|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
10.11.2007 21:07:51   
mayci
Sunny Morning, sedež pri Muri 3 ni fiksen, ampak se ga lepo raztegne v skoraj čisto ležeč položaj (ni tak kot pri Buzzu).user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
11.11.2007 10:12:27   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Sunny Morning, sedež pri Muri 3 ni fiksen, ampak se ga lepo raztegne v skoraj čisto ležeč položaj (ni tak kot pri Buzzu).user posted image

A, nisem vedela. Sem se pa itak že odločila za Freestyla (včeraj sem ga že naročila), ker se mi tale Mura 3 niti ne dopade. Enostavno me ni pritegnil.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
11.11.2007 13:59:37   
MADMAX
imamo 3xl freestyle comfort in je res vsestranski - če bi še enkrat kupovali bi se prav tako odločili zanj - btw. prodajajo jih v sončku, kjer mislim da so najcenejši. user posted image user posted image user posted image

edini minus je recimo to da je kar malo težak, ampak če ga ravno ne rabiš nositi par nadstropij  je idealen.
Pa še maxi cosy lupinca gre gor b.p. user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
11.11.2007 17:36:05   
vaney
čisto toliko za info: cena Qiunny Freestylerja ni najnižja v Sončku, ampak v Pikapolonici. V Sončku je 335 evrov, v Pikapolonici pa je meni dal zadnjo ceno 299 evrov (seveda mu moraš omenit konkurenčne cene drugje). Tako da se splača it še tja mal zatežit.

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
11.11.2007 17:47:35   
Splet.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

čisto toliko za info: cena Qiunny Freestylerja ni najnižja v Sončku, ampak v Pikapolonici. V Sončku je 335 evrov, v Pikapolonici pa je meni dal zadnjo ceno 299 evrov (seveda mu moraš omenit konkurenčne cene drugje). Tako da se splača it še tja mal zatežit.


Jaz sem kupila v Sončku komplet (pred 1,5 letom): Quinny Freestyle 3xl Comfort, lupinico Maxy Cosi, dežno vrečo in zimsko vrečo. Nam je dežno vrečo gospod Jani podaril, zimske smo pa samo kakih 10% plačali. Ti bo takoj dal popust, če boš rekla. Nam ga da zdaj pri vsakem nadaljnem nakupu toliko, da se nam res splača kupovat tam (2x avtosedež, postelja, sobica, jogi,..)

Drugače sem pa z vozičkom SUPER ZADOVOLJNA in nikoli ga ne bi zamenjala za katerega drugega. Mi ga spravimo v čisto polnega Twingota. Moramo dat kolesa dol, ampak to smo res 1-2-3 fertik.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
11.11.2007 21:40:35   
SIBI
Tudi mi imamo Quinny 3XL comfort, ki ga ne menjam za noben denar. Meni je zakon voz, ker se lahko brez problema sprehajaš tudi po gozdu user posted image user posted image user posted image . Tudi mi smo ga kupili pri sončku in g. Jani nam je dal kar fajn popust. Skratka priporočam.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
12.11.2007 8:25:09   
sončnica27
Dobro jutro!

Lastnice Quinnya 3XL Comfort dajte mi prosim povedat, če je res ta voziček tako ozek, da se lahko samo do leta in pol otroci v njem prevažajo?!Radabi ga kupila, pa nimam pojma koliko imajo drugi vozički širok sedež. Za tega piše da je 28 cm. Kakšne so vaše izkušnje pri malo večjih otrocih? Res mi je zelo lep in praktičen, sploh možnost nastavitve sedala v obe smeri, pa še iz prodaje gre, tako da bom morala pohitet!

Hvala vam za ogovore!
Lep dan

_____________________________

Bolj kot spoznavam ljudi, ljubše so mi živali!

(odgovor članu SIBI)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
12.11.2007 9:47:53   
pravljica
nam širina ni delala nobenega problema user posted image  sploh ne bi pomislila, da je to možno...mi je bilo pa smešno, ko sem videla pri kolegici Jane - prej bi rekla, da je tam problem v širini, saj je bil njen malček kar nekam postrani vedno zvit, tako med spanjem (je kar skupaj zlezel, preden je toliko zaspal, da je lahko vodoravno položila), prav tako med sedenjem, ko se je hotel na stran naslonit in je bil rob takooo daleč v levo ali desno user posted image  pri Q sigurno ni nobenega problema, oz. je kvečjemu še bolj udobno, iz naših izkušenj in iz izkušenj drugih, ki ga še vozijo user posted image  
kakorkoli, to te naj nikar ne odvrne od nakupa user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu sončnica27)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: QUINNY 3XL FREESTYLE-za in proti
12.11.2007 14:17:17   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica27
Lastnice Quinnya 3XL Comfort dajte mi prosim povedat, če je res ta voziček tako ozek, da se lahko samo do leta in pol otroci v njem prevažajo?!Radabi ga kupila, pa nimam pojma koliko imajo drugi vozički širok sedež. Za tega piše da je 28 cm. Kakšne so vaše izkušnje pri malo večjih otrocih? Res mi je zelo lep in praktičen, sploh možnost nastavitve sedala v obe smeri, pa še iz prodaje gre, tako da bom morala pohitet!

Jaz sem ravno danes videla eno družino z Freestylom in se je fantič brez problema vozil v njem, star je pa skoraj 1 leto. Se mi pa zdi, da otroka ne boš več vozila v tem vozičku, ko bo imel 1,5 ali 2 leti. Takrat boš imela za vsak slučaj že kakšno marelo.
Jaz sem se kar odločila za njega in ga že naročila. Zdaj samo še čakam, da pride.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu sončnica27)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?