|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007
12.11.2007 8:24:15   
Anonimen
Dobro jutro,
da se še midva malo javiva. Spimo, jemo na 3 ure previjamose vsakič, ker prebavo ima odlično in je vsakič pokakan. Edinokar memoti ko se poničiprevijeva potem eno do dve uri žurira.To pa jaznisem navajena. Moje punce so vse spale ponoči po 8 urskupaj ali več tale pa je fant, ni kaj, je treba že od začetka pokazat, da se mora svet okoli moških vrtetuser posted image .

Drugače se dojiva imam celo preveč mleka in si ga moram enkrat dnevno še brizgat, ker je potem kriza, me mlekarne bolijo kouser posted image . To pa je posledica dojenja do poroda (hčera ki ima 26 mesecev, se je z Anžetovim rojstvom nehala dojit)
Spijem 2-3 l tekočine,  v glavnem vodo ali pa nesladkan čaj, drugega mi itak ne paše, jem samo kuhano hrano, sadje in zelenjavo samo kar je skuhanega, sveže pa samo eno banano, pa še to zjutraj. Moram pa reči, da ga nič ne zvija in bom prakticirala tja do tretjega meseca.
Kolki so ok, vendar ga povijam na široko, ker je mal mraz pa ima komaj dobre 3 kg in je tudi bolj kompakten za prijet user posted image .Tudi patronažna mi je dala prav, ker še ne dolgo nazaj smo morali dojenčke povijati do 6 m, nato pred dvema leti, do uz kolkov pri 3 m, tako da sem se odločila, da ga
bom vsaj 3 m povijala na široko, vsaj čez zimo. Vnete učke sva tudi imela, pa je šlo z mojim mlekom prav fino stran.
Kopali se še nismo, popek še ni zaceljen, mogoče drug teden.
ŽE35 dobro opravita pri zdravniku

Čav se beremo

(odgovor članu mamuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Novembrske levinje 2007
12.11.2007 11:48:42   
sonchek
hej...novembrske mamice- ve kr nekam zginete na drugo stran...se vidi da ste polno zaposlene...pa sej je prav tako...
...vas bom pa jaz mal naprej porinla user posted image user posted image user posted image


cmoka vsem mladičkom....in mamicam...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Novembrske levinje 2007
12.11.2007 12:52:01   
soni
Nemrak, mi pijemo mleko Novalac1, pa nam zaenkrat prav dobro odgovarja, tako da bomo z njim  nadaljevali.
Drugače pa sta naša dva navihančka tudi ponoči bolj aktivna kot podnevi. Podnevi se zgodi, da Patricija popije mleko kar v spanju.
Do kopanja tudi mi še nismo prišli, ker je patronažna rekla, da moramo doseči vsaj 3 kg, Lan bo skoraj že tam, tako da bo to v kratkem. S Patricijo bomo morali pa še počakati.

Lepo se crklajte!

user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Novembrske levinje 2007
12.11.2007 15:45:42   
TANTRA
oJLA,

mi smo danes ponoči preživeli normalno...Zvečer sem mu dala malo čaja z kapljicami, podojila in je spal do pol 2. Ga previla, nahranila in je spal do petih, ko je bil spet lačen...previjala ga nisem ...zbudil se je ob pol 8 in sva se previla in nahranila in je bil buden do desetih...No, zdaj pa je in spi...Zunaj sva bila 10 min...v košari v vozičku..Nama je dovolila patronažna....
Drugače pa se kopali še nismo- je rekla čez kakšen dan....

Jaz pa bolj utrujeno...Šive mi še niso pobrali....Na sprehodu pa počasi...ko pa sem prišla domov sem šla kar ležat...

Nemrak, ja moj user posted image je doma že od petka, ko naju je pripeljal..... Danes spet lepo kuha in naju crklja...pravzaprav vse ....In prav paše, ker za vse poskrbi....
Upam, da boš tudi ti kmalu srečnica...

Lepo se imejte, zdaj imamo kosilo....

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Novembrske levinje 2007
12.11.2007 18:10:36   
Laubica
Pozdravljene-končno mi je uspelo prit malo na rač.Danes smo bili v porodnišnici zaradi očke in ga je celega pregledala ,zvagala in vse.Tako očke nima vnete ampak ima solzevod zamašen in zato se gnoji:moram spirat z fizološko,dajat Tobrex kaplice vsakič ko ga previjem in masirat pri očki da se to odmaši.Vzeli so mu tudi bris iz očke-če bi bila kakšna bakterija prisotna in za izvid moram poklicat čez 10 dni,če nebo v redu morava k okulistu.Fant se je lepo zredil saj ima 4.051g.Iz porodnišnice je šel z 3.620g.Vse drugo je BP od dihanja ,glavice in vratu.Tako da hvala bogu je zdrav,pa tudi ven lahko hodimo ker je rekla da za očko ni kriv veter ampak zamašen kanal v solzevodu.Včeraj zvečer sem ga prvič sama kopala in je spet užival kot pri patronažni,potem sva se podojila in je v svoji postelji zaspal kot top 3 ure.No potem pa spet na 2 uri dalje in še kaj ,zadnjič ni bilo v Milerju njihovih plenic pa je mož kupil pemperske in v DM njihove-pa je na otip fina mehka samo vedno je skozi do zdaj bil moker po bodiju tak da sem ga mogla 2x ponoči previjat in preoblačit ,tako da od 4h smo bili budni.Danes bomo pa Pempersko(nemško)probali-katere pleničke ve kupujete?

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Novembrske levinje 2007
12.11.2007 18:46:55   
TANTRA
Že 35, tudi jaz sem ga morala danes ponoči celega preobleč, ker je bil na moje presenečenje polulan še po bodiju. Pa danes čez dan spet.... Imam poljske pamperske newborn, vendar jih imam še en paket na zalogi, tako da bomo nove kupovali verjetno tiste večje št. 1.
Moj ima tudi vneti očki. So mu že v porodnišnici dali kapljice, pa kar pomaga....
Sprehod je lepo preživel, ravno sedaj sva se podojila in je kar goltal mleko. Očitno se je moj naval mleka začel. Sicer pa ga jaz dojim tako: najprej malo na dojki, kjer sva prej nehala, potem pa na drugi dojki...Odkar sem tako začela mi ful veliko popije...
Se pa počutim precej utrujena in komaj čakam kaj več energije...

Danes mi je patronažna naštela nasvetov glede prehrane...Saj sploh ne vem, kaj naj jem, ko pa je toliko stvari kontra za vetrove... Npr. moja priljubljena radenska... ki sem jo spila na litre... Pa mandarine, sveži sok grenivk....
Mleka preveč ne upam, ker tudi ni dobro...
Kaj kaj jeste, kaj ne??? Kaj pa sveža solata?

Pozdravček mamicam in upam, da nas bo kmalu več..

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Novembrske levinje 2007
12.11.2007 18:48:06   
Anonimen
ŽE35 super da je z očko samo solzevod zamašen. Midva uporabljava pamperske -nemške so 100% boljše od poljskih, ki so mijih prinesli pa mu je vse ven usekal, pol je blapa veselica ponoč, ko smo se preoblačiluser posted image . Ven hodiva po obrokih vsak dan mal več danes je že bilo pol ure.

čav lakota kliče

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Novembrske levinje 2007
12.11.2007 20:18:41   
naraščaj
Hojla, sem vas prišla sam mal pozdravit.
Vidim, da mate kr probleme s plenicami (polskimi). Zanima me a sam Mller ma nemške al se še kje druge dobi te nemške???

Pridne bote upam, da se vam kmal pridružim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Novembrske levinje 2007
12.11.2007 20:35:53   
Laubica
Naraščaj -kolk vem ma samo miler nemške.Mi tudi hodimo na sprehod že od prejšnega tedna,samo ko je ful veter tako kot danes ne grem ker ima tak že ubogo okicouser posted image
Ja glede prehrane mene tudi skrbi-vse kaj jaz jem najraje -napenja-mleko ,sadje in zelenjava.Samo dnevno se pri kosilu solati ne odrečem,saj sem v P tudi vsak dan jedla pa ni bilo panike.Danes je tašča rekla da je naredila tako dietno rižoto-brez paradižnika in paprike,pa jaz takoo lačno planem in jem pol se pa pri koncu spomnim -da graha tudi ne smem -ker me je patronažna posebej spomnila da grah tudi napenja in res ga zvijauser posted image user posted image user posted image .To mi je pri dojenju najbolj kruto ker ne vem kaj naj jemuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Novembrske levinje 2007
12.11.2007 21:09:43   
jooly
Ojla mamice!!

Sem le uspela - če bo pa post napisan smo na pol, pa veste, da se je akcija začela user posted image .
Bom kar sproti pisala, ker vidim, da se vsaka mal razlikuje v nečem od druge.

spanje... meni so v porodnišnici zabičali, da je novorojenčke vsaj prvi mesec treba zbujat za hranjenje. Da so pač še premali, da bi imeli tako dobro razvit čut za lakoto. Ponoči se jih lahko pusti kakšno urico, urico in pol več, potem pa je že treba zbudit detece. Meni ponoči načeloma spi in jo moram zbujat, seveda pa bi jo rade volj pustila. In še ena anekdota iz porodnišnice: okrog 2h ponoči moja cimra pokliče sestro, da ji pomaga pristavit malo, sestra pride in jo napizdi, zakaj zbuja otroka, če spi, če se ji je čist zmešal, da bo doma pregorela od tega tempa, če misli 3x na noč vstajat ipd.... Zjutraj pride druga sestra, malo stehta in glej ga vrabič - mala je čez noč shujšala za 80g. Razloži sestri nočno situacijo in ta čist ven pade, da kaj se una sestra gre, da kako lahko reče, da otrok ni treba zbujat, da ji bo že ona ta svoje povedala... skratka, cel zaplet user posted image . No, zarad tega je mogla ostat en dan več notr, ker ni imela dovolj visoko odpustno težo. Tko da, kaj hudiča zdej nardit??!!  Moja Kim je tud tak drobižek (rojena 2.690, zdaj 2.820), da jo morm skoz futrat da bo punca pognala korenine user posted image .

dojenje... bradavice me še vedno (11 dni od poroda) bolijo za znoret - vsaj prvih nekaj seskov je najhujših, da  kr zobe stiskam. Mažem si jih z Bepantenom in Lanolinom. Do kdaj naj bi to trajalo??!! Tud čez dan se probam kar jaz držat enga ritma na 3 ure (razen če smo zunanj na sprehodu), čeprav jo mam včasih na eno uro gor priklopljeno. Moje zizike so namreč poleg hrane še njena duda, ker ob vseh "normalnih" dudah skor bruha. user posted image

kopanje... midve se prvič kopava jutri, čeprav je tud men rekla, da bi vsaj do 3-h kg počakali, ampak mislim da jih še nima tolk. Drugač pa ne pretiravam s to vodo. Umijem jo, kjer se mi zdi, najbolj potrebno, nikakor pa ne na tak način kot so nam kazali v porodnišnici.

kolike... ravno prejšnjo noč smo imel akcijo od 4h do 6.30, ob 7h smo pa mogli vstat. Zato sem ji ponoči prvič dala vetrovne kapljice koroških lekarn in se mi zdijo ok - vsaj mal pomagajo.

rokice v ustih... prov zapletena se mi zdi tale govorica naših malčkov. Za vsako reč si moja tlači rokice v usta. Če je lačna, zraven še išče z ustki, če jo šraufa, zraven še telovadi, zmeri pa so rokice v ustih

sprehod... midve sva šle še isti dan, ko sva prišli iz porodnišnice ven (seveda po nasvetu sestre na odpustni viziti). Kim je bila namreč 2 dni pod lučko zarad zlatence in sonce menda full pomaga. Drugač pa zdej kr gremo, vsak dan za kakšno urico. In ko pridemo nazaj, je moj lakom tako izmučen in sestradan, da me ožame do zadnje kaplje user posted image

pleničke... danes sem kupila Mullerjeve - new born paketek, pa bom vidla. V primerjvi s Pamperskami so skor 5 ojrov cenejše. Zaenkrat se kar obnesejo.

kaj jem... jaz jem enostavno vsega po malem. Izogibam se edino pikantnemu, preveč soljenemu in svežemu sadju. Pač ne pretiravam z ničemer, ampak mislim da je enostavno pretežko ugotavljat, od česa jih zvija.

moj porod... časovno (od 1.30 do 4.30) sicer ni bil naporen, ampak so mi spet (tko kot pri Stašu) mogli pod narkozo ročno luščit postelco, ker se mi priraste na steno maternice, s tem povezano pa zgubim ful krvi (pri Stašu 800 ml, zdej pa celo 1300 ml) in sem zarad tega še zmeri precej švoh, na tabletah in vsa zelena na pogled user posted image


No evo, mal sem se razpisala, glede na to, da se prvič javljam. Zdej v(n)as bom bolj ažurno spremljala. Mirno noč vsem!! Če bo mela kera ponoč akcijo, naj se pa na net priklop, pa bomo kšno rekle user posted image



_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Novembrske levinje 2007
12.11.2007 23:31:28   
Mamathea
Pozdravljene mamice

Sem še ena izmed novembrk, ki še čaka, da povije svojo bebico. Joj kako dolgi so dnevi, ko samo še odštevamo. Lepo, da ste odprle novo temo, da se še mi čakajoče mamice kaj lepega in novga naučimo od vas.
Vsem še enkrat iskrene čestitke ob rojstvu super otročkov.
Lepo se cartajte in uživajte še za nas.

Lp


_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Novembrske levinje 2007
13.11.2007 12:06:58   
tintin
evo, pozdrav še od nas:)
Moj mali - veliki Vasja je na svet prišel v četrtek, 8.11. in je pravi korenjak: ob rojstvu je tehtal 4200g in bil velik 54 cm. Dojiva se ok, četrti dan sem imela hud naval mleka in smo mogli po črpalko, sicer pa ok. Dojiva se na cca 2-3 ure, spi relativno ok. Prvo noč je zaspal šele v najini postelji po 3h urah dretja. Danes ponoči smo spali ok, spi pa v košari od vozička, ker v postelji ne mara.
Tudi jaz uporabljam deloma bombažke, deloma plastiko. Bamboozli mi pa niso najbolj všeč, ker je v njih tako ogromen. No, za ponoči jih bomo porabili....user posted image
Upam, da bomo šli lahko kmalu tudi ven!


(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Novembrske levinje 2007
13.11.2007 12:18:16   
Laubica
Mi pa imamo kot ponavadi od 3-4h zjutraj akcijo,vsako jutro taki čas se on zbudi pokaka in pol mi ful dolgo ne zaspi-nocoj je pa bil jok ker ga je zvijalo od hudičevega grahauser posted image user posted image user posted image user posted image tako ga je zvijalo da je prvič res prav jokal in kričal-REVČEK UBOGI.Tako da sem si ga dala na svoja prsa on z trebuhom ležat in sem ga po hrptu masirala on je pa jokal in kričal -pol čez čas pa je ene 2 min .prdel kot za stavo-revček moj pol mi je pa komaj ob 9 zaspal in spal do 11.30h tako da veste da imamo pestrouser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Novembrske levinje 2007
13.11.2007 17:28:20   
zirafa76
Pozdrav se od nas..Sem prisla nazaj iz SLO..joj, kako je bilo kratko in sladko ampak malo je to tako iz tira vrglo, vsi ti ljudje,( druzina in prijatelji) pa po rokah, pa glasovi..da je celo noc rogovilila in nic spala...user posted image nama se je skr zmesalo in hkrati trgalo srce, ker nisva vedela, kaj narediti..nekako ji je uspelo zaspat na meni...bozica....user posted image

Drugace pa ima podnevi res obdobje spanja, danes sem ji sicer dala flasko, ker sem po nedeljski martinovi vecerji in vcerajsnjem slabem obroku imela ne vem, cudno mleko, ker je Izabela se zvijala in jokala, da je joj..no, sedaj je vredu, bojim se kaj se bo...

A katera ve, po kolikem casu se obnovi mleko oz.ce pojes kaj taksnega, kdaj gre v mleko in kdaj iz njega???Gre takoj, ali naslednji dan???

Drugace pa hodimo ven redno, ji pase, spi v vozicku normalno..
 
Kopanje
Soni...jaz se kaj taksnega nisem slisala, da morajo imeti otroci 3kg za kopanje..mojo smo kopali ze v porodnisnici, pa je bila 2.5kg...ti pokazejo, potem pa kopas sam pod nadzorom, da vidij prijeme....ne vem no...Sedaj jo kopam 3x na teden zaenkrat

Mamuska....HVALA, da si napisala ime teh kapljic za krce..skoz sem razmisljala, pa se nisem spomnila...hvalabogu imamo Avstrijo 15min oddaljeno, kjer imajo vse od lekarne do trgovin...

Plenice..no, mi imamo obojne, Poljske in Nemske Pampers, ko mi zmanjka, jih kupim tukaj, drugace pa vec skupaj kupimo v Avstriji..
So pa Poljske res slabse..premocijo....


Hrana..jaz sem obupala, kaj lahko jem in kaj ne..in VSE bi dala za pravo kavo.....pa ne upam, ker sem jo enkrat pila, pa je Izabela gledala v zrak cel popoldan.....user posted image ampak nic strocnic, sadja, razen banan, zelenjava pomankljivo, mleko in mlecni izdelki..tu pa tam..polnozrnate stvar, kruh..to ja....res groza...user posted image

Nadomestno mleko...jaz uporabljam obcasno BEBE Ha; mi je rekla pediatrinja, da naj ima ta HA..no, pa danes preberem, da bi naj te mesanice uporabljali samo, ce potrdijo alergijo na mlekouser posted image Sedaj pa ne vem..tudi bolj grenek okus naj bi imel...Izabela se ne pritozuje zaenkrat..
Drugace pa mesanice z Pre..tako, da razmisljam o zamenjavi...A katera uporablja Nutrilon????Naj bi bil najbolj enak materinemu mleku>>????


SUHA KOZA
Kaj pa uporabljate za suho kozo???Jaz imam olje Bubchen, pa je se vedno suha...user posted image Ali uporabljate kaj za obraz????Kaj pa Nivea??Sem dobila za darilo, pa razmisljam o uporabi....


Drugace pa imamo jutri generalni pregled v porodnisnici..tukaj je navada, da en mesec po rojstvu prides v porodnisnico,neglede na to, da si ze bil pri pediatru..no, v porodnisnici naredijo kompleten pregled, pregled sluha ter UZ .Izabela se mora biti cepljena, ker ni bila ob odpustu tezka dovolj, pa se UZ ledvic.Pojutrisnjem pa UZ kolkov....
Tako, da imamo kar pestro tale dva dni.....


papa do skoraj....pa cimmanj neprespanih uric...KAJ JE ZE SPANJE?????user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Novembrske levinje 2007
13.11.2007 18:40:33   
Laubica
Mi pa za kožo uporabljmo mandljevo olje-samo je vseeno čez čas suha.
Za kopanje tudi jaz še nisem slišala za kilažo ampak da mora bit popek v redu.
UZ kolkov pa so nam naredili predno smo šli domov
Glede mleka pa tako -ko so mi delali abrazijo sem dobila narkozo in sem si mogla 1 obrok po narkozi mleko sčrpat in ga zavrečt-tako da mislim da pride hrana tisti dan v mleko in ne drugi dan,ker tudi vidim ko sem včeraj jedla grah smo ponoči imeli pestro ,danes je pa mir
Cepijo pa pri nas proti tuberkolozi -edino na željo staršev ali če je kdo v družini bil bolan,drugač pa več ne


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Novembrske levinje 2007
13.11.2007 18:41:47   
soni
Ne vem Žirafa76, tako je rekla patronažna, pa saj bomo kmalu na 3 kilcah.
lp

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Novembrske levinje 2007
13.11.2007 19:11:39   
ajtak
Pozdravljene ze mamice user posted image

Jaz sem se kar 2v1 in veselo capljam za vami. Se kar pozna na novemberkah, da vas je ze kar nekaj rodilo in strani ne letijo vec s tako brzino... Pa saj tako vsaj lazje sledim user posted image . Lepo je brat kako pridni so vasi soncki. In krasno, ker imate polno nasvetov, ki jih bomo tudi me kmalu rabile...

Jaz sem danes dopolnila 38t in smo uradno donoseni user posted image , sedaj pa cakam kdaj se bo gospod odlocil in naju prisel pogledat. Upam da pocakamo do 23.11. in da potem ne cakamo vec predolgo. Se mi kar smilijo tiste, ki so ze cez rok in se kar cakajo...

Nic, pobozajte svoje cukercke in vsem zelim cimbolj mirno noc.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Novembrske levinje 2007
14.11.2007 14:05:46   
LUNA06
Pozdravljene in čestitke vsem novopečenim mamicam.user posted image user posted image user posted image Je lepo biti mamica, a ne?

No, če katero zanima prodam elektronsko varuško z monitorjem.Kamera in mikrofon sta namešena v plišasti igrački.Zvok in sliko lahko spremljamo na malem prenosnem 2,5" monitorju v razdalji do 100m.
Zadeva je nova, nerabljena, zgleda pa tkole:
user posted image
Aja, cena je 150€.Več informacij in tehnične podatke pa dobite na ZS ali na email.

Vsem želim veliko zdravja in veselja z vašimi sončki!
Pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Novembrske levinje 2007
14.11.2007 14:33:49   
zirafa76
Pozdravcek od nas..
Ker se nekdo pocasi zbuja po cepljenju, bom na hitro...'
Smo bili pri zdravniku, pa je dobila cepivo proti tuberkolozi, pa kri so ji vzel, jutri se imamo UZ kolkov...
Je pa res cista koma po tem cepivu, boga mala...

Povejte mi, ali katera uporablja steznik za trebuh????Da se hitreje povrne v prvotno obliko????


papa

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Novembrske levinje 2007
14.11.2007 16:09:46   
Laubica
Žirafa-mene mama gnjavi z tem steznikom pa ga nočem nosit ,saj bom začela drugi mesec z trebušnjaki in bo tudi šlo-mi ni fajn ko me kaj tiščiuser posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Novembrske levinje 2007
14.11.2007 18:34:06   
Tanayya29
ojla ,samo pozdravim vas....
smo končno doma!!in veseli.jaz sem full utrujena,drugič kaj več napišem!
taj pa je zelo priden,samo jaz moram še malo pridit h sebi...

pa pa


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Novembrske levinje 2007
14.11.2007 18:49:43   
TANTRA
oJLA,

no, moj Luka se je tudi malo unesel ...Zvečer dobi kapljice in malo čajčka...potem pa le prebujanje za papico...Sicer se je danes zbudil okoli pol 7 pa sva ga dala na sredino med nama in je veselo spal do pol desetih...Je kar malo pozabil da je lačen...user posted image user posted image Drugače pa malo pospim čez dan skupaj z njim in je lažje....

Itak pa  je moj user posted image prava hišna pomočnica, kuha, pere, lika....ni da ni...Tale Luka ga je čisto pomladil in napolnil z energijo...

Sva pa bila midva včeraj nazaj na porodni teži- 3100 g. Torej cca 40 g na dan pridobiva... Očitno je mlekarna dovolj... Le da sploh ne vem več kaj naj jem, ko toliko stvari napenja...
Včeraj mi je rekla babca: ne makaronov, ne mletega mesa, ne radenske.... ja kaj pa naj sploh...

Lepo se imejte in uživajte ob sončkih..

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Novembrske levinje 2007
14.11.2007 21:27:04   
Laubica
NAJA-super ti je uspelo prit domovuser posted image user posted image user posted image
Kako dolgo sta bila v p.?Midva sva bila 7 dni in sem tudi jaz bila vzrok zato vem da ti je bila kriza ker meni se je že mešalouser posted image
Tantra-glede hrane jaz tudi nisem več dovolj pametna kaj smem in kaj neuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Novembrske levinje 2007
14.11.2007 21:35:25   
Tanayya29
jaz sem bila 9 dni..na koncu sm skoraj živce zgubla,in sm rekla zdravnici,da podpisem na lastno odgovornost da grem domov..no,potem je popustila...Taj je bil za domov,mene so pa kar zadrževaliuser posted image .
no,sedaj pa sem tako vesela,ker sem doma....sicer utrujena ampak tok happy!!!!!user posted image .

lep večer..mi smo ravno po hranjenju,sedaj ga oči malo uspava....user posted image

pa pa


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Novembrske levinje 2007
14.11.2007 21:46:30   
Laubica
Naja lepo da ste doma in lepo se cartajte

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?