bedeli od pol dveh do štirih!user posted image  Pa ful je hotla jest ponoč. Res je nenasitna...

(odgovor članu tave)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   [Brisano sporočilo]
16.11.2007 10:08:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Desetke007
16.11.2007 10:45:29   
lane31
Jutro!
Okica od naše pupe je veliko boljša....hvalabogu user posted image
Ima pa tudi moja danes neke težave z spanjem....nekako ne more
zasanjati že od 6h....zadremucka malo,pol pa okice ko čuk.....
včeraj je bilo slično in je omahnila ob 18h pa do 21h spala ko top
potem je sledilo umivanje ter hranjenje pa je spet spala do 5h. user posted image
Danes imamo spet sončka...pa si še ne upam z njo ven, ker okica
še ni čisto ok.....pa bi raje, da je zdrava .
Boma že not spravile user posted image
Včeraj ji je končno odpadel popek....tako da v ponedeljek,ko pride P. se bomo najverjetneje kopali user posted image

O Zivepo,sta naju le našli user posted image user posted image user posted image
Malo bolj poredko se javljamo vse zdaj.....pa bo že,a ne
Če ne prej tam okrog polnoletnosti bo morda več časauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Desetke007
16.11.2007 12:18:09   
Ulaa
lane31: jaz imam za sterilizacijo Aventov sterilizator, v katerega vlijem cca 2 dl vode, potem notri dam flaske in za 6 min v mikrovalovko, je pa odvisno od moci mikrovalovke moja je od 500-800, ce imas mocnejso lahko steriliziras manj casa. Potem ko je sterilizirano odprem mikro in pocakam se nekaj casa, saj je sterilizator vroc, prav tako steklenicke.
Je pa ta zadeva zakon user posted image . Flaske imas pripravljene v 10 minutah in na njih se ne nabira kamen, kot ce jih prekuhavas.


(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Desetke007
16.11.2007 14:38:03   
Klaudia
Pozdravljene!

tut jst se že dolgonisem, javila... lenoba lena user posted image

so se pa pri Lii krčki rahlo umirili. Začeli smo ji dajat kapljice tržiške lekarne (deteljica) in res pomagajo user posted image . Danes je četrti dan odkar ji jih dajem in včeraj zvečer ni bilo tistega hudega napada kot ponavadi.

Danes sem imela prvi pregled pri G. Sem hotla, da bi mi dala mireno, pa je ne da prvih 4 mesece vsaj. Pa ne priporočo, če ni to zadnja nosečnost. user posted image

zivepo - po dodatki ti bolje spi ker je pčasneje prebavljivo od materinega mleka. sem naši 1x dala zvečer, ko sem imela premalo mleka pa je spala 1uro dalj kot ponavadi

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Desetke007
16.11.2007 16:02:55   
Jenny Anny
Pozdravljene, da se še jaz malo javim.

Tave, probaj user posted image  nosit tako, da leži na tvoji roki, da jo v bistvu ne pestvaš normalno, ampak je s trebuščkom obrnjen na roke, sproti pa ga še po trebuščku masiraš v nasprotni smeri urinega kazalca. Naši to pomaga, če joka, se neha, kot bi jo izštekaluser posted image

Drugače smo pa pri nas meli krizo z mlekom, sem premalo pila in jedla in je mleko začelo usihat, tamala se je pa drla ko user posted image , pa sem že hotela dodajat, ampak smo porihtal, tako da bomo kar dojili dokler bo šlouser posted image . Sem si pa skuhala 6L kompota (in vsega popila), potem sem pila ječmenovo kavo (belo kavo), jedla polento z mleko, pila čaj za dojenje, pila sezamov napitek (fuj, ampak vse za mleko), ostane mi še pitje brezalkoholnega piva, to bom pa preskusila ob naslednji krizi pomanjkanja mlekauser posted image user posted image .

No in ker ni bilo dovolj mleka (mislila sem, da ga je, ker ko je nehala jesti je še vedno teklo iz ziz, ampak ga očitno ni bilo), je včeraj naša v celem dnevu spala samo enkrat, drugač pa skoz nekaj drečkala. Zvečer se je mleko vrnilo in se je najedla, šla spat ob ensjtih, spala do treh, sva pojedle, pa do šestih, sva spet pojedle, do pol enajstih, potem sva šle za 2 ure ven, prišle domov, je pojedla in sedaj spet spi, je res pridna danes, jo moram mal pohvalit. No saj enkrat se pa človek tud mora naspat, a ne (po vsem včerajšnjem nespanjuuser posted image .

No zdaj pa čakam user posted image , da pride domov, nama je bilo ta teden kar dolgčas dopoldne, ko ga ni bilouser posted image

A se vašim tud delajo mozoljčki, naša je v prvi puberteti, ampak pravijo da se to samo koža čisti. Saj je tako, al ne?

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Desetke007
16.11.2007 16:23:14   
*Lana*
Da se spet malo javim.

Danes smo imeli 1. posvetovalnico. naš korenjak je zrasel 4 cm, zredil se je za 1450 g. Velik user posted image
Je pa zdravnica rekla, da je vse, tak kot mora bit.

Je priden fant, mal ga zvija, pa bo že minlo.

Mene že 14 dni boli desna bradavica, mam vneto in ful boli, ko dojim, si moram dat plenico v usta, preden ta mali potegne, drgac bi vresčala od bolečin. Mi je pa zdravnica rekla, da traja to do 6 tednov in naj pač stisnem zobe.

Jutri bomo stari 1 mesec user posted image .

Drgač ni nč novga.

lepo se mejte, se beremo.

papa user posted image

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Desetke007
16.11.2007 17:20:23   
valči
Jenny Anny,naši se tudi mozolčki delajo,predvsem po nosu in ja,koža se čisti.Pa pridna,da si toliko tega za mleko naredila in se strinjam,da je tisti sezam,nič kaj doberuser posted image ,sem pri lari to pila,tokrat še ni bilo potrebe.
lane 31,ti imaš pa res pridno pupo,takšna je bila moja prva hčera,isto,kot tvojauser posted image
zivepo,iskrene čestitke za Piouser posted image Pa se  le cartate.Si me spomnila na vprašanje,ker si govorila o joku,da jo ponoči ne puščaš jokat,pa bom še vas vprašala:
Ve puščate svoje otroke jokat,zakaj in kako dolgo?
Jaz nikoli namerno,ker mi že zaradi krčev veliko joka.Sem Pri sinu,ki je bil prvi otrok naredila to napako in ga ponoči puščala jokat in štela,da bo minilo,pet,deset minut,ker mi je ne vem kdo povedal to,da narediš red.Bedarija!Napako sem naredila,ker je še bolj jokav bil in od straha,da ga bom pustila sploh ni upal sam spat.Pri treh tednih je še hude krče dobil,pol sem pa imela,joka ogromno in ponoči je pri meni spal,pa večno mi bo žal,da sem ga poščala jokat,čeprav je bilo le nekaj dni.Od takrat nisem puščala ne njega,ne Lare in ne Nine jokat.
Ker otrok raste v tebi 9 mesecev čuti tvojo bližino in rabi mamo ob sebi in nikoli ne joka,ker bi staršem nagajal!Ampak,ker ga nekaj muči in te zato kliče.
Pa zivepo sploh ne pišem zato to,ker si pisala o tem,ali da se ne bi strinjala s tabo,ampak si me spomnila,da sem bila ista,kot ti.Pač po knjigah se ravnaš in hočeš čimprej uvest reduser posted image In vsaka mama hoče najboljše za svojega otrokauser posted image
Napišite ostale mame kaj o tem,jaz sem morda preveč občutljiva in mi je težko poslušat,takoj letimuser posted image ,stara mama pa-Mora jokat,da si pljuča krepi!user posted image -taka pa jaz pol zgledam,ko to slišimuser posted image

Katere pleničke uporabljate in katero številko in ali je katera poskusila Lumpijeve?
Nina je imela najprej pampers New born št 1,dva paketa sva porabili,pol pa en paket DM-Baby love,ki mi je bil všeč,sedaj pa sva na Pampers št. 2,s katerimi nisem najbolj zadovoljna,ker so mi trde in se ji včasih v nogico zarežejo,pa nimajo luknjic.Ko to porabi,bova sprobali druge,zato prosim,da malo napišete,katere imajo vaši user posted image .Lumpi bi probala,pa na vem,so trde,mehke,vpojne.Kater so še?

Se oprošča,ker sem dolga,dete mi spi,se vidi,jaz pa imam malo časa,fajn boditeuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Desetke007
16.11.2007 18:04:56   
Jenny Anny
valči, če si bila s Pampers 1 zadovoljna, probaj še 2 New born, jih imajo ampak ne povsod, imajo pa tud 3 New born (men se tud zdijo te z luknjicami fajn in imamo sedaj 2 New born)

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Desetke007
16.11.2007 18:12:58   
metkica1
Jaz sem tudi sedaj kupila new born 2 pa so mi tudi v redu. Do sedaj pa sva imele new born1.

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Desetke007
16.11.2007 18:43:31   
lane31
Meni pa nič ni pomagalo za mleko user posted image
Se trudim,pijem ko žolna,pa sezamov napitek, pa brezalkoholno pivo,pa
tametil tableteuser posted image .........pa smo še vedno na dodatkih.....ni in ni dovolj
zdaj mi poje po dojenju cc 80-10ml dodatka.....tak da enih 30 ml dobi pri meni
le zjutraj je miceno več cc 60ml
Ehhhh
Sem se že sprijaznila,da sem pač samo za cartanje ..user posted image ...še vedno hvalabogu rada sesa pri meni in ji pač dam.....pač požirek ali dva
Pa vsaj nekaj je........si mislim, da vseeno boljše kot nič ,bo vsaj malo
imunoglubelinov dobila
Glede jokanja.....moja skoraj da ne joka razen za lakoto,pleničko,prdec ali kupček.....nikoli še ni brezveze in ji ugodim,se cartama veliko....največ med dojenjem...
na rokah pa ni dosti.....predvsem zato ker veliko spi.....user posted image
Mi imamo skorajda luksuz baby user posted image user posted image user posted image user posted image
Trkam po lesu user posted image


(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Desetke007
16.11.2007 18:47:00   
lane31
Za plenice.....sem velikokje prebrala ravno za lumpijeve, da so zanič
Mi smo do sedaj imeli pampers1,fixies1 ter zdaj imamo mullerjeve....
vse tri so super user posted image
Najbrž bomo kar pri teh mullerjevih ostali.....bi pa še sprobala hoferjeve ker so
mamice povedale da so super

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Desetke007
16.11.2007 21:03:57   
2ursae
valči, jaz sem enkrat v eni knjigi prebrala, kako se počuti dojenček, ki ga pustiš jokat ... kako je prestrašen, osamljen, k njemu pa nihče ne pride ... zbudi se v temi in kliče, ker nekaj potrebuje, ker ga je strah in te rabi, tebe pa ni, on pa sliši le svoj jok, kar ga prisili, da se še bolj joče in napenja, dokler od izčrpanosti ne zaspi user posted image . Nikoli nisem pustila Anžeta jokat, pa Bora tudi ne in tudi ne bom. Ajd, če v enem trenutku konkurirata za mojo pozornost tako Anže kot Bor, dam prednost starejšemu, katerega hitro poštimam ali pa ga prosim, naj samo mal počakam, da grem po bratca. S tem mu tudi pokažem, da ni vseeno, če bratec joče, da tudi on rabi družbo. Danes sem šla na wc, Bor je spal, Anže se je igral, pa zaslišim najprej en mali jokec, pol pa en glasek "kaj pa je, bratec?" user posted image  mi je tako prisrčno, ko se fanta zastopita.

plenice: mi imamo Moltex, pa tud kdaj Mullerjeve. Z obema smo zelo zadovoljni, smo pa že lep čas na št. 2, enke smo porabili le en paket, pa še to bi lahko pred tem šli na dvojko.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?