|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:25:06   
tintin
Gruška - super za tvoj prtljažnikuser posted image POtujoča previjalnica! 

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:26:02   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška
Aja, previjemo pa loh tud v mojem prtljažniku ... kaj se smejite, resno mislim.... user posted image



A imaš C8 ?


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:27:53   
gruška
Tale naš "fight" je pa ful zanimiv ... poglejte kolk gledalcev imamo: gruška, marinci, wing, buček, zirafa76, Kimi6, manca, nemrak, mojval....
pa scuba je skrita user posted image ....... pa spet so ena neznana imena vmes user posted image ........


_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:30:29   
scubadiver
Čveke čestitke za 200-tko user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:30:30   
Dajica
Joj, joj, kva je pa to zaeno kreganje tukiuser posted image Tud jaz verjamem, da Laubica ni nic hudega mislila, se je pac nepravilno izrazila, ti Debeluska bi ji pa lahko samo mirno razlozila, ne pa da je tak halooo... user posted image user posted image objemcek za obe

Kaja ze spancka, moj se dela, mene pa trebuh boli od prevec cokolade.user posted image Nikoli vec tok cukra naenkrat.user posted image

barika-preberi ZS in odgovori!!!

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:30:36   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
Aja, previjemo pa loh tud v mojem prtljažniku ... kaj se smejite, resno mislim.... user posted image



A imaš C8 ?

Jaaaa ... user posted image

Kdaj pa se dobimo v Lok? Četrtek?



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:33:18   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica

barika-preberi ZS in odgovori!!!



Diskriminacija .... kaj pa meni ZS, a jaz ga pa ne dobim?! user posted image  Boš že vidla, te bom možu zatožila, da si se v Argentinotu s kelnarjem spogledovala ... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:33:42   
DEBELUŠKA30
Sem že nazaj user posted image , ja fuzbal je Dortmund, pa nevem kdo še user posted image , tko da sem dobila enega lubčeka na ličeka in to je to user posted image user posted image user posted image , zdaj sem pa spet tu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:34:17   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
Aja, previjemo pa loh tud v mojem prtljažniku ... kaj se smejite, resno mislim.... user posted image



A imaš C8 ?

Jaaaa ... user posted image

Kdaj pa se dobimo v Lok? Četrtek?




Pa ne ta teden punce proooooosim, k imam jst čist zabezecanouser posted image , pa še vreme ni fajn....tam je fajn če je lepo vreme, pa da je toplo, pol pa je lušno pod Homanovo lipo a ne Debeluškauser posted image
Ej čestitke....kake čveke smo....pa je padla 200- tauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:36:20   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica

barika-preberi ZS in odgovori!!!



Diskriminacija .... kaj pa meni ZS, a jaz ga pa ne dobim?! Boš že vidla, te bom možu zatožila, da si se v Argentinotu s kelnarjem spogledovala ...


Dej gruska, da ne bi, k moj je tolk ljubosumen, da je joj, pa ce to izve..........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:36:47   
manca
Čestitke tudi z moje strani za doseženo 200-tko....jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Sem šla pa spet ponoč ob pol dveh spat, zjutraj pa Maja cel žur naredi ravno ob sedmih. Ni hotela več spati pa sva morale vstati...sva potem nadoknadile še nekaj spanca od 9ih do 11ih. Maja še malo dlje, jaz sem morala pa it dol odpret zarad poštarja...me je moral motit pri spancu al kajuser posted image . Začuda je spala tudi dve uri popoldne, zvečer je pa danes zaspala ob osmih.

Moj dragi je bil pa danes že tretjič na razgovoru pri eni firmi v Ljubljani...danes je imel praktičen preizkus od pol devetih do štirih popoldne. Kandidati so sedaj le trije, včerajšnji kandidat je slabši v praksi kot moj, kaj bo jutrišnji kandidat pokazal je pa vprašanje. Sej moj ima službo zagarantirano v eni firmi v Kranju od 1.4. naprej, samo je pa služba na terenu in bi bil dolgo odsoten vsak dan. Če pa dobi v Ljubljani, je pa služba od osmih do štirih. Tako da sem pač mal živčna in držim pesti na rokah in nogah, da mu uspe...če se ga že od leta 2006 drži smola, naj mu pa tokrat uspeuser posted image .

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:38:41   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

Pa ne ta teden punce proooooosim, k imam jst čist zabezecanouser posted image , pa še vreme ni fajn....tam je fajn če je lepo vreme, pa da je toplo, pol pa je lušno pod Homanovo lipo a ne Debeluškauser posted image



Saj nisem mislila ta četrtek, naslednjega 27.3. user posted image  .... A bo uredu? Ta četrtek greva midva z možekom (in s Tajo) v Ikeo....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:39:15   
manca
sej sem vedela, da sem še nekaj pozabila povedat...od petka spiva na novih jogijih...zdej vem kje je mejauser posted image , saj imava namesto enega jogija sedaj dva. Star jogi 160x200 sva pa oddala...a katera ugane, za kam ga novi lastnik ima?

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:40:28   
DEBELUŠKA30
Vanja, naslednji teden, res bi lahko v četrtek, seveda če bo vreme!

Dajica, tudi zate user posted image , to ni bil kreg, kaj ne Laubica, sam ko gre za otroke, pa ....

Gruška, pregnala si nam "oboževalce", ker si jih zatožila user posted image user posted image user posted image

Manca držimo pesti za moževo službo user posted image user posted image user posted image

Tista, ki bo prva na 201. strani dobi nagrado user posted image user posted image user posted image
 
P.S. Upam da bom jaz user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:41:05   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica

IZVIRNO SPOROČILO: Dajica

barika-preberi ZS in odgovori!!!



Diskriminacija .... kaj pa meni ZS, a jaz ga pa ne dobim?! Boš že vidla, te bom možu zatožila, da si se v Argentinotu s kelnarjem spogledovala ...


Dej gruska, da ne bi, k moj je tolk ljubosumen, da je joj, pa ce to izve..........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Boš mogla bit res pridna, da bom tiho....... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:41:49   
nicolina
Čestitke za 200 -ko čvekice user posted image user posted image .

Jaz se grem tud mal k user posted image  stisnit, mogoče pa pade kak user posted image , pridem pol nazaj....

Debeluška, zakaj ga pa nisi zapeljala z oblačilci in uporabila ves svoj šarm ...user posted image user posted image

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:42:24   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: manca

sej sem vedela, da sem še nekaj pozabila povedat...od petka spiva na novih jogijih...zdej vem kje je mejauser posted image , saj imava namesto enega jogija sedaj dva. Star jogi 160x200 sva pa oddala...a katera ugane, za kam ga novi lastnik ima?


Za v čebelnjak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image ????

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:42:39   
Dajica
a katera ugane, za kam ga novi lastnik ima?


Manca, povej!!!! Jaz nimam pojma.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:42:51   
DEBELUŠKA30
Manca, gotovo za garažo, da bo ljubico pripeljal user posted image user posted image user posted image :

user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:43:48   
scubadiver
Ej punce, tista ki bo začela Novembrske levinje part 2 naj NUJNO najprej skopira naš seznam in ga mal uredi, a prov????

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:44:22   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina
Jaz se grem tud mal k user posted image  stisnit, mogoče pa pade kak user posted image , pridem pol nazaj....



A gresta punčko narest? ... ker jaz mam tud sina ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:44:25   
nicolina
Manca, za v dnevno sobo.... user posted image user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:44:51   
Dajica
Dejte mi povedat, ko odgovarjam na neki post, oznacim in dam odgovor, bi pa rada, da bi zraven se pisalo: izvirno sporocilo: ta pa ta

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:46:08   
tintin
Midva s user posted image mogoče prideva, odvisno od tega kaka bo reakcija na cepljenje (2.cepljenje imamo v torek 25.3) in če bova dobila avtouser posted image
Vprašanje: ima še katera probleme s user posted image v avtu? Moj se zadnje čase skoz nekaj user posted image , smo mogli zadnjič na poti iz Lj. prav ustavit na Voklem, ker se je tako jokal, kar se ni razpočil....

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 21:46:39   
gruška
Dajica, klikni citiraj, ne odgovor ... pa zbrišeš kar nočeš citirat ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?