|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007
24.11.2007 20:51:00   
pikapikica
Hojla punce, da vas se jaz malo na hitro pozdravim... mi smo ok.. no malo imamo vnete učke, ampak upam, da bo kmalu bolje...
 
žirafa, jolly, kimi, nayya28 ... ne vem, če bo kaj pomagala moja izkušnja, ampak vseeno... mi je kar škoda, če bi rade samo dojile... mogoče bo pa kateri pomagala...meni je pri moji prvi pupiki rekla pediatrinja, da bi morala dodajati mleko, ker nisva dovolj napredovali - problem je bil tudi, ker mi je non stop polivala, bila je kot flaška (če nisva podrli kupčka... tudi po 1 uri in če sem jo položila v posteljico, se je iz nje kar izlilo ven)... potem pa so mi prijateljice in moja teta svetovali, da naj pijem ogromno popolnoma navadnega malinovca (sirup) in naj vsak dan pojem nekaj žličk na ponvi popraženega sezama... in ne boste verjele... sicer sva se 1 teden dojili ko nori, ampak je pa samo v 1 tednu napredovala toliko kot prej v celem mesecu... Joj ja pa  še to... našim lumpekom se včasih na začetku ne ljubi preveč vleč in potem jokajo... me pa imamo občutek kot da nimamo dovolj mleka... jaz potem vedno probam na dojki ali je mleko notri ali ne... saj se malo hecno slisi, ampak to naredim tako kot, da bi molzla kravo..user posted image

No samo, če bi kateri pomagalo... vem pa, da včasih pač ne moreš skozi zid... vso srečo...

in lp vsem velikim in malim...

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Novembrske levinje 2007
24.11.2007 21:49:08   
Laubica
Pikapikica-tudi jaz sem ugotovila da nekaj sladkega mi pomaga samo nisem vedela kaj-zdaj si mi pa ti povedala.Sem rekla da ne bom sladko jedla in pila -da bi šla kile dol,pa mi je mleko tudi šlo.Sem pol začela spet jest sladko,malinovec pa tudi pijem po vsakem dojenju en kozarec pa je bilo boljše.Torej je malinovec tisti-no fino,ker ga imam zelooo radauser posted image
Punce mi je uspelo slike dat gor-geslo-Timon


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu pikapikica)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Novembrske levinje 2007
25.11.2007 9:09:17   
Tanayya29
Jutro....no,pa tko,kot v starih časih....pošiljam vam enouser posted image user posted image .

no,včerajšnji vpliv polne lune,se je pri Taju kar kazal(cel dan spal in tudi mejčkn bolj razdražljiv je bil),spal je tudi lepo,jst pa ...me je zbudil boleči zobuser posted image .
Tko,da sm šla po dva lekadola in zaspala nazaj....mater sm sita,če ni glava je zob,če ne pa kaj tretjega.ampak zob je od user posted image .Nč,sm vedla,ko bom rodila,bom mogla še h zobarju(ilijeuser posted image ).

ilije
eh,nč se kaj preveč ne obremenjuj,kaj ti tašča piska.Jst sm bila v P. full zatečena,in me pride pogledat po CR in ona meni,ja kakšna pa si..taka nisi bila niti pred porodomuser posted image .Ja pa porkaduš,a sm jst kriva?Pol sm se pa v en mini špegu gledala,vstat s postelje nism mogla,me je čist napsihirala takrat.
Mah,tašče....

ajtak dobrodošla....upam,da se fajn rihtate...

ninočka mi smo tud šli včer v merkator sicer v medvode,so se vsi utaknil not v voziček....hehe..
izjave....joj,kok je majhen..hehe...
a si ti potem rodila z spinalnim blokom?A ni fajn?Jst sm bla čist zadeta od une maske,in mene anastezist sprašuje,če bo moj otroček Tone?user posted image K prej k je rodila ena pred mano je bil Tine...Pa un G. je full govoru zašito to ni dobr..sm hotla rečt,ma dobr je,sam puste me že...user posted image user posted image .

a katera kej telovadi?

pa vaš trebuh?
a še dol visi?Jst mam po kg ene 5 plus še,ampak hlač ne morem še nobenih oblečt...

timon...iiiii kakšen luškan fantek....

no,sj so vse slikce od naših take lepe.....

jst sm dodala še eno z mamico..tok slikic je blo,nobeno pa z mamico...geslo je še vedno danaja.Sm naju sama slikala.....

lepo nedeljo.....

evo,zob me je začel spet boletuser posted image user posted image ......lekadol prihajam...user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Novembrske levinje 2007
25.11.2007 9:31:57   
Laubica
Dobro jutro-hvala za kavo sam pijem malinovecuser posted image user posted image
Kako lušno mami ima Tajuser posted image
Telovadba-ja imam že v sobi pripravljen Ab King pro-samo še nisem šla goruser posted image user posted image user posted image imam še tudi 5 kg odvečuser posted image
Pri nas pa nismo ponoči dobro spali pa ne vem kaj mu je bilouser posted image
Ja zob pa res boli kotuser posted image -upam da ti bo kmalu boljšeuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Novembrske levinje 2007
25.11.2007 11:39:10   
zirafa76
Jutro...user posted image brez dobrega, ker nismo spali ponoc...user posted image
Nekdo je protestiral, jokal, sesal, pa spet jokaluser posted image user posted image moje bradavice....

No, polna luna je pri nas ravno kontra...zivahna noc, i kaj..moj je sele sedaj vstal, ker je ponoc vskocil..pa ne z svojimi bradavicamiuser posted image user posted image ....da sem jaz odspala 1 uro..no, sedaj pa spi Izabela....ah, ti nasi mali......

A vasi tudi take cudne glasove spuscajo, da vcasih ne ves, kaj je????Mislim nasa je kr neki..ful je hecna...user posted image

pa se prigode od vceraj...
Ko jo je moj drzal nekaj casa, da je js spravim v polozaj hranjenjauser posted image , je bil brez majce in Izabela se na enkrat obrne in ga zgrabi z usti za njegovo bradavicouser posted image user posted image !!!!Pa potegne, ampak se hitr odstavi in ful nakremzi....js sem skor umrla od smeha...user posted image user posted image
Ko pa smo se kopal, je bila pa ze tak lacna, da se je prisesala kar na mojo roko, ki je bila vsa od pene..je sploh ni motlo, pol je opletala s temi malimi usti po moji roki gor in dol, cela je bila od pene, samo oci so se ven gledale...Mislim, kr neki...Ji pravim, moj Lakomuser posted image user posted image iz Smrkcev, ko je bil tam tisti Lakom Lacen, ki bi skoz jedel.....user posted image

no, sedaj pa se ze oglasa...pa se beremo...

papa

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Novembrske levinje 2007
25.11.2007 11:42:55   
zirafa76
Ah, se trebuh.user posted image user posted image ....je se tam, malo manjka, da oblecem hlace od prej..ampak to malo je takooooo velik za mene, ker se kr nosecniske hlace nosim, ceprav so mi velike, v pasu sem jih skupaj potegnila..imajo elastiko notri, ampak trebuh je se kr tam.....user posted image

Kdaj pa lahko zacnemo telovadit???Sicer js imam G.v sredo, pa bomo vidli..joj, kako cas hiti..je ze sest tednov.....

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Novembrske levinje 2007
25.11.2007 14:07:16   
Ilije
Ojla!

Sem vas že pred časom prebrala, a šele sedaj našla čas, da tudi kaj napišem...

Men ful diši prava kava in kakšna tortica zraven, pa me zanima a jo katera kljub dojenju pije? Jaz zaenkrat le tu in tam spijem kakšno skodelico nescafeja (brez kofeina).

Jaz sem glede telovadbe vprašala fizioterapetko, ki nam je pokazala vaje v P. Vprašala sem jo predvsem glede hitre hoje in je rekla, da grem lahko brez problemov na hiter sprehod. Mi je pa pokazala predvsem keglove vaje in vaje za trebušne mišice, pri katerih vlečeš popek proti hrbtenici, zraven pa lahko dviguješ še noge ipd. In mene so naslednji dan bolele mišice, čeprav sem delala vaje le kakšnih 10 minut, če ne celo manj.
No zame je zaenkrat edina telovadba pestovanje ter nekaj minutni sprehodi na bližnjem igrišču (se super prešvicam). Aja me je Iris včeraj izvala na en krog teka, pa je nisem dohajalauser posted image  Pa pridemo na cilj in reče, no mami gremo še enga. Me je lubi rešu, ji je rekel, da mami ne sme še tolk laufatuser posted image

Današnji sprehod bomo pa verjetno izpustili, ker je takšno čudno vreme... megla, pa skoz se neki na dež pripravlja. V upanju, da se v naslednjih dneh pokaže tudi kaj sončka vas prav lepo pozdravljamuser posted image

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Novembrske levinje 2007
25.11.2007 21:30:04   
potepinka
ilije-Meni je patronaža rekla da lahko mirne duše spijem kavo in jo tudi spijem zjutraj ker če ne je moja prebava in pritisk adijo
že 35-Saj se je meni tudi že čaj zagravžal,samo zamižim in spijem na eks
nayy28-ful lepe slikice
ajtak-dobrodošla

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Novembrske levinje 2007
26.11.2007 10:47:07   
Ilije
Hvala potepinka za odgovor. Si me ful razveselila s to kavouser posted image .

Tako da punce, danes jaz častim vsem eno dopoldansko user posted image

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Novembrske levinje 2007
26.11.2007 11:14:17   
Anonimen
Ilije hvala za kavico, danes jo res rabim.
včeraj sem imela RD, mamše ful za pospravit, Anže je bil  včeraj skoz pokonc čez dan, se je ustrašu da mu ne bi kaj ušlo. Ponoči pa ob 22.30 je zaspal do 1, potem pa do 3.30, nato sva bila pokonci do 6.30. Anže je šel spat, jaz pa tamalo porihtat, ob 8 sem se šla pa mal uležt za 2 uri. Trenutno je spet buden in se dojiva

user posted image

Pa še malo moje  torte

(odgovor članu Ilije)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Novembrske levinje 2007
26.11.2007 11:34:18   
Anonimen
ŽE35 čudovita fanta imaš

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Novembrske levinje 2007
26.11.2007 13:31:13   
nemrak
user posted image user posted image ,
no, pa se po dolgem času tudi jaz malo javim.
Še sem med živimi user posted image .

Tudi mi smo že bili stari en mesec. Joj, kako čas hitro leti.
Spimo tako, tako. Kakšno noč tudi 6/7 ur skupaj, včasih 3/4. Čisto odvisno. Ponavadi se zbudimo 1x na noč.
Kimi tudi jaz ne dojim polno. Se mi zdi da je pa mleka vedno manj. Pa pijem čaj za doječe matere, pa sezam, pa polento.... Vse za mleko. Posledično pa se zato redim user posted image . Ne vem koliko mi je ostalo kg od poroda , saj se sploh ne tehtam. Ampak ko sem prišla domov, sem še tisti dan dobila gor svoje kavbojke user posted image .
Me pa moti, ker me vsak najprej vpraša, če dojim. Mi gre pošteno na user posted image .
Kakor, da sem pa sedaj slaba mama. Je bilo prvič isto, pa je Taša tudi gor zrasla. pa še manj je bila bolana od dojenih otrok. Pozitivno, pa je tudi to, da mi je od 2, 5 mesecov spala cele noči.
Pa ne mislite, da si nisem želela dojiti. Daleč od tega. Če ne gre, ne gre.
Še vedno dojim pred vsakim obrokom, potem pa dodam.
Jaz dodajam Novalak proti krčem, vendar bom počasi prešla na navadnega.
Vam pa povem, da je v Avstriji kar precej cenejši user posted image . Sem bila prejšnji teden gor in sem si ga nabavila.

Smo pa danes imeli prvo posvetovalnico. Žana je bila pridna in je sodelovala.
V enem mesecu je zrastla za 5 cm in se "zredila" za 11070g.
Tako da smo sedaj veliki 55 cm oin težki 4130g.

Dobrodošle nove "stare" novembrerke pri našem čveku.
Bom sedaj malo več sodelovala, saj gre moj naslednji teden nazaj v službi.

Sliva user posted image VSE NAJBOLJŠE!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Novembrske levinje 2007
26.11.2007 14:32:51   
Tanayya29
Živjo!
No,vidim,da dodajate..jaz tudi!Če ne mi lahko na joški visi 4 ure,pa še ne bo dovolj...tako,da dodajam novalac 1,pa imam tudi novalac proti krčem.Ampak zaenkrat krčkov še nimamo....

Sicer pa me čaka ob pol petih zobar...me full neki boli,in moram se it pokazat..včer sem jedla lekadole na 5 ur,za znoret je bilo,danes je sicer malo bolje,ampak raje grem h zobarju,sm kar mal zatečena.No,glih z užitkom ne grem,ampak..ni druge!

Taj je priden,moram rečt.Spi kar lepo,le ko se odpravljamo spat,imamo borbe.Že spi na rokah,pa ga položim v posteljo pa začne gledat kot čukec....user posted image
Se pa full rad kopa..

Komaj čakam da mi popravijo zob,ker sem full znervirana glede tega,in se mi zdi,da je tamal tut pol...
držte pesti,da ne bo preveč bolel....

Lepo bodte...pa pa

Sliva 10 happy birthdayuser posted image user posted image .


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Novembrske levinje 2007
26.11.2007 14:47:13   
Laubica
SLIVA-VSE NAJBOLJŠEuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Novembrske levinje 2007
26.11.2007 16:13:02   
Ilije
user posted image  Vse najboljše sliva!user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Novembrske levinje 2007
26.11.2007 16:52:56   
ajtak
Ste me kar potolazile!!
Tudi jaz si namrec nikoli nisem mislila, da mleka ne bo dovolj... Samo Tjas je tako velik, da ima pac velike zahteve moje prsi pa ne zmorejo tako da sem po enem tednu mogla zacet dodajat. Dodajam kar Aptamil, so mu ga enkrat dali 20g ze v bolnici zato se mi zdi da je najbolje da kar s tem nadaljujem.
Je pa tocno tako kot si napisala nemrak- vsi zelijo najprej vedet ce dojis, ze porodnisnica je polna plakatov o tem kako je treba dojit in kako je samo to zdravo... Se clovek res pocuti obupan ko dojenje ne stece, kar pa vse samo poslabsa.

Zanima me ce je katera slucajno jemala tablete za mleko? Moji cimri so jih dali v P. pa me zanima kako se jim rece in ce ti lahko osebni zdravnik to predpise al bi mogla do pediatra???

Kako je s to posvetovalnico??
A moram klicat v ZD in nas narocit?? Jaz nic ne vem kdo je fajn tu v CE. Nemrak- help.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Novembrske levinje 2007
26.11.2007 17:20:33   
Tanayya29
Se clovek res pocuti obupan ko dojenje ne stece, kar pa vse samo poslabsa.


ma ja,maš prav!
jaz sem se čisto sprijaznila,da dodajam,in nč več ne objokujem usodeuser posted image .Pa fajn je,če sem full zmatrana mož prevzame in to je to.....

ufff delo kliče,Taj se je zbudu....

pa pa


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Novembrske levinje 2007
26.11.2007 18:46:44   
Laubica
TANTRA,HEAVEN-vidim vaju pišita kajuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Novembrske levinje 2007
26.11.2007 19:01:39   
TANTRA
OJLA,

imam kar slabo vest, da nisem nič na rr.... sem kar precej utrujena, zaspana, Luka me okupira non stop...kakšen dan več, kakšen dan manj... Danes ponoči je končno spal in se zbudil le ob pol 4 za hrano...Sva pa imela celo noč odprto okno v spalnici in očitno mu paše svež zrak...
Dojenje....midva se kar dojiva....tako na 3-4 ure...Bolj pogosto pa ko ima krče pa se hoče crkljat, pol pa mu kar mlek ven teče...ali pa še bruhne tolk je sit..Meni so sice joške mal uplahnile pa sem tudi mislila, da imam manj mleka...Dokler je tako na 3.4 ure ni krize.... Če pa bi začel jest na 1-2 ure potem pa alarm....
Sicer pa krči so na trenutke....
Je pa hecen ,včasih tako malo stoka ....al pa se na glas smeje... pa raste mali...
Moje kile še kar ostajajo...no se tolažim, da počasi bo....
Sicer pa sem šele tri tedne od cr....
Jutri se mojemu izteče očetovski dopust pa bo še težje....

No, midva se bova danes kopala ....pa komaj čakam, da ga spet namilim...

Lepo se cartajte, ko bo čas pa kaj več preberem in kaj svetujem....


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Novembrske levinje 2007
26.11.2007 19:44:48   
Davana
Pozdravljene novembrske levinje.
Pa se vam po dolgih mesecih opazovanja (hihihi, se mi zdi, da vas vse že poznam)
pridružim še jaz,  ki sem le za las 'zgrešila', da bi prav zares postala novembrska levinja.
rok sem namreč imela 8.11. pa sem rodila že 29. avgusta.
moj mali sinek je prijokal na svet s 1170g in 39cm, se pogumno boril in po 44
dneh na intenzivnem oddelku sva najinega malega zdravega sončka končno prinesla domov.
ampak ker bo november 2007 zame za vedno ostal prav posebno nostalgičen, ne bodite hude, da se vam pridružujem šele sedaj.
user posted image



(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Novembrske levinje 2007
26.11.2007 19:51:00   
marinci
ajtak tablete za nastanek mleka sem tudi jaz dobila v bolnici in so mi pomagale, reče se jim tametil in ti jih lahko predpiše osebni zdravnik ali pediater. Vzela sem jih pa zjutraj dve, zvečer eno in naslednji dan spet dve in je bilo mleka za izvoz, zdaj pa ga imam zadosti. Glede posvatovalnice pa kr pokličeš v zdravstveni dom in ti dajo datum.

Pri porodu sem se raztrgala in dobila šive in me zdaj vse skupaj zelo boli. Mislim, da imam hemeroide. Tk da imam spodi same bolečine. Kako si naj pomagam proti hemeroidom?
Je pa danes moj sinček star 10 dni. user posted image
Lp

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Novembrske levinje 2007
26.11.2007 21:17:22   
Kimi6
NEMRAK meni se tudi zdi, da te vsi najprej vprašajo kako pa dojenje. Ampak sem razčistila s tem v svoji glavi in se zaradi tega več ne obremenjujem. Naredila bom tako kot se meni zdi najbolj prav. sedaj vsaj vem koliko poje in da je sit.
Uživajte še naprej ob svojih sončkih. Pri nas je bilo danes kar mirno je veliko spal.

Lp

(odgovor članu marinci)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Novembrske levinje 2007
26.11.2007 23:32:40   
scubadiver
Joj Davana kar stisnilo me je ko sem prebrala o tvojem borcu. Kako sem vesela da je z malčkom vse ok. Se mu je pa res mudilo na svet. Kaj pa je bilo? So ti sprožili ker je bilo kaj narobe al je bil mačkek tako radoveden da je hotel spoznati scojo mamico? Drugače se jaz tle samo izobražujem, ker na našo princesko še kar čakamo, pa ji je očitno prelepo pri mamici user posted image .

Lep pozdrav seveda tudi drugim soborkam. Upam da se vam kmalu pridružimo še ostale user posted image  Vam želim mirne noči in čimamnj takih prizorov:
user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Kimi6)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Novembrske levinje 2007
27.11.2007 8:05:26   
Anonimen
Dobro jutro,
mi smo pa danes spaliuser posted image , končno je prav luštno blo. Da bo ja tako ostalo.
Včeraj sva bila zunaj 2 uri, zvečer sva se skopala, potem pa ob 22 ih spanje. Zbudil se je dvakrat, pa trenutno še spi. Danes je Anže star en mesec. Pregled pri pediatru imava 5. decembra, je ta teden pediatrinja na dopustu.

Davana welcome, bravo za tebe in tvojega sinčkauser posted image

Hvala za čestitke

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Novembrske levinje 2007
27.11.2007 8:23:23   
Laubica
user posted image user posted image ANŽEJU ZA MINI SVEČKOuser posted image user posted image
DAVANA-
dobrodošla in tudi mene je kar stisnilo,ko sem prebrala tvojo zgodbo-ČESTITKE ZA MALEGA BORCAuser posted image user posted image JA pa tudi mene zanima kako to da je tako hitro prišel na svet????????
Mi pa spet nismo spali od 4h nekaj ga je šraufalo saj je 3x kakal in še bruhal ker sva se preveč dojila in še zdaj je pokonci-danes imava posvetovalnico-bomo videli kako smo napredovaliuser posted image Sem kot zombi-buuuuuu


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?