|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mutsy košaro ali lupinico
11.11.2007 13:33:00   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: san
kakšna je pa varnost te MC Jane lupinice in ali se jo res težko v avto namontira (sem tukaj na forumu prebrala, da se eno od teh jane lupinc težko namontira v avto)?
hvala


Narobe si me zastopila - govorila sem o dveh lupinicah. Jane in Maxi Cosi (MC)

Prodajalka ti je verjetno govorila o Matrixu, ki je "pofl". Pa itak če nimaš Jane vozička nimaš kaj delat z njim, ker gre za lupinico in košaro v enem. Navadna Jane lupinica se pa montira tako kot vse ostale.

MC je dobro ocenjen on tudi prostoren, tako da ti priporočam tega (ali pa Römerja, ki se meni zdi ožji). Ampak če boš reveža tlačila noter v kombinezonu bo ravno tako kmalu premajhen. Pa daj ne pretiravaj z oblačenjem nouser posted image . Boljše da se dere, ko ga napravljaš kot da ga skuhaš v avtu! A si predstavljaš sebe v kombinezonu v segretem avtuuser posted image ?!

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mutsy košaro ali lupinico
11.11.2007 14:06:25   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN
Pa daj ne pretiravaj z oblačenjem nouser posted image . Boljše da se dere, ko ga napravljaš kot da ga skuhaš v avtu! A si predstavljaš sebe v kombinezonu v segretem avtuuser posted image ?!
user posted image , jaz se vedno slačim v avtu, me še iz sosednjih avtov gledajo na kakih semaforjih. Pa nimam kurjave na max!

Našo tamalo imam zaenkrat še v bundici, pa jo pred avtom slečem in je samo v jopici, pa dekico čez noge vržem. In je tudi precej velika, pa mi še ne pade na pamet, da jo dam v večji sedež.

Imamo pa Chiccov voziček, kamor se tudi lupinica lahko namontira. Pri dveh otrocih sem ju mogoče parkrat tako vozila.

Svetujem ti Maxi Cosi lupinico, pa rajši bolj prostorno košaro za voziček.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mutsy košaro ali lupinico
12.11.2007 9:35:18   
skuštrana
San, maxi cosi ima full dobro zimsko vrečo. Jaz dam tamalga v stanovanju v zimsko vrečo, normalno oblečenega potem pa v avtu odstranim vrhnji del te vreče in je super. Ko gremo pa ven iz avta pa zimsko vrečo naštimam nazaj pa je. Če se mi zdi, da je pa ultra mrzlo pa dam čez še eno volneno dekico.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mutsy košaro ali lupinico
12.11.2007 10:39:58   
san
ajdaN hvala za info, ja sem res narobe razumela glede lupince, sem šla zdej še enkrat prebrat. če je romerjeva ožja, pol sploh ne pride v upoštev. glede oblačenja, ponavadi nimam dolgih tur - no takrat ko je bil sinko še dojenček sem z avtom hodila samo po hči v vrtec in ni dolgo trajalo. sej neki časa sem to delala, da sem ga slačila pa oblačila, ampak pol pa enostavno nisem več zmogla, bi se mi pomoje zmešal od vsega dretja, pa sem drugače zelo potrpežljiva. je pa tudi res, da nimam nikoli gretja na ful, pozimi minimalno, ker je takoj suh zrak in je imela hči kot majhna blazne težave z dihanjem in avta nikoli ne segrejem na ful.

skuštrana, to je pa dobr vedet, ker to je potem veliko lažje, kot pa slačenje/oblačenje non stop. sicer pa upam, da bo ta bolj po hčeri, ker ona se pa res nikol ni drla, ko se je bilo treba oblečt, se mi zdi, da je prej uživala.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mutsy košaro ali lupinico
13.11.2007 14:48:56   
lejla14
Morda bo moje vprasanje cudno, ampak bom tvegala user posted image

Kaksna je razlika med kosaro in lupinico, oz. katera je katera? Ker berem o obojem, ni mi pa se jasno katera je katera? Ali je lupinica tista, v kateri dojencek lezi vodoravno, kosara pa tista ki je kot avtosedez in lezi skljuceno, ali je ravno obratno?

In koliko ste ali boste tisto, v kateri lezi vodoravno, uporabljale tudi za prenos v roki in spanje otroka doma, ali ga je bolje nositi v roki v avtosedezu?



(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mutsy košaro ali lupinico
13.11.2007 19:48:54   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: lejla14

Morda bo moje vprasanje cudno, ampak bom tvegala user posted image

Kaksna je razlika med kosaro in lupinico, oz. katera je katera? Ker berem o obojem, ni mi pa se jasno katera je katera? Ali je lupinica tista, v kateri dojencek lezi vodoravno, kosara pa tista ki je kot avtosedez in lezi skljuceno, ali je ravno obratno?

In koliko ste ali boste tisto, v kateri lezi vodoravno, uporabljale tudi za prenos v roki in spanje otroka doma, ali ga je bolje nositi v roki v avtosedezu?





Košara je tisto v katerem leži otrok vodoravno. Uporablja se na vozičku, doma...itd.
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169612

Lupinica se uporablja v avtu. NUJNO. Ne priporočam, da bi več ur dnevno bil dojenček v lupinici. Samo med vožnjo.
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176331

Čez dan lahko otrok spi v košari, na kavču, na tleh...itd. Ne vem zakaj bi otroka prenašal v roki? Hm...ubitvu ne razumem vprašanja. Lupinico uporabljaš med vožnjo v avtu. Košaro, daš na voziček (če ni primeren od rojstva naprej) in otroka voziš potem v košari. Lahko tudi prve mesece čez dan spi v košari.

(odgovor članu lejla14)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?