|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bolniška
12.11.2007 17:48:35   
trobentica74
No, danes sem bila še pri ginekologinji in mi je jasno in glasno povedala, da smo ga nasrkaliuser posted image , ker zdaj na komisiji rešuje bolniške dr. Irena Kirar Fazanarinc. Po njeni reakciji lahko samo sklepam, da se poznata in da je ta dr.Irena nepopustljiva in dosledna in da ne pusti, da bi nosečnice kar doma poležavale in odžirale čigav denar žeuser posted image in da ne bomo v breme države pač pa v breme delodajalca! Trikrat hura za Ireno! Pritožbo sem tudi napisala in poslala vendar mislim, da ne bom imela veliko koristi od tega in bom morala kar veselo na delo. Zdaj sem sredi 17 t, pa še 23 dni dopusta (če  ga dobim) in bo že sredi decembra. Torej še kakšne 3 mesece službe, potem se bom pa lahko spet oddahnila od super šefa. Bo že kako. Lep pozdrav in lep dan!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: bolniška
12.11.2007 18:04:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: trobentica74

No, danes sem bila še pri ginekologinji in mi je jasno in glasno povedala, da smo ga nasrkaliuser posted image , ker zdaj na komisiji rešuje bolniške dr. Irena Kirar Fazanarinc. Po njeni reakciji lahko samo sklepam, da se poznata in da je ta dr.Irena nepopustljiva in dosledna in da ne pusti, da bi nosečnice kar doma poležavale in odžirale čigav denar žeuser posted image in da ne bomo v breme države pač pa v breme delodajalca! Trikrat hura za Ireno! Pritožbo sem tudi napisala in poslala vendar mislim, da ne bom imela veliko koristi od tega in bom morala kar veselo na delo. Zdaj sem sredi 17 t, pa še 23 dni dopusta (če  ga dobim) in bo že sredi decembra. Torej še kakšne 3 mesece službe, potem se bom pa lahko spet oddahnila od super šefa. Bo že kako. Lep pozdrav in lep dan!


user posted image user posted image user posted image  šit no. Kaj naj ti rečem? Je pa res, da se vsakič bolj krči bolniška. user posted image
Zadnjič je imela ena moja znanka, ki je imela samo še 1 teden do nastopa v porodniški dopust, kontrolo v soboto ob 19 zvečer. user posted image user posted image user posted image
Itak je bila doma. Hvala bogu!

(odgovor članu trobentica74)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: bolniška
12.11.2007 18:05:55   
Taula
Katera enota zavoda pa je to?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: bolniška
12.11.2007 18:18:48   
trobentica74
Zavod za zdravstveno zavarovanje, Območna enota Ljubljana, Mala ulica 3, 1000 Ljubljana.
Jaz sem jezna in tudi razočarana nad vsem sistemom. Pa čeprav bo izpadlo rasistično se mi ne zdi pošteno, da denar je za pomoč "ciganom", po drugi strani pa ni denarja za nosečnice.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: bolniška
12.11.2007 18:26:11   
lana38
Kontrole od ZZZS so vsak dan od 9h do 21h, razen v nedeljo in na praznik. Torej treba biti doma, če ne piše, da so dovoljeni izhodi. Jaz trpim že od 4.5. notri. Edino kak manjši sprehod v bližini si privoščim. Kak krajši izlet pa samo v nedeljo ali na praznik.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu trobentica74)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: bolniška
12.11.2007 18:34:47   
Anonimen
Jaz imam Zlatico Lavrenov iz iste enote.
Trobentica, kako si pa rešila za čas, ko čakaš odločbo? Si se zmenila v službi, da ti za ta čas dajo v rezervacijo dopust?

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: bolniška
12.11.2007 22:42:31   
ANA_P
Se opravičujem, vidim, da ste slučajno pri bolniški. Mene pa zanima kakšno nadomestilo bolniške ti pripada pri rizični nosečnosti. Se pravi če si v bolniški več kot 30 dni, ko začneš dobivat nadomestilo od države? Je to 80% ali 70% plače?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: bolniška
13.11.2007 8:23:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: trobentica74

No, danes sem bila še pri ginekologinji in mi je jasno in glasno povedala, da smo ga nasrkaliuser posted image , ker zdaj na komisiji rešuje bolniške dr. Irena Kirar Fazanarinc. Po njeni reakciji lahko samo sklepam, da se poznata in da je ta dr.Irena nepopustljiva in dosledna in da ne pusti, da bi nosečnice kar doma poležavale in odžirale čigav denar žeuser posted image in da ne bomo v breme države pač pa v breme delodajalca! Trikrat hura za Ireno! Pritožbo sem tudi napisala in poslala vendar mislim, da ne bom imela veliko koristi od tega in bom morala kar veselo na delo. Zdaj sem sredi 17 t, pa še 23 dni dopusta (če  ga dobim) in bo že sredi decembra. Torej še kakšne 3 mesece službe, potem se bom pa lahko spet oddahnila od super šefa. Bo že kako. Lep pozdrav in lep dan!


"Super šef" in "stresna služba" žal niso zdravstveni razlog za izostanek iz službe v nosečnosti. Bo treba it lepo delat, pa bodo potem morda tiste bolj rizične nosečnice lahko upravičeno ostale doma! Pa požri se od jeze, če se hočeš, tak ti je to!

(odgovor članu trobentica74)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: bolniška
13.11.2007 8:26:05   
Anonimen
In še to:

SRAM NAJ VAS BO: pišete : JAZ SEM ENA OD TISTIH SREČNIC, KI SO DOMA NA BOLNIŠKI DO KONCA.

????????????????????? SREČNICE???????????

Kar ti da samo vedet, da ste bolniško izblefirale in da vam nič ni, kajti tista, ki je doma na bolniški zaradi resnega razloga, bi se morala imenovat NESREČNICA, ker take so RESNO ogrožene, njihovi otroci v trebuhuih so ogroženi, to so NESREČNICE in ne "srečnice".

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: bolniška
13.11.2007 8:35:53   
Magi*
Anonimna, s tem kar si napisala se načeloma strinjam. sam, sem šla brati nazaj in si po mojem narobe razumela. ena je pisala, da je "po njenem srečnica, ker so ji podalljšali bolniško brez kompliciranja". to pa je velika razlika od tega, da bi se nekdo imenoval srečnež zato, ker je lahko doma.

evo, jaz bom zelo nesrečna, če mi ne odobrijo bolniške. mimogrede, sem bila tudi zelo nesrečna, ko mi je G zapovedal ležanje od 31t dalje. če pa mi slučajno ne odobrijo bolniške, potem pa res ne vem kaj bi. dopusta nimam več. a potem naj grem za en teden še v službo, toliko imam namreč še do porodniške?

no, v tem primeru bi najbrž pripeljala glih sam še do porodnišnice. mi je pa res čudno, ker še nisem dobila odločbe. no ja, kar bo pa bo. se bom s tem že potem ukvarjala.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: bolniška
13.11.2007 9:00:01   
Anonimen
"Srečnicam", ki imajo rizično nosečnost NE KOMPLICIRAJO IN JIH NE POŠILJAJO NAZAJ V SLUŽBO. Zato bi moral biti strah neutemeljen, vendar je pač "srečnica", ker ji je uspelo sprosit G, da ostane doma in zdaj se za ta svoj status boji.


(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: bolniška
13.11.2007 9:11:39   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

"Srečnicam", ki imajo rizično nosečnost NE KOMPLICIRAJO IN JIH NE POŠILJAJO NAZAJ V SLUŽBO. Zato bi moral biti strah neutemeljen, vendar je pač "srečnica", ker ji je uspelo sprosit G, da ostane doma in zdaj se za ta svoj status boji.




po tvojem bi torej mene ne smelo biti ničesar strah. nisem doma iz lastne kaprice.

no, o tem bom lažje govorila, ko bom sama imela v rokah odločbo. sporočim čez par dni kako je odločila komisija.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: bolniška
13.11.2007 11:50:09   
lana38
Jaz pa vedno dobim odločbo že v 5 dneh.user posted image
Sem pa tudi nesrečna, ker moram biti že od začetka v bolniški in več ali manj samo notri.user posted image  Srečna pa sem, ko mi podaljšajo za dalj časa, ker tako od vsega začetka vem, da bom celo user posted image  v bolniški. Tisto čakanje v čakalnici pri os. zdravniku med bolnimi ni nič kaj prijetnega in mi predstavlja celo zelo velik napor. Na srečo imam ZD čez cesto. Naj vam samo napišen, kako sem enkrat čakala samo na bolniški list. Zjutraj ob 7h sem šla po številko (trotl sistem). Sestra mi je rekla, da naj pridem okrog 12h po bolniški list. Grem nazaj ob 12h. Čakalnica polna ljudi, vse črno in stojijo, ni prostora za sedet. Nihče se ne vstane, kjub temu, da sem očitno visoko user posted image . Grem vprašat, sestra pravi, da še ni in bo trajalo še kakšno uro, ker ne najde moje zdravniške dokumentacije. Grem spet domov, ker moram počivati in ne morem eno uro stati-ni prostora za sedeti. Vrnem se čez uro in pol, da bo bolj sigurno. Malo počakam. Ker me do 14h še ne pokliče, grem spet gledat. Takrat sestra pravi, da ima zdravnik kartone v ordniaciji in ne ve, kdaj bo. Čakalnica je že malo bolj prazna in se pač odločim, da bom čakala, ker imam kje sedeti. Poklicala me je ob 15.30. Če ne bi bila blizu doma, bi morala sedeti v čakalnici več kot 8 ur. Po tem času se verjetno ne bi mogla več niti vstati iz tistega stola. Da ne govorim, da bi verjetno padla okrog od lakote. Moj user posted image  je bolj lačne sorte in sem več lačna, kot takrat ko nisem user posted image . Po vsem tem, anonimna, tudi me, ki smo rizične, smo srečnice, če lahko gremo samo enkrat na mesec k os. zdravniku po podaljšanje in bolniški list. Si ne morem predstavljati, da bi morala hoditi čakat vsakih 14 dni samo zaradi podaljšanja, če je že od vsega začetka user posted image  jasno, da bom morala več ali manj preležati in počivati. Imam dovoljen samo en krajši sprehod na dan do 30 minut. Nikoli nisem dalj časa zunaj. Tudi če gremo v nedeljo na kakšen krajši izlet, ne petiravam. Potem toraj veš, kakšen napor mi je bilo tisto skakanje po bolniški list. Če bi bilo vsak mesec tako kot takrat, bi verjetno pristala kje drugje. Tisti dan sem bila potem čisto zanič. Drugače je pa tudi kar za čakati vsakič, ko grem, samo ponavadi, ko se vrnem, čakam še samo kakšne pol ure.
Zdaj veš, zakaj smo srečnice tudi tiste, ki smo resnično rizične od vsega začetka user posted image . Naše zdravstvo ima katastrofalno organizacijo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: bolniška
13.11.2007 12:09:56   
pokaa
Meni tudi niso podaljšali bolniške, kjub temu da sem zaradi razloga zanjo ležala v bolnišnici in nato doma in sem predložila izvid ginekologinje. pa sem šla delat in delala dober teden ko me je spet zvilo in sem morala spet v bolnico, bila zopet zaradi istega vzroka hospitalizirana in mi je potem komisija podaljšala za en mesec. Ker sem delala manj kot 30 delovnih dni in šla v bolniško pod isto diagnozo je morala o upravičenosti spet odločati komisija. Me prav zanima kaj bo zdaj ko mi to poteče a bom spet morala v službo, al ne.  user posted image sem pa 23 tednov, tako da me še čaka...hvala bogu imam še nekaj dopusta.user posted image
Toliko o politiki in strategijah za povečanje rodnosti v naši državi...


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: bolniška
13.11.2007 12:26:55   
Magi*
uf lana38, te tvoje zgodbe se pa še spomnim, ja.

ja, ni ravno fer prehitro posploševat in delat zaključke.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: bolniška
13.11.2007 12:49:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lana38

Po vsem tem, anonimna, tudi me, ki smo rizične, smo srečnice, če lahko gremo samo enkrat na mesec k os. zdravniku po podaljšanje in bolniški list. Si ne morem predstavljati, da bi morala hoditi čakat vsakih 14 dni samo zaradi podaljšanja, če je že od vsega začetka user posted image  jasno, da bom morala več ali manj preležati in počivati. Imam dovoljen samo en krajši sprehod na dan do 30 minut. Nikoli nisem dalj časa zunaj. Tudi če gremo v nedeljo na kakšen krajši izlet, ne petiravam. Potem toraj veš, kakšen napor mi je bilo tisto skakanje po bolniški list. Če bi bilo vsak mesec tako kot takrat, bi verjetno pristala kje drugje. Tisti dan sem bila potem čisto zanič. Drugače je pa tudi kar za čakati vsakič, ko grem, samo ponavadi, ko se vrnem, čakam še samo kakšne pol ure.
Zdaj veš, zakaj smo srečnice tudi tiste, ki smo resnično rizične od vsega začetka user posted image . Naše zdravstvo ima katastrofalno organizacijo.
LP


Hja! Kot vzameš. jaz zase vem, da imam več kot težavno nosečnost, doživljam podobno kot ti, čakam v Ljubljani v patološki, peljat se moram tja in nazaj (več kot 100 km v eno smer), čakam pri svojem ginekologu, čakam pri osebnem, v laboratoriju - in vse to kar prevozim in prečakam moram v službi - kajti hodim tudi v službo - nadomestit popoldne! Nihče mi ne da niti minute prosto, vsi govorijo eno in isto, da bi morala počivat in se ne stresirat, napiše pa mi noben nič, ker se izgovarjajo, da je že tako preveč neutemeljenih bolniških. Doma pa imam že enega otroka, ki mi tud ne da počitka.
Tako, da vsake oči imajo svojega malarja in če že ste doma, mislim da vam ni potrebno se pritoževat. če vas pa dajo delat, pa očitno imajo razlog. Zame ga očitno imajo, zakaj ga nebi imeli za vas?!

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: bolniška
13.11.2007 18:29:59   
lana38
Jaz se niti z avtom ne smem voziti dlje kot 15-20 minut. Torej ta varianta kot je pri tebi, pri meni ne bi prišla v poštev. Prva 2 meseca sem samo ležala in potem res ne vem, kako bi še v službo hodila, če nisem šla drugam kot k mizi jest in na WC.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: bolniška
13.11.2007 18:37:38   
benika
SRAM NAJ VAS BO: pišete : JAZ SEM ENA OD TISTIH SREČNIC, KI SO DOMA NA BOLNIŠKI DO KONCA.

????????????????????? SREČNICE???????????

Kar ti da samo vedet, da ste bolniško izblefirale in da vam nič ni, kajti tista, ki je doma na bolniški zaradi resnega razloga, bi se morala imenovat NESREČNICA, ker take so RESNO ogrožene, njihovi otroci v trebuhuih so ogroženi, to so NESREČNICE in ne "srečnice".


Oprosti ljubica zlata, ampak če bi dobro prebrala moj post, bi videla da sem napisala, da sem srečna zato, ker so mi podaljšali bolniško do porodniške v enem kosu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ne pa, da so mi jo sploh dali! Preden nas začneš obtoževat, raje premisli, kaj boš napisala. Nisem doma zaradi tega, ker se mi je tako zazdelo, temveč zaradi tega, ker je zaradi naporov v mojem poklicu ogroženo tudi moje še nerojeno dete.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: bolniška
13.11.2007 19:58:29   
sasa79
Lana38, imajo pa res katastrofalno organizacijo. Jaz sem bolniški list samo oddala sestri in je ona urejala naprej. Mi ni bilo potrebno nikoli čakat, samo prvič in zadnjič, ko mi je zaključila. Ja, vsak ima svoj način dela.

_____________________________

Sreča... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni tvoje življenje z ljubeznijo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: bolniška
13.11.2007 20:11:55   
Anonimen
Anonimna,če ta tako motijo user posted image ,ki so v bolniški nevem kaj je narobe s tabo.Tudi jaz sem v bolniški že od začetka(noseča sem pa 11 tednov) in to zaradi visokega pritiska in vedi,da tud men ni lahko.Vesela pa bom,da mi bojo podaljšali bolniško,ker nevem kaj bi bilo,če bi morala nazaj v službo.Imam pač tako delo,da dvigujem zelo težka bremena.Sem pač navadna delavka pa kaj.Tud mene so že dvakrat poslali v LJ na preiskave v porodnišnico na oddelek za patološke nosečnosti.Pa se nič ne pritožujem,ker moram čakat v vrsti za kri in vodo pa potem zopet pri ginekologu.Jaz pa rečem hvalabogu,da imam tako g,ki ji ni vseeno za user posted image !!!!!!!!!Nobena,ki je v bolniški ni brez razloga.Vsaka zase najbolje ve.Zaradi bolniške si vsepovsod prikrajšan še najbolj pa pr denarju.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: bolniška
13.11.2007 20:29:20   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: lana38

Po vsem tem, anonimna, tudi me, ki smo rizične, smo srečnice, če lahko gremo samo enkrat na mesec k os. zdravniku po podaljšanje in bolniški list. Si ne morem predstavljati, da bi morala hoditi čakat vsakih 14 dni samo zaradi podaljšanja, če je že od vsega začetka user posted image  jasno, da bom morala več ali manj preležati in počivati. Imam dovoljen samo en krajši sprehod na dan do 30 minut. Nikoli nisem dalj časa zunaj. Tudi če gremo v nedeljo na kakšen krajši izlet, ne petiravam. Potem toraj veš, kakšen napor mi je bilo tisto skakanje po bolniški list. Če bi bilo vsak mesec tako kot takrat, bi verjetno pristala kje drugje. Tisti dan sem bila potem čisto zanič. Drugače je pa tudi kar za čakati vsakič, ko grem, samo ponavadi, ko se vrnem, čakam še samo kakšne pol ure.
Zdaj veš, zakaj smo srečnice tudi tiste, ki smo resnično rizične od vsega začetka user posted image . Naše zdravstvo ima katastrofalno organizacijo.
LP


Hja! Kot vzameš. jaz zase vem, da imam več kot težavno nosečnost, doživljam podobno kot ti, čakam v Ljubljani v patološki, peljat se moram tja in nazaj (več kot 100 km v eno smer), čakam pri svojem ginekologu, čakam pri osebnem, v laboratoriju - in vse to kar prevozim in prečakam moram v službi - kajti hodim tudi v službo - nadomestit popoldne! Nihče mi ne da niti minute prosto, vsi govorijo eno in isto, da bi morala počivat in se ne stresirat, napiše pa mi noben nič, ker se izgovarjajo, da je že tako preveč neutemeljenih bolniških. Doma pa imam že enega otroka, ki mi tud ne da počitka.
Tako, da vsake oči imajo svojega malarja in če že ste doma, mislim da vam ni potrebno se pritoževat. če vas pa dajo delat, pa očitno imajo razlog. Zame ga očitno imajo, zakaj ga nebi imeli za vas?!


veš, jaz sem bila tudi neumna in se iz kože dajala do 7. meseca, zato pa sem potem morala v ležeči položaj. pa so mi bili v službi zato kaj bolj hvaležni? japajade. če bi do tedaj malo bolj pazila nase in se ne razdajala v službi in doma, bi morda lahko do konca N hodila v službo, normalno živela, tako pa od 31t dalje trepetam ali bom donosila ali ne.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: bolniška
13.11.2007 20:55:01   
Anonimen
Pa saj ne morem verjet, koliko obtoževanja je med seboj zaradi bolniške. Bom še jaz povedala svoje mnenje. Dva meseca sem bila na bolniški, od tega fajn prikrajšana za plačo, doma zaradi kontrole v arestu pa veste zakaj; ker sem zatekala, ker imam za seboj kup operacij, ker so bile moje krčne žile že na meji, da mi bodo postale rana, ker me je bolel križ, ker sem bila totalno izčrpana. In ginekologinja mi je pri tem rekla, če imam samo to za povedati, ko sem jo prosila za podaljšanje bolniške. Delam na okencu, sedeče delo, kar je za nekatere lahko delati. Koga naj pa prepričam, da ob strankah, ki jih imam cel delovni čas, vrsta do vrat,ne morem niti vstati, niti iti na WC, kaj šele od 8 - 13 (13-19) pojesti malico. Ampak delodajalec mi je omogočil po zakonu dobro delovno mesto, saj ne dvignem več kot 5 kg itd. Res pa je, da so v preteklosti dobesedno nekatere simulirale in popenim, ko znanke, ko jim pojamram, da je ful pri tem strogo postalo mi zamahnejo z roko, češ, nosečnicam pa res ne komplicirajo, le kakšna kontrola? Da ne govorim, kako me je danes zdravnica v porodnišnici na pregledu nadrla, ko sem povedala, da doma večinoma presedim, zakaj sem bila na bolniški, saj imam tudi v službi sedeče delo. Sedaj sem na porodniški. Po njenem bi morala ležati cel dan, oponesla mi je celo, pa tudi kuhate, kajne? Požrejo se naj zaradi tega denarja. In kakšna rodnost? Država ima edino profit pri tem ,da je otrok sedaj malo več zaradi tega, ker folk daje poudarek na družino, ne pa na to kur... požrešno, čedalje bolj nehumano državo. Prav zgrožena sem na vse to. Pa še nekaj. Kontrola mi je podaljšala do 29.11., na porodniški sem pa že od začetka meseca. Ali tudi to kontrolirajo, če si že na porodniški? LP

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: bolniška
13.11.2007 22:09:43   
Peli
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

"Srečnicam", ki imajo rizično nosečnost NE KOMPLICIRAJO IN JIH NE POŠILJAJO NAZAJ V SLUŽBO. Zato bi moral biti strah neutemeljen, vendar je pač "srečnica", ker ji je uspelo sprosit G, da ostane doma in zdaj se za ta svoj status boji.




Jest sm SREČNICA nimam podaljšane do konca, mam pa bolniško! user posted image

Ja mam predpisano mirovanje, anonimna se ponudiš za varstvo 20. mesečnika-> jest bi z veseljem mal mirovala!

No in tako pridno izkoriščam bolniško in se celo vn s sinkom na sprehod odpravim!!!  - anonimna se boš zdej požrla?

je pa res sama odgovarjam za kakršnekoli posledice, katere lahko imam zarad tega -> anonimne pa to najbrž ne zanima

glavno je to sm ena tistih ki je na bolniški pa ne leži doma na smrtni postelji user posted image
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: bolniška
13.11.2007 23:15:34   
Anonimen
Peli user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Peli)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: bolniška
14.11.2007 7:21:57   
benika
Jest sm SREČNICA nimam podaljšane do konca, mam pa bolniško!

Ja mam predpisano mirovanje, anonimna se ponudiš za varstvo 20. mesečnika-> jest bi z veseljem mal mirovala!

No in tako pridno izkoriščam bolniško in se celo vn s sinkom na sprehod odpravim!!! - anonimna se boš zdej požrla?

je pa res sama odgovarjam za kakršnekoli posledice, katere lahko imam zarad tega -> anonimne pa to najbrž ne zanima

glavno je to sm ena tistih ki je na bolniški pa ne leži doma na smrtni postelji



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?