|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  201 202 203 [204] 205   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:10:29   
Oranža
Se mi zdi da si glih ti spraševala če se kej parket poškoduje s tem stolčkomuser posted image . Pa se mi zdi da bi morala met še kej od Pikeuser posted image

user posted image
To je to Nicolina


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5076
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:11:11   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: manca

A sem že povedala, da so me morali zadnič, ko sem šla na pregled glede tuberkuloze čakat za slikanje pljuč?



Kdo te je moral čakat user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 5077
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:11:50   
scubadiver
Gruška Scuba je gledala oddajo Big brother ker sva jo prej zamudila k sva navijala za hokej user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5078
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:12:25   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Gruška Scuba je gledala oddajo Big brother ker sva jo prej zamudila k sva navijala za hokej user posted image


Smo zmagal a ne TOOOOOOOOOOOOOuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 5079
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:12:50   
manca
ja, doktor da me je slikal...pa veš zakaj? Sem vprašala kolk se moram slečt za slikanje, pa je rekel, da moram biti zgoraj brez...in ko sem se slekla, so mi mlekarne čist podivjale in je začelo mleko špricati...pa so me morali čakatiuser posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5080
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:15:05   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

Se mi zdi da si glih ti spraševala če se kej parket poškoduje s tem stolčkomuser posted image . Pa se mi zdi da bi morala met še kej od Pikeuser posted image  



Ja, jaz sem spraševala ... Še od Tevža mam stolček ala Prima papa (pa ga imamo trenutno na vikendu za mojo nečakinjo), pa od Pike trip trap, ampak mi je luškan tale Antilop ... pa pocen je ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 5081
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:15:36   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Gruška Scuba je gledala oddajo Big brother ker sva jo prej zamudila k sva navijala za hokej user posted image


Smo zmagal a ne TOOOOOOOOOOOOOuser posted image user posted image user posted image user posted image


Da ti ne povem kako sva z mojim debelo gledala... Sva celo tekmo gledala in navijala in med tretinami spokala Lano spat in ji zabičala da ne sme jokat, ker ati in mami nimata časa.. No pa potem konec tekme in sva šla pred podaljški še enega prižgat ven. Pa prideva nazaj, pa se naši objemajo, avstrijci pa poklapani odhajajo.. Nama pa nč jasno kaj se je zgodilo.. Očitno sva zamudila gol user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 5082
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:17:37   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: manca

ja, doktor da me je slikal...pa veš zakaj? Sem vprašala kolk se moram slečt za slikanje, pa je rekel, da moram biti zgoraj brez...in ko sem se slekla, so mi mlekarne čist podivjale in je začelo mleko špricati...pa so me morali čakatiuser posted image user posted image


Za crknit .... user posted image  ... pa se ja nisi vzburla, ko si doktorja vidla user posted image  ... a je bil dr. House user posted image user posted image


Scuba, pridna, si lepo navijala.... moj je tok vpil na koncu, da so se otroc v zgornjem štuku zbudl ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 5083
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:17:42   
nicolina
Jaz grem pa zdaj spat, nočko...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 5084
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:18:32   
Oranža
....a tako.....sam men je prima papa bolj fajn, k ima bolj zaslon za hrbet. Se strinjaš?
Drugač pa ni švoh tale stolček ja....
Zdej grem pa spat....pa ne preveč naklofat....
Nočko

user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5085
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:19:03   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Jaz grem pa zdaj spat, nočko...


A zdej greš spat k je najlepš?? Partybraker-ka user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5086
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:21:18   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: manca

ja, doktor da me je slikal...pa veš zakaj? Sem vprašala kolk se moram slečt za slikanje, pa je rekel, da moram biti zgoraj brez...in ko sem se slekla, so mi mlekarne čist podivjale in je začelo mleko špricati...pa so me morali čakatiuser posted image user posted image


Za crknit .... user posted image  ... pa se ja nisi vzburla, ko si doktorja vidla user posted image  ... a je bil dr. House user posted image user posted image


Scuba, pridna, si lepo navijala.... moj je tok vpil na koncu, da so se otroc v zgornjem štuku zbudl ....



Ah, če bi bil dr. House bi ga pa že spoznala kajneuser posted image user posted image . Ne, nism se nč vzburla, ker doktorčka nisem najprej dobr vidla, ko sem ga spraševala kaj vse moram dol dat...še dobr da sem imela papirnate robčke s seboj, da sem ustavila mlekarneuser posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5087
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:22:16   
nicolina
Luškan stolček, Gruška kolk pa pride?

Manca, ja če je bil dober zdravnik, valjda da so ti mlekarne podivjale...user posted image user posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5088
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:24:05   
manca
Cena za stolček Antilop je 9,99 eur

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5089
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:24:19   
nicolina
No, pa še ne grem... user posted image  A bomo še čvekale? Moj je itak zaspal, niče ne bo danes...user posted image user posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5090
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:24:20   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Luškan stolček, Gruška kolk pa pride?



9,99€

A da grem v Ikeo čez Semič, pa ti ga dostavim? user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5091
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:24:25   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Luškan stolček, Gruška kolk pa pride?



9,99€
Vanja tukiuser posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5092
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:25:14   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Luškan stolček, Gruška kolk pa pride?



9,99€

A da grem v Ikeo čez Semič, pa ti ga dostavim? user posted image user posted image


Ja, ja to bi blo super....user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5093
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:26:24   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

No, pa še ne grem... user posted image  A bomo še čvekale? Moj je itak zaspal, niče ne bo danes...user posted image user posted image



Nicolina, ne boš edina...tut pri nas ne bo dons nč. Ampak jutr pa ma da je akcija user posted image ...če ma rojstni dan me mora pa ja častit, kajne. Sej verjetn zato zdej počivauser posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5094
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:27:01   
nicolina
Ej, ženske ste vidle da imam že 1000 -to objavo....user posted image user posted image  mislim halooo, čveka, namest da bi šla spat...zjutraj bom pa gledla ko zombi, ko se bo Tin že ob 6 zbudu user posted image user posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5095
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:28:36   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Ej, ženske ste vidle da imam že 1000 -to objavo....user posted image user posted image  mislim halooo, čveka, namest da bi šla spat...zjutraj bom pa gledla ko zombi, ko se bo Tin že ob 6 zbudu user posted image user posted image


čveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jst ti nisem do kolenuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5096
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:28:53   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

No, pa še ne grem... user posted image  A bomo še čvekale? Moj je itak zaspal, niče ne bo danes...user posted image user posted image



Nicolina, ne boš edina...tut pri nas ne bo dons nč. Ampak jutr pa ma da je akcija user posted image ...če ma rojstni dan me mora pa ja častit, kajne. Sej verjetn zato zdej počivauser posted image



Ja, on mora tebe častit, ti mu boš pa darilo...user posted image user posted image

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 5097
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:28:55   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Ej, ženske ste vidle da imam že 1000 -to objavo....user posted image user posted image  mislim halooo, čveka, namest da bi šla spat...zjutraj bom pa gledla ko zombi, ko se bo Tin že ob 6 zbudu user posted image user posted image


Ja nč Nicolina, za tisočo objavo morš pa častit, se ti ne zdi ... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5098
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:29:19   
Oranža
Zdej pa res grem, ker ve ste noreuser posted image user posted image user posted image user posted image
Nočko

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 5099
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:31:35   
manca
nč, zdej grem pa še v klet obest perilo...moram bit mal pridna no.

Potem grem pa peglat...ampak to na naših koncih ne pomeni likat, ampak dat vse štiri od sebe in ležat. Samo vsi ne vedo za to foro in potem včasih kdo misli, ja kako sem jaz pridna ko pa skos likamuser posted image


noččččkoooooooooooooooooooooo

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 5100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  201 202 203 [204] 205   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  201 202 203 [204] 205   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?